Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. [quote name='karusiap']Dostalam od AMIGI z bazarku 630 zl!!!!:):) Bardzo dziekuje!! Z tych pieniazkow pokryte zostalo szczepienie Walkera, Dingo oraz Rufusa na wscieklizne i zakazne. Rowniez zaplacony zostal dlug koteczki, ktorej nie udalo nam sie uratowac zycia:( Reszta dla p. Tomka....na hotelowy dlug. Wciaz zbieramy na sterylke Dingo i ciachanko walkera bo wydatki ciagle to nowe:( dziekuje wszystkim przepieknie!!![/QUOTE] Przesłałam resztę pieniążków z bazarku - pierwszy przelew to było 634 zł, a drugi poszedł na 126 zł.
  2. Bogowie, nóż mi się w kieszeni otwiera jak to wszystko czytam. Niestety nie mogę pomóc finansowo, ani z dt, bo moja suczka nie toleruje dorosłych suczek. Ale będę się rozglądać.
  3. [quote name='Nutusia']A ona Ciebie - ja to wiem :)[/QUOTE] Wyszeptała Ci to do uszka po moim wyjeździe, obgryzajac Ci przy okazji nosek? :-)
  4. [quote name='Nutusia']Ta, akurat! A kto mówił, że całą drogę z Krakowa do mnie Agamice nos odgryzała i uszkadzała przegrodę, co?!?!?!? Wredne to i zdradzieckie było, jest i będzie. Za to jakie.... KOCHANE! :)[/QUOTE] Ale to nie było takie obgryzanie z warczeniem, a na mnie pokazała garniturek ząbków. Ale nic to, i tak ją kocham
  5. [quote name='Mattilu'] No dobra. W domu pusto. I JUZ tesknimy. Pozdrawiamy Wszystkie Ciocie:)[/QUOTE] Madra Hopencja, została, bo nie miała innego wyjścia :-) Ale dobrze, że ma taką bratnią duszę, która ją przygarnie i osłodzi chwile rozstania. Życze wspaniałych wakacji i szczęśliwego powrotu po Hopencję :-)
  6. [quote name='Mattilu']No i dlatego ja oddalas, a sama masz przytulasna Nurke zamiast zdradzieckiego i krwiozerczego jamniora:)[/QUOTE] Ale jamniora KTOŚ popsuł, bo jak ode mnie wyjeżdżał, to nie był ni krwiożerczy, ani zdradziecki :-(
  7. Niby Nutusia ją tłumaczyła, bo Krecha chciala mi wskoczyć na kolanka i ja jej chciałam pomóc,a podobno ona tego n[I]e lubi. Ale żeby mnieeeeeeeeeee użreeeeeeeeeeeć? Jak ja ją na memłonie chowałam i hołubiłam ????? [/I]
  8. Weszłam po przerwie i podziwiam zdjęcia. Ale macie tam fajnie. A mówiłam, że trzeba podgrzewany basen zbudować, żeby psy mogły pływac, bo górska woda nawet w lecie to krioterapia brrrrrrrrrrrrr
  9. Oj wstałaś wreszcie. I nie machaj głową jak przed radarem, bo i tak wszyscy wiedzą, że to Pepsi :-) [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160048_zps6c948437.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160048_zps6c948437.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160049_zps005f6803.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160049_zps005f6803.jpg[/IMG][/URL] A ze mnie to taki aniołeczek [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160033_zps0469393d.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160033_zps0469393d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160032_zpsc9f34186.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160032_zpsc9f34186.jpg[/IMG][/URL]
  10. Dla gości parę zdjęć z "morderczych zabaw " Tak sobie grzecznie "leżakujemy" [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160041_zpsae771f39.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160041_zpsae771f39.jpg[/IMG][/URL] Ale chooodź, bo nudno tak leżeć [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160039_zpsf4b913a8.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160039_zpsf4b913a8.jpg[/IMG][/URL] No nie odwracaj się, przecież wiem, że masz ochotę na podgryzanko [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160040_zpsadf47dd9.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160040_zpsadf47dd9.jpg[/IMG][/URL] Nie idziesz, to ja cię rozruszam [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160046_zps1a13a2e8.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160046_zps1a13a2e8.jpg[/IMG][/URL] No csssoooo, no gdzie mnie tam podgryzasz? [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160047_zps4621c997.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160047_zps4621c997.jpg[/IMG][/URL]
  11. A i owszem, wekenduje się na dzialeczce, ale tym razem bez Pepsi, bo Pepsi 3 dni temu została pokrojona i pozbawiona kobiecości. Nusia z braku kompanki zaczęła doskonalą współprace ze mną i podkopała mi krzaczek róży aż do korzeni. Słyszała, jak straszyłam ten krzaczek, że jak bedzie się tak słabo sprawował, to go wykopię. Mówiłam, to mam
  12. Własnie mialam pytać, czy to taki szorściaczek jest
  13. Niestety szczylki które nie za bardzo były wcześniej dobrze karmione tak mają - wsysają jedzonko aż im się boczki zapadają :-)
  14. [URL]http://img11.imageshack.us/img11/8157/mvz9.jpg[/URL] Co się ma bać, skoro Policjantka go pilnuje?;) Słodziak z niego cudnyyyyyyyyyyyyyyy:loveu:
  15. [quote name='malagos']a mój Tomek twierdzi, ze kobieta to najlepszy przyjaciel człowieka........ Ale nie wiem o co chodzi i nie komentuję.[/QUOTE] Też tego nie rozumiem :-)
  16. A ja własnie na spacerach z synem w wózku wydziergałam najwięcej gobelinów. No ale ja wtedy nie mialam takiego Waldusia, z którym trzeba tyle latać :-) A zdjęcia są jak zwykle suuuuperowe
  17. [quote name='Nutusia']No dobra, czyli puszczam w eter wołanie o pomoc informatyczną! ;)[/QUOTE] Ale jak? Myslisz, że ktoś na odległość mi zreanimuje kompa???? Bo ja jestem straszna panikara i nic sama nie zrobię nawet pod dyktando speca :shake::nerwy::oops: Majkowska - a przecież "Człowiek" to brzmi dumnie :-)
  18. Upsssssssssssssssss - moja Nusia też żebrała?? A w domu niby taka dobrze wychowana ;):evil_lol:
  19. [quote name='Nutusia']Chce-my al-bum! Chce-my album!!!!!! Nuśka jest bossssska :) A jakie ma aksamitne futerko, które się układa w fale :) Czuła się wśród moich jak rybka w wodzie i domostwa dzielnie pilnowała :) Zuch dziewuszka! Wielką mi radość sprawiłyście swym przybyciem - jeszcze raz DZIĘKUJĘ! A Krecha jest przeukochana - wysnułam teorię, że tak się podle zachowała, żebyś wiedziała, że jej u nas dobrze i nie chce wracać do Krakowa ;)[/QUOTE] A wiesz, że też mialam taką teorię w związku z Krechulcem ? :-) I Ty nam sprawiłaś wielką radość Swoją gościnnością i w ogóle całym tym "sabatem". Zupełnie się teraz inaczej czyta różne posty jak się widzi osobę piszacą a nie tylko zna z nicka. A co do albumu to mam bardzo poważną wymówkę i to nie wymyśloną. Otóż nie mogę zrobić albumu dopóki nie zreanimuję mojego kompa. tam mam większość zdjęć. A nie wiem, kiedy i czy w ogóle uda się go zreanimować :-(
  20. [quote name='Majkowska']Heheh, no to czego żałować przy oddawaniu jak one takie niewdzięczne :P Amigo, a może jakiś wąteczek wspomnieniowy tymczasików?:razz:[/QUOTE] Człowieku, ja nie mam czasu obskoczyć już te wątki, na ktorych dotąd bywałam, a co dopiero zakładać następny:-)
  21. [quote name='malagos']oj tam, zarzekała się żaba błota, jak to się mówi. Człowiek cierpi, płacze ... i bierze koleją biedę, bo jesteśmy tym zwierzakom po prostu potrzebni.....[/QUOTE] Tiaaaaaaaaaaaa i myslisz, że one Cię kochają, a tu przyjeżdzasz w odwiedziny i chcą Ci nos odgryźć, jak to chciala uczynić moja ukochana Kreseczka [quote name='Mattilu']A potem zrobisz zlocik i bedziesz patrzyla w szczesliwe oczy wszystkich uratowanych psiakow ;)[/QUOTE] To nie jest głupi pomysł. Nie mam wprawdzie żadnego "zestawienia" moich tymczasików, ale pewnie dwudziestka by się już zebrała :-)
  22. [quote name='Majkowska']To zapraszamy Nurkę na spacerek z nami ;) A jutro będzie jeszcze fajniej, bo wyjeżdżamy na wioseczkę ;) Jednak się zdecydowałam, zobaczymy czy słusznie...[/QUOTE] Trochę bym się obawiała objawów czułości Waldusia w stusunku do Nusi. No może nie czułości, tylko zachęcania do zabawy, bo ta jej poskładana gałązka chyba na takie zabawy nie jest jeszcze za mocna. A co do wyjazdu na wioseczkę, to pewnie słusznie robisz ([SIZE=1]chociażby z tego powodu, że odpoczniesz trochę od Teściusi)[/SIZE]
  23. Tylko pozazdrościć takich pięknych zdjątek i wypraw :-)
×
×
  • Create New...