Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Smutną ma minkę, ale miejmy nadzieje, że komuś wpadnie w oko
  2. [quote name='Majkowska']A ja się melduję u Nurasa ;) Zeby nie było że zapomniała, , ja się tylko na wsi byczę ;) Dla cioci Amigi zdrówka!![/QUOTE] A dziękujemy, dziękujemy :-)
  3. Nuras melduje, że pieniążki w kwocie[COLOR=#ff0000][/COLOR][COLOR=#ff0000]215,74 zł[/COLOR] z V i VI regału już sa na koncie. Jak zwykle bardzo, bardzo dziękujemy
  4. [quote name='Nutusia']Nuras - jak już smarkata Pańcia na obie nóżki stanie, żebyś w bieżni nadrobiła to "lenistwo", pamiętaj! ;) A dla zachęty, posyłam utarg z V regału (150,90 - minus 28 zł na lekturki dla Pańci) i z VI regału (64,84), czyli łącznie 215,74 zł :)[/QUOTE] Ojeeju, to z Nuraska robi się posażna panna :-) Dziękujemy bardzo, bardzo. Zaraz zaszastamy pieniążkami i pójdziemy do fotografa na zdjęcia łapinki :-) [quote name='Malgoska']jak tam kolejne rekordy?[/QUOTE] Na rekordy pójdziemy zapracować po tygodniowej przerwie w poniedziałek :-) Zobaczymy czy ta przerwa jej wyszła na dobre
  5. Niestety ja nic nie wiem, bo się rozłożyłam na obie łopatki - dorwał mnie jakiś zołzowaty wirus. Mialam przelecieć się po tym osiedlu gdzie zaginął, ale nawet na rehabilitację z Nusią nie chodziłam w tym tygodniu. Po drugie znawcy kotów mnie uprzedzili, że kota się tak w dzień nie znajdzie. Że właściciel powinien wieczorem chodzic z latarką i wszędzie po zakamarkach szperać
  6. Babci i Myszce moooooocccccno gratulujemy. No i oczywiście odpuszczamy w takiej sytuacji te zdjęcia spasionej Alutki. Choć - co się odwlecze...
  7. [quote name='Nutusia']O, jakie wymagania! Ja też wolałabym być piękna, młoda i bogata ;)[/QUOTE] To przecież nie sa zbyt wygórowane zyczenia
  8. [quote name='Nutusia']Nuśka ma smarkatą Pańcię! ;) A z Raby to nawet w środku lata się szybciej wypada niż wpada... Lodowatość przeszywa od stóp po czubek głowy w ułamku sekundy![/QUOTE] Wszystko się zgadza. Ale Amiga włazila ochoczo do wody. A tak w ogóle to wolałabym określenie, że pańcia jest pociągająca
  9. Oj nie nurkuje, bo pańcia okrutnie rozłożona niemocą. Za to w niedzielę byłyśmy w "moim raju". Pogoda była cudowna, moje dziewczyny razem z agamikową Pepsi poszalały jak pijane zające. Bedą zdjęcia, tylko narazie nie mogę zbyt długo trzymać głowy pionowo, bo to grozi zasmarkaniem klawiatury :oops: Nusia ganiała i po trawie i po żwirku i po piasku i po kamolach, wpadała nawet momentami do Raby, ale szybko stamtąd wypadała :-)
  10. To rzeczywiście problem. Ale tak samo z siebie się tak porobiło?
  11. Bonusiowi szelki w niczym nie przeszkadzały. Za to ja mialam wygodę, bo wjeżdżał na nich jak helikopter do samochodu, na stół u weta - bo na ręce nie dał się absolutnie wziąć. A kaganca też nie byłam w stanie mu zalożyć. U weta trzeba było znienacka mu obwiązywac pychol bandażem:-(
  12. Cały czas podczytuje wątek Henia tylko nic nie piszę, bo nic nie mogę pomóc. Mam tylko pytanie - gdyby założyć z narażeniem utraty rak Heniowi raz szelki i juz je na nim zostawić, to nie byłoby jakieś rozwiązanie? Ja miałam małego psa Bonusia, który przyjechał do mnie ze schroniska z tragicznie chorymi oczkami. Był to psiak, który nie pozwalał się dotykać, nawet głaskać. I po prostu chodził cały czas w szelkach. Przynajmniej tej traumy mu nie fundowałam za każdym wyjściem na spacer.
  13. O jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeju Niesamowite :-) A ciekawość mnie zżera - co z kotami?
  14. Oby się do niego wreszcie szczęście uśmiechnęło
  15. [quote name='Majkowska']A tam , sąsiadami się nie trzeba przejmować. [/QUOTE] Ale moja mnie Strażą Miejska straszy
  16. [quote name='Nutusia']To Agę będę musiała uprosić o fotkę. Tylko nie wiem kiedy, bo lada moment rozwiązanie Myszki...[/QUOTE] Ależ czas przeleciał ! A zobaczcie jaki sobowtórek Alutki szuka domu [url]https://lh4.googleusercontent.com/-eBfVDC50Se8/UxpI_PtJ7sI/AAAAAAAAVkc/BVRTkUnr7CY/s576/4.jpg[/url]
  17. [quote name='Majkowska']Dzięki za przybycie :) Zawsze można miec duuuuuużooo psów :evil_lol: ..[/QUOTE] W mieszkaniu w bloku i na 8 piętrze i z takimi sąsiadami to raczej nierealne :-(
  18. Na watku krakowskim jest dokładniejsza historia tego kiciusia. Oczywiście mnie się znów otworzył nóż w kieszeni :-(
  19. [quote name='gameta']KRAKÓW - NOWA HUTA - BOHATERÓW WRZEŚNIA 24 [SIZE=1]według mnie dokładniej się nie da ;) A to ja jestem ślepa jak kret, bo tego 24 nie doczytałam :oops:
  20. Dotarłam dopiero dzisiaj na ten wątek, ale wcześniej nic o nim nie wiedziałam. Przeczytalam i zakochałam się w paru psach. Los Chrupka sciska za serce. Gdyby nie moje zapsienie zaraz bm go wzięla na dt
  21. Może podaj mi adres zaginięcia kiciusia na pw. Mieszkam w N.Hucie. Wprawdzie jestem strasznie "nieczasowa" ale może bym tam podjechała kiedys i porozgladała sie. Nie wiem wprawdzie co bym zrobiła jakbym go znalazła, bo mam w domu sznaucerkę straaasznie napalona na koty
  22. [quote name='Nutusia']Też tak podejrzewam, ale wiesz jak to jest z paniami pedagog - lepiej się nie narażać, bo się potem będzie na dziecku wyżywać :) Ale Alusię też trochę znam i wiem, że [B]nie siedzi grzecznie w ławce z buźką w ciup [/B];)[/QUOTE] Oj tam, oj tam. W wersji nieustająco eksportowej może siedzi. A tak w ogóle to bardzo bym chciała zobaczyć "utuczoną Alutkę"
  23. [quote name='Nutusia']Też tak podejrzewam, ale wiesz jak to jest z paniami pedagog - lepiej się nie narażać, bo się potem będzie na dziecku wyżywać :) Ale Alusię też trochę znam i wiem, że [B]nie siedzi grzecznie w ławce z buźką w ciup [/B];)[/QUOTE] Oj tam, oj tam. W wersji nieustająco eksportowej może siedzi. A tak w ogóle to bardzo bym chciała zobaczyć "utuczoną Alutkę"
  24. A za co ta uwaga do dzienniczka? Na pewno się pani pedagog na biedną uczennicę uwzięła ;)
×
×
  • Create New...