-
Posts
3524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiunia
-
Anetta myślami jestem z Tobą,trzymaj się
-
Ale świetne macie miejsca spacerowe:loveu:
-
Podlatywanie do innych psów to taki "urok"szczeniaka...Ja się tam z tego ciesze(oczywiscie pozwalam tylko do znajomych)bo wczesniej Paco uciekal z wrzaskiem na widok innych psów:roll:
-
Co z Orionkiem,jak się ma?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asiunia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Oby wszystkie trafiły do takich domeczków:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Można pogłaskać? ... i inne pytania i zachowania przechodniów ...
asiunia replied to Wiza's topic in Wszystko o psach
[quote name='kendo-lee']O ja głupia:mad:niewiedziałam,że one na dwór nie mogą wychodzić:diabloti:Więc chyba zaniecham szkolenia yorka mojej koleżanki,sama się oddam w ręce Tozu.[B]A takie plany miałam wobec niego,wiecie jak cudnie wyglądają moje Asty i ten maluch między nimi[/B]:loveu:[/quote] Aściorom ubranka ochronne co by na sobie żadnego brudu nie przyniosły i do domu yoreczka w odwiedziny:diabloti: -
Mam pytanie laika,orientuje się ktoś w jakim wieku mniej więcej i ile trwa wymiana sierści u DONka z puszku szczenięcego na "normalną"sierść?
-
Można pogłaskać? ... i inne pytania i zachowania przechodniów ...
asiunia replied to Wiza's topic in Wszystko o psach
[quote name='Yorkomanka'][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=seagreen]Masakra!!! Chyba do tozu cię podam! Jak tak można męczyć psa, do tego jeszcze yorka uczyć?!:placz::angryy: Toż to barbażyństwo[COLOR=green]!!! [/COLOR][COLOR=darkorange]Takiego maluszka kochaniutkiego, piękniutkiego, słodziutkiego i wogule uczyć? Gdzie ty masz serce?[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=olive]Biedny ten twój pies przecież yorki [B]wogule z domku nie powinny wychodzić ewentualnie w torebeczce a nie chodzić[/B] godzinę ty ją zamęczysz :-([/COLOR][/SIZE][/FONT] :diabloti:[/quote] Kuwetka i jeszcze raz kuwetka! Na dworze tyle bakterii:shake::evil_lol: -
Mój szczeniol też strasznie tracił siorstke i bardzo pomogły EFA OILE oraz kapsułki z ogórecznika;).Po ok. 2 tyg widać już znaczną różnicę-sierść nie wychodzi tonami,jest piękna,miękka i spreżysta:p
-
[quote name='mch']ale ten ze zdjecia drugiego jest starszy mysle od tego ze zdjecia pierwszego o dobre 3-4 tyg ,tak mi sie wydaje .[/quote] dokładnie...Buddy ma mocno szczeniaczkową sierść-taki puszek jeszcze:p Paco w jego wieku był o wiele bardziej kudłaty;)
-
Tak cichcem obserwuję Waszą galerię,ale postanowiłam się odezwać;) Pudle jakoś nigdy nie wywoływały u mnie szału(no może poza miniaturą sąsiadki,która mi rottweilery próbowała zeżreć ale to innego rodzaju szał:evil_lol:)ale Igor ma "to coś"...Jest niesamowity,obłędny i jestem jego fanką:loveu:
-
[quote name='border_collie&westie']Zadzwoń jesteśmy ciekawi :cool3:[/quote] Nawet bardzo...z jakiego miasta jest w ogóle sunia?
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Alicja'][FONT=Arial]Ale z bioderkami jest oki ??[/FONT] bioderka,łokcie i rzepki piękne:multi: -
[quote name='vamp.']Ojciec: IMPERIAL JAZZ is Friendly (Zw.Mł., CWC) - pochodzący z Czech Matka: FOXY BROWN Anima Candida (5x Zw.Mł., 4x BOB Junior, 2x CWC, res.CACIB, BIS Junior III, BIS Puppy II) - pochodząca z Chorwacji Nie wiem czy dobrze napisałam... :shake: Nie wiem. Musze jeszcze raz zadzwonić do nich. :angryy:[/quote] Jak to możliwe skoro miot po tych psach spodziewany jest na wrzesień? a Twoja mała ma +/- 3 miesiące?
-
[quote name='vamp.'] Ale jest po rodowych rodzicach. :diabloti::loveu::mad::diabloti::loveu::evil_lol:[/quote] A do jakiego rodu należą?
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Znalazłam jeszcze fotki Paco podczas pobytu w klinice(w oczekiwaniu na RTG bioderek) źródło ALMAVET - Przychodnia weterynaryjna -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
i ostatnie dwa sam Księciu:diabloti: -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Reszta dzisiejszych -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Lassie i Szarik:evil_lol: Szarik,Lassie i Biały Kieł:lol: -
[quote name='dahme']my jesteśmy pomiędzy Dańdówką a Ludwikiem jeśli kojarzysz... ? niestety nie jestem tam na stałe (bo mieszkam w uk) Dahme do mnie przyjedzie dopiero za 6 miesięcy (takie procedury:-() ale będę od 17tego września w Polsce aż do 25go. Bardzo bym chciała w tym czasie zorganizować sapacerek z jakimś spokojnym psiakiem :razz: Jedynie 20 wrz mi nie psauje bo jedziemy na wystawę klubową (naszą pierwszą :roll:) aha noi myślę że jakby co to moglibyśmy ewentualnie podjechać samochodem w twoją okolicę ale to już nie ode mnie zależy - bo ja samochodu nie mam - ewentualnie gdyby ktoś mną rzucił do ciebie[/quote] Chętnie sie z Wami wybierzemy na spacer:pmiejsce nie stanowi problemu,możemy się spotkac w moich czy Twoich okolicach:pdaj znać jak będziecie już na spokojnie w Polsce;)
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Alicja'][FONT=Arial]:roflt: Asiunia ty mi nie wmawiaj że to pies :lol::lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::mad:[/FONT] [FONT=Arial]http://img2.imageshack.us/img2/8066/p1120983.jpg[/FONT] DOBSZ...JUZ NIE BEDE:oops::oops::oops::oops: -
Marta,a skąd jesteście(chodzi o dzielnicę)?My jesteśmy z Pogoni;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asiunia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nieźle.... :mdleje: a wzorzec coś wspomina o takich problemach z zarostem u kobiet? :evil_lol:[/quote] Nie akceptuje...podobnie jak u meżczyzn rottkowych:eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asiunia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Widziałam już jego fotki:cool3:słodziak:loveu: X czasu temu w niedalekiej okolicy mieszkał facet,który miał właśnie takiego mixika,kupionego jako rotta co śmieszniejsze z metryką:roll: Z reszta znam dobrze rottke z papierami,baa z uprawnieniami hodowlanymi,któej wlasciciel musi golic jej pysk przed wystawami bo ma taka kozią bródkę:roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)