Jump to content
Dogomania

asiunia

Members
  • Posts

    3524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiunia

  1. Super się bawią:loveu:Dobrze ze Shira ma kumpli do zabawy,u nas z tym ostatnio kiepsko:shake:
  2. Nesi jest absolutnie obłędna:loveu:
  3. Super duecik!Będe wpadac na pewno:p
  4. Przedwczoraj byliśmy na spacerku z Tiną i Irish:loveu:Dzięki Tinie mam super zdjęcia spacerkowe-dziękujemy:loveu:
  5. [quote name='zerduszko']To prowadzi do wpadek :lol:[/quote] wpadek a nie świadomego wyboru;)
  6. [quote name='shin']Lepiej ukrasc bulke, niz batona :evil_lol: Balbina12 - czemu duze psy w kagancach?[/quote] pewnie...bułką bardziej sie najesz:eviltong:
  7. Serdecznie współczuje:-(
  8. [quote name='zerduszko']Moim zdaniem któś kto nie zabezpiecza w odpowiedni sposób swojego psa jest śmieszny wytykając to innym.[/quote] Lepiej zabezpieczyć psa mniej odpowiednio niżeli wcale:shake:
  9. [quote name='shin']Moze tylko uscislijmy, bo widze, ze moglo sie wedrzec pewne nieporozumienie - jamnik startujacy z paszcza znaczy, ze zaatakowal [w sensie gryzl], czy obszczekal? Bo to zmienia postac rzeczy;)[/quote] Wnioskuje że skoro suka go złapała w paszcze znaczy był przy jej pysku znaczy nie obszczekiwał z bezpiecznej odległości;)
  10. [quote name='shin']Raz mocniej, czyli tylko raz, czy wiecej razy? W kazdym razie, zgadzam sie z tym facetem do tego miejsca - [B]jezeli twoja suka gryzie, to powinna chodzic w kagancu.[/B] Btw, pisz troche uwazniej, byki sadzisz.[/quote] Bo? Gdyby jamniol był na smyczy,sucz nie miałaby szansy go dziabnąć.Jak dla mnie reakcja normalna,została zaatakowana wiec się broniła
  11. [quote name='Linka']śliczne to Wasze Stworzonko :razz:[/quote] Kochanie,nasz to on jest jak jest miły,grzeczny i ktoś się nim zachwyca...Jak się załatwi,coś zepsuje abo piszczy o 4 rano to mój pies:eviltong:
  12. [quote name='Cirilla888']Nie ma potrzeby podawać linku, bo ja tam twierdzę, że jeśli coś wygląda i zachowuje się tak, jak inne psy z papierami z tej samej rasy, to nie wiem dlaczego by nie nazywać takiego psa też, np. yorkiem... [/quote] Jestem córką Bogusława Lindy wiesz?Nie mam na to żadnego potwierdzenia ale: -mamy taki sam kolor skóry -taką samą narodowość -podobny kolor oczu -niemal identyczny kolor włosów Baa nawet mam podobne dołeczki:p
  13. [quote name='olekg89']Ukrywasz pod nią zwały tłuszczu!!!!;)[/quote] Off course!:pto dlatego ją tak wielbie:eviltong:
  14. [quote name='Cirilla888']Chyba niestety "kultura" w tym drugim znaczeniu...:/ [B]A dlaczego nie york bez rodowodu, bo Ci co sprzedają yorki z rodowodem, wystawiaja cenę 3-4 tysiące[/B] i chcą zarobić, będą się buntować, że inne to kundel jest. Oki, to ja mogę mieć kundla yorkopodobnego z włosami, bo przynajmniej nie mam na nią uczulenia i jest bardzo kochanym yorkshire kundlem, którą każdy weterynarz nazywa yorkiem, poza niektórymi zadufanymi hodowcami, których chętnie nazwało by się hodoFcami od fabryk szczeniaków... Bo hodowca kocha swojego pupila, a nie chce mieć tylko z niego kasę...[/quote] rozumiem że Ty szczeniaczki rozdawałas za darmo?
  15. [quote name='olekg89']Rose-wyglądasz jakbyś była w ciąży w tej ciążowej sukience:diabloti:[/quote] Nie znasz się...sukienki a'la ciażowe są boskie i bardzo wygodne:loveu: [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/1224170/149/main/6b2d052c38.jpeg[/IMG] sama mam tak a i ją bezgranicznie uwielbiam:p
  16. Zastanawiam sięczy ma to zwiazek z tym żemłody często pływa?Co prawda woda zdaje się być czysta(są rybki i brak zakazu kapieli ludzi) i zawsze jak wracamy do domu przepłukuje go dodatkowo,ale może to z nadmiaru wody tak sie dzieje?:oops:
  17. [quote name='mala90210']Mój pies tez kiedys dostał łupieżu wędrującego , tak sie drapał że miał aż wydrapane place i okazało sie że miał za dużo białka , weterynarz kazał mu odstawić [B]karme wołowa i podawać tylko drobiową[/B] i łupież znikną jak reka odjął i place ładnie się zarosły :):););)[/quote] A nie na odwrót?Pomijając jakość "mięsa"w karmie,to przecież drób ma więcej białka w sobie niż wołowina,więc łatwiej przebiałkować psa:roll: Ja od jakiegoś 1,5 tyg.obserwuje zmianę sierści Paco...wcześniej był bardzo puchaty i lśniący,w tej chwili sierść "przyklapła",pojawiło się troszke łupieżu i swiąd...Karme ma zmienioną w zwiazku z w/w objawami na RC hypoallergic,podaje dodatkowo EFA OLIE,kapsułki z ogórecznika,wykąpałam go w nizoralu żeby usunąć łupież i nawilżyć sierść ale póki co poprawy brak:shake:
  18. [quote name='Balbina12']zależy czy ten york był na smyczy bo z twojego postu ciężko się domyśleć:cool1: Ja mam psa ale jakbym miała suczkę to raczej byłby to mój problem,że ma cieczkę i trzeba jej pilnować.Byłam na wakacjach i często widywałam panią z suczką która miała cieczkę...Jak tylko widziała psa od razu suczka na ręce:razz: Widziałam jeszcze cocer spanielkę też miała cieczkę ale biegała luzem...ludzie czasem nie myślą... ps.Wiesz każdy wychowuje swojego psa jak chce,czasem mu to nie wychodzi...ale to nie twoja sprawa :p[/quote] To co mają robić właściciele suczek? na 3 tyg zamknąć sucz w domu bo ma cieczke?Taki sam "mójproblem"że mam sucz z cieczką jak "Twój"że masz niekastrowanego psa:shake:
  19. [quote name='Pestka']A może powinnaś podkleić?[/quote] Na podklejanie jest jeszcze czas...Mały teraz ząbkuje więc zapewne to jest przyczyną.Zwiększyłm ilość wapna-zoabczymy;)
  20. [quote name='as_kate']http://images48.fotosik.pl/191/46804b2fdc3a306a.jpg komu pomaga? rottkom w potrzebie;)
  21. [quote name='Onomato-Peja']Chciałam kupić na wystawie komplet szelki + smycz, ale nie miałam funduszy przy sobie ;<[/quote] Świetnie się sprawdzają na spacerkach:pTaśma jest miękka,ale wytrzymala,szelki mają duży zakres regulacji(obroża z reszta też),porządne wykończenie itp Moja śp. sunia w tym komplecie [IMG]http://images24.fotosik.pl/297/fa831285994670e1.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/409/2242c2e404926b99.jpg[/IMG] do kupienia jest również przez sklep netowy rottki
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial]Ucho ma jak Ida Pauliny :evil_lol:[/FONT] a tak już piętnie stały:placz:
×
×
  • Create New...