Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. ja tez juz ide jestem wsciekła wyciagnełam Szpile na siłe na spacer na siku w najwiekszy deszcz bo myślałam ze juz ide spac a teraz juz nie pada a ja jestem juz w stroju balowym gotowa do snu :roll: :shake: :mad:
  2. WIEDZIAŁAM WIEDZIAŁAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i co teraz jak przestałam Wam ufac :roll: :cool1:
  3. no to pa ufam Wam :cool1:
  4. [quote name='malawaszka']a więc wszystkim M.A.G.A. mówię :hand: :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: M.A.G.A
  5. nie piszcie już
  6. [quote name='Maga100'][B]to u ciebie na wsi nie ma nocnych pekaesów? :crazyeye: Bo u mnie cały tłum [/B][/quote] przeprowadziłaś się:cool1: :p
  7. [quote name='malawaszka']bo dziś jestem tu a nie tam i nie moge jechać samochodem :p[/quote] aaaaaaaaaaaaa ale Magda w takim razie w sobotnie południe nie wyjdzie na foto spacer bo sie bedzie bała dzikich dzików :p
  8. [quote name='Maga100'][B]mówiłam przecież: sami życzliwi, przyjaźni i z sercem na dłoni :diabloti: [/B][/quote] jak chcesz to powiedziec w skrócie to wystarczy powiedzić M.A.G.A to mmiędzy galaktyczny srót od: życzliwi, przyjaźni, z sercem na dłoni :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. a czemu dopiero jutro sie pytac bedziesz a nie dzis :cool1:
  10. ja się pierwsza nie położe bo ja pójde spać a Wy bedziecie mni eobgadywac jakbyscie tego nie robiły teraz :roll: :evil_lol:
  11. no dobrze zmieniamy kolejnosc najpierw Mag do wyra potem Waszka do wyra a na końcu ja ja musze zostac na koncu bo inaczej mnie ciekawość zje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. [quote name='malawaszka']kto buszuje????? :crazyeye: :evil_lol:[/quote] no dobra miało byc zapisuje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. [quote name='malawaszka']no dyć już ide!!! napisałam pzecież że papatki :evil_lol:[/quote] dobrze ze Cie sprawdziłam i widze, że jeszcze tu buszujesz :evil_lol: :evil_lol:
  14. taaaak juz czuje ze pójde :cool1: Waszka Ty pierwsza do wyra potem Maga a na końcu ja :cool1:
  15. kochane dogoświruski spadam spać pomimo ciekawości o czym Magda czyta po nocach oczy mi się lepią :roll: pa
  16. [quote name='Maga100'][B]hahhahaha, o Boże, najpierw przeczytałam coś innego i się przeraziłam :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] :roll: ciekawe co :cool1:
  17. [quote name='malawaszka']NO!!!!! duży fiat też już był w moim życiu :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: patrz a tego tańca hulańca nie znam nakręc filmik i daj go na dg :evil_lol: :evil_lol:
  18. [quote name='malawaszka']ja też ja też mam tylko :hmmmm: ...... nie pierwszą :evil_lol:[/quote] i ni epierwszy Polonez przd TOBĄ :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. tak tylko ty ty jedyna i niepowtarzalna dogoloviująca wszystko w koło Magdo :diabloti:
  20. [quote name='paula_z']:mdleje: wariatki, brak mi slow, brzuch mnie boli ze smiechu :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:[/quote] bidulo wystaw brzuchol to moze przyjdzie jakis sexy kowboj i ci wymasuje :lol: :lol: :lol: :lol: a PtYSIA mamisia sobie poszła do ciałka :shake:
  21. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. [quote name='Pysia']Dogomaniackich ;) Ja to nawet Cię odwiedzę :diabloti: Żeby nacieszyć me oczy Twoją osobą za ...kratami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Boszzzzzzzzz....Idę :p[/quote] taaaaaaaaaaaaaaak i bedziesz robić mi zdjęcie coby na dogo wstawić i jak załuże to dasz mi sznur lub piłke piszczałke :evil_lol: :evil_lol: oczywiśce z nadwyżek :evil_lol: :evil_lol: Paula jak dobrze ze TY tu jestes przy mnie :loveu: i psem zabawa :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/23/855ea86da2066eed.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Maga100'][B]buhahhahahaha, Dominiko, wiem, ze masz bujną wyobraźnię, więc Karol jest już w futrze :lol: :lol: [/B][/quote] no cos TY bardziej go nie ubiore dziś :evil_lol: :evil_lol: niech marźnie za mamcie co ja przeędzał :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Vectra']najgorzej jak się człowiek ocknie z takich marzeń i rozejrzy dookoła :shake: ehhh ta rzeczywisttość :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] to się nie ocykaj hahahahha tylko chodź z zamkniętymi oczami :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  24. [quote name='Pysia']Pokojówki w hotelach za granicą są stare i brzydkie ;) Wierz mi na słowo :p Za to goście hotelowi...malina ;) Tylko że przeważnie są to sami faceci :evil_lol: Kurna idę do tego ciała bo w końcu usnę zanim się akcja zacznie[/quote] tak drażnij biedna samotna pozostawiona a tak na marginesie to ja nie wiem co on tam na wyjeździe robi może :cool1: może szuka dl amnie jakiegoś gościa przystojnego do trójkata :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...