-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
AMIGA replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']Dostalam od AMIGI z bazarku 630 zl!!!!:):) Bardzo dziekuje!! Z tych pieniazkow pokryte zostalo szczepienie Walkera, Dingo oraz Rufusa na wscieklizne i zakazne. Rowniez zaplacony zostal dlug koteczki, ktorej nie udalo nam sie uratowac zycia:( Reszta dla p. Tomka....na hotelowy dlug. Wciaz zbieramy na sterylke Dingo i ciachanko walkera bo wydatki ciagle to nowe:( dziekuje wszystkim przepieknie!!![/QUOTE] Przesłałam resztę pieniążków z bazarku - pierwszy przelew to było 634 zł, a drugi poszedł na 126 zł. -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']A ona Ciebie - ja to wiem :)[/QUOTE] Wyszeptała Ci to do uszka po moim wyjeździe, obgryzajac Ci przy okazji nosek? :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Ta, akurat! A kto mówił, że całą drogę z Krakowa do mnie Agamice nos odgryzała i uszkadzała przegrodę, co?!?!?!? Wredne to i zdradzieckie było, jest i będzie. Za to jakie.... KOCHANE! :)[/QUOTE] Ale to nie było takie obgryzanie z warczeniem, a na mnie pokazała garniturek ząbków. Ale nic to, i tak ją kocham -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu'] No dobra. W domu pusto. I JUZ tesknimy. Pozdrawiamy Wszystkie Ciocie:)[/QUOTE] Madra Hopencja, została, bo nie miała innego wyjścia :-) Ale dobrze, że ma taką bratnią duszę, która ją przygarnie i osłodzi chwile rozstania. Życze wspaniałych wakacji i szczęśliwego powrotu po Hopencję :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']No i dlatego ja oddalas, a sama masz przytulasna Nurke zamiast zdradzieckiego i krwiozerczego jamniora:)[/QUOTE] Ale jamniora KTOŚ popsuł, bo jak ode mnie wyjeżdżał, to nie był ni krwiożerczy, ani zdradziecki :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Niby Nutusia ją tłumaczyła, bo Krecha chciala mi wskoczyć na kolanka i ja jej chciałam pomóc,a podobno ona tego n[I]e lubi. Ale żeby mnieeeeeeeeeee użreeeeeeeeeeeć? Jak ja ją na memłonie chowałam i hołubiłam ????? [/I] -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Weszłam po przerwie i podziwiam zdjęcia. Ale macie tam fajnie. A mówiłam, że trzeba podgrzewany basen zbudować, żeby psy mogły pływac, bo górska woda nawet w lecie to krioterapia brrrrrrrrrrrrr -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No użreć mnie chciała w nos !! -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Oj wstałaś wreszcie. I nie machaj głową jak przed radarem, bo i tak wszyscy wiedzą, że to Pepsi :-) [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160048_zps6c948437.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160048_zps6c948437.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160049_zps005f6803.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160049_zps005f6803.jpg[/IMG][/URL] A ze mnie to taki aniołeczek [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160033_zps0469393d.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160033_zps0469393d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160032_zpsc9f34186.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160032_zpsc9f34186.jpg[/IMG][/URL] -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Dla gości parę zdjęć z "morderczych zabaw " Tak sobie grzecznie "leżakujemy" [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160041_zpsae771f39.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160041_zpsae771f39.jpg[/IMG][/URL] Ale chooodź, bo nudno tak leżeć [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160039_zpsf4b913a8.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160039_zpsf4b913a8.jpg[/IMG][/URL] No nie odwracaj się, przecież wiem, że masz ochotę na podgryzanko [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160040_zpsadf47dd9.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160040_zpsadf47dd9.jpg[/IMG][/URL] Nie idziesz, to ja cię rozruszam [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160046_zps1a13a2e8.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160046_zps1a13a2e8.jpg[/IMG][/URL] No csssoooo, no gdzie mnie tam podgryzasz? [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_P7160047_zps4621c997.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_P7160047_zps4621c997.jpg[/IMG][/URL] -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A i owszem, wekenduje się na dzialeczce, ale tym razem bez Pepsi, bo Pepsi 3 dni temu została pokrojona i pozbawiona kobiecości. Nusia z braku kompanki zaczęła doskonalą współprace ze mną i podkopała mi krzaczek róży aż do korzeni. Słyszała, jak straszyłam ten krzaczek, że jak bedzie się tak słabo sprawował, to go wykopię. Mówiłam, to mam -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
AMIGA replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Własnie mialam pytać, czy to taki szorściaczek jest -
Niestety szczylki które nie za bardzo były wcześniej dobrze karmione tak mają - wsysają jedzonko aż im się boczki zapadają :-)
-
[URL]http://img11.imageshack.us/img11/8157/mvz9.jpg[/URL] Co się ma bać, skoro Policjantka go pilnuje?;) Słodziak z niego cudnyyyyyyyyyyyyyyy:loveu:
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']a mój Tomek twierdzi, ze kobieta to najlepszy przyjaciel człowieka........ Ale nie wiem o co chodzi i nie komentuję.[/QUOTE] Też tego nie rozumiem :-) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
A ja własnie na spacerach z synem w wózku wydziergałam najwięcej gobelinów. No ale ja wtedy nie mialam takiego Waldusia, z którym trzeba tyle latać :-) A zdjęcia są jak zwykle suuuuperowe -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']No dobra, czyli puszczam w eter wołanie o pomoc informatyczną! ;)[/QUOTE] Ale jak? Myslisz, że ktoś na odległość mi zreanimuje kompa???? Bo ja jestem straszna panikara i nic sama nie zrobię nawet pod dyktando speca :shake::nerwy::oops: Majkowska - a przecież "Człowiek" to brzmi dumnie :-) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Upsssssssssssssssss - moja Nusia też żebrała?? A w domu niby taka dobrze wychowana ;):evil_lol: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Chce-my al-bum! Chce-my album!!!!!! Nuśka jest bossssska :) A jakie ma aksamitne futerko, które się układa w fale :) Czuła się wśród moich jak rybka w wodzie i domostwa dzielnie pilnowała :) Zuch dziewuszka! Wielką mi radość sprawiłyście swym przybyciem - jeszcze raz DZIĘKUJĘ! A Krecha jest przeukochana - wysnułam teorię, że tak się podle zachowała, żebyś wiedziała, że jej u nas dobrze i nie chce wracać do Krakowa ;)[/QUOTE] A wiesz, że też mialam taką teorię w związku z Krechulcem ? :-) I Ty nam sprawiłaś wielką radość Swoją gościnnością i w ogóle całym tym "sabatem". Zupełnie się teraz inaczej czyta różne posty jak się widzi osobę piszacą a nie tylko zna z nicka. A co do albumu to mam bardzo poważną wymówkę i to nie wymyśloną. Otóż nie mogę zrobić albumu dopóki nie zreanimuję mojego kompa. tam mam większość zdjęć. A nie wiem, kiedy i czy w ogóle uda się go zreanimować :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majkowska']Heheh, no to czego żałować przy oddawaniu jak one takie niewdzięczne :P Amigo, a może jakiś wąteczek wspomnieniowy tymczasików?:razz:[/QUOTE] Człowieku, ja nie mam czasu obskoczyć już te wątki, na ktorych dotąd bywałam, a co dopiero zakładać następny:-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']oj tam, zarzekała się żaba błota, jak to się mówi. Człowiek cierpi, płacze ... i bierze koleją biedę, bo jesteśmy tym zwierzakom po prostu potrzebni.....[/QUOTE] Tiaaaaaaaaaaaa i myslisz, że one Cię kochają, a tu przyjeżdzasz w odwiedziny i chcą Ci nos odgryźć, jak to chciala uczynić moja ukochana Kreseczka [quote name='Mattilu']A potem zrobisz zlocik i bedziesz patrzyla w szczesliwe oczy wszystkich uratowanych psiakow ;)[/QUOTE] To nie jest głupi pomysł. Nie mam wprawdzie żadnego "zestawienia" moich tymczasików, ale pewnie dwudziestka by się już zebrała :-) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='Majkowska']To zapraszamy Nurkę na spacerek z nami ;) A jutro będzie jeszcze fajniej, bo wyjeżdżamy na wioseczkę ;) Jednak się zdecydowałam, zobaczymy czy słusznie...[/QUOTE] Trochę bym się obawiała objawów czułości Waldusia w stusunku do Nusi. No może nie czułości, tylko zachęcania do zabawy, bo ta jej poskładana gałązka chyba na takie zabawy nie jest jeszcze za mocna. A co do wyjazdu na wioseczkę, to pewnie słusznie robisz ([SIZE=1]chociażby z tego powodu, że odpoczniesz trochę od Teściusi)[/SIZE] -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Tylko pozazdrościć takich pięknych zdjątek i wypraw :-)