Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='AgaiPhara']czołem Szpileczki! ile razy goszczę u Was w galerii, nie daję rady zostawić śladu.. ze śmiechu ;) Uwielbiam Wasze zdjęcia i ich opisy :evil_lol: (te Gości również :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: )[/quote] HEJ :multi: :multi: :multi: jak miło Cie goscic :D ile miłych słów :loveu: :loveu: :loveu:
  2. [quote name='PIKA']1.i chyba tylko pomacać :roll: Bo nie mam lampy :roll: Chyba, ze też znajde, bo pamiętam że była :evil_lol: 2. Aaaa znalazlam jeszcze w domu Smiene :evil_lol:[/quote] 1. no pomacac pomacac :D 2. wow i ją też chce pomacać :loveu: [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Nie zgadzam się na to!!!!!!!!!![/COLOR][/B][/quote] hahhaha za późno :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]1. dzisiaj już leje :cool1: [/B] [B]2. GŁUPIA!!!!!! :angryy: [/B] [B]3. dzięki mnie nigdy nie spoczniesz na laurach :p [/B] [/quote] 1. u nas tez leje a ja zaraz do pracy mam wyjśc :placz: 2. wstawiam na Twoja odpowiedzialność :evil_lol: 3. mmmmmmmm ile ja tobie zawdzięczam :loveu: :evil_lol: robiłam sobie zdjęcia bawiących sie psów......bijcie :cool1: :razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/9/64e7806e8502e0b7.jpg[/IMG][/URL]
  3. ja bywam i ogladam nawet czytam ;) ale nie pisze :cool3: teraz się pokazuje zeby uspokoić Was :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: absencja moich liter spowodowana jest ciągłym brakiem czasu :placz:
  4. [quote name='Miga']Debeściak, a Ty czo? Ukaż się wieczorową porą ;) [/quote] mnie tu juz tyle, że dam szanse tym nieśmiałym ;) :evil_lol: [quote name='Justa'][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/292/jussja4.jpg[/IMG][/quote] :crazyeye: :crazyeye: :klacz: extra :modla:
  5. [quote name='Pysia'] Właśnie pojechał do Dąbrowy zarywać laski :diabloti:[/quote] ale ja mieszkam w Warszawie :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. [quote name='Agga'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images13.fotosik.pl/7/a405917ee6856962.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=darkgreen]CO wy robicie mojej księżniczce???[/COLOR][/B][/quote] wyżywamy się na niej :diabloti: :eviltong: :p :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Moja Koffana, koty zawsze "coś" robią... nawet jak spią... Pzdr.[/quote] no tak widac, że nie sa bliskie mi koty :cool1: [quote name='PIKA']1 A co Wy takie zdzwione? :roll: Niby pies gdzie ma mieć ucho? :roll: Na doopie? :evil_lol: 2 Dominika pogoda do doopy, to kiedy my przetrenujemy mojego Zenita? :placz:[/quote] 1 :lol: :lol: :lol: :lol: 2 no właśnie nie wiem :placz: juz się doczekać nie mogę :multi: może na najbliższe spotkanie przy kawiw go przyniesiesz cobym mogła go chociaż pomacać :cool1:
  7. oto Tosia kotka znajomych (drugiej kotki nie udało mi sie ustrzelić gdyż jest nieśmiała i była schowana w sobie znanym miejscu czyli pod stołem w koszyczku) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/3/61242a6b5481a60e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/15/6a3d4d853e6d8660.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/15/f6d2f0b591705ec0.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Pysia'] Mój syn :diabloti: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/Sylwester6---780.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/Sylwester6---780.jpg[/IMG][/URL][/quote] rozumiem, że Karol już gotowy na randke ze mną uczesany ogoony wyprasowany :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. [quote name='evaxon'] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=deepskyblue]witaj kochana w moich skromnych progach :multi: jak milo ze wpadlas:multi: tak dawno cie niebylo:placz: tesknilysmy z Tigierka:placz: buziaczki :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [/quote] noooooooooooooooooooo odrazu jakby lepiej :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czesc Wredoto :eviltong: czesc pogromco fafli na czterech łapach :loveu:
  10. [quote name='dreamer'][CENTER][B][COLOR=indigo]Dzięki za życzenia![/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=#4b0082]~*~[/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/4591/newyearcarddgmdm2.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] ale fajerancka pocztówka :multi: :multi:
  11. i jak i jak i jak????????????????? ja już kce gratulować :cool1:
  12. [quote name='Maga100'] [B]Dominiko, wredy kot Pelagia jest moj. Wredny, bo wredny, ale mój. :diabloti: [/B][/quote] ona nie jeste WREDNA ona jest KOCHANA :loveu: :loveu: :loveu: oki TZ w gumofilcavh jest a TY poproszę o zdjęcie Magdy w pracy gumiaki i grabki :cool1:
  13. [quote name='malawaszka']no to jak nie świecznik to zyrandol :razz:[/quote] TAK :klacz: to mój gustowny zyrandol Wygrała Pani talon na balon :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Kaszpirowski?! Pzdr.[/quote] :lol: [quote name='Maga100']1.[B]a u nas cały dzień było słoneczko :p [/B] [B]2.a kiedy wstawisz to zdjęcie, wiesz które? :cool3: [/B] [B]3.ojej, to było tak dawno temu, że nawet najstarsi górale nie pamiętają [/B] [/quote] 1 zazdroszcze :shake: :-( 2. nie mam odwagi :razz: 3. jak zawsze miła do rany przyłóż i w ogóle :mad: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol: no gdzie foty nie twoich kotów;)[/quote] zrobiłam dwa zdjęcia bo byłam zajęta a koty spały i nic nie robiły :razz: :lol: [quote name='evaxon'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/8/3b2d10fb203a08f0.jpg[/IMG][/URL] a moze to barierka jakas:)??[/quote] tak to barierka ograniczająca mnie od Was :evil_lol: [quote name='Pysia']1.Zakochana kurcze byłaś czy miałaś niecny plan? :crazyeye::evil_lol: 2.No dobra :p Karol twierdzi że umówiłby się z Tobą :p Wtedy...:evil_lol:[/quote] 1. oczywiście ze zakochana ja niecnych planów nie miewam :roll: :evil_lol: 2. tak widze, że Karol za długo "przebywa" z najmilszymi z DGM :evil_lol: :evil_lol: ale dzięki Karol mimo to czuje sie strasznie doceniona :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  14. [quote name='malawaszka']1 noo zawsze tak myślałam :evil_lol: 2 jacie nowe OKO klonuje Szpilki :crazyeye: 3 świecznik??? :razz:[/quote] 1 hahahha a ja tak myślałam że Ty tak myślisz :evil_lol: 2. chyba źle ostrośc ustawiłam i mi dwie Szpidoopcie wyszły :loveu: 3. nie zgaduj dalej ;)
  15. i na koniec zagadka co to jest :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/8/3b2d10fb203a08f0.jpg[/IMG][/URL]
  16. sie mi dzisiaj wzieło za wspominki :evil_lol: pierwszy spacer z nowym okiem emila :loveu: [U][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/3/25cb65d7ffcb8c24.jpg[/IMG][/URL][/U] [U]wyższość brodzika nad wanną[/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/7/a405917ee6856962.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/3/714b59671a57ecc5.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Kate I Luka']A JAK ZIELONO... ja kcem lato!!!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/281/0df03fd365f23bf1.jpg[/IMG][/URL][/quote] ja też kece lato i mój ogródek :placz:
  18. [quote name='malawaszka']1.bhahahahahah brak mi już śłów na określanie Szpilofruwajki :loveu: :loveu: :loveu: 2.a ta Twoja fotka boska :loveu:[/quote] ona tańczy breaka na tej focie to bardzo uzdolniony pies :eviltong: ;) 2. dziękuje :oops: [quote name='HankaRupczewska']Tylko pamiętaj ! [B]UWAŻAJ [/B]!!!! :cool3:[/quote] bendem nie chcem ale bendem :cool3: [quote name='HankaRupczewska']Czy byłaś świeżo po dziarowaniu ??? Jakaś taka dumna jesteś :p[/quote] :shake: dzierke miałam już wcześniej :multi: j azawsze śakas dumna jestem taka troche zarozumiała ;)
  19. [quote name='Kate I Luka'] hejka :) Na razie latam po dogo:evil_lol: :evil_lol: Z naleśnikami się spieszyć nie muszę, bo drugi do konsumpcji jeszcze w pracy siedzi...[/quote] w takim razie i ja sie jeszcze nie spiesze :eviltong: :eviltong: i jeszcze polatam po dogo :evil_lol:
  20. czesc sis nie no wymiękam nie wiem co powiedzieć normalnie :lol: :lol: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: [IMG]http://images14.fotosik.pl/2/bdaea1b08b8c3b31.jpg[/IMG]
  21. [quote name='basiulka22tychy'][I][B]jak slodziutko a z fotek bije cieplo :):):)[/B][/I][/quote] co do ciepełka znalazłam oto fotki z 09 lipca :D jaaaaaa juz chce aby moje haszczowisko tak porosło :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/281/0df03fd365f23bf1.jpg[/IMG][/URL] Telma [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/7/9f13bc4b77e7d070.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/2/d6e1acfb1acd6766.jpg[/IMG][/URL] ktoś upił psa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/2/0bc8d2f26583d141.jpg[/IMG][/URL]
  22. a to ja jak byłam piekna i młoda miałam tu z 22 lata może 21 :roll: to zdjęcie zrobił mi najlepszy kolega i podarował w takiej formie po latach w prezencie urodzinowym :loveu: zdjęcie było robione analogową lustrzanka :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/2/523eba5d533d9999.jpg[/IMG][/URL]
  23. ktoś wstawił wielgachne zdjęcia :eviltong: :eviltong:
×
×
  • Create New...