Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Oj wiem coś na ten temat. Dziś spędziłam upojne pół dnia nad moim bazarkem. Ale najważniejsze, że ruszył :-)
  2. Zapraszam bardzo serdecznie na bazarek, z którego 25% ewentualnego dochodu będzie przeznaczone na utrzymanie i potrzeby Filonka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253419-Ciastkarnia-dla-czworo%C5%82ap%C3%B3w-i-czytelnia-dla-dwu%C5%82ap%C3%B3w-dla-Nurii-Wiery-Filonka-do-17-VI?p=22184200#post22184200[/url]
  3. Przerywam ciszę na wątku i zapraszam na bazarek, z którego 25% ewentualnego dochodu będzie przeznaczone na utrzymanie Wieruszki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253419-Ciastkarnia-dla-czworo%C5%82ap%C3%B3w-i-czytelnia-dla-dwu%C5%82ap%C3%B3w-dla-Nurii-Wiery-Filonka-do-17-VI?p=22184200#post22184200[/url]
  4. Ufffffffffffffffff wreszcie wymodziłam i zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253419-Ciastkarnia-dla-czworo%C5%82ap%C3%B3w-i-czytelnia-dla-dwu%C5%82ap%C3%B3w-dla-Nurii-Wiery-Filonka-do-17-VI?p=22184200#post22184200[/url]
  5. Raj pieluchowców :-) I nie tylko. Skoro Fenuś tak pokazuje, że chce wyjść, to może nastąpi taki moment, że będziesz miala w domu już tylko jednego pieluchowca :-)
  6. Dzielny Tofiś. Widziałam, że wejście do lecznicy omijał łukiem na wszelki wypadek :-)
  7. Całe szczęście, że już najgorsze za Wami. Biedny Tofiś - po usunięciu tylu zabków będzie musiał dostawać przeżuwany pokarm;)
  8. Koniecznie - metalowy porządny kaganiec no i zaciskową kolczatkę :-) Niesamowicie mnie wzrusza widok zakopującego się jamniorka w piernaty. Pierwszy raz obserwowałam to osobiście u "mojej - nie mojej" Kreseczki. I to wtulanie się całym ciałkiem w człowieka. Takie psy absolutnie powinny chadzać w kagańcu ;)
  9. To tez sie bede bardzo cieszyła jak poznam dziewczyne osobiście
  10. A ja Krechulcaaaaaaaaaaaa i Gapiszonka i Lesia i niesamowite minki Liluchny hurrraaaaaaaaaaaaa. Bo mam nadzieję, że Panna Ikerson juz będzie wtedy brykać w nowym domku
  11. [quote name='Nutusia']Że będzie dobrze nie mamy wątpliwości :)[/QUOTE] No tego należy się trzymać :-)
  12. Oczywiście - wszystko, a nawet więcej niz wszystko :Rose::glaszcze:
  13. No bo to piękna sunia jest ;) Ale te w forsycjach są też ładne
  14. [quote name='Majkowska']Ymemuhm... a yyy...a tekst??:oops:[/QUOTE] Niestety musimy poczekać na tekst aż Nutusia skończy zabiegi. A będzie to chyba za jakiś tydzień. A zdjęcie z długiego weekendu są tutaj [url]https://plus.google.com/u/1/photos/104378998551832157596/albums/6014412853686512721?authkey=COWPyZ3H4pCA1QE[/url] Ale chyba nie ma tu takich "fotogenicznych" Nie wiem, czy poprzednie pt. Nusia w forsycjach nie są ładniejsze:-)
  15. Jutro niestety Nusia pójdzie na rehabilitację wyspana bo dziś jakoś nie miała ochoty na szaleństwa. Najpierw rano usłyszała przez uchylone okno polewaczkę i schowala się w łazience - musiałam ją stamtąd na siłę wyciągać na poranne siusianko. W południe straszyło pierunami i grzmotami, a tego też przecież trzeba się bać. Zobaczymy co będzie na wieczornym spacerku
  16. No i dobrze, oby tylko nie zapeszyć :-)
  17. Może ja tez mam jajca? :evil_lol:
  18. Ojeeej, tfu tfu tfu 3 razy za lewe ramię :-)
  19. Nurcia przez cały czas na rehabilitacji na macie przeleżała pół drzemiąc. Nie ma to jak zmęczony pies :-)
  20. Oj ja myslę, że te czekoladki to była zbyt mala motywacja dla Męża ;) A swoją droga wielki szacun i dla Twojego Męża :-)
  21. Pogadam z nimi przy najbliższej okazji.
  22. No i całe szczeście, że ma jajca. :-) Jajca dodają skrzyyydeł:-)
  23. [quote name='merryjanee']nie powiedziałam nigdy, że jest bojaźliwa do dzieci - jeśli chodzi o dorosłych boi się nagłych ruchów; na spacerze widać, że trochę boi się przejeżdżających samochodów, szczekających psów, ale myślę, że to wszystko da się wyeliminować w ramach mijającego czasu i przyzwyczajenia do właścicieli.. U nas dzieci nie ma, ale właśnie słyszałam, że u lunarmermaid baardzo polubiła się z dzieciakami[/QUOTE] Nie mówiłam, że do dzieci, ale że w ogóle jest bojaźliwa. A oni widzą tu w moim bloku wziętego ze schroniska psa, który został wzięty kilka lat temu po akcji powodziowej. I ten pies do dziś wychodzi na spacery z podkulonym ogonkiem, do nikogo nie podejdzie i widać, że jest potwornie wystraszony. Choć i tak już zrobił wielkie postępy, bo długo wcale nie chciał wychodzić na spacery. I oni sie boją, że z Daisy też tak będzie, że będzie się wciąż bała i że to i dla suni i dla nich będzie zbyt duże wyzwanie.
  24. [quote name='lunarmermaid']Pierwsze słyszę,że Daisy jest bojaźliwa? U mnie jest dziecko 7-mio letnie,dziewczynka,która uwielbia śpiewać,tańczyć,podskakiwać itd. Co najmniej małe ADHD.Goniły się razem na podwórku... W ogóle Daisy nie reagowała na jej wygłupy. Może ona bardziej do dorosłych bojaźliwa,bo dla dzieci to jest super sunia.[/QUOTE] Tak im podobno powiedziano
×
×
  • Create New...