Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. och się pośliniłam :roll: bowsko wygladaja wasze kucharskie efekty ja własnie jem pyszna chyba dietetyczna [B]sałetke z CYKORII I MANGO[/B] bardzo orzeźwiająca :cool1: produkty: 4-6 cykorii 1 mango 1 grejrfut czerwony 2 jabłka żółte 1 szczypior 100-150g sera żółtego (gouda może być) 1 łyżeczka kminku sól pieprz do smaku sos winegret: 3/4 szklanki oliwy z oliwek 4 łyżki soku z cytryny 3 łyzki wody łyżeczka soli łyżeczka pieprzy (ja nie zawsze dodaje) 2-3 łyżeczki cukru [U]sos:[/U] wlać wszystko do słoiczka, zakręcić i mocno wstrząsać ok 30-45 sekund (pzed każdym polaniem wstrzasać) [U]sałatka:[/U] 1.umyć obrać cykrorie wyciąć kłeby i pokroic w paski 2.obrać mango i jabłka pokroić w kostke dużą. Grejfruta obrac z błonki i pokroić lub poszarpać 3. ser pokroić w kostkę (ja lubię w wiekszą) 4. pokroić szczypior 5. wszytsko wrzucić do miski i wymieszać 6. dodać sos winegret 4 łyżki lub wiecej (jak kto lubi) 7. posypać kminkiem, posoli, popieprzyć 8. wymieszać 9. zjeść [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/287/36e3e4d7b5bd7783.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images14.fotosik.pl/21/363581105446d45d.jpg[/IMG]
  2. [quote name='evaxon']a ja teraz wstalam :evil_lol: czesc :)[/quote] ja tez wstałam :razz: [quote name='Pysia']Hura :multi::multi::multi::multi::multi:[/quote] :eviltong: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:cool1:heyka sistersko.....miałaś być o 14;)[/I][/B] [I][B]czytałam ,że mamy MAMUSIĘ:loveu:[/B][/I] [/quote] mamy mamcie i braciszka :loveu: jestem w domu od 14 ale zjaełam się rozpieszczaniem siebie i sobie wydłubałam takie coś przepis wstawie w galerii smaków :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/287/36e3e4d7b5bd7783.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/21/363581105446d45d.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Pysia']Jestem zaskoczona bo nie wiedziałam że mam oręże :evil_lol:[/quote] to słowo mi tak pieknie psaowało to podniosłego zdania :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. płaczcie i ryczcie włosy rwijcie i tak mnie nie zatrzymacie oddalam sie od komputerka z pełna głową snów :loveu: :evil_lol: PA
  5. [quote name='Pysia']Przysięgnij tyko że nie będziesz mi tratować ogródka :mad:[/quote] hmmmmm a moge tylko obiecać :cool1: ze SIĘ POSTARAM jak nasz prezes NBP :evil_lol:
  6. mamciu zachowujesz się tak jakbyś załowała ze masz tak idealna coore w swoim orężu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. [quote name='paula_z']O kazdej porze dnia i nocy :razz: Nie wiem, 13-14? Spiszemy sie lib zdzwonimy :cool3: Ide spac, jutro wstaje o 7 :placz: Dogobranoc :loveu:[/quote] ja o 6 :roll:
  8. [quote name='Maga100'][B]nie bój się, dziecinko. Psycholog ci pomoże. [SIZE=4][COLOR=darkred]Poskłada wszystko do kupy.[/COLOR][/SIZE] Poprowadzi za rączkę przez niebezpieczny świat. Ochroni. Obroni. Wskaże. Podpowie. Bedzie balsamem na twa skołatana duszę. [/B] [B]odkryła. Wyważyla otwarte drzwi.[/B] [B]czy ty mnie publicznie obrażasz? :mad: [/B][/quote] no ja bym wolała coby z tej kupy wszystko wyjciagnal ten superolog :evil_lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  9. [quote name='Pysia']Nie wiem co PIKA zrobi :evil_lol: A nie narybkiem tylko [B]KROKODYLEM[/B] bym Cię prędzej nazwała :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] mamcia czy masz cos do faktury mej skóry ze niby pomarsczona i pogrubiała :cool1: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='Vectra']Debe , matka Cię szukała u mnie w galerii :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ani chwili spokoju :shake:
  11. [quote name='Pysia']Nie bój się dziecininko :eviltong: Weszka odkryła że Magda kłamie :crazyeye::evil_lol:[/quote] juz wiem WASZKA na Prezesa NBP :multi: [quote name='evaxon']dobry Szpileczki :)[/quote] czesc Tajgerki :evil_lol: [quote name='paula_z']Hahaha :grin: :multi: W sobote bede na Zoliborku :cool3: Odezwij sie telefonicznie, jak bedziesz miala czas :lol:[/quote] extra to o której :razz: [quote name='Pysia']Powinna czubkom dawać przykład :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. [quote name='Pysia']Zauważyłam. Ale widać tak miało być i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ;) Łeb do góry kobyłko :diabloti:[/quote] kobylasto na to zarże iiiiiiiiiiiiihhhhhaaa i strzele dwa razy z chrapy ppppppppppppprrrrrrg :diabloti:
  13. [quote name='Pysia']13 księge Pana Tadeusza? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: wiedziałam ze mamcia pozna sie na sztuce :loveu: [quote name='Pysia']Nie wiem :shake: Czy Karol klucz zostawi w zamku zależy tylko od Dominiki :evil_lol:[/quote] NIE nie zostawi jak to zalezy odemnie a ja z mamcia bedziemy sobie siedziały i przez monitoring na atakujace krzaki patrzyly i bedzie tak milo i domowo i bedziemy rozmawiac o pszczółkach i miodku, i mamcia bedzie mi mowic jak mam z mezczyznami postepowac i bedzie tak cudownie zazdroscie :evil_lol:
  14. [quote name='Pysia']Pójdę do samego papierza :obrazic:[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: [quote name='Vectra']i dobrze ci tak :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] :eviltong: :eviltong: :eviltong: wiesz co......................:cool1:
  15. [quote name='malawaszka']a jednak nie jest Ci obce kłamczucho :razz:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Waszka :klacz::loveu: jednak jesteś Weszka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: własnie mami jak sie dowie PIKa ze ma nowy narybek i nie jest to dog to co ona wtedy zrobi :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: mmmmmmmmmm mamciu jaki argument (:mad: ) nie do odpatcia :evil_lol:
  16. [quote name='malawaszka']bhahahahahha a JA będę Was odwiedzać na poddaszu żeby nie było Wam za słodko :evil_lol:[/quote] och dziękuje Ci droga ma za Twą troskliwośc ale bez prozy Cię wpuścić nie bedziemy mogli :roll: :evil_lol: [quote name='paula_z']:crazyeye: Ale w sumie nie wiem, czemu sie dziwie ;) Przeciez to Debe :evil_lol:[/quote] BRUTUSIE :mad: :mad: :mad: :mad: [quote name='Vectra']i jak mam iść spać to znou mnie bebechy napierniczają ze śmiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ojej kochan auważaj na swja krucha osóbkę :loveu: :loveu: :loveu: [quote name='Pysia']Nie jestem w stanie pisać bo z mych oczu płyną łzy spowodowane powstrzymywaniem się przed wybuchem gromkiego śmiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wczoraj TZ prawie wezwał pogotowie :diabloti: Dzisiaj odmówię mu tej przyjemności :diabloti: Nie zaryczę na głos :shake::evil_lol:[/quote] jak to dobrze ze ja mam wolna chete dziś :multi: :multi: :multi: ps nie zauważyłyście ze siedze z WAMi w czwarty dzień tygodnia do tak późnej godziny czuje sie niechciana :shake:
  17. [quote name='Pysia']Będę Ptysią jak zrobię się słodka :eviltong: Poddasza broni Tommy :evil_lol: A jezeli chodzi o [COLOR=magenta]zrozumienie [COLOR=black]to z tym do psychologa :diabloti: A najlepiej psychoanalityka :evil_lol:[/COLOR][/COLOR][/quote] PtYSIu mamysiu tyz słodka jak miód spadziowy hm to gorzej :mad: :roll: :mad: :mad: :mad: :mad: :razz: jest tu taka psycholożka ale ja sie jej boje :evil_lol: :evil_lol:
  18. [quote name='Pysia']Paula :crazyeye: Ratuj :placz: Zaadoptowałam Dominike :mdleje::mdleje::mdleje:[/quote] MAMNIUMINIU jak możesz tak mowić o swojej ukochanej cooreczce :iloveyou: [quote name='paula_z']Hahaha :grin: Za pozno :cool3: Juz Cie nikt nie uratuje :evil_lol:[/quote] maupa :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  19. [quote name='evaxon']i ostatnia porcja fot na dzisiaj :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/285/8ea0c7a9f4fae2d4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/13/ef05fafe7bc586c4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/13/0f89c2bb9f6c87d6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/11/471025a903995c89.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/13/2bcf9bafd54331c7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/13/d059f7f856c8dd80.jpg[/IMG][/URL] [/quote] hahahah modelina z niej pierwsza klasa i gicołki takie obłocone to ja znam tylko gdzie ja takie widuje niech pomyśle jhahhahaha czesc Laseczki
  20. nie tylko wszystko co ma inny zapach jak woda (i alkohole świata bo to tego się garnie jak jej pancia :roll: ) czyli ziółka zióleczka i takie tam :evil_lol:
  21. [quote name='Pysia']Chciałabym aby był.....A tu takie ostre żarty czasem odchodzą jak czyta ze mną dogo że :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ja jako Karola Starsza_ Młodsza_Siostra (s-m-s:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ) będe z |Nim czytać literature piękną i bedziemy ze sobą rozmawiać wierszem...............:evil_lol:
  22. a ja jutro bede chyb ao 14 :cool1: i pewnie nigdzie nie poodpisuje :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='Pysia']Nie zasłanij się piesiolkami bo to nieładnie :mad: Piesiolki będą miały domek :multi: Karol zwiał w momencie jak doszłam do Twojej galerii :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] zwiał sprzątac poddasze :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: MAMNIUMINUCIU PtYSIU :iloveyou: :diabloti:
  24. [quote name='Pysia']Nie wiem dlaczego ale ja już zaczynam sobie współczuć :crazyeye:[/quote] MAMINIUNICIU :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [quote name='Vectra']no widzisz i będziesz miała prababcie z dogiem :evil_lol: :evil_lol:[/quote] no i wszystko zosaje w rodzinie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. [quote name='Pysia']Sama mówiłas że ona wiekowa :diabloti: Karol jedynie zapytał czy przypadkiem nie zarekwirujesz mu poddasza :evil_lol: Na resztę się zgadza :mad: Chyba zaczynam rozumieć Magde :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash: Boszzzzzzzzzzzzz:wallbash::wallbash::wallbash: Co ja najlepszego zrobiłam :flaming:[/quote] wiekowa wiekowa ważne, że jeszcze nie skrzypie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Karolu poddasze w łaskawości mego serca zostawie Tobie ------- narazie :smokin: :megagrin: PtYSIU czy Ty nie wiesz ze dziecko dopiero co adoptowane czuje się nieswojo w nowej rodzinie może zachowywac sie nienaturalnie ZROZUMIENIA pragnę :diabloti:
×
×
  • Create New...