-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
To ja się tu pochwalę ze łzami w oczach moim nieżyjącym już od dwóch lat Grzybciem Bonusiem. Nie tolerował żadnego psa (oprócz Amigi oczywiście, przed którą miał od początku wielki respekt). Ale jak mu się moja tymczasowiczka władowała do legowiska, to sztywniał i nic nie mówił :-) A moja Amiga to chyba też juz Podgrzybek, bo ma 11 lat ? Cho mnie się wydaje,że ona calkiem żwawa jeszcze jest (melduję posłusznie, że już jest porządnie ostrzyżona, więc nie wygląda już tak nieporządnie)
-
Amber ma cudowny dom :) Dziękuję Wszystkim za Waszą pomoc .
AMIGA replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Kurcze, a tu taki zastój w adopcjach :-( -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Zyczylabym wszystkim ludziom zrozumienia, ze to nie one nam cos zawdzieczaja, tylko my zawdzieczamy im.[/QUOTE] Święte słowa. Bo co byśmy bez tych wiernych, wpatrzonych w nas oczu zrobili, bez bezwarunkowej miłości jaką nas obdarzają, bez tego ciepełka przytulonego ciałka, bez ruchu, który nam zapewniają. No w ogóle bez nich:-) -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']O, to, to właśnie! Ja po Beci też wszystkie czipuję na siebie :) Ciekawe kiedy się w bazie w głowę podrapią ze zdziwienia ile można mieć psów ;) Ktoś sobie musi naprawdę ZASŁUŻYĆ, żebym na niego przepisała psa w bazie danych! Nasza lecznica nie czipuje za darmo, ale umówmy się - 30-40 zł warto zapłacić za spokój duszy i sumienia...[/QUOTE] Ja w bazie danych u moich wetek też wyglądam na to, że nazywam się Violetta Villas.:-) -
Amber ma cudowny dom :) Dziękuję Wszystkim za Waszą pomoc .
AMIGA replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca']Amiga zobacz tu [URL]http://psiewedrowki.pl/znajdz-fotografa/[/URL] a jak dałybyście radę przyjechać do Myślenic, to może nie tak profesjonalne ale chyba tez niezłe zdjęcia mogę spróbować zrobić tylko musiałybyśmy się zgrać z terminem .[/QUOTE] My będziemy przez prawie cały lipiec na działce w Dobczycach, a to już rzut beretem do Myślenic :-) -
Amber ma cudowny dom :) Dziękuję Wszystkim za Waszą pomoc .
AMIGA replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Kurcze, to może by mojej Nurii też takie zdjęcia zrobić. Bo już równo rok temu Nusia u mnie nastała jako tymczasowiczka i mimo wielu ogłoszeń też nie było ani jednego,ani nawet pół tel. o nią :-( -
Amber ma cudowny dom :) Dziękuję Wszystkim za Waszą pomoc .
AMIGA replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca'] Amiga nawet pół telefonu nie było :( może z nowymi zdjęciami będzie lepiej . [/QUOTE] Te zdjecia są super! Wzrok Amber mówi - pokochaj mnie, weź mnie :-) -
Amber ma cudowny dom :) Dziękuję Wszystkim za Waszą pomoc .
AMIGA replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Czy z ogłoszeń nie było żadnego telefonu? -
Amber ma cudowny dom :) Dziękuję Wszystkim za Waszą pomoc .
AMIGA replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Ależ ona jest śliczna. Zupełnie inna niż jej rodzeństwo - Kropek i Dalia -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Dzięki za odwiedzanie i dzięki za kciuki:-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Jestem świadoma, ale też że z drugiej strony Warszawy jest duuuuuuuuuuuuże -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Dlaczego akurat Radom?Czyżbyś miała jakiś super dom w Radomiu na widoku? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Jasssne, bo dla AMIGI to rzut beretem :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A już szczytem marzeń byłby cudowny Nutusiowy dom niedaleko cudownego Nutusiowego Doktora :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Hmmmmmmmmm, wolałabym ją mieć "na oku". Tu są panie rehabilitantki, które ja znają praktycznie od opuszczenia schronu -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Przyszedł mi jakiś jeden link aktywacyjny, ale po kliknięciu mi naoisalo, że albo link jest błędny, albo już aktywowany. Non capisco