-
Posts
3524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiunia
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='sunshine']Nio właśnie jak tam egzamin?;) Zdałaś i jeszcze nie wytrzeźwiałaś:evil_lol:?[/quote] ZDANY!!!:loveu:Nie pijam więc trzeźwieć nie musiałam:oops::cool3: [quote name='as_kate'][URL]http://photos.nasza-klasa.pl/1224170/187/other/std/ae057018de.jpeg[/URL] znaczy się, on sie zmniejsza?? :evil_lol: 'zdechlak' tez ładnie :D nowy gatunek ^^[/quote] chciałabym...byłby znowu maluni,puchaty i dał się nosić na rękach:loveu: [quote name='Linka']i jak egzamin kujonico? :lol::eviltong:[/quote] że kto?:evil_lol: [quote name='WeronikaM'][URL]http://photos.nasza-klasa.pl/1224170/187/other/std/ae057018de.jpeg[/URL] :loveu::loveu::loveu: mały sz szybko rośnie ;)[/quote] aż za szybko:roll: [quote name='sunshine']no to powodzenia:diabloti: a właściwie to gratuluję:cool1:[/quote] dziękować:loveu: -
[quote name='RPG']Justanak Juz odszukalam polecone tu forum .Dziekuje. Prittstick Mam identyczne odczucia .To jednak nie zmienia moje sytuacji . [B]Pozostaje mi jednak nadzieja , ze swiadek sie wycofa[/B] .Namierze go dzisiaj i popatrze co tam po podworku chodzi . I jakmoge podwazyc jego wiarygodnosc .[/quote] RPG,spokojnie;)Jeżeli masz czyste sumienie w tej sprawie,możesz spać beztrosko...Podsumowując a)jeden świadek to nie świadek-paremia prawa łacińskiego,ale powszechnie stosowana i w polskim sądownictwie;) b)Ty co najwyżej możesz odpowiadać z art 77 [B]KW[/B],natomiast świadek za składanie fałszywych zeznań 233 [B]KK,[/B]dodatkowo 212 [B]KK,[/B]przypuszczam że i 216 [B]KK [/B]też by się tu dało wyegzekwować(wszakże we wsi jesteś wyklęta więc i pewnie jesteś ulubionym tematem podczas obrad pod sklepem:eviltong:) c)odczekałabym jakiś czas i SM też się dobrała do du...że Twoje zgłoszenia olewają łamiąc zagwarantowaną konstytucyjnie równość wobec prawa:evil_lol:
-
[quote name='isabelle30']przyjecia mandatu to ona moze odmowic. wezwania do sadu nie moze.[/quote] Zgadza się;)BeataG napisała już wszystko co można było napisać w tym temacie. Odmowa przyjęcia mandatu=wniosek do sądu grodzkiego/wyrok sądu=konieczność zgromadzenia środków dowodowych,któych brak;)
-
[quote name='RPG'] Isabelle , Asiunia No wlasnie maja dowod w postaci tego pana . On przeciez powiedzial:shake: [/quote] Testis unus testis nullus;)
-
[quote name='BeataG']Przypuszczam, że żadnego wezwania ani żadnego skierowania sprawy do sądu grodzkiego nie będzie, bo SM tylko by się w ten sposób ośmieszyła. :evil_lol: [B]Bo udowodnić fakt musi ten, kto z danego faktu wywodzi skutki prawne, w uproszczeniu udowodnić musi ten, kto twierdzi, a nie ten, kto zaprzecza - skoro SM twierdzi, że powinnaś być ukarana za to, że puszczasz psy luzem, to SM ma Ci udowodnić, że je puszczasz luzem, a nie Ty, że ich nie puszczasz.[/B] Beata Górska radca prawny[/quote] w skrócie i uproszczeniu-ciężar dowodowy ciaży na tym kto twierdzi a nie zaprzecza;)
-
[quote name='kasiah72']Ojej, to jest jeszcze wiekszy (i 3 dni starszy). Marzyly mi sie wystawy, a Badylec nie dosc ze puchaty to i troche za duzy rosnie... Jednak wszystko moze sie jeszcze zmienic. Uwielbia freesbe wiec moze w tym kierunku pojdziemy :) Co do mierzenia- ja nawert nie probuje :) A wracajac do tematu- czy tylko mi si wydaje ze wlosy na grzbiecie Buddego sa krotkie? Jego ogon tez wcale nie przypomina DONkowego ogona.[/quote] Sierść mu się jeszcze zmieni na pewno.Paco powoli gubi puszek na lini kręgosłupa,ale boczki,dupkę i kark ma pusiaty:evil_lol:
-
[quote name='***kas']mój kochany rotek nie miał wstępu do jednego jedynego pokoju w całym domu, właśnie tego gdzie był PS3 tv, i ogólnie sprzęt grający, na którego punkcie mój ukochany ma totalnego hopla. Jednego dnia zostawiony sam sobie postanowił spenetrować zasoby tego magicznego miejsca, sam otworzył drzwi, obsikał stojący głośnik, odgryzł jakieś tam kable, a na koniec zajął się fotelem TZta, oj działo się działo :evil_lol:[/quote] maluni,słodziuni rotteczek:loveu: Moja Metusia wywaliła całą balustradę balkonową bo się rozpędziła i nie wyhamowała,ale rotteczkowy łebek wszystko zniesie:evil_lol:
-
[quote name='Kora20011']To jest piesek z rodowodem...na już próbowała podklejać i nic...:placz:[/quote] Jak psiak ma 1,5 roku to już nie ma się co łudzić że się podniosą,nawet przy podklejaniu:roll:Psiak ma pewnie tzw."miekkie ucho"
-
To nawet drobne krwiaki mogą być,standardowo wchłaniają się jakiś tydzień po obrażeniu;)
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
asiunia replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='***kas']dziewczyny, troszkę chyba nie rozumiecie o co chodzi. .[/quote] Dzieki Kasiu,myślałam już że piszę po chińsku:roll:Ale w sumie chyba każdy czyta to co chce przeczytać:roll:.Nigdzie nie napisałam że trzeba psa separować i zabraniać mu kontaktów psich,bądź też w ogóle zrezygnować ze spacerów bo wszystko ma się kręcić wokół Pana i Władcy:shake:. Mój szczeniak uwielbia zabawy z psami,ale non stop obserwuje mnie,przybiega się "zameldować" i bez najmniejszego oporu rezygnuje z zabawy,jeżeli ja go oto poprosze. Absolutnie nie uważam go za "niesamodzielnego",czy też uzależnionego ode mnie.Kiedy gdzieś wychodzę psiak po prostu idzie spać bo jest zajechany spacerami-od razu uprzedzam pytanie-pracuje i studiuje,mam też swoje życie niepsie-wszystko zależy od dobrej organizacji i chęci:p [quote name='*Monia*']Mój podopieczny ON (poznałam go jak miał rok) nie mial ochoty na szkolenia żadne, bo dla niego celem w życiu był kijek i osoba do rzucania. Próbowałam go uczyć na spacerach, ale on tylko szukał kija i nic nie docierało. Nauczyłam go tylko obrotu wokół własnej osi i chodzenia przy nodze bez smyczy. Oczywiście podczas biegania za kijem było siad, waruj i stój wałkowane na przemian, ale to był szczyt tego co można było z tym zakręconym wariatem osiągnąć. Tęskni mi się momentami za nim :roll:[/quote] Bo nie został tej pracy z człowiekiem nauczony...Przypuszczam że właściciel wychodził z założenia że aportowanie kijeczka wystarczy i uczyni z jego pieska szczesliwego,a tymczasem zrobił z niego emocjonalnego kaleke,który nie potrafi obejść się bez kijka:roll:.Tak jak uczy się psa warowania czy siadania,tak samo uczy się tego że zabawa i współpraca z panem jest najfajniejsza na świecie:p -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
asiunia replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='Kaidar']osobiście uważam że każda zabawa z pozoru wyglądająca że nic nie wnosi jednak wnosi przede wszystkim zbliża właściciela i psa do siebie.. .[/quote] Pod warunkiem że pies bawi się z właścicielem a nie biega bez celu i sam szuka sobie rozrywki:roll: [quote name='Cirilla888']Dokładnie, pies sam decyduje co lubi co nie i jeżeli ty wolisz bawić się piłką a on woli sznurkowe gryzaki, to nie ma co zmuszać go do piłki, bo krócej sie nią pobawi, albo wcale[/quote] Bzdura...Dla każdego psa priorytetem powinien być właściciel...a wtedy może bawić się i workiem foliowym pod warunkiem że robi to z panem...Paco ma cały kosz zabawek,preferuje zdecydowanie te o dziwacznym kształcie,a mimo to jeżeli ja wezme piłke do reki,żadna nawet najbardziej super zabawka go nie interesuje,bo on chce bawic sie ze mna:roll: [quote]Często też pies wykonuje pewne rzeczy dla właściciela a nie dla zabawy... Dlatego zarówno butelka, jak i piłka, czy cokolwiek to dobry sposób na zabawę[/quote] jedno nie wyklucza drugiego,sama ucze przez zabawe,a nawet z najtrudniejszej z pozoru rzeczy można zrobić świetną rozrywkę... [quote]Co do szkolenia to się nie wypowiadam, bo mi przy takim małym psiaku nie potrzeba nic więcej, chociaż i tak umie dużo:D[/quote] tego zdania akurat nie rozumiem...Mały pies nie musi byc wyszkolony? -
Paco 4 miesiace skończył 08.09 i wg.wczorajszego ważenia-22 kg,przy czym mnie wydaje sie przesadnie szczupły:roll:Nie wiem jak u niego ze wzrostem bo wierci się niesamowicie jak próbuje go zmierzyć:roll:
-
Na tych leżacych wydaje sie bardzo drobniutki,ale na tych ostatnich widze ze jest podobnego wzrostu co mój Paco [IMG]http://images41.fotosik.pl/191/20e3808f35dd6a81med.jpg[/IMG]
-
Kasiu,to aktualne zdjęcia tj 4 miesiecznego Buddy'ego?:crazyeye:A masz jakieś jak stoi?
-
skończył 4 miesiące:roll:
-
Ja mam szczeniaka niejadka-wybrzydzaka i problem zżerania czegoś na dworze mam całkowicie z głowy:evil_lol:On pychol aportem zatyka;)
-
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
asiunia replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
nie widze zdjec:-( -
Grozny pies rasy Amstaff zaatakowal dziecko i zagryzl psa
asiunia replied to kell46's topic in Pogryzienia
[quote name='Katica']kendo-lee jak to nie są psami bojowymi??? A jakimi?? Każda rasa która została stworzona do walki (z psem, lwem, bykiem, szczurem) to rasa bojowa, nie obronna, nie pracująca, ale bojowa. Wykaz ras bojowych: [URL="http://rasy-psow.com/content/view/79/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Fila brasileiro [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/75/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Mastif neapolitański [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/60/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Mastif angielski [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/59/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Buldog angielski [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/57/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Czarny terier rosyjski [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/53/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Bulmastif [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/46/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Dog niemiecki [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/45/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Sznaucer olbrzymi [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/43/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Doberman [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/40/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Bokser [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/33/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Bulterier [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/29/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]American Pit Bull Terrier [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/28/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]American Staffordshire Terrier [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/25/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Staffordshire Bull Terrier [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/9/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Perro de Presa Canario [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/8/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Tosa Inu [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/7/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Dog argentyński [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/5/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Ca de Bou [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/2/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Rottweiler [/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://rasy-psow.com/content/view/1/7/"][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Buldog amerykański [/COLOR][/FONT][/URL][/quote] Ktoś miał chyba dobry humor robiąc ten wykaz:evil_lol:Z rottka taki bojowiec jak z koziej dup...trąbka:diabloti:Zaganiający,pasterski,obronny i owszem ale na pewno nie bojowy:roll: -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Daja_']powodzenia na egzaminie :cool3: widziałam was chyba nie dawno:evil_lol: spacerujcie częściej na stawkiach :eviltong:[/quote] Dzięki:cool3: Ooo to trzeba było krzyczeć,wołać,rzucać kamieniami:eviltong:Poczwar chętnie poznaje nowych kumpli a i ja mam go chociaż na chwile z głowy:roll: Co masz za czworołapa?:p -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
asiunia replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='dOgLoV']Jejku ale co wy się tak uczepiliście tej butelki po kubusiu :roll: 100 razy już pisałam że to był filmik z zabawy :shake:[/quote] Jak widać mamy zatem różne spojrzenie na zabawę...Ja organizuje swojemu psu czas,tak aby połączyć przyjemne z pożytecznym i tak aby i on i ja czerpali jednakową przyjemność ze spaceru. Jeżeli już kupiłaś/wzięłaś ONka musisz się liczyć z jego potrzebami:roll: -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
asiunia replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='dOgLoV']to co ja mam mu przepraszam bardzo kazać robić?? krzyżówki rozwiązywać żeby się psychicznie zmęczył ?? a przyganie nie z nudów bo robi to na wyraźną komendę a nie sam z siebie[/quote] ehe...najlepiej sudoku,bardziej zajmuje:roll:Zapewniam Cię że bieganie z butelką po Kubusiu w pysku nie jest szczytem marzeń Twojego psa...A zmęczyć psychicznie można w masę sposobów:roll:Można modyfikować komendy,zmieniać ich kolejność,uczyć czegoś nowego,szukać jakiś przedmiotów,układac ślady ehhh... -
Pora,gratuluje wyboru!:multi:Oby maluch dobrze sie chował:loveu:
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
asiunia replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='dOgLoV']On biega za aportem , jest uczony zostawać przychodzić do nogi a nawet spełnia swoją rolę pasterza kiedy suczka mojego chłopaka gdzieś ucieknie to dostaje komendę "przyprowadź Qwendii" wtedy biegnie i przygania ją do nas[/quote] I gdzie tu zmęczenie psychiczne? Przy aporcie męczą się mięśnie a nie umysł:roll:Zostawanie i przychodzenie do nogi to powiedzmy podstawy,a że usiłuje zaganiać to przypuszczam że w większej mierze z nudów niż wewnętrznej potrzeby bycia owczarkiem;) -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
asiunia replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='dOgLoV']Tylko tak pisze ;) nie z racji mody tylko użyłam tego jako przenośni , mój pies wiecznie by chciał się bawić , [B]chodzi na 4-5 godzinne spacery na których cały czas biega i wracając do domu jest oburzony że ma spokojnie usiąść[/B] ;)[/quote] Bo nie jest zmęczony psychicznie...Mojemu ONkowi wystarczy 20 min biegania za aportem+20 min posłuszeństwa i zabawy ze mną i śpi jak zabity:roll: -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='sunshine']Cześć poczwarki:evil_lol: Co tam?:cool3: Hej,hej:multi:w porządku,za dwie godziny mam miejmy nadzieję ostatni egzamin i jestem na 3 roku:diabloti: [quote name='as_kate']a domowe zwierzątko jakiego jest gatunku? oprócz tego, ze gumowego :evil_lol: zdaje się "ściur",ale Paco reaguje na przynieś zdechlaka:eviltong: