-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Hahaha , Ty za bardzo nie podskakuj z Twoim biedrem. -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Szarlotkę też bym ukradła, jakby tak bezczynnie stała na ławie. Jeszcze trochę poczekajmy, a dziewczynka rozwinie swoje możliwości :evil_lol: Oby tylko od nowa nie trzeba było robić zasieków jak niedawno musieliście robić przed każdym wyjściem z domu. Bo dziewczyna z łatwością dosięgnie do garnków i do smakołyków na ladzie w kuchni ;) -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanka']No tak. Można mieć skasowane paluszki. :cool3: Raz w ten sposób pozbyłam się paznokcia z kciuka. [B]Dziura z kła u samej nasady[/B].[/QUOTE] Oj wiem, wiem jak to boli brrrrrrrrrrrrrrrr -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ale jak rzucasz to się rzucają wszystkie i wcale nie jest powiedziane, że dopadną te co powinny dopaść :-) -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Na jakie pusto??. Przecież pamiętam jak Nusia dostawała antybiotyk z pasztecikiem, a wszystkie Twoje dostawały też pasztecik. Ale im było mało (co poniektórym) i łapały mnie za paluchy :-) -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']IBo gdy idę zabrać miskę - Ika natychmiast się zabiera za jedzenie. Po prosu muszę stać jak cerber i grozić, że jak pójdzie precz, zabiorę miskę i nie ma zmiłuj!!!:evil_lol:[/QUOTE] Skąd ja to znam.:-) Zresztą bardzo często u mnie jest tak, że obie sprawdzają co druga dostala i wyjadają sobie nawzajem. Super, że dziewczynka (upssss, sory, kobieta) zachowuje się dobrze w domu. Bo wiadomo z autopsji, że różnie może być :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ja się zatrzymałam na momencie, że sprawdzą, ale że po pobieznym szukaniu nie znaleźli. Ale pamiętali, że była zielona :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Myślę, że bedę od razu je miała, bo teraz dają na płytce zaraz po foceniu i po konsultacji. A nic Doktor nie zeznawał, czy się odnalazła płytka ze zdjęciami z którymi przyjechałam z Krakowa? Na szczęscie mialam je też w kompie, więc nie będzie nieszczęścia jak się płytka nie znajdzie -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Zaprosić gościa na działke, to ucho chce mi odgryźć [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_FbOi2j34E4/U1FZChAq7MI/AAAAAAAAEu0/ss4u4uQ1f4k/w640-h480-no/nuria_wybieg_P3302813.JPG[/IMG] Albo moją chorą gałązkę [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5I3TpWzaN8c/U1FZBGpq7cI/AAAAAAAAEuY/Y9wNiONaPxs/w373-h497-no/nuria_wybieg_P3302811.JPG[/IMG] A kuku - ktoś mnie odwiedza tu? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cQIa_iLUmcs/U1FY-AgF8iI/AAAAAAAAEts/ovGTIN0aJp0/w373-h497-no/nuria_wybieg_P3302768.JPG[/IMG] Kuku [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1MXQ-XyJc3c/U1FY9fCYIFI/AAAAAAAAEtk/NmRnJQuSdHg/w373-h497-no/nuria_wybieg_P3302759.JPG[/IMG] Dogonię cię, dogonię [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-U7ZcPIKIM70/U1FY5sDxwXI/AAAAAAAAEsw/4KLET00JCYQ/w640-h480-no/nuria_wybieg_P3302653.JPG[/IMG] A wszystkie zdjęcia z otwarcia sezonu działkowego są tu [url]https://plus.google.com/u/0/photos/104378998551832157596/albums/6003677233926329089?authkey=CKqj8rmw55vujAE[/url] -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Baaaaaaaaaardzo prosimy dzisiaj o kciuki [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EfCSNyYDEvg/U1FYq82_6jI/AAAAAAAAEpY/uOG6VLtNAms/w640-h480-no/nuria_wybieg_P3302527.JPG[/IMG] O godz. 16 Nusia pójdzie spać na chwilkę, bo będzie prześwietlana A wolałaby o wiele wiele bardziej być tam [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-aR90hJ9BPrs/U1FY3Xy4YgI/AAAAAAAAEsM/IdIVFJF2Re8/w640-h480-no/nuria_wybieg_P3302609.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vbQkmc7Z5xA/U1FY5LxRhLI/AAAAAAAAEsk/AtDdOY7OolM/w640-h480-no/nuria_wybieg_P3302626.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IGGYGJztexY/U1FY3VVukHI/AAAAAAAAEsE/8kp8TDGTmXM/w640-h480-no/nuria_wybieg_P3302601.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RWPod8tJA18/U1FZCj4CK1I/AAAAAAAAEus/VliNRfu8AdY/w640-h480-no/nuria_wybieg_P3302814.JPG[/IMG] -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
To cudownie, że słuch dziewczynce wraca. I humorek i energia też wróci. To pewne:-) W takich rękach nie ma dwóch zdań :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Mniej więcej wyzdrowiały. Był problem z rehabilitacją Nusi, bo ona jest przyzwyczajona do rożnych gryzaczków w trakcie masażu i zabiegów. Ciężko ją bez tego utrzymać spokojnie. Szaleje, wierci się, podgryza ręce rehabilitantek :-( Mnie smectę zaleciła wetka. Rozpuszczam i nie podaję całej szklanki na raz, tylko po trochę co chwilkę wlewam strzykawką. Działa naprawdę dobrze. -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu'][B]Jolu, Twoja erudycja mnie zawstydza[/B];) Cos napiszesz a ja potem musze sprawdzac! Mi De Amicis sie kojarzy tylko z bardzo zniszczona ksiazeczka mojego Taty "Serce". [/QUOTE] Ileż to ja już razy sobie to samo myślałam. Ileż razy xzerwieniłam się ze wstydu, że mam takie braki, że gdzieś mi tam dzwoniło, tylko nie wiedziałam w którym kościele:oops: Hopencjo i Cała Familijo - najserdeczniejsze życzenia - wspaniałych, pogodnych i pięknych dni w te Święta - tego życzy AMIGA, Amiga i Nusia :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Felka z Bagien']Nusia,aleś ty piękna i szczęśliwa.To wszystko zasługa Amigi!GRatulacje!!!![/QUOTE] To nie tylko moja zasługa. To zasługa Wszystkich, którzy nam pomagają tak wspaniale i wytrwale:loveu: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Tfu tfu tfu 3 razy przez lewe ramię. Już to przerabiałam jak syn był mały, że zawsze mi zaczynał chorować na dzień przed Świętami. Już wystarczy ! -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
O mamma mia, dopiero dzisiaj przeczytałam co wczoraj przeżywaliście:-( :glaszcze::glaszcze: Biedny Mikuś, dobrze, że już nie cierpi -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No właśnie nie wiem. Ona się pasie trawą i wieczorem Bóg jeden wie, co ona z tą trawą pożarła. Najlepsze jest to, że w nocy mnie obudziło granie w brzuchu Amigi. Tak jej głośno burczało, że najpierw nie wiedziałam co to słychać, zanim się całkiem dobudziłam. No i dziś Nusia jest w porządku, a Amiga ma smectę do konsumpcjowania. Może ta trawa czymś spryskana była. Bo przecież one głównie suchą karmę zjadają, to im nie mogło jedzonko zaszkodzić -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Jutro do południa muszę wresdzcie zrobić zakupy przedświąteczne, bo dotąd niestety musiałam ślęczeć przy mikroskopie, a o godz 13 mamy rehabilitację. I to trwa tak jakoś 1,5 godz. Nie wiem jak to jutro będzie z tą rehabilitacją, bo dziś Nusia miała silną biegunkę i jest tylko na smekcie. Odpadają więc jutro wszystkie łapki kurze i inne gryzaczki więc nie wyobrażam sobie, że nUsia wyleży spokojnie w trakcie zabiegów :( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tek4Y-5EGnk/U1Agiihh1SI/AAAAAAAAEn8/yz0ksBqBdns/w373-h497-no/nuria_wybieg_P3302545.JPG[/IMG] Nusia życzy Wszystkim Fankom zdrowych, spokojnych i słonecznych Świąt Wielkanocnych -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Na sośnie ? Czy na kopcu kreta ? :evil_lol: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='paoiii']Mam trochę ciuchów na bazarek, mogłabym przekazać jednak nie mam czasu na samo zrobienie bazarku... Może ktoś chciałby je przejąć?[/QUOTE] Mogłabym przejąć, przy okazji przejęłabym moje dwie wylicytowane obróżki;) Z tym, że boję się trochę bazarków ciuchowych, bo zawsze są problemy z rozmiarami, z kolorami, które na zdjeciach wyglądają z reguły zupełnie inaczej niż w realu. Ale nic to, powiem sobie jeno zeby zacisnę :-) -
Jakiś fatalny okres jest na adopcje:-( Moja Nuria miała już tyle ogłoszeń i tez ani nawet głupiego telefonu o nią nie było :-(
-
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nutusiu jesteś WIEEEEEEELKA :loveu: