Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Pysia']Za późno :diabloti: Spadłam z fotela i umarłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Spadek jest Karola cały :evil_lol: Buahahahahahahahahahahaha Karol mi powiedział że skoro nie żyję to mam mu oddać kompa bo nieboszczki matki na kompach nie siedzą :mad:[/quote] Mamciu patrz jakiego masz syna zero współcucia dla twej nagłej i niespodziewanej smierci zero łez tylko komp i komp no i mężuś z posagiem koło nosa mi czmychnał :shake: :placz: :diabloti:
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:przypomina mi jakiegos prezydenta:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B] [/quote] ooł **** wypikowało mi fak tak ni ewypikuje na to nie wpadłam, a tez mnie sie znajomy wydał co gorsza z kaczki zostało tylko wspoamnienie :shake: pójde do pierdla jak nic :placz:
  3. [quote name='Maga100'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/23/7b83ffc19f5b3dcb.jpg[/IMG][/URL] [B]ach, w końcu dałaś się namówić, zeby wstawić swoje zdjecie w galerii? :loveu: :loveu: [/B][/quote] tez Cie Toffam do utraty tchu :cool1: :evil_lol: :diabloti: [quote name='Pysia']Tak sobie siedzę dalej i rozmyślam po białej parzonej na grilu smazonej na kolacje zjedzonej że [B][COLOR=darkred]taka debe to dobra w domu rzecz[/COLOR][/B] :roll: Sałatke pokroi i człeka rozbroi i syna pobawi :evil_lol: Idę zaraz sobie zrobić sałatkę owocową bo mi ślinka naciekła do ust :eviltong:[/quote] mamciu PtYSIU czy TY sie oby napewno dobrze czujesz i czy to było tylko jedno piffko :roll: szkoda ze rzecz ale i tak mi miło :diabloti:
  4. [quote name='Pysia']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: To niemożliwe :shake: Moje dziecko nigdy by tak nie powiedziało :diabloti: Napisany :diabloti: Wszystko dostaje Karol :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] to ja się staram jak moge byc przykładna coorcia a tu prosze Karol w testamencie dostaje WSZYSTKO nawet APARATY:placz: :placz: :placz: to nie sprawiedliwe zrobiłam bład powinnam zostać jedyna i ukochana żona Karola :diabloti:
  5. [quote name='Pysia']Zobaczyłam dzisiaj światełko w tunelu :diabloti: To była ta sałatka :evil_lol: Miałam chwile radości jak Vectra napisała : ciociu debe :diabloti: Przez moment się ucieszyłam że mam zdolne dziecko nawet :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak mi się na filozofie zebrało po tym piwie....[/quote] hahahhahahhahahaha mamciu z Ciebie prawdziwy philozof :evil_lol:
  6. [quote name='Pysia']A Ty dziecko z czego znowu rżysz? :mad:[/quote] przepraszam mamniumisiu moja reakcja była mocno niestosowna powinnam sie tak zachować :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
  7. [quote name='bonita'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/22/e01caafb6571bd63.jpg[/IMG][/URL] [B][I]Ale ona cudna :), nie często się Szpilę widzi w bezruchu, mogę się poprzyglądać jej mordce :).[/I][/B] [B][I]Ucho jednak ani chwili w miejscu nie wytrzyma ;)[/I][/B][/quote] hahahha faktycznie ona zawsze w ruchu a jak nie ona to jakaś jej częśc ;) [quote name='madzia i medor']No, no:mad: :mad: :mad: [/quote] no dobLa na ten argument nie ma rady :evil_lol: i sponsor dzisiejszej radości :D [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/23/7b83ffc19f5b3dcb.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='paula_z']Cudna fafluna :loveu: i to uszko :grin: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/22/e01caafb6571bd63.jpg[/IMG][/URL] Maksiu tez sie tak zasmarkuje kolo noska :cool1:[/quote] to jutro beda dwa zasmarkance latac :evil_lol: [quote name='madzia i medor']Prosie wycałować ten słodki pychol ode mnie:loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/20/e37614a9b1db757f.jpg[/IMG][/URL][/quote] zobaczymy co da się zrobić :cool1: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/22/07915391f80735ca.jpg[/IMG][/URL] :shake: bardzo kiepskiej jakości ale nie mogłam sie oprzeć :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/14/69bcdc552a13e9c3.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Pysia']Tylko dlaczego mu tak ogon stoi :crazyeye: [/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='mmbbaj']Bo ty musisz, a Hanka NIE MUSI :eviltong:[/quote] bo Cie zaraz ugryze Zagrajowa Mamciu;) :eviltong: :evil_lol:
  11. [quote name='Maga100'][B]tak. Ja też uważam, że będzie w tej roli świetny. Na pewno lepszy niż TZci, którzy nie rozumieją, że piłka ma upaść przed obiektywem, w linni prostej :cool1: [/B] [B]o Boże, Dominiko, to straszne. Nie wiem, jak ty sobie z tym poradzisz. [/B][/quote] tak TZci sa nierefolmowalni :eviltong: no nie wiem ide sie powiesić za włosy na kracie kominowej :diabloti:
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]ja się zaorężadowałam ...nawet telefona mam z orenża :evil_lol:[/I][/B][/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. ale pyszny torcik a ja ograniczam słodkości :placz:
  14. [quote name='Justa']pierwsza piękna !:loveu:[/quote] dziękuje [quote name='Justa']bezwzględna? :diabloti: gdzieżby tam :diabloti: ruszyłyby suczydła szarymi komórkami troche :diabloti:[/quote] naprawde jestes wariatka to ta nauka tak Ci mózg lasuje :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/13/4a3b04b6eb8dac99.jpg[/IMG][/URL]
  15. kurde nie mam zielonego pojęcia czemu te foty tak różnia sie kolorami :placz: :placz: :placz: :placz:
  16. biegne znaczy lece :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/13/17b83c3e67e92db0.jpg[/IMG][/URL] pokłony ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/22/c9b52f74868df0bb.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Justa']eee tam. stefan nam porzuca :cool3: (magi stefan żeby było jasne :cool3: ) albo psy pobiegają za niewidzialną piłką pod tytułem [COLOR=darkred][B]'szukaj'[/B][/COLOR]:diabloti:[/quote] hahaha jestes bezwzgledna :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Vectra']Ciociu Debe co powiesz na spotkanko przy kawie jutro ?[/quote] jestem za a nawet przeciw o której godzinie i gdzie.................ja musze dotrzeć do doma przez 6 rano :evil_lol: hihihihi Alu alez Ty milunia :loveu: :loveu:
  18. z tym Dirty Dancing to przesadziłas teraz juz umre z wyżutów sumienia :placz: Pela widze ze wszedzie musi łapy wsadzić :klacz: [URL]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-12-8.jpg[/URL]
  19. dbsst

    .:: A X E L ::.

    no jak uda nam się zgrac to chyba padne hahahahhaha sałatka służy i jest pyyyszna i tak mało kaloryczna ;) :evil_lol: mój TZ uwielbia jak latam w takich kitach :evil_lol:
  20. dzis popełniłam sobie kilka zdjęć pogoda nie sprzyjała wiec jakośc jest mh włąśnie mało słoneczna :evil_lol: kilka portretów :roll: mój faflun kochany cały zasmarkany :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/22/e01caafb6571bd63.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/20/e37614a9b1db757f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/14/10d7072cdaae1531.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Justa']nio to cąłe szczęście. u mnie za szybko. cholera praktycznie za 100 dni matura:placz: jutro mam pierwszą studniówke, za tydzień kolejną:placz: nooo zawsze może być lepiej:cool3: spoko spoko nauczymy, żeby same sobie rzucały:diabloti:[/quote] no faktycznie to juz za chwile matury nie zazdroszczę :razz: hahahha wariatka hahahha tak juz to widze ;) [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]jaka pysznie wyglądająca sałatka:razz:poślij pocztą odrobinkę:p[/I][/B][/quote] oki czekaj na zzieleniała sałatke i to nie za sprawą mango :evil_lol: [quote name='Vectra']jej jak zgłodniałam :sabber:[/quote] ja też :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]to z głodu wszyscy pomrzemy :evil_lol: [/B][/quote] ha ha ha bardzo śmieszne :eviltong:
  22. dbsst

    .:: A X E L ::.

    siem bardzo podoba zupełnie jak krooliczek playboya :cool3: ja zapraszam na foto spacer [COLOR=cyan]ale ja naprawde nie kumata w te sprawy jak cykanie poprostu czasem mi wyjdzie zdjęcie w kolorze[/COLOR] :roll:
  23. [quote name='HankaRupczewska']Heloł :p Czy masz zakwasy ?[/quote] jeszcze nie ale jutro chyba będa mam zarąbiście zmęczone giry ;)
  24. dbsst

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']taaak? takie żółte Ci się podobują? :evil_lol: mam nastepcę Twojego Emila :mdrmed:[/quote] EXTRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: CANONIERKO i jak Ci sie podoba taki mały zwinny i szybki aparacik :multi: :multi:
  25. [quote name='paula_z']Eureka! :evil_lol:[/quote] wiesz ma się ten mózg rozwinięty ponad norme no i ma się tą skromność olbrzymią :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...