-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
och się pośliniłam :roll: bowsko wygladaja wasze kucharskie efekty ja własnie jem pyszna chyba dietetyczna [B]sałetke z CYKORII I MANGO[/B] bardzo orzeźwiająca :cool1: produkty: 4-6 cykorii 1 mango 1 grejrfut czerwony 2 jabłka żółte 1 szczypior 100-150g sera żółtego (gouda może być) 1 łyżeczka kminku sól pieprz do smaku sos winegret: 3/4 szklanki oliwy z oliwek 4 łyżki soku z cytryny 3 łyzki wody łyżeczka soli łyżeczka pieprzy (ja nie zawsze dodaje) 2-3 łyżeczki cukru [U]sos:[/U] wlać wszystko do słoiczka, zakręcić i mocno wstrząsać ok 30-45 sekund (pzed każdym polaniem wstrzasać) [U]sałatka:[/U] 1.umyć obrać cykrorie wyciąć kłeby i pokroic w paski 2.obrać mango i jabłka pokroić w kostke dużą. Grejfruta obrac z błonki i pokroić lub poszarpać 3. ser pokroić w kostkę (ja lubię w wiekszą) 4. pokroić szczypior 5. wszytsko wrzucić do miski i wymieszać 6. dodać sos winegret 4 łyżki lub wiecej (jak kto lubi) 7. posypać kminkiem, posoli, popieprzyć 8. wymieszać 9. zjeść [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/287/36e3e4d7b5bd7783.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images14.fotosik.pl/21/363581105446d45d.jpg[/IMG]
-
[quote name='evaxon']a ja teraz wstalam :evil_lol: czesc :)[/quote] ja tez wstałam :razz: [quote name='Pysia']Hura :multi::multi::multi::multi::multi:[/quote] :eviltong: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:cool1:heyka sistersko.....miałaś być o 14;)[/I][/B] [I][B]czytałam ,że mamy MAMUSIĘ:loveu:[/B][/I] [/quote] mamy mamcie i braciszka :loveu: jestem w domu od 14 ale zjaełam się rozpieszczaniem siebie i sobie wydłubałam takie coś przepis wstawie w galerii smaków :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/287/36e3e4d7b5bd7783.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/21/363581105446d45d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Pysia']Jestem zaskoczona bo nie wiedziałam że mam oręże :evil_lol:[/quote] to słowo mi tak pieknie psaowało to podniosłego zdania :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
płaczcie i ryczcie włosy rwijcie i tak mnie nie zatrzymacie oddalam sie od komputerka z pełna głową snów :loveu: :evil_lol: PA
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Przysięgnij tyko że nie będziesz mi tratować ogródka :mad:[/quote] hmmmmm a moge tylko obiecać :cool1: ze SIĘ POSTARAM jak nasz prezes NBP :evil_lol: -
mamciu zachowujesz się tak jakbyś załowała ze masz tak idealna coore w swoim orężu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='paula_z']O kazdej porze dnia i nocy :razz: Nie wiem, 13-14? Spiszemy sie lib zdzwonimy :cool3: Ide spac, jutro wstaje o 7 :placz: Dogobranoc :loveu:[/quote] ja o 6 :roll:
-
[quote name='Maga100'][B]nie bój się, dziecinko. Psycholog ci pomoże. [SIZE=4][COLOR=darkred]Poskłada wszystko do kupy.[/COLOR][/SIZE] Poprowadzi za rączkę przez niebezpieczny świat. Ochroni. Obroni. Wskaże. Podpowie. Bedzie balsamem na twa skołatana duszę. [/B] [B]odkryła. Wyważyla otwarte drzwi.[/B] [B]czy ty mnie publicznie obrażasz? :mad: [/B][/quote] no ja bym wolała coby z tej kupy wszystko wyjciagnal ten superolog :evil_lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='Pysia']Nie wiem co PIKA zrobi :evil_lol: A nie narybkiem tylko [B]KROKODYLEM[/B] bym Cię prędzej nazwała :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] mamcia czy masz cos do faktury mej skóry ze niby pomarsczona i pogrubiała :cool1: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']Debe , matka Cię szukała u mnie w galerii :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ani chwili spokoju :shake:
-
[quote name='Pysia']Nie bój się dziecininko :eviltong: Weszka odkryła że Magda kłamie :crazyeye::evil_lol:[/quote] juz wiem WASZKA na Prezesa NBP :multi: [quote name='evaxon']dobry Szpileczki :)[/quote] czesc Tajgerki :evil_lol: [quote name='paula_z']Hahaha :grin: :multi: W sobote bede na Zoliborku :cool3: Odezwij sie telefonicznie, jak bedziesz miala czas :lol:[/quote] extra to o której :razz: [quote name='Pysia']Powinna czubkom dawać przykład :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Zauważyłam. Ale widać tak miało być i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ;) Łeb do góry kobyłko :diabloti:[/quote] kobylasto na to zarże iiiiiiiiiiiiihhhhhaaa i strzele dwa razy z chrapy ppppppppppppprrrrrrg :diabloti: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']13 księge Pana Tadeusza? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: wiedziałam ze mamcia pozna sie na sztuce :loveu: [quote name='Pysia']Nie wiem :shake: Czy Karol klucz zostawi w zamku zależy tylko od Dominiki :evil_lol:[/quote] NIE nie zostawi jak to zalezy odemnie a ja z mamcia bedziemy sobie siedziały i przez monitoring na atakujace krzaki patrzyly i bedzie tak milo i domowo i bedziemy rozmawiac o pszczółkach i miodku, i mamcia bedzie mi mowic jak mam z mezczyznami postepowac i bedzie tak cudownie zazdroscie :evil_lol: -
[quote name='Pysia']Pójdę do samego papierza :obrazic:[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: [quote name='Vectra']i dobrze ci tak :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] :eviltong: :eviltong: :eviltong: wiesz co......................:cool1:
-
[quote name='malawaszka']a jednak nie jest Ci obce kłamczucho :razz:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Waszka :klacz::loveu: jednak jesteś Weszka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: własnie mami jak sie dowie PIKa ze ma nowy narybek i nie jest to dog to co ona wtedy zrobi :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: mmmmmmmmmm mamciu jaki argument (:mad: ) nie do odpatcia :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']bhahahahahha a JA będę Was odwiedzać na poddaszu żeby nie było Wam za słodko :evil_lol:[/quote] och dziękuje Ci droga ma za Twą troskliwośc ale bez prozy Cię wpuścić nie bedziemy mogli :roll: :evil_lol: [quote name='paula_z']:crazyeye: Ale w sumie nie wiem, czemu sie dziwie ;) Przeciez to Debe :evil_lol:[/quote] BRUTUSIE :mad: :mad: :mad: :mad: [quote name='Vectra']i jak mam iść spać to znou mnie bebechy napierniczają ze śmiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ojej kochan auważaj na swja krucha osóbkę :loveu: :loveu: :loveu: [quote name='Pysia']Nie jestem w stanie pisać bo z mych oczu płyną łzy spowodowane powstrzymywaniem się przed wybuchem gromkiego śmiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wczoraj TZ prawie wezwał pogotowie :diabloti: Dzisiaj odmówię mu tej przyjemności :diabloti: Nie zaryczę na głos :shake::evil_lol:[/quote] jak to dobrze ze ja mam wolna chete dziś :multi: :multi: :multi: ps nie zauważyłyście ze siedze z WAMi w czwarty dzień tygodnia do tak późnej godziny czuje sie niechciana :shake: -
[quote name='Pysia']Będę Ptysią jak zrobię się słodka :eviltong: Poddasza broni Tommy :evil_lol: A jezeli chodzi o [COLOR=magenta]zrozumienie [COLOR=black]to z tym do psychologa :diabloti: A najlepiej psychoanalityka :evil_lol:[/COLOR][/COLOR][/quote] PtYSIu mamysiu tyz słodka jak miód spadziowy hm to gorzej :mad: :roll: :mad: :mad: :mad: :mad: :razz: jest tu taka psycholożka ale ja sie jej boje :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Pysia']Paula :crazyeye: Ratuj :placz: Zaadoptowałam Dominike :mdleje::mdleje::mdleje:[/quote] MAMNIUMINIU jak możesz tak mowić o swojej ukochanej cooreczce :iloveyou: [quote name='paula_z']Hahaha :grin: Za pozno :cool3: Juz Cie nikt nie uratuje :evil_lol:[/quote] maupa :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
[quote name='evaxon']i ostatnia porcja fot na dzisiaj :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/285/8ea0c7a9f4fae2d4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/13/ef05fafe7bc586c4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/13/0f89c2bb9f6c87d6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/11/471025a903995c89.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/13/2bcf9bafd54331c7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/13/d059f7f856c8dd80.jpg[/IMG][/URL] [/quote] hahahah modelina z niej pierwsza klasa i gicołki takie obłocone to ja znam tylko gdzie ja takie widuje niech pomyśle jhahhahaha czesc Laseczki
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
nie tylko wszystko co ma inny zapach jak woda (i alkohole świata bo to tego się garnie jak jej pancia :roll: ) czyli ziółka zióleczka i takie tam :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Chciałabym aby był.....A tu takie ostre żarty czasem odchodzą jak czyta ze mną dogo że :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ja jako Karola Starsza_ Młodsza_Siostra (s-m-s:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ) będe z |Nim czytać literature piękną i bedziemy ze sobą rozmawiać wierszem...............:evil_lol: -
a ja jutro bede chyb ao 14 :cool1: i pewnie nigdzie nie poodpisuje :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Nie zasłanij się piesiolkami bo to nieładnie :mad: Piesiolki będą miały domek :multi: Karol zwiał w momencie jak doszłam do Twojej galerii :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] zwiał sprzątac poddasze :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: MAMNIUMINUCIU PtYSIU :iloveyou: :diabloti: -
[quote name='Pysia']Nie wiem dlaczego ale ja już zaczynam sobie współczuć :crazyeye:[/quote] MAMINIUNICIU :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [quote name='Vectra']no widzisz i będziesz miała prababcie z dogiem :evil_lol: :evil_lol:[/quote] no i wszystko zosaje w rodzinie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Pysia']Sama mówiłas że ona wiekowa :diabloti: Karol jedynie zapytał czy przypadkiem nie zarekwirujesz mu poddasza :evil_lol: Na resztę się zgadza :mad: Chyba zaczynam rozumieć Magde :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash: Boszzzzzzzzzzzzz:wallbash::wallbash::wallbash: Co ja najlepszego zrobiłam :flaming:[/quote] wiekowa wiekowa ważne, że jeszcze nie skrzypie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Karolu poddasze w łaskawości mego serca zostawie Tobie ------- narazie :smokin: :megagrin: PtYSIU czy Ty nie wiesz ze dziecko dopiero co adoptowane czuje się nieswojo w nowej rodzinie może zachowywac sie nienaturalnie ZROZUMIENIA pragnę :diabloti: