Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Biedny Filonek! Tyle rąk zagradzało mu droge ucieczki z tego oceanu.
  2. Ja też mysle, że pobyt młodzieńca u Was przyniesie mu jednak korzyści, jeśli nie już zaraz, to za jakiś czas
  3. No tak, Nusia to doskonały pies stróżujący. Sąsiadka się śmiała, że kiedyś wcześnie rano przesuwała coś w garach i spadła jej pokrywka. Na co natychmiast Nusia odpowiedziała szczekaniem. Nic się przed nią nie ukryje :-)
  4. Jedyny plus Grzybków że nie słyszą - bo z reguły te slyszące boja się grzmotów i huków:-( U nas tak lało i leje nadal, że moje hrabianki tylko z wyrzutem na mnie patrzą - no gdzie nas wyrzucasz w tą mokrą trawę? Sama sobie idź i siuraj, zobaczysz jak to jest miło:-)
  5. O dzięki wielkie - numerek 7 - podobno szczęśliwy :-)
  6. [quote name='jola_li']Doszło, doszło doszło :)!!!! Dziękuję, dziękuję, dziękuję :)!!![/QUOTE] Cieszę się. A z dedykacją w tytule wpłaty doszło?;) Bo strasznie żałowałam, ze wyjechałas zanim się skończył bazarek i nasz dialog wierszykowy przekształcił się w mój monolog :-)
  7. [quote name='Majkowska']O kurcze, niefajnie. Czyli widocznie jakiś uraz jej został po wypadku?[/QUOTE] Najyraźniej tak.
  8. Tak wlasnie wygląda bezstresowe wychowanie dzieci i efekty takiego wychowania. Niestety :-(
  9. Np jak mialam remont łazienki i wszystkie rzeczy z łazienki były w pokoju pod stołem i w pudłach i workach to nie można było niczego ruszyć, bo zwiewała. Nie moge jej wołac np z mopem, czy z parasolką, bo zwiewa. I tak ogólnie boi się wszelkich nietypowych dźwięków
  10. Wciska się pod ławę, ale tak, żeby dac radę jeszcze do moich nóg się przytulić. Ona podobnie reaguje jak w domu usłyszy np trzasnięcie drzwi samochodu (a mieszkam na 8 pietrze). Nie daj Bóg jak stoi smieciarka przed blokiem - nie wyjdzie na siuranko. I w ogóle boi się rożnych dziwnych rzeczy
  11. [quote name='DoPi']acha, witam się i ja . Amiga nawakacjach?? i ja o tym nie wiem??!! zaraz do Ciebie wpadam na kawę. Cóż z tego,że wieczorną :evil_lol: a [B]Nusia za Toba będzie płakać. Tak jak mój Marley i z tego płaczu został na stałe.:lol:[/B][/QUOTE] Wpadaj, wpadaj w każdym momencie. Nawet na noc możesz zostać, bo góra już prawie wykończona:-) Czyżbyś coś sugerowała a propos Marleya i Nusi?
  12. No niestety - Nur się boi wielu, wielu rzeczy
  13. I ja się dołączam ze spóźnionymi życzeniami dla Kini :loveu:
  14. Amiga uwielbia popyskować na grzmoty, a Nusia się boi
  15. U nas dziś burzowo i Raba to nie za dobry pomysł. Co chwila dudni, wczoraj było kilka ogromnych burz, dwie z gradem. Po drogach sa połamane gałęzie. Już ja tam wolę zostać pod daszkiem:-)
  16. A ja w pasztetówce:-) Za pasztetówkę moje dają się pokroić :-) W pasztetóweczce tabletki się cudnie oklejają i trudno je wypluć :-)Ale Fenuś to Fenuś. Fenusiu - robisz nam huśtawkę emocji. Wystarczy, my chcemy tu czytac już tylko pozytywne relacje :-)
  17. A miło nam, miło :-) Może jakiegoś grillka odpalimy? :-)
  18. Z mojego bazarku książkowo-ciasteczkowego uzbieralo się dla Nusi 232,60 zł Potwierdzam, że pieniązki sa na moim koncie :-)
  19. Z bazarku książkowo-ciasteczkowego dla Filonka uzbierało się 116,30 zł. Bardzo prosze o podanie nr konta i potwierdzenie wpływu pieniązków na bazarku (w moim podpisie)
  20. Z bazarku książkowo-ciasteczkowego dla Wieruszki uzbierało się 116,30 zł. Bardzo prosze o podanie nr konta i potwierdzenie wpływu pieniązków na bazarku (w moim podpisie)
  21. [quote name='asiuniab']wpadam i dopytuję czy z ogłoszeń jest jakaś lawina odzewu po Nurasa?[/QUOTE] [quote name='Nutusia']A kto by chciał takiego szczekacza? ;) Słyszałam wczoraj w słuchawce jak nadaje na działeczce, pilnując by nikt Pańci w urlopowaniu się nie.... przeszkadzał :)[/QUOTE] No własnie, nie dość, że to już nie słodziutki, malutki szczeniaczek, nie dość że kulawka, to jeszcze szczekacz - a któż by ją chciał? A tak na poważnie - ani pół telefonu znowu nie było :-(
  22. Psy też nie lubią czuć, że są gorsze i mniej kochane. Na wszelki sposób wtedy zwracają na siebie uwagę - tak mi się w każdym razie wydaje
  23. Biedne są psiaki w takie upały. Zwłaszcza Grzybciusie i Podgrzybki :-( Aga - jak będzie jakaś sesja to ślij zdjęcia, postaram się je szybciutko wstawić :-)
  24. Upsssssssssss, ale to watek Fenusia. Mam nadzieję, że grymaszonko było tylko przejściowe i że znów wtranżala ze smakiem wołowinkę :-)
×
×
  • Create New...