Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Hahaha , Ty za bardzo nie podskakuj z Twoim biedrem.
  2. Szarlotkę też bym ukradła, jakby tak bezczynnie stała na ławie. Jeszcze trochę poczekajmy, a dziewczynka rozwinie swoje możliwości :evil_lol: Oby tylko od nowa nie trzeba było robić zasieków jak niedawno musieliście robić przed każdym wyjściem z domu. Bo dziewczyna z łatwością dosięgnie do garnków i do smakołyków na ladzie w kuchni ;)
  3. Trzymam kciuki, a nuż tym razem ktoś zadzwoni. OBYYYYYYYYYYYY
  4. [quote name='jaanka']No tak. Można mieć skasowane paluszki. :cool3: Raz w ten sposób pozbyłam się paznokcia z kciuka. [B]Dziura z kła u samej nasady[/B].[/QUOTE] Oj wiem, wiem jak to boli brrrrrrrrrrrrrrrr
  5. Ale jak rzucasz to się rzucają wszystkie i wcale nie jest powiedziane, że dopadną te co powinny dopaść :-)
  6. Na jakie pusto??. Przecież pamiętam jak Nusia dostawała antybiotyk z pasztecikiem, a wszystkie Twoje dostawały też pasztecik. Ale im było mało (co poniektórym) i łapały mnie za paluchy :-)
  7. [quote name='Nutusia']IBo gdy idę zabrać miskę - Ika natychmiast się zabiera za jedzenie. Po prosu muszę stać jak cerber i grozić, że jak pójdzie precz, zabiorę miskę i nie ma zmiłuj!!!:evil_lol:[/QUOTE] Skąd ja to znam.:-) Zresztą bardzo często u mnie jest tak, że obie sprawdzają co druga dostala i wyjadają sobie nawzajem. Super, że dziewczynka (upssss, sory, kobieta) zachowuje się dobrze w domu. Bo wiadomo z autopsji, że różnie może być :-)
  8. Ja się zatrzymałam na momencie, że sprawdzą, ale że po pobieznym szukaniu nie znaleźli. Ale pamiętali, że była zielona :-)
  9. Myślę, że bedę od razu je miała, bo teraz dają na płytce zaraz po foceniu i po konsultacji. A nic Doktor nie zeznawał, czy się odnalazła płytka ze zdjęciami z którymi przyjechałam z Krakowa? Na szczęscie mialam je też w kompie, więc nie będzie nieszczęścia jak się płytka nie znajdzie
  10. Zaprosić gościa na działke, to ucho chce mi odgryźć [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_FbOi2j34E4/U1FZChAq7MI/AAAAAAAAEu0/ss4u4uQ1f4k/w640-h480-no/nuria_wybieg_P3302813.JPG[/IMG] Albo moją chorą gałązkę [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5I3TpWzaN8c/U1FZBGpq7cI/AAAAAAAAEuY/Y9wNiONaPxs/w373-h497-no/nuria_wybieg_P3302811.JPG[/IMG] A kuku - ktoś mnie odwiedza tu? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cQIa_iLUmcs/U1FY-AgF8iI/AAAAAAAAEts/ovGTIN0aJp0/w373-h497-no/nuria_wybieg_P3302768.JPG[/IMG] Kuku [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1MXQ-XyJc3c/U1FY9fCYIFI/AAAAAAAAEtk/NmRnJQuSdHg/w373-h497-no/nuria_wybieg_P3302759.JPG[/IMG] Dogonię cię, dogonię [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-U7ZcPIKIM70/U1FY5sDxwXI/AAAAAAAAEsw/4KLET00JCYQ/w640-h480-no/nuria_wybieg_P3302653.JPG[/IMG] A wszystkie zdjęcia z otwarcia sezonu działkowego są tu [url]https://plus.google.com/u/0/photos/104378998551832157596/albums/6003677233926329089?authkey=CKqj8rmw55vujAE[/url]
  11. Baaaaaaaaaardzo prosimy dzisiaj o kciuki [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EfCSNyYDEvg/U1FYq82_6jI/AAAAAAAAEpY/uOG6VLtNAms/w640-h480-no/nuria_wybieg_P3302527.JPG[/IMG] O godz. 16 Nusia pójdzie spać na chwilkę, bo będzie prześwietlana A wolałaby o wiele wiele bardziej być tam [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-aR90hJ9BPrs/U1FY3Xy4YgI/AAAAAAAAEsM/IdIVFJF2Re8/w640-h480-no/nuria_wybieg_P3302609.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vbQkmc7Z5xA/U1FY5LxRhLI/AAAAAAAAEsk/AtDdOY7OolM/w640-h480-no/nuria_wybieg_P3302626.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IGGYGJztexY/U1FY3VVukHI/AAAAAAAAEsE/8kp8TDGTmXM/w640-h480-no/nuria_wybieg_P3302601.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RWPod8tJA18/U1FZCj4CK1I/AAAAAAAAEus/VliNRfu8AdY/w640-h480-no/nuria_wybieg_P3302814.JPG[/IMG]
  12. To cudownie, że słuch dziewczynce wraca. I humorek i energia też wróci. To pewne:-) W takich rękach nie ma dwóch zdań :-)
  13. Mniej więcej wyzdrowiały. Był problem z rehabilitacją Nusi, bo ona jest przyzwyczajona do rożnych gryzaczków w trakcie masażu i zabiegów. Ciężko ją bez tego utrzymać spokojnie. Szaleje, wierci się, podgryza ręce rehabilitantek :-( Mnie smectę zaleciła wetka. Rozpuszczam i nie podaję całej szklanki na raz, tylko po trochę co chwilkę wlewam strzykawką. Działa naprawdę dobrze.
  14. [quote name='Mattilu'][B]Jolu, Twoja erudycja mnie zawstydza[/B];) Cos napiszesz a ja potem musze sprawdzac! Mi De Amicis sie kojarzy tylko z bardzo zniszczona ksiazeczka mojego Taty "Serce". [/QUOTE] Ileż to ja już razy sobie to samo myślałam. Ileż razy xzerwieniłam się ze wstydu, że mam takie braki, że gdzieś mi tam dzwoniło, tylko nie wiedziałam w którym kościele:oops: Hopencjo i Cała Familijo - najserdeczniejsze życzenia - wspaniałych, pogodnych i pięknych dni w te Święta - tego życzy AMIGA, Amiga i Nusia :-)
  15. [quote name='Felka z Bagien']Nusia,aleś ty piękna i szczęśliwa.To wszystko zasługa Amigi!GRatulacje!!!![/QUOTE] To nie tylko moja zasługa. To zasługa Wszystkich, którzy nam pomagają tak wspaniale i wytrwale:loveu:
  16. Tfu tfu tfu 3 razy przez lewe ramię. Już to przerabiałam jak syn był mały, że zawsze mi zaczynał chorować na dzień przed Świętami. Już wystarczy !
  17. O mamma mia, dopiero dzisiaj przeczytałam co wczoraj przeżywaliście:-( :glaszcze::glaszcze: Biedny Mikuś, dobrze, że już nie cierpi
  18. No właśnie nie wiem. Ona się pasie trawą i wieczorem Bóg jeden wie, co ona z tą trawą pożarła. Najlepsze jest to, że w nocy mnie obudziło granie w brzuchu Amigi. Tak jej głośno burczało, że najpierw nie wiedziałam co to słychać, zanim się całkiem dobudziłam. No i dziś Nusia jest w porządku, a Amiga ma smectę do konsumpcjowania. Może ta trawa czymś spryskana była. Bo przecież one głównie suchą karmę zjadają, to im nie mogło jedzonko zaszkodzić
  19. Jutro do południa muszę wresdzcie zrobić zakupy przedświąteczne, bo dotąd niestety musiałam ślęczeć przy mikroskopie, a o godz 13 mamy rehabilitację. I to trwa tak jakoś 1,5 godz. Nie wiem jak to jutro będzie z tą rehabilitacją, bo dziś Nusia miała silną biegunkę i jest tylko na smekcie. Odpadają więc jutro wszystkie łapki kurze i inne gryzaczki więc nie wyobrażam sobie, że nUsia wyleży spokojnie w trakcie zabiegów :(
  20. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tek4Y-5EGnk/U1Agiihh1SI/AAAAAAAAEn8/yz0ksBqBdns/w373-h497-no/nuria_wybieg_P3302545.JPG[/IMG] Nusia życzy Wszystkim Fankom zdrowych, spokojnych i słonecznych Świąt Wielkanocnych
  21. Na sośnie ? Czy na kopcu kreta ? :evil_lol:
  22. [quote name='paoiii']Mam trochę ciuchów na bazarek, mogłabym przekazać jednak nie mam czasu na samo zrobienie bazarku... Może ktoś chciałby je przejąć?[/QUOTE] Mogłabym przejąć, przy okazji przejęłabym moje dwie wylicytowane obróżki;) Z tym, że boję się trochę bazarków ciuchowych, bo zawsze są problemy z rozmiarami, z kolorami, które na zdjeciach wyglądają z reguły zupełnie inaczej niż w realu. Ale nic to, powiem sobie jeno zeby zacisnę :-)
  23. Jakiś fatalny okres jest na adopcje:-( Moja Nuria miała już tyle ogłoszeń i tez ani nawet głupiego telefonu o nią nie było :-(
  24. Nutusiu jesteś WIEEEEEEELKA :loveu:
×
×
  • Create New...