-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
obiecuje ze z odstrzelenia zostają na liście jako pierwsze potrakowane głupie myśli :evil_lol: typu kobinatorstwo :evil_lol: potem myśli typu jak nie pójdę do pracy to może nikt nie zauważy :evil_lol: jutro napewno będe spokojniejsza w pracy :roll: no może nie na pewno :cool1:
-
[quote name='olcha']Aaaa mam! Ale chyba jutro wciagne wszystkie SZPILKI odkurzaczem :evil_lol: Czołgissstka może spotkam jakiegoś Pancernego z psem :loveu: Czuj się zaszczycona :lol: Ponieważ jestem czytelnikiem tego posta jestem świadoma jak wiele robię dla was :evil_lol:[/quote] o nieeeeeee tylk o ni eSZPILKI w odkurzaczu SZPILKI nie lubia siedzieć w zamknięciu hahahha oby pies był bestia porównywalna do bestii czołgistki :evil_lol: czuje sie jak cholera zaszczycona :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
nie no podciąć żył sobie nie chce z tego powodu może strzelić w łep ale tak kontrolni ecoby ta ważną częśc mózgu odpowiadającą za przyjemności ominąć :roll: muszę mieć coś z życia jak juz nie kase ;)
-
[quote name='an3czka'][B][I]No nie. Niezła "pańcia" z Ciebie!:evil_lol: [/I][/B] [/quote] hahahaha no wiesz staramy się jak możemy coby z życia korzystać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: odbija mmi to stres więc wstawie fote coby juz nie szaleć [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/19/35d0592d2f841027.jpg[/IMG][/URL] taka nędzna na maxa zabawa psem
-
[quote name='olcha']:oops: tak czułam, że ktoś przyuważy, że się po dywanie czołgałam :oops: a im bliżej choinki ym niebezpieczniej bo już się obsypała i na dywanie [COLOR=darkred][B]pełno szpilek[/B][/COLOR] :oops: Widzicie jak się dla was poświęcam :eviltong:[/quote] masz więcej jak jedną szpilke ale ci dobrze :loveu: :evil_lol: hahahha jestes poprostu CZOŁGISTKA jak tak się czołgasz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czuje sie zaszczycona tym dywanowaniem na rzecz zdjec do galerii to dla mnie to dla mnie i dla CIEBIE też czytelniku tego posta zdaj sobie z tego sprawę jak Olcha robi wiele dla NAS :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='an3czka'][B][I]Bardzo mi się to podoba:p [/I][/B][/quote] dziękuje :loveu: [quote name='an3czka'][I][B]O jaka dama:loveu: Bardzo dostojnie tu wygląda[/B][/I][/quote] tak temu DAM tamtemu DAM :evil_lol: :evil_lol: taka z niej dama ;) WITAJ :multi:
-
[quote name='PIKA']A to czego mamy wspólczuć? :hmmmm: Straconej kasy,:shake: czy glupoty? :evil_lol:[/quote] głupoty i czasu dla mnie czas ważniejszy niż kasa :p hahaha Aga ja w wannie się NUDZE bo ile można gadać przez prysznic albo krzyczeć przez dzwi ja mam taka małą wadę lubie sobie czasem pogadać i tak na tle dogocółek jestem cienka jak doopa węza ale wiesz w domu moja paszcza jest paszczą alfa :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dzieki za dobre słowo jeszcze dobra kobieto ;)
-
kilka fot [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/19/fb7b6a01c853a3b7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/19/c71a0eba9168d41e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/19/035335e3781f9b1b.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]rany ...sistersjo ja tu już byłam dziś czy nie ...bo już nie wiem[/B][/I] [I][B]jakby co to buziaczki[/B][/I] [/quote] chyba byłaś :eviltong: :buzi: [quote name='bonita'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/13/8c2f5180abf2b0e9.jpg[/IMG][/URL] [B][I]Biegną do spania [/I][/B] [/quote] o nie bo ze spania we dwoje może coś wyniknąć ;) :evil_lol: [quote name='Pysia']Karol rzekł że ostatecznie...I że ponoć jesteś wyćwiczona to mu pomożesz w codziennych pracach domowych [/quote] hahhaha Karolu Twa łaskawość i dobroduszność przekroczyła granice mej wyobraźni. Uczynię za tem krok nieśmiały i się z dobytkiem wprowadzę na stałe :diabloti: :evil_lol: [quote name='olcha']Skąd masz? [IMG]http://emoticone.free.fr/go/3D/Smiley-msn-com-3D-2099.gif[/IMG][/quote] z internetu :cool3: [quote name='Gosiek']dzieńdoberek Dominisiu zdjecia obejrzałam z ogromna przyjemnością... opisy poczytałam i nieźle sie ubawilam... uwielbiam nadrabiać Twój foto blog [/quote] czesc Kochanie :loveu: heheh ja tez uwielbiam go nadrabiac widzę wtedy jak wszyscy mnie na własnem foto-blogu kochaja jak sa mili dla mnie i jak się ze mnie NIE NABIJAJĄ to bardzo pomocne i budujące :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: wole jednak jak TY zaglasz regularnie ;) :evil_lol: [quote name='Kate I Luka']Ale ładnie sfocony bieg [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/13/8c2f5180abf2b0e9.jpg[/IMG][/URL] Witajcie Szpilunie [/quote] Witaj Kasiu bardzi dziękuje jak miło spotkać na własnej galerii miła osobe :loveu: [quote name='Pysia']Jakbyś miała tyle lat co Dominika to też byś umiała tak focić Ona zaczynała tuż przed drugoą wojną światową [/quote] :megagrin: :megagrin: tak początki miałam odległe i tak Cie toffam Pysiuniu Miluniu :loveu: [quote name='evaxon']berek Szpilowe:cool3:[/quote] boberek Tigrowe :evil_lol: [quote name='paula_z']Czesc ciotka Kiedy wpadniesz na psacerek? [/quote] czesc a nie wiem mam sobote chyba wolną :cool3: [quote name='Maga100'][B]buhahahhahaah [/B] [B]myślisz, że miała taki aparat, co to fotograf się chował pod płachtą? [/B][/quote] kolejna ukochana dusza taka miła i troskliwa :iloveyou: [quote name='malawaszka']buuhahahaha coś mi się wydaje że one w tego sylwestra nie tylko piły ale i coś paliły[/quote] [quote name='Maga100'][B]tak, drewno kominkowe :diabloti: [/B][/quote] i głupa :diabloti: [quote name='Asiaczek']Można to nazwać i drewnem komikowym... jak kto woli... Pzdr.[/quote] :mad: wątpisz Baskowababciu w szczerośc naszych wyznań :cool1: :evil_lol:
-
ahhhahah TZ może teraz zrobić masaż stópek jakiejs pokojówce w Brukseli zawsze wyjeżdza jak mi źle ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i nie mam WANNY hahahhahaha ale Szpilka mi towarzyszłyła pod prysznicem to lepsze niż wanna :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja mam problem nienawidze jak coś idzie nie po mojej myśli :angryy: ale dobra nie zagaduje Magowej ga;erii czekam tylko na wpsółczucia z jej strony :diabloti:
-
[quote name='malawaszka']z Warszawy :p a Lilu jest po Farridzie od Marcino1978 :lol: a wogóle to coś czuję, że niedługo dogonisz mła z iloscią postów bo ja przystopowałam a Ty pęęęędzisz :evil_lol: aleś wpadła koleżanko :evil_lol:[/quote] a właścicielka ma na imie Iza :p hahha Waszeczko każdy rasowy uzależnieniec przechodził etap szybkich palcy :diabloti: :eviltong: :evil_lol: pamiętasz gorące chwile na offie dzi nie byłam tam z kilka dobrych miechów :cool1:
-
jakby samokwotowo jest to najmniejszy problem chodzi mi o moje nie poełuchanie się swoich przeczuć, i o stracony czas :( mam rok do tyłu jeśli chodzi o pewne plany wiem, że co nas nie zabije to nas wzmocni ale.......................ale niesmak pozostanie :angryy:
-
[quote name='HankaRupczewska']Nie podoba się Wam nas KOTECEK ... :-([/quote] a kto powiedział że koteCek sCuZy sie ni epodoba no kto niec ja tylko go dorrrrwe :p
-
jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase :placz: trochę dużo kasy straciłam na swojej głupocie :angryy:
-
tak potrzebuje strzały w banie za swoją głupote i nie słuchanie swojej kobiecej intuicji :placz: :placz: :placz:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]Cześć Dziewice ![/B] Gezesławek wyraził ochotę pobawienia się ze szczurkową :cool1: Dzięki refleksowi Aśki szczurzynka jest kompletna ... Dzisiaj Gezesław już nie szaleje. Bo wczoraj była katastrofa . Tak się przewentylował , że w pewnym momencie dostał drgawek . Prawdziwych drgawek. :roll: Teraz jest dobrze. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/19/9ee0301580469b29.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/286/5f71149b8f61a629.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/19/21c6941dff4188db.jpg[/IMG][/URL][/quote] ale świetny koteCek taki sCuZy :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: bowskie foty
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]no dobra..mow co sie stało???[/B][/quote] użalajcie sie :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
-
[IMG]http://www.imagic.pl/files//1342/Maxio/spanie3.jpg[/IMG] bliźniacy :-o :p :p :p a Rybki sofcik nazywa się Lilu :cool1: :loveu: ona ma tez goldenke Suzi :loveu:
-
czesc Wredoto :cool1: jestem dziś wnerwiona współczuj mi użalaj się bądź człowiekiem pełnym wspłczucia :cool1:
-
czesc właścicielko mocno dziwnych psów :evil_lol: jestem pod wrazeniem Twojego wygimnastykowanego ciała :cool1: zeby strzelić takie maleńkie pieski musisz się chyba pod dywan zakopywać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-10-11.jpg[/IMG] booooooooooooski kot i booooooooooooska fota :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: i w gratisie masz jeszcze :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']1. Przez 3 sekundy myślałam o co Ci chodzi aż mnie olśniło 2. Nie wiem :niewiem: Musisz się najpierw dobrze mi sprzedać :diabloti: Napisz w punktach dlaczego miałabym Cię adoptować to może rozważę tą propozycje :knuje: Inni mogą Ci pomagać :bigcool: 3. Musisz mi napisać z jakich powodów to wtedy łatwiej mi będzie podjąć decyzje :siara: 4.Myślisz że to dlatego? [/quote] 1. staram się jak moge aby gimnastykowac Twoje zwoje non stop kolor bez końca :loveu: 2. to jutro bo teeeeeeeego jest tyle ze nie dam rady dziś wymienic :razz: 3. HA HA HA Maga nie bedzie Ci łatwo :mad: 4. jestem PEWNA :cool1: mówiłam, że moje drugie imie to SKROMNOŚĆ :p -
[quote name='paula_z']Buhahahaha :roflt: :roflt: :roflt: Czesc Szpilkowskie :cool3:[/quote] czesć Paulińska :evil_lol: [quote name='LAZY']Matko jak nas tutaj dawno nie było! Ju zprawie zapomniałam jaka ta nasza Szpila jest niesamowita! To grzech tak długo nie oglądac jej akrobatycznych fot :modla: Obiecujemy poprawę![/quote] Hello [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/18/f501f67e1a4b96a3.gif[/IMG][/URL]jak miło Cie gościć [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/13/1ad4e00597029ed9.gif[/IMG][/URL] dzieki za miłe słówko :loveu: i na dobranoc PSY biegną [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/13/8c2f5180abf2b0e9.jpg[/IMG][/URL]
-
trzymam kciuki z całych sił :multi: :multi: extra strona :multi:
-
trzymajcie się dziewczynki :kciuki: