-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Moja Amiga jeszcze do poprzedniej zimy zachowywała się jak wyżej wymieniona. A w tym roku jakoś nie chce za bardzo chodzić po śniegu. Zrobi co swoje i zawraca do domu :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ooooooo dzięki za wsparcie, bo potrząc na Nusię nikt mi nie wierzy, że ona jest pod specjalnym nadzorem -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Witamy zaglądaczy :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No tak, ja nie mówię, że Nuria się bała Waldiego z racji tego, że on np większy pies jest. Ja się tylko boję że w zabawie - do której ona jest bardzo, bardzo skora, może ją większy piesek nieco poturbować. A ona jeszcze nawet na wersaleczkę nie za bardzo potrafi wejść, ma jeszcze ograniczone ruchy w tych gałązkach :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majkowska']Dobra, to mojego pieska ;)[/QUOTE] Przypominam, że Twojego pieska nawet Merlin się bał :evil_lol: [quote name='Majkowska']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: Nie nie, biedny Patuś, Waldka też kąsał w dupkę dla samoobrony :D A tak serio, to [B]Nurka jest pod specjalnymi względami[/B] i każdego kto ją będzie chciał tknąć niedelikatnie tknie ciocia Majkowska. Nawet jeśli tykającym będzie Waldemar ;)[/QUOTE] No właśnie Zreperowane gałązki Nusi jeszcze nie sa zbyt mocne. Jeszcze się nie ustaliły porządnie zamieniki stawów biodrowych i Nusia jeszcze tańczy czasami dupinką jak po paru głębszych :-( [quote name='Pani Profesor']ej ej, nie! chodziło mi o to, że Patryk się nie turla po psach i ich nie taranuje ani nie wbiega z impetem, jeśli się będzie sadził do małej, to oczywiście, że nie dostanie biegania luzem! sądzę jednak, że na Błoniach będzie ok, a i tak wezmę kaganiec (znalazłam za szafą :diabloti:)[/QUOTE] Ja z góry zaznaczam, że Nusi jeszcze nigdy nie spuszczałam na takim otwartym terenie jak Błonia. Nie wiem jak się zachowałaby gdyby się mocno rozbawiła. Czy by wrócia na zawołanie. To jest mój tymczas i nie darowałabym sobie, gdyby gdzieś pognała i znowu miała spotkanie z samochodem :-( Wiem, jestem pewnie przerwrażliwiona, ale nic na to nie poradzę. Na wybiegu ją spuszczam (a raczej spuszczałam) Teraz mi jeszcze nie wolno jej narazać na takie szalone biegania i zderzenia z biegnącymi psami. Musimy sobie zdawać z tego sprawę, że to dopiero miesiąc od czasu operacji i że młoda nie ma w ogóle obu główek kosci udowych i trzeba czasu, żeby mięśnie zastąpiły porządnie stawy biodrowe -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Czekamy na odpowiedz Alutki, ona najlepiej bedzie wiedziala :evil_lol:[/QUOTE] O kurczeee, to długo poczekamy. Bo dopiero w Wigilię nam będzie mogla coś odpowiedzieć -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ciebie?? Ależ dlaczego miałabym się Ciebie bać? -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Hopencjo jak tam Ci się śnieżek podoba? Bo Nusia szaleje w śniegu jak pijany zając :-) Mizianka i drapanka za uszkiem :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Ale sie krakowsko zrobilo na tym watku ;)[/QUOTE] Zapraszamy, zapraszamy na Błonia. Bedzie wesoło jak Waldi zacznie szaleć, a Nusia będzie się do psów wyrywać. [quote name='Pani Profesor']ja Patryka spuszczam, ale tylko wtedy, kiedy ma dzień dobrego zachowania wśród zwierząt :cool3: na takiej przestrzeni bez krzaków raczej nie mam obaw, że zwieje, najwyżej "ociągnie się z powrotem", ale problemem zawsze było to, że psów jest od groma, a on reaguje jak reaguje i to losowo... ...choć ostatnio ani razu nie zachował się brzydko, więc jest w tym miejscu nadzieja:D[/QUOTE] Nusia bardzo lubi się bawić z psami, ale rehabilitantki mi narazie nie pozwoliły narażać ją na zderzenie z masywniejszymi psami -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A spuszczasz go tam? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ja i tak Nusi nie spuszczę ze smyczy, więc Waldi może sobie brykać ile chce :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Oki, to na wszelki wypadek podaję swój nr tel.697 966 551 -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Nusia wzbogaciła się o 191 zł ze schizofrenicznego bazarku Pani Profesor :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249219-KONIEC-ROZLICZAMSchizofreniczny-bazarek-na-Nurkę-perfumy-i-WSPANIAŁOŚCI!!!-do-15-12[/URL] A w którym miejscu na Błoniach? Bo muszę gdzieś zaparkować mój psiowóz -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No nie wiem, nie wiem, bo jakoś nie możemy się dogadać. Dawno Cię nie było na dogo. A dostałaś moje pw? -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Szalik na szyjkę? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu'][FONT=comic sans ms][SIZE=4]Z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249758-rozliczam-Dla-NURII-po-operacji-bielizna-kosmetyki-buty-rozmiar-41-ZAPRASZAMY!!![/URL] uzbierało się 98zł - poproszę na PW numer konta :)[/SIZE][/FONT][/QUOTE] Aaaaaaaaaaale super, dzięęęęki wielkie w imieniu frezowanych gałązek Nusi :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Ach, jak bym chciala mieszkac niedaleko! Ja kocham miziac takie przytulniaki jak Nurka. Jendrek preferuje energiczne szarpanki, a ja lubie przytulac, mietosic i miziac :) A Nurka ma jeszcze te sarnie oczy :)[/QUOTE] Sarnie? A sarny maja skośne oczy? Sarnie, nie sarnie, miętolenie, przytulanie i mizianie uwielbia niebotycznie :-) [quote name='Nutusia']To nie Jola jest nauczycielką ;) Nusia jest grzeczniusia, a Alusia - całkiem przeciwpołożnie :)[/QUOTE] Musze przyznać, że Nusia jest naprawdę grzeczniusia, dopóki się nie spotka z Alutką, Liluchą, czy innym stworem. Bo wtedy wstępuje w nią energia nie do zdarcia. Ale po blatach nie chodzi (może po prostu nie daje rady z tymi swoimi frezowanymi łapinami), ani nie niszczy nic w domu (tfu tfu tfu, 3 x za lewe ramię) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Tak, ja tez mam w przepisie wątróbkę drobiową. Pamiętam ta scysję z Merlinem na wybiegu. Facet nawet mi nie przysłał potem świadectwa szczepienia. No i oczywiście nigdy, przenigdy mu się taki atak na psy wcześniej nie zdarzył! -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Ja mam jeszcze przepis na wersję serową i na wersję z mięskiem wołowym. I chyb a na poniedziałek będę musiala mlodej upied te wołowe ciasteczka, bo wątróbkowe już nie są atrakcją w bieżni wodnej -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Może włśnie przez ten olej? Ja daje tylko 1 jajko i szklankę mąki pszennej i szklankę żytniej. Niby w przepisie pisze "wody ile zabierze" Ale mnie nie zabiera nic a nic wody -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='Majkowska']Właściwie to tak, bo w tych ciastkach nie ma nic "złego". Jajko, trochę mąki, wątróbka i olej... Zjadliwe wszystko. Ale ja bym tam nie ugryzła. [/QUOTE] A w moim przepisie nie ma oleju :-( Nie wiem, czy to dobrze, czy źle ? -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Oj zima, zima. Nic to, że pruszy, nic to, że zimno, tylko po co tak wieje w oczy? No niby biednemu to zawsze w oczy, ale nie lubimyyyyyyyyyyyy:-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Meldunek przyjety :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Już doczytawszy, że Arthroflex... Cholerka, deficyt finansowy nadal przepastny i rośnie :( Nie ma co, trza się brać za uczytelniczanie społeczności dogomaniackiej ;)[/QUOTE] Aż tak tragicznie sprawa nie wygląda jak w poście rozliczeniowym, bo nie są tam uwzględnione pieniążki z 3 bazarków grudniowych. [quote name='Mattilu']Nuśka! miziam Cię z daleka![/QUOTE] Za mizianko baaaardzo dziękujemy. Każde miziankowe rączki baaaardzo kochamy, bo mizianka nigdy nie jest dość :-) [quote name='Lidan']Kola też zostaje z drugą suczkę, Gapą :-) Papci nie gryzie tylko jak Nusia zabiera na posłanie ale urządza sobie wędrówki po blatach kuchennych, po stole, po biurku...czasem coś ukradnie, rozerwie, zniszczy... Ja wychodzę np. na zakupy a ona psoci :angryy:[/QUOTE] O kurcze, to masz podobnie jak Nutusia z Alutka. Ona też wędruje po blatach. Ja mialam tak z niektórymi szczeniakami tymczasikami - taka była Linka i taki był Merlin - chart. On nawet wspinać się nie za bardzo musiał, bo mocno wystawał ponad blat :-)