Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. cos skąpy ten początek ;) :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. [quote name='evaxon']! :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/11/266762531588ee83.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/9/65bc6908e87dce05.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/284/628ac46c1ca39d32.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/9/b8c9bb2764f8b8c3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/10/ac4ad1669aafc258.jpg[/IMG][/URL][/quote] dzi mistrzowska ostrość :iloveyou: i ta kolorystyka super foty twojego Kota :evil_lol: czesc
  3. licze ze wstawisz gazetowe zdjęcie :cool1: Dzika Katarzyno :evil_lol:
  4. [quote name='evaxon']ciemdobry Dominiko:diabloti:[/quote] u nas było Słondobry :cool1: ale, że mam total zakwasy to nie moge kucać wiec słoneczka nie wykorzysrałam :placz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/11/af770a471bf807d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/11/afab93d5ea508caa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/11/f2fac99622baf79f.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='olcha'] Cześć Szpilomanko :multi: [COLOR=silver](brzmi jak Piromanko co by się zgadzało z Twym nowym bannerem :evil_lol: No jak tak można biedną Szpilencję podpalić i to jeszcze fotografować [IMG]http://yelims3.free.fr/Grrrrrrrrrrrr/grrr58.gif[/IMG] )[/COLOR] Ja coś dziś spać nie mogę :-([/quote] hahahah taaaaaaaaak Ty jesteś normalna inaczej czyli ja się Ciebie boje bo ja jestem normalna normalnie :lol: :lol: oprócz tego że jestem sadysta i podpalam do zdjęcia psa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/17/b3dd6723e331ef9c.gif[/IMG][/URL]
  6. kłania się nisko gptowa do adopcji :cool1: co za dziwny pies ma dwie łapy i sznurek :cool1: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/Sylwester6---789.jpg[/IMG]
  7. [quote name='HankaRupczewska'] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/9/3b946ff4545f0a0c.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]I jeszcze raz :[/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/4/7f6c7ef41a5468f4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] [quote name='HankaRupczewska'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/4/a0426613234bfbd0.jpg[/IMG][/URL][/quote] [quote name='HankaRupczewska'][CENTER]Pysiu, specjalnie DLA CIEBIE Aśka narysowała to : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/16/401590e4434ce2aa.jpg[/IMG][/URL] [/quote] :modla: :modla: :modla:[/CENTER] [LEFT]wspaniałe prace aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa AAAAAAAAAAAAAAAAAAśka jesteś debeściak bez kitu :loveu: :loveu: :loveu: [/LEFT]
  8. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][I]z Felusi sisters z Felusi / my to mamy dziedziczne te przekręcanie imion/:evil_lol:[/I][/B][/quote] :roll: :oops: :lol: :lol: :lol: [quote name='Asiaczek']Żelka to jeszcze przynajmniej przez 2 lata nie będzie miała dzieci... A może Ci, Koffana Debestko, chodzi o Felkę, co?:evil_lol: Pzdr.[/quote] aaa sory za tą KARYGODNA pomyłke już z Żelki robie mamcie :evil_lol: a to wszystko przez to za ja KOCHAM ŻELKI jestem Żelkomaniakiem i tylko Żelki mi w głowie :loveu: :loveu: wybaczcie :buzi: no to Felka konfacelka urodz szybko nam szczeniaczki które będą gryzły laczki (Asi laczki oczywiscie :evil_lol: ) [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]mówcie mi Kochanowski[/COLOR][/SIZE]
  9. dbsst

    .:: A X E L ::.

    [IMG]http://images14.fotosik.pl/11/f61092a11824d24b.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: jaka wiosenna ta zimowa biedronka :evil_lol: hej :multi:
  10. [quote name='Pysia']No nie wiem czy Karol się zgodzi na Twoją adopcje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] no wiesz Karol ja nie zajmuje bardzo duż o miejsca i nawet grzeczna jestem ;) [quote name='olcha']Buahhahahahah ja też na prawdę tam kota widziałam :lol:[/quote] hahahhaha tak jak w życiu każdy widzi to co chce ;) :lol: :lol: :lol:
  11. Maga przeszłaś pierwszy level to był dzik przebrany za bażanta :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  12. ubytki mięsne zastąpione góra tłuszczu :eviltong: :eviltong: :eviltong: żeby nie było, że tylko mój pies ma przekichane [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/284/e6e5b755a1aa992a.jpg[/IMG][/URL]
  13. [*] :-( :-( :-( :-(
  14. [quote name='Alicjarydzewska']:shake:[I]tak sie objadłaś[/I][/quote] tak mnie miejsca gdzie kiedys był mieśnie rypią :angryy:
  15. czesc Wariatko :eviltong: :evil_lol: tylko sie malduje grzecznie i lece spac :loveu:
  16. :placz: nie mam siły sie ruszac :placz: lece spać nie zajrze do większości foto-blogów :placz:
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:multi::multi::multi:hey moja zmeczona sistersjo:loveu:[/I][/B][/quote] hej mój TZ mnie kocha robi mi waśnie papu lece
  18. bowska fota :loveu: :loveu: sweter w kropki prawie identicko jak nasz sąsziad :multi: :loveu:
  19. ale uparta laseczka z tej naszej Żeleczki :cool1: albo raczej uparciuchy nosi w środku :cool3: Żelka uradź bobaselka :evil_lol:
  20. [quote name='olcha']1.Dłuuugo się przyglądam i widzę oczy....a reszta kota gdzie? Bo tak od patrzenia długo w jeden punkt mi wyszło, że kot zwisa zza kaloryfera :hmmmm: 2.Buahahahaha uuuu jak to Marysia zobaczy :evil_lol: 3.Świetne zdjęcie! Na konkurs z nim![/quote] 1. powiem Ci w sekrecie, że tam nie ma kota ale tez przeżywałyśmy z Magda jakie świetne zdjęcie kota, że same łoCy i wogóle :evil_lol: jak zdjęcie zostały zgrane okazało sie, że to łoCy ale kaloryfera :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: 2. to bede tak wyglądać :grab: 3. nie wolałabym już nie miec nieprzyjemności więcej :lookarou: :placz: Dziś Szpila bawiła się z dogiem apropo. Pies OLBRZYMIE jego tatuś największy dog w europie czy cuś szczeniak prawie do pachy mi sięga. Szpila zakochała się i z miłoscia w oczach wieszła mu sie na faflu on zaczynał do niej spiewac i heja Szpila w nogi za nią dog a za nimi 4 misięczny Sweter Angielski potem zmiana Szpila doga za fafle sweter za brzuch i znowu heja w koło boiska po wszystkich kałużach. Reasumując bałam się o psa mojego i o siebie :evil_lol: wariacje były na wypasie ja chce zeby PIKA MIAŁA DOGA :loveu:
  21. [quote name='olcha']1.Dłuuugo się przyglądam i widzę oczy....a reszta kota gdzie? Bo tak od patrzenia długo w jeden punkt mi wyszło, że kot zwisa zza kaloryfera :hmmmm: 2.Buahahahaha uuuu jak to Marysia zobaczy :evil_lol: 3.Świetne zdjęcie! Na konkurs z nim![/quote] 1. powiem Ci w sekrecie, że tam nie ma kota ale tez przeżywałyśmy z Magda jakie świetne zdjęcie kota, że same łoCy i wogóle :evil_lol: jak zdjęcie zostały zgrane okazało sie, że to łoCy ale kaloryfera :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: 2. to bede tak wyglądać :grab: 3. nie wolałabym już nie miec nieprzyjemności więcej :lookarou: :placz: Dziś Szpila bawiła się z dogiem apropo. Pies OLBRZYMIE jego tatuś największy dog w europie czy cuś szczeniak prawie do pachy mi sięga. Szpila zakochała się i z miłoscia w oczach wieszła mu sie na faflu on zaczynał do niej spiewac i heja Szpila w nogi za nią dog a za nimi 4 misięczny Sweter Angielski potem zmiana Szpila doga za fafle sweter za brzuch i znowu heja w koło boiska po wszystkich kałużach. Reasumując bałam się o psa mojego i o siebie :evil_lol: wariacje były na wypasie ja chce zeby PIKA MIAŁA DOGA :loveu:
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][B]debe przyjedź do sis to dam co pomacać analogową Praktice , Zenitha i Smjenkę[/B] [B]bosz ....nie żyjesz:mad:...[/B] [/quote] nie zabijaj mnie tak odrazu bejzbolem :evil_lol: jaaaaa Cie kocham za te aparaty :loveu: [quote name='agabass']ale ta Szpila gibka wygibaśna dziewczyna rewelka ja wymiękam[/quote] hehehhe na joge chodzi :evil_lol: [quote name='Asiaczek'][SIZE=4][COLOR=red]Szpilatka-akrobatka!!![/COLOR][/SIZE] Pzdr.[/quote] raczeej Szpilka - psychopatka :cool1: :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]to czego w weekendy pracujesz? Tak to przyjechałabys pomóc w porządkach okołoohydkowych, sam czysty relaks [/B] :evil_lol: [B]żałujcie, że nie widziałyście tego na żywo :lol: [/B] [B]Bo Szpilka po prostu.... potknęła się :lol: [/B][/quote] nie dośc ze pracuje weekend to poszłam jeszcze dziś na ćwiczenia i nie miałam siły wrócić z nich do domu :eviltong: a do ohydka z checia ale na relaks przy kominku a nie na relaks przy kontenerze :evil_lol: żałujcie :roll: ja mialam pełne gacie strachu :cool1: [quote name='Pysia']No to ja Wam powiem że mój tata ma w domu powojenne analogowe lustrzanki Ponoć sprawne :crazyeye: Nawet chce mi je dać.....[/quote] Pysia czy Twój Tato nie chciał by mnie adoptować :cool1: ewentualnie Ty jak weźmiesz lustrzanki:loveu: off corse :cool1: :razz: :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Ja to bym nie wiedziała, co z nimi zrobić...:oops: Na takie prezenty to chyba trzeba pawdziwego konesera... Pzdr.[/quote] ja tez bym nie wiedziała :cool1: ale bym się naumiała :cool1: :multi: [quote name='paula_z']No ja nie wiem czy tak po prostu :evil_lol:[/quote] [quote name='Asiaczek']Naprawde nie było nikogo, kto by jej w tym pomógł...?!?!?!Dla potrzeb fotografa??? Pzdr.[/quote] był Leon :evil_lol: [quote name='Iza i Avanti'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/9/64e7806e8502e0b7.jpg[/IMG][/URL] [B]Szpila- doopalina![/B] Cześć Dbsst![/quote] :lol: czesc Iza (to ta Iza co ze Szpili się nabija :lol: )
  23. [quote name='basiulka22tychy'][I][B]szpilunia jest nie samowita a te jej pozy do fotek :D:D:D jak ona to zrobila hehehe [/B][/I][/quote] daje z siebie wszystko :evil_lol: [quote name='AgaiPhara']...brawa za złapanie takiego momentu :evil_lol: Pewnie gdzieś tam blisko jej pyska jest piłka?[/quote] piłki nie było w cale wtedy w ogródku ani nigdzie tak jak mówi Mag aona sie potkneła dokładnie nie wiem jak było bo byłam zajęta ustawianiem parametrów :evil_lol: [quote name='baskomaniak'][CENTER][SIZE=4][COLOR=green][B]SZPIL-PUP-UP[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER]:megagrin: :megagrin: :megagrin: [/CENTER] Pozdrawiam [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG][/quote] :rolf: :rolf: :rolf: Miło Pana gościć Panie z Brodą :cool1: [quote name='malawaszka']bosze Dominika jak możesz pozwalać Szpilce na takie niebezpieczne wygibasy??????? :diabloti: :evil_lol:[/quote] [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/15/6a3d4d853e6d8660.jpg[/IMG][/URL] Cudna kicia :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/9/64e7806e8502e0b7.jpg[/IMG][/URL] :-o Jaka akrobatka :razz:[/quote] super kotka :loveu: :loveu: :loveu: hehheh ewiesz to Szpila :cool1: :evil_lol:
  24. [quote name='Maga100'][B]nie robia takich małych rozmiarów, więc mnie nie uwidzisz, niestety :cool3: [/B] [/quote] czuje sie mocno zmartwiona :roll: :shake: :placz:
  25. [quote name='malawaszka'] nie wiem :p [/quote] czyli tak :eviltong: :p to ja juz loki kręce :lol:
×
×
  • Create New...