-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Pysia']Dominika !! Postanowiłam Ci powspółczuwać i w akcie pocieszenia - zaadoptować :diabloti: Od teraz możesz do mnie mówić MAMO :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Magda - przegrałaś :eviltong:[/quote] :mdleje: :huh: [SIZE=7][COLOR=darkorchid]MAMO[SIZE=2][COLOR=black] CZUJE SIĘ ADOPNIĘTA :evil_lol: :BIG: :BIG: :BIG: :B-fly: :B-fly: :ylsuper: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :Rose: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='panienkabubu']Powinni na dogo zrobić konkurs na najśmieszniejszą galerię, olcha, dostałabyś wyróżnienie. Nawet w taki dzień z tak zrujnowaną psychiką potrafiłam się uśmiechnąć.. dziękuję :buzi:[/quote] ależ to nie zasługa Olchy a jej PSÓW MORDERCÓW :cool3:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ja mojej podeje strzykawka do pycha bo z wody miskowej to się w życiu nie napije :( woli uschnać :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a to dziękuje bardzo tak...dziękuje...[/B] [B]ona mnie juz prawie kochała....miloscia pierwsza i na wciąż....:loveu: [/B][/quote] zaszło nieporozumienie Ty jestes jeszcze na chronionym i Ciebie wszyscy jeszcze przez dwa dni lubia kochaja i sa mili :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: Maga100 juz od dawna nie jest na chronionym a tu się dowiaduje, że była lubiana :shake: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']one już przywykły do kiepskiej opinii :evil_lol: a ja jestem bardzo GRZECZNA :loveu: miła , uczynna , ciepła , ohh i ahhh :loveu: :diabloti: nie to co ta :hmmmm: jak jej tam no no ta co uciekła z Warszawy :evil_lol: [/quote] uciekinierka się nazywa :evil_lol: miła i czuła osobo z uśmiechem na uście w dobrym tonie i o wspaniałym guscie (ale mi się rymuje :evil_lol: :evil_lol: jestem MC debe co ma w gębie glebe :evil_lol: :evil_lol: rymy składam jak modliszka co ucieka z mego pyszczka:evil_lol: :evil_lol: ) [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ocho...Madzi chyba dobrze dzis w pracy poszło[/B]:diabloti: [B]taka kochana i do rany dzis jest[/B] :loveu:[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [quote name='HankaRupczewska'][CENTER][B]Magdaleno - popatrz, popatrz, chwilę mnie tu nie było ... i co ???[/B][/CENTER] [CENTER][B]I Twoja Galeria, która goniła już ostatkiem sił podupadajac coraz bardziej i bardziej - [/B] [B]TERAZ ROZKWITŁA W PIĘKNYM PĘDZIE [/B] [B]Popatrz, babo - ile jeden promyczek złoty delikatnej, subtelnej osóbki moze zrobic zamieszania. [/B] [B]ON CI ROZŚWIETLIŁ GALERIĘ, OŻYWIŁ JĄ I PODRASOWAŁ. nAWET ROZWESELIŁ nas, SMUTNYCH I SZARYCH BYWALCOW PRZEMYKAJĄCYCH SIĘ CHYŁ[/B][/CENTER] [CENTER][B]Podziękuj PROMYCZKOWI AGUŃCI - PANIUŃCI. Ona, to ONA URATOWAŁA TWOJĄ DOGORYWAJĄCĄ GALERIĘ.[/B][/CENTER] [CENTER]:lilangel: :lilangel:[/CENTER] [/quote] zwariowała HANIA JEST MIŁA masz goraczke podac wode z miodem i cytrynką sprawdzic temometr :cool1:
-
Gezisław tylko tak delikatnie spróbuje jak smakuje SCuotek :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']:angryy: :angryy: :angryy: już cię nie lubie :eviltong: :eviltong: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] :crazyeye: :crazyeye: to TY ją LUBIŁAŚ :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :-o :-o
-
taaaaa powiedz cos więcej o tym eeeeeee śniegu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']przyzwyczajaj się :evil_lol: to wciąga jak bagno :angryy: :angryy: ponad rok tak już tu kwitne :shake: te baby się przykleiły :evil_lol: i jeszcze ciągają czasem po nocach po jakiś knajpach :mad: :mad: demoralizują mnie taką miłą i grzeczną dziewczynke :loveu:[/quote] Ciebie to Ciebie ale przez sieć demoralizuja i TWOJE GRZECZNE PSY !!!!!!!!!!!!!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czesc W(e:roll: )aszka :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6758/dscf0040yw6.jpg[/IMG] mioooooooooooodzio [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/4855/dscf0033hh9.jpg[/IMG] mmmmmmmmmmm bowskie- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
miałam coś błyskotliwego odpisać ale przybiły mnie piesolki :-( czesc KAROL :cool1: -
[quote name='Maga100'][B]buhahahhahaha, ona dalej nie zrozumiała :roflt: :roflt:[/B][/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
Sis a co jest to białe na nosku Ozzulka i to białe w koło niego :cool1: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bo widziałam kiedys na starych rycinach ze taka biel występowała w Polsce o jakiejs porze roku :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][B]o taaaak. zawsze możesz liczyć na miłe słowo, na współczucie, dobre rady, papatki i dzieńdoberki :diabloti: [/B][/quote] a pomarańczowa Maga ma w tym juz pierwszego Dogmana to pierwszy stopień w dog-karate :evil_lol:
-
[IMG]http://images14.fotosik.pl/19/298bc2ea8d719063.jpg[/IMG] zrozumienie z językiem w krztałcie mniaaaaam :sabber: hmmmm dziwne :evil_lol:
-
bardzo ładne te prace liczymy na zdjęcia Twoich de coś tam ;) hahah WAZELINA WAZELINA WAZELINA :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :multi: dolinowo jak widzisz jest w każdej galeri przepraszam w każdym foto-blogu przynajmniej raz w tygodniu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Behemot']Już wymyśliłam: "Podwójna obserwacja" :cool3:[/quote] hahahhahahaha bardzo dostojny tytuł dziekuje :loveu:
-
zapomniałam o wynikach :oops: GRATULUJE ZWYCIĘZCOM :klacz: swietna robota uważam, że zasłużone foty wygrały :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: dziękuje również Osobą dającym głos na moje zdjęcie :buzi: to bardzo bardzo miłe :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: UWIELBIAM WAS za to :multi: :multi: :multi: :multi: strasznie mi miło ze znalazłam się w takim znamienitym gronie :multi: :multi: :multi: dzięki Alu za zgłoszenie mojej wypocinki ;)
-
[quote name='Vectra']Foty chcę , foty dużo fot :)[/quote] hahha ja tez chce fot dużo fot :loveu: [quote name='Behemot'] [I][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/11/f2fac99622baf79f.jpg[/IMG][/URL][/I] [I]a je se wezmę i nominuję to zdjęcie :lol:[/I] [I]Tylko jaki tytuł wymyślić? :roll:[/I] [/quote] właśnie wyniki lece gratulować hahah czuje się doceniona :loveu: tytuł nie mam pojęcia jaki :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]nie.[/B] [B]to uczucie jest mi obce :diabloti: [/B][/quote] maupa zero tolerancji :angryy: [quote name='malawaszka']hahahahha i ja dlatego nie moglabym chodzic do normalnej pracy :evil_lol:[/quote] hahah dlatego ja chodze jedyna motywacja ;) [quote name='Vectra']Witaj [B]nie moja :diabloti: [/B]droga przyjaciółko [B]:diabloti: [/B] raz byś zrobiła wyjątek i poudawała wspólczucie :evil_lol: :evil_lol:[/quote] amen
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Kochane Kobietki...[/B] [B]owszem szalenie to wciaga..a tym bardziej poczatkujaca dogomaniaczke...[SIZE=3][COLOR=green]samotnie wychowujaca syna mame i majaca kota w głowie a sunie w domu kobietke:p [/COLOR][/SIZE][/B] [B]mam nadzieje , [COLOR=darkred]ze tu w was znajde oparcie kiedy tego bedzie mi potrzeba...[/COLOR][/B] [B]obecnie jestem "pociagajaca" jakas infekcyjka i normalnie musze wysiedziec w domku dwa dzionki..toc siedze i grzeczna jestem...[/B]:mad: [B]A tak na marginesie to wszystko prze Madziare...[/B] [B]i na dodatek nie mam od kogo teraz pozyczyc - skorki od pomaranczy..do ciasteczek owsianych - a w sklepach czterech dookoła mnie nie ma takich wybalazkow...i co ...i normalnie Madzia masz klapa w dupsko....[/B][/quote] mmmmmmmmmmmmmmm pomarańczowa Magda zostawiła Cie bez skrórki :evil_lol: [COLOR=darkred]hahhahaha koło wzajemniej adoracji działa i przyjmuje chętnych[/COLOR] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [COLOR=green]bardzo dzielna dziewczynka :klacz::loveu: [/COLOR] [COLOR=#008000][/COLOR] [quote name='Agunia-Pańciunia)']:evil_lol: [B]troszke pedze a w sumie to sie zastanawiam , jak to sie robi... i chciałabym zeby moja i stronke moich dzieciakow odwiedzały mile i bratnie dusze..takie jak WY wszystkie....:multi: [/B][/quote] post obciekający wazedlina jest nieźle :evil_lol: :evil_lol: [quote name='malawaszka']noo Iza - nie mogłam sobie przypomnieć kurczaki tak dawno jej nigdzie nie było :oops: hahha pamiętam na offie - ale już mi się nie chce tam wchodzić :roll: ehh starość :evil_lol: Aga - masz w nas oparcie jak w BANKU - NBP z nowym PREZESEM :evil_lol:[/quote] oj z Izą już niet kontakta mam :( heheh witaj stara Waszko :loveu: :lol: :lol: :lol: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]jak Ty nic nie rozumiesz[/B]:motz: :wallbash: [B][COLOR=darkorchid]a ja sadziałam zes Ty lotna niewaista...[/COLOR]:diabloti: :eviltong: [/B][/quote] zrozumiałaś w końcu zrozumiałas ze ten polot to tylko urok czupryny i spryt Lełona :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
czesc baby :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]ja już ci zrobiłam wykład w kuluarach :cool1: [/B] [B]Publicznie więc sobie (tobie) podaruję :evil_lol: [/B][/quote] mogłabyś publicznie mi współczuć :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='PIKA']Szpila się uczy robić sztuczne oddychanie? :evil_lol:[/quote] codziennie musi trenować mam bardzo światłego psa jesli chodzi o pierwsza pommoc :evil_lol: [quote name='an3czka'][I][B]Myślałam, że tylko Szpiluchna korzysta:cool3: [/B][/I] [I][B]"WITAM WAS ZIEMIANIE":evil_lol: [/B][/I][/quote] no tylko ona :evil_lol: :lol: :lol: [quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi:[B][I]ale się pięknie bawiamy:razz:[/I][/B] [I][B]witajcie rodzinko ...odrzuć stresa precz:cool1:[/B][/I] [/quote] precz................ Czesc Sis :loveu:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/19/bb26384210991185.gif[/IMG][/URL]juz są juz [B][SIZE=7]HUUUUUURRRAAA[/SIZE][/B] [B][SIZE=7]gratulujemy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/286/a1d89b1b3b519754.gif[/IMG][/URL][/SIZE][/B]