Jump to content
Dogomania

asiunia

Members
  • Posts

    3524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiunia

  1. [quote name='deer_1987'][URL]http://images39.fotosik.pl/193/8aae36fc2846b1af.jpg[/URL] a co takie ucho zielone?[/quote] pisałam już powyżej-od tatuażu:evil_lol:
  2. Tak,to mały BOSik:loveu: [IMG]http://images41.fotosik.pl/192/aa5a02145168e31e.jpg[/IMG]
  3. Fiu fiu fiu ile psiaków:loveu:
  4. Nela to sunia mojej znajomej:loveu:ale jest obłędna więc myśle nad kradzieżą:diabloti:
  5. I jak samopoczucie?
  6. Trzymaj sie Orionku!:loveu:
  7. [URL]http://img529.imageshack.us/img529/5375/dsc0099y.jpg[/URL] padłam:evil_lol:mokra Lunka mogłaby reklamować szmapon do brody:evil_lol:
  8. Cześć Ozzulki:multi:jeszcze bardziej AŚCIATO się u Was zrobiło;)
  9. Widze ze Lucky tez ma szelki samochodowe:evil_lol:
  10. Hej! Jak tam Kaja?
  11. Fotki?:roll:
  12. :lol:Moja ulubiona para rozrabiaków Lu i Jimmy-krówka
  13. Cześć!4 miesiące to już młodzież a nie szczeniaczek :cool3:
  14. Hej! Weekend już niedługo:p
  15. Nesi wymiata:loveu::loveu::loveu:
  16. Gwiazdorski uśmiech:cool1: [URL]http://img89.imageshack.us/img89/62/img5092q.jpg[/URL]
  17. [IMG]http://images37.fotosik.pl/192/5c72254f95ad629amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/192/9e88984fa2c2c7a3med.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://images46.fotosik.pl/196/43480c5e51068d69med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/192/99a8df41bc2bf1cbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/196/c15ad5260a34e12dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/196/165f6cf27c5300de.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/196/bb8f226bccd23c9a.jpg[/IMG]
  19. Paco i Nela [IMG]http://images42.fotosik.pl/108/54d0813e64f84dcbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/196/61e91c1f37eb03d1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/196/c74cbe870355472emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/193/8aae36fc2846b1af.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/192/5ec2d24ba01e2d95.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Lulka']co do onka to kaleka, ma 5 miesiecy, zostawiaony pod schronem ma nogi wygiete w chinskie s, zapewne zaawansowana dysplazja :-([/quote] to już wiadomo dlaczego taki piękniś siedzi w schronie:placz:
  21. [quote name='pora'];)hej , witajcie, jestem tu nowa. Zwracam sie z prośbą o poradę jaka rase psa wybrać na dużą działkę leśną, gdzie w granicy jest rzeczka i przychodzą sarny, bywa też lis i wyjada resztki poż.po ekipie budowlanej.. Kiedyś miałam przygarniętego kundelka, potem 15 lat nic, bo w bloku. Teraz budujemy dom i marzymy o mądrym psie stróżującym.. co to nie będzie szczekał na wszystką zwierzyne leśną no i nie bedzie gonił i straszył ptactwa, saren itp. tzn. da sie ułożyć.. mam 3 dzieci (10, 11 i 17) oczywiście każde po cichu chce innego ( koty, króliki i psy) i liczną b.często wpadającą rodzinę z małymi dziećmi, czyli pies musi być przyjazny dla bliskich i in. zwierząt w otoczeniu, ale i obronno-stróżujący ..chcę mieć poczucie komfortu, że z tym psem sama w domu w lesie nie zginę..myślałam o azjacie, ale może są jeszcze jakieś spokojne rasy z krótką sierścią, bo boje sie, że mam miliony kleszczy w tych chaszczach na działce..prosze o podpowiedzi.. z gory dziękuję:lol:[/quote] psiak docelowo ma być na dworze czy będzie miał możliwość mieszkania w domu? Azjata to bardzo trudny pies o baardzo idywidualistycznym podejściu do życia...Ja bym sunie rottweilera obstawiała: -szczeka wtedy kiedy jest ku temu powód a nie jak np. ONek drze ryjka o wszystko -o samotne eskapady do lasu też nie ma się co martwić-zapewniam Cię że nikt z własnej woli Cie nie zaczepi -odpowiednio wychowany jest doskonałym przyjacielem całej rodziny,niezależnie w jakim wieku -krótka sierść ale z podszerstkiem więc bez problemowo w cieplejsze dni może śmiało mieszkać na dworze(jak dostanie porządną budę to i w chłodniejsze)
  22. [IMG]http://images39.fotosik.pl/192/af38cf4ab3663c28.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/192/b160be11374e8b44.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/192/30592a8918b253ddmed.jpg[/IMG]
  23. Paco 4 miesiace [IMG]http://images37.fotosik.pl/192/6c5ac15f05542ecbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/196/55790fd7254d4fafmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/196/6935ab39541e9d6emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/196/015fde63f83eb042.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/196/d4fbb17d5d9ad4cf.jpg[/IMG]
  24. [quote name='holmes']Właśnie się dowiedziałem od zaznajomionego z tematem przyjaciela, że RTG może być szkodliwe dla małego pieska, a dysplazja i tak nie wyjdzie... Wiecie coś o tym?[/quote] Oczywiście ze dysplazja wyjdzie,po to wlasnie robi sie RTG;)i tak jak napisała Karjo,pewne zabiegi wykonuje się tylko do określonego wieku,więc im wcześniej tym lepiej
×
×
  • Create New...