-
Posts
3524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiunia
-
Na Piotra Skargi,przechodziłam pod dworzec i autobusem pod lotnisko:roll:
- 1176 replies
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
asiunia replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Bardzo mi przykro...:-( -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
asiunia replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Widze że spacerek udany:loveu: -
Tina czym jeżdzicie na Muchowiec?Bo zastanawiam się nad spacerkiem z młodym obfitującym w pieski,ale ostatnio dojazd na muchowiec zajął mi 1,5 h w jedną stronę:shake:
- 1176 replies
-
[quote name='Darianna'][B]a jak te maty i legowiska[/B]? no i zabawki? bo po obroże nawet nie idę, bo moje dwa ciągacze je rozwalą raz-dwa....[/quote] malutkie... [IMG]http://www.biedronka.pl/img/ofespec/animals/big/14.jpg[/IMG] nawet ten niebieski to taki dla spaniela rozmiar:roll:
-
Nasz komplecik...Na modelu jak wróci ze spaceru:eviltong: [IMG]http://images43.fotosik.pl/198/5d8b33a3bddd1f05med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/194/bf53193dfff1af70med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/195/1e96d02244e4a552med.jpg[/IMG]
-
[quote name='vege*']a pokaż tą obróżkę i smycz :p[/quote] Pokaże tylko troche mieszkanie ogarnę bo zostawiłąm chłopa samego na weekend i domu nie poznaje:angryy:
-
[URL]http://img269.imageshack.us/img269/6276/300809458.jpg[/URL] rotteczek ma oczka jak ze shreka-uwielbiam to spojrzenie:loveu:
-
Też dzisiaj zajrzałam do Biedronki i jestem rozczarowana:shake:. Nastawiałam się na zakup posłania dla młodego,bo na zdjęciu wydawało mi się dość spore-takie nie jest;)Fajne i owszem ale dla pieska wielkości powiedzmy foksteriera,chociaż za prawie 40 zł na allegro można znaleść coś bardziej wypasionego:evil_lol:. Zdziwiona byłam ilością towaru bo albo promocja weszła wcześniej albo wykładają go partiami. Z zabawek były tylko piłki tenisowe,materiałowe ringo i myszki dla kota. Co do obroży i smyczy-u mnie nie było osobnych opcji,wyłożone były tylko komplety smycz+obroża. Wielkim minusem(poza jakością i wytrzymałością oczywiście:eviltong:)był fakt że nie ma podanego zakresu regulacji obroży ani długości smyczy. Trochę w ciemno wzięłam jeden zestaw(zawsze pozostaje opcja że kota w to ubiore:diabloti:)bo spodobała mi się kolorystyka i przyznam że na Paco obroża weszła na styk,ale na smyczy go nie będe wyprowadzać;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asiunia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jakie kociambry rozkoszne:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
asiunia replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
widać że wakacje udane:p -
Daisy Bo ja kocham serce Twoje.. Ty wypełniasz myśli moje.. </3
asiunia replied to ruler of cherry <3's topic in Foto Blogi
[URL]http://img34.imageshack.us/img34/883/fc9da1d7b11.jpg[/URL] to kwestia zdjęcia czy ten rudy haszczak jest tak zapasiony? -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
asiunia replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Może tak foteczki nowe?:razz: -
O kurcze ale wiadomość:shake:trzymam kciuki za odnalezienie Saszy:-(
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
asiunia replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[quote name='Czarnulka']Jak zrobie tio będą.[/quote] Nie chce byc nachalna ale...fotki:diabloti: -
Wpadłam z rewizytą;) świetny zwierzyniec,psiak,kot,myszki:loveu:
-
Benek jest przeuroczy:pnie sposób się nie uśmiechnąć kiedy sie na niego patrzy:p
-
Twoje zdjecia coraz bardziej mi sie podobaja-maja swoj klimat:loveu:
-
Czekamy na nowe fotki:p
-
Nasz kot też tak robił,ale Paco go za bardzo tępi i Franio ucieka do domu:mad: Pięknie Diance w zielonym kolorze:loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
widze że nie tylko mnie wzięło na wspominki:roll:;) Mała Irish była przesłodka,ale duża też jest przesuper:loveu:
- 1176 replies
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[IMG]http://images47.fotosik.pl/198/a775503d707cab19med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/198/e62a0bb18e217551med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/194/7923a0418b9a5853.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/194/8a44bc9135a63e7d.jpg[/IMG] i domowe zwierzątko Papisia [IMG]http://images42.fotosik.pl/110/723f734b317ab0a7.jpg[/IMG] -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Poczwarol dzisiejszy [IMG]http://images47.fotosik.pl/198/3745bd8a3c4a4761med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/198/9b0e9246c297d975med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/194/ae636f85c793e7fcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/194/a3390b3e0708b8c2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/194/003fced4dc229cb9med.jpg[/IMG] -
[quote name='olekg89']Po za tym odnoszę wrażenie ,że niektórym jest wygodniej przyjechać bez psa itd.Ale czy tym samym nie przeczymy sobie jadąc po ludziach ,którzy je porzucają właśnie ,żeby na wyjazdach było im wygodniej??Ja to tak odbieram.[/quote] A dla mnie nijak ma się to porównanie...Każdy najlepiej zna swojego psa i wie mniej więcej jakiego zachowania może się po nim spodziewać. Ja wiem że nigdy w życiu na zlot nie wzięłabym Rocketa bo tylko bym się wkur..i wszyscy wokoło również bo gnomek szukałby tylko zaczepki...Nie oznacza to jednak że w ramach tego że jest asocjalny przy pierwszej nadarzającej się okazji zostawiłabym go w lesie bo nie mam ochoty się z nim użerać:roll: Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe...nie chciałabym żeby jakiś pies non stop rzucał się na mojego i go prowokował,dlatego też Rocky za nic nie pojedzie na taką impreze;)