-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
AMIGA replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Biedny Filonek! Tyle rąk zagradzało mu droge ucieczki z tego oceanu. -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ja też mysle, że pobyt młodzieńca u Was przyniesie mu jednak korzyści, jeśli nie już zaraz, to za jakiś czas -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No tak, Nusia to doskonały pies stróżujący. Sąsiadka się śmiała, że kiedyś wcześnie rano przesuwała coś w garach i spadła jej pokrywka. Na co natychmiast Nusia odpowiedziała szczekaniem. Nic się przed nią nie ukryje :-) -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
AMIGA replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
O dzięki wielkie - numerek 7 - podobno szczęśliwy :-) -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
AMIGA replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Doszło, doszło doszło :)!!!! Dziękuję, dziękuję, dziękuję :)!!![/QUOTE] Cieszę się. A z dedykacją w tytule wpłaty doszło?;) Bo strasznie żałowałam, ze wyjechałas zanim się skończył bazarek i nasz dialog wierszykowy przekształcił się w mój monolog :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majkowska']O kurcze, niefajnie. Czyli widocznie jakiś uraz jej został po wypadku?[/QUOTE] Najyraźniej tak. -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Tak wlasnie wygląda bezstresowe wychowanie dzieci i efekty takiego wychowania. Niestety :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Np jak mialam remont łazienki i wszystkie rzeczy z łazienki były w pokoju pod stołem i w pudłach i workach to nie można było niczego ruszyć, bo zwiewała. Nie moge jej wołac np z mopem, czy z parasolką, bo zwiewa. I tak ogólnie boi się wszelkich nietypowych dźwięków -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Wciska się pod ławę, ale tak, żeby dac radę jeszcze do moich nóg się przytulić. Ona podobnie reaguje jak w domu usłyszy np trzasnięcie drzwi samochodu (a mieszkam na 8 pietrze). Nie daj Bóg jak stoi smieciarka przed blokiem - nie wyjdzie na siuranko. I w ogóle boi się rożnych dziwnych rzeczy -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='DoPi']acha, witam się i ja . Amiga nawakacjach?? i ja o tym nie wiem??!! zaraz do Ciebie wpadam na kawę. Cóż z tego,że wieczorną :evil_lol: a [B]Nusia za Toba będzie płakać. Tak jak mój Marley i z tego płaczu został na stałe.:lol:[/B][/QUOTE] Wpadaj, wpadaj w każdym momencie. Nawet na noc możesz zostać, bo góra już prawie wykończona:-) Czyżbyś coś sugerowała a propos Marleya i Nusi? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No niestety - Nur się boi wielu, wielu rzeczy -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
I ja się dołączam ze spóźnionymi życzeniami dla Kini :loveu: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Amiga uwielbia popyskować na grzmoty, a Nusia się boi -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
U nas dziś burzowo i Raba to nie za dobry pomysł. Co chwila dudni, wczoraj było kilka ogromnych burz, dwie z gradem. Po drogach sa połamane gałęzie. Już ja tam wolę zostać pod daszkiem:-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A miło nam, miło :-) Może jakiegoś grillka odpalimy? :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Z mojego bazarku książkowo-ciasteczkowego uzbieralo się dla Nusi 232,60 zł Potwierdzam, że pieniązki sa na moim koncie :-) -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
AMIGA replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Z bazarku książkowo-ciasteczkowego dla Filonka uzbierało się 116,30 zł. Bardzo prosze o podanie nr konta i potwierdzenie wpływu pieniązków na bazarku (w moim podpisie) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']wpadam i dopytuję czy z ogłoszeń jest jakaś lawina odzewu po Nurasa?[/QUOTE] [quote name='Nutusia']A kto by chciał takiego szczekacza? ;) Słyszałam wczoraj w słuchawce jak nadaje na działeczce, pilnując by nikt Pańci w urlopowaniu się nie.... przeszkadzał :)[/QUOTE] No własnie, nie dość, że to już nie słodziutki, malutki szczeniaczek, nie dość że kulawka, to jeszcze szczekacz - a któż by ją chciał? A tak na poważnie - ani pół telefonu znowu nie było :-( -
Psy też nie lubią czuć, że są gorsze i mniej kochane. Na wszelki sposób wtedy zwracają na siebie uwagę - tak mi się w każdym razie wydaje