-
Posts
3524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiunia
-
:eviltong:przydusić gada i masować....a tak poważnie-czy uszka od nasady są twarde czy raczej takie giętkie? czy mógłbyś zrobić zdjecie uszek przy samym łebku?Bo jeżeli podstawa jest twarda to można ucha podkleić,ale jezeli nie to mamy do czynienia z tzw.zespołem miękkiego ucha:shake:
-
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
asiunia replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
:loveu:słodki maluszek bicolorki podobaja mi sie bardziej niz tri...:cool3: -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
i bardzo szczeniaczkowo w główce;) [IMG]http://images47.fotosik.pl/197/a7f0d140dae75b14.jpg[/IMG] -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Kasia&Rika'][URL]http://images49.fotosik.pl/140/1997a8fa8478da6a.jpg[/URL] w jakim ona jest wieku na tym zdjęciu? śliczna[/quote] Taleczka...7 miesięcy -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
aniołki moje...[IMG]http://www.ncrottierescue.net/assets/images/Rottie_Angel.JPG[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/134/c8f419fc5d47016f.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/138/e4e715d2ae5ca5fd.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/140/1997a8fa8478da6a.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/5ef5bc8c3d86ed01.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/95/c18ddf3649fa3385.jpg[/IMG] -
Bry wieczór... wpadłam pokatować się zdjęciami najcudowniejszego z najcudowniejszych...czyli rotteczka no i stwierdzam że jeszcze nie moge...:-(
-
[quote name='***kas']Asiunia a Ty nie chcesz wymienić poczwartka na naszego rotka? :diabloti: [/quote] Chce,chce,chce ohhh proszę proszę:placz::placz: a tak poważnie to ja sobie rotteczka sprawie,tylko poczwarowaty dorosnie bo dwa szczeniaki to samobój:roll:
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='pora']Asiunia, ja czytam tu z dziećmi;) a Ty nam taakie tu cud zdjecia dajesz:fadein:, ze my zgłupiejemy:placz:[/quote] Dawac dalej? [IMG]http://images43.fotosik.pl/197/50ad48f03d00ee0a.jpg[/IMG]
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
BOSy są super:evil_lol: [IMG]http://images41.fotosik.pl/192/aa5a02145168e31e.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/196/c15ad5260a34e12dmed.jpg[/IMG] Gdybym miała z własnej nieprzymuszonej woli zdecydować się na owczarka to tylko na BOSa
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
piękny kolor oczek ma:loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ryż z mięchem...a warzywa jakies do tego?dodatki witaminowe?Jaką je karme?Może młody ma za mało wapna? u mojego poczwara jedno ucho ma tendencje do oklapywania,ale wtedy wystarczy dodac jedna miarke CANVITu do zarełka i ucho wraca do normy...Proponuje tez masowac uszka
-
Paco-osobiście jestem miłośniczką perfum Paco Rabanne,a dodatkowo miało być cosik latynowskiego:p
-
[quote name='smutnata2']za rok (mamy jednego psa) jakiej rasy polecacie do dzieci???:razz:[/quote] miłego,pluszowego,do prania w temp. 30 stopni...
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='nateenanu']hihi dokładnie :) jeszcze zanim się pierwszy raz spotkaliśmy powiedziałam w żartach, że zostanę jego żoną jak mi kupi borderka :D pamiętał... :loveu::loveu::loveu:[/quote] ja też dostałam psiura w prezencie od narzeczonego...niestety to ON CHCIAŁowczarka,dlatego tez pod choinkę dostanie mojego ukochanego rottweilera:evil_lol:
-
Co psiak dostaje do jedzenia? Kiedy zmieniał ząbki,czy doznał jakiegoś urazu mechanicznego albo chorował kiedys na zapalenie uszu?
-
[quote name='justynaz87']O ile dobrze zrozumiałam Pani na tego psa się nie rzuciła. Na pewno bardzo się przestraszyła i miała do tego prawo. [/quote] A dla mnie ewidentnie to zrobiła...Pies na nią patrzył"czeronymi oczami" z opuszczoną głową i szedł powoli(jak wlascicielka dwoch rottweilerów zapewniam Cie ze jezeli pies mialby na celu tylko atak nie bawił by sie w takie pierdoły jak skradanie),to ta Pani jak sama twierdzi wzieła plastikowe krzesło i zaczeła sie nim bronic,potem dołączyła "włascicielka",ku wielkiej uldze "zaatakowanej"Pani okładajac psa kamieniami...Również jako włascicielka rottkow zapewniam że jeżeli pies chciałby zagryźć czy dotkliwie pogryźć na zwichniętym barku by się nie skończyło...PIES SIE BRONIŁ,nie napadł Bogu winnej kobiety,odpierał atak...
-
słodki maluch:loveu:narzeczony ma doskonały gust jeżeli chodzi o prezenty;)
-
[quote name='Fundacja Medor'][CENTER][B]MEFIU[/B][B], nr 288[/B][/CENTER] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/94198857.jpg[/IMG] [CENTER][URL="http://javascript<b></b>:image_click(0)"][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/94198857.jpg[/IMG][/URL][URL="http://javascript<b></b>:image_click(1)"] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/94198852.jpg[/IMG][/URL][URL="http://javascript<b></b>:image_click(2)"] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/94198855.jpg[/IMG][/URL][URL="http://javascript<b></b>:image_click(3)"] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/94198856.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] numer: 288 numer chip: 985120005653206 imię: Mefiu płeć: pies wiek: ok. 4 lat wielkość: duza rasa: Rottweiler data przyjęcia: 2009-08-22 przebywa w boksie: zwierzętarnia opis: Mefiu jest dużym, pięknym rottweilerem, który zamieszkał w naszym schronisku w sierpniu 2009r. Jest nie tylko pięknym ,ale również łagodnym psem. Lubi ludzi, nie stwarza poczucia zagrożenia, a jedynie wzbudza czułość w momencie, gdy człowiek poświęca mu chwilę uwagi. Tuli się do ręki i całym sobą okazuje radość z kontaktu z ludźmi. [COLOR=#ff0000]Basia 609 485 385, mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], gg: 5386945[/COLOR][/quote] Czy pomorska rottka o nim wie?
-
Grozny pies rasy Amstaff zaatakowal dziecko i zagryzl psa
asiunia replied to kell46's topic in Pogryzienia
[quote name='Vectra'] Mam psy ras bojowych i nie życzę sobie byś mi ubliżała od upośledzonych. a teraz moher na czerep i śmigaj na spacer z ozdóbka[/quote] Vectra,założe Twój fanclub:loveu: -
[quote name='justynaz87']No nie wiem czy przekaz był: nie kupuj psa z pseudo. Dla mnie to była tylko dodatkowa informacja. A szkoda... [B]Główny wątek to pogryzienia psów Tych ras (czerwone oczy i piana z pyska :roll: - chociaż babka ma prawo teraz panicznie bać się psów bo takie doświadczenie na pewno zmienia podejście do nich)[/B]. No i mądrości weta, który nie mówił, że psy nieodpowiedzialnych właścicieli rzucają się na dzieci i samych opiekunów, lecz "nasze pit bulle". Brak wypowiedzi dobrych hodowców, miłośników rasy. Nie wszystkie rasy są dla każdego. Ale chyba nie ma ras z gruntu złych. Reportaż był tendencyjny. Brak walorów edukacyjnych - rzetelnych informacji.[/quote] A dla mnie to nielogiczne...To tak jakbym się sama rzuciła pod samochód a później miała żal do całego świata i pretensje do wszystkich samochodów bo mnie potrącił:roll:
-
[quote name='filodendron']A ja - jak zwykle - nie do końca rozumiem Wasze święte oburzenie ;) Wet podkolorował, fakt, [I][B]ale ogólny przekaz jest taki, żeby nie kupować psów w typie, nie kupować na allegro, nie kupować bo modne[/B][/I]. Czyż nie o to chodzi? Czy nie na tym koniec końców skupiają się dyskusje - że te psy trafiają w niewłaściwe ręce? Nawet na koniec specjalnie dla wszystkich, którzy zawsze odstawiają Rejtana w obronie ttb zostało powiedziane, że winę ponoszą nie psy, ale ich nieodpowiedzialni, bezmyślni właściciele. A specjalnie dla mnie był akcencik o akcjach adopcyjnych problemowych psów ;)[/quote] Nie kupować bo tylko patrzą żeby człowieka zagryźć,nie kupować bo nie ma normalnych psów tej rasy i nie kupować bo taki pies jest jak broń,a o adopcji to już w ogóle mowy nie ma...Taki jest przekaz
-
[quote name='olekg89']Najbardziej mi sie podobała jak Atkaaaa złapał pudelsona za noge i podniosła:lol:Bo się na psa Maxowej o ile dobrze pamiętam rzucił:evil_lol:[/quote] w takich sytuacjach butelkoterapia się sprawdza,prawda Olku?:diabloti:
-
[quote name='Saite']I... zrobi coś, co będzie baaardzo intensywnie "pachnieć".:evil_lol:[/quote] Pozostaje współczuc właścicielom ASTów i Pitów,strach kur...do kibla iść:angryy:wybaczcie niecenzuralne słownictwo ale szlag mnie trafia jak coś takiego emitowane jest w publicznej telewizji
-
o szit...no nieźle...A ja pozwalałam jej bawic sie z Papisiem:eviltong:Wygłaszcz Czarusia
-
Co za bzdura!!!!!Tylko niepotrzebnie sobie ciśnienie wieczorem podniosłam...Kur...że też nie mogą zrobić wywiadu,reportażu,dokumentu w którym wypowiadają się NORMALNI właściciele,NORMALNI hodowcy,ludzie mający POJĘCIE o tym co mówią... Słuchałam tego co mówiła ta "blond"pani i kurczę dochodzę do wniosku że jednak blondynizm to jest cecha charakteru...Czerwone oczy,piana z pyska,skradajacy się jak pantera,oddporny na uderzenia kamieni...nosz ja pier...PIES BASKERVILLÓW. Zaatakował...ja mu się cholera nie dziwie,pies zwiał z kojca,wczesniej niewiadomo skad wyciągniety,chciał sprawdzic teren wokół niego a ni z tego ni z owego wylatuje na niego jakies babsko z plastikowym fotelem,a za jakis czas sie do tego jego pańcia włacza i psa zaczynają okładać...nosz paranoja!