Jump to content
Dogomania

asiunia

Members
  • Posts

    3524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiunia

  1. Na Piotra Skargi,przechodziłam pod dworzec i autobusem pod lotnisko:roll:
  2. Bardzo mi przykro...:-(
  3. Widze że spacerek udany:loveu:
  4. Tina czym jeżdzicie na Muchowiec?Bo zastanawiam się nad spacerkiem z młodym obfitującym w pieski,ale ostatnio dojazd na muchowiec zajął mi 1,5 h w jedną stronę:shake:
  5. [quote name='Darianna'][B]a jak te maty i legowiska[/B]? no i zabawki? bo po obroże nawet nie idę, bo moje dwa ciągacze je rozwalą raz-dwa....[/quote] malutkie... [IMG]http://www.biedronka.pl/img/ofespec/animals/big/14.jpg[/IMG] nawet ten niebieski to taki dla spaniela rozmiar:roll:
  6. Nasz komplecik...Na modelu jak wróci ze spaceru:eviltong: [IMG]http://images43.fotosik.pl/198/5d8b33a3bddd1f05med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/194/bf53193dfff1af70med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/195/1e96d02244e4a552med.jpg[/IMG]
  7. [quote name='vege*']a pokaż tą obróżkę i smycz :p[/quote] Pokaże tylko troche mieszkanie ogarnę bo zostawiłąm chłopa samego na weekend i domu nie poznaje:angryy:
  8. [URL]http://img269.imageshack.us/img269/6276/300809458.jpg[/URL] rotteczek ma oczka jak ze shreka-uwielbiam to spojrzenie:loveu:
  9. Też dzisiaj zajrzałam do Biedronki i jestem rozczarowana:shake:. Nastawiałam się na zakup posłania dla młodego,bo na zdjęciu wydawało mi się dość spore-takie nie jest;)Fajne i owszem ale dla pieska wielkości powiedzmy foksteriera,chociaż za prawie 40 zł na allegro można znaleść coś bardziej wypasionego:evil_lol:. Zdziwiona byłam ilością towaru bo albo promocja weszła wcześniej albo wykładają go partiami. Z zabawek były tylko piłki tenisowe,materiałowe ringo i myszki dla kota. Co do obroży i smyczy-u mnie nie było osobnych opcji,wyłożone były tylko komplety smycz+obroża. Wielkim minusem(poza jakością i wytrzymałością oczywiście:eviltong:)był fakt że nie ma podanego zakresu regulacji obroży ani długości smyczy. Trochę w ciemno wzięłam jeden zestaw(zawsze pozostaje opcja że kota w to ubiore:diabloti:)bo spodobała mi się kolorystyka i przyznam że na Paco obroża weszła na styk,ale na smyczy go nie będe wyprowadzać;)
  10. widać że wakacje udane:p
  11. [URL]http://img34.imageshack.us/img34/883/fc9da1d7b11.jpg[/URL] to kwestia zdjęcia czy ten rudy haszczak jest tak zapasiony?
  12. Może tak foteczki nowe?:razz:
  13. O kurcze ale wiadomość:shake:trzymam kciuki za odnalezienie Saszy:-(
  14. [quote name='Czarnulka']Jak zrobie tio będą.[/quote] Nie chce byc nachalna ale...fotki:diabloti:
  15. asiunia

    Zuza i koty

    Wpadłam z rewizytą;) świetny zwierzyniec,psiak,kot,myszki:loveu:
  16. Benek jest przeuroczy:pnie sposób się nie uśmiechnąć kiedy sie na niego patrzy:p
  17. Twoje zdjecia coraz bardziej mi sie podobaja-maja swoj klimat:loveu:
  18. Czekamy na nowe fotki:p
  19. asiunia

    Diana :)

    Nasz kot też tak robił,ale Paco go za bardzo tępi i Franio ucieka do domu:mad: Pięknie Diance w zielonym kolorze:loveu:
  20. widze że nie tylko mnie wzięło na wspominki:roll:;) Mała Irish była przesłodka,ale duża też jest przesuper:loveu:
  21. [IMG]http://images47.fotosik.pl/198/a775503d707cab19med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/198/e62a0bb18e217551med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/194/7923a0418b9a5853.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/194/8a44bc9135a63e7d.jpg[/IMG] i domowe zwierzątko Papisia [IMG]http://images42.fotosik.pl/110/723f734b317ab0a7.jpg[/IMG]
  22. Poczwarol dzisiejszy [IMG]http://images47.fotosik.pl/198/3745bd8a3c4a4761med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/198/9b0e9246c297d975med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/194/ae636f85c793e7fcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/194/a3390b3e0708b8c2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/194/003fced4dc229cb9med.jpg[/IMG]
  23. [quote name='olekg89']Po za tym odnoszę wrażenie ,że niektórym jest wygodniej przyjechać bez psa itd.Ale czy tym samym nie przeczymy sobie jadąc po ludziach ,którzy je porzucają właśnie ,żeby na wyjazdach było im wygodniej??Ja to tak odbieram.[/quote] A dla mnie nijak ma się to porównanie...Każdy najlepiej zna swojego psa i wie mniej więcej jakiego zachowania może się po nim spodziewać. Ja wiem że nigdy w życiu na zlot nie wzięłabym Rocketa bo tylko bym się wkur..i wszyscy wokoło również bo gnomek szukałby tylko zaczepki...Nie oznacza to jednak że w ramach tego że jest asocjalny przy pierwszej nadarzającej się okazji zostawiłabym go w lesie bo nie mam ochoty się z nim użerać:roll: Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe...nie chciałabym żeby jakiś pies non stop rzucał się na mojego i go prowokował,dlatego też Rocky za nic nie pojedzie na taką impreze;)
×
×
  • Create New...