Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Witaj Puenta, fajnie wiedziec ze Ty to Ty:eviltong: My bylismy dzis jestesmy z gr zaawansowanej dwoma psiakami chociaz Cest tak naprawde dopiero zaczyna to i tak skubaniec niezle sobie daje rade
  2. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    jak pies ma paszport to nie maja prawa nie przepuscic :shake:
  3. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    [quote name='ALIKANA']Czy w związku z panującą ptasią grypą, nie będzie problemów z przekroczeniem granicy z psem? Na jakie przejscia uderzacie? My mamy bardzo niedobre doświadczenia ze Świecka- nie zostaliśmy przepuszczeni w zeszłym roku na wystawę w Lipsku z naszym bullem !!! Blaira- jedziesz ze swoim staffikiem- my teraz znowu z bullem i jeszcze staffinką i zastanawiamy się czy psiaków nie zapuszkować w transportery żeby nie rzucały sie tak w niemieckie oczy :-)[/quote] Hej a w jakiej klasie startujecie z niunia? My tam nie zamierzamy sie ukrywac ,najwyzej pies bedzie spal pod kocem zreszta nie wiem czy w klatce nie beda jechac
  4. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    My tylko w sobote jestesmy ... a tak wogole jak to jest jezeli sie wygrywa gr w jednym dniu to zostaje sie do nastepnego dnia na bis? tak w niemczech tez jest? organizator wtedy tez musi zapewnic nocleg? Oczywiscie sa to bardzo dalekie plany bo zeby dojsc az do takiego miejsca to naprawde jest juz wielki sukces;)
  5. hmm takim poteznym i w dodatku dobrze utytulowanym psem jak dla mnie jest [U][B]Victory March Pullera[/B][/U] ten pies to ma noramalnie glowke ze hoho ale przyznam ze przytym proporcjonalny pies ten jest w hodowli Port Erin( link w linkwni lub poprostu wpisz w google , niestety nie chialabym bez zezwolenia umieszczac zdjec) uwazam ze tez dobrym psem jest [SIZE=3][B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][URL="http://staffy.host.sk/english/images/Ciltsrakstu_foto/Danny-%283%29.jpg"][COLOR=#000000]Dirty Dancing [/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Tahoma] [URL="http://staffy.host.sk/english/images/Ciltsrakstu_foto/Danny-%283%29.jpg"][COLOR=#000000]Daffodil Yellow [/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]:cool3: [/FONT][/COLOR][/SIZE]
  6. Chetnie poznam wszystkich staffikowcow i mam nadzieje ze nie tylko na wystawach :) Co do treningow to zaczynamy od tej niedzieli :cool3:
  7. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    To sie ciesze:multi:
  8. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    [quote name='Elitesse']ja zglaszalam psa do jednej klasy a na potwierdzeniu widniala inna no ale pan organizator sam zadzwonil i tlumaczyl dlaczego tak a nie inaczej :) zeby tak w Polsce bylo !![/quote] to prawda mi pan odrazu szybko odp na maila np super organiacja przedwystawowa zobaczymy jak na samej wystawie bedzie
  9. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    [quote name='Elitesse']a ja tam ciekawa jestem :) inne wystawy niemieckie w tm roku juz miesiac przed wstawami podawaly stawi a tu nic ...[/quote] prawda.... ja narazie mam problem mam jednego psa i dwa zgloszenia haha:lol: fakt ze juz to zglosilam i mam sie zglosic osobiscie do biura ale nie wiem jakim patenetem jedno zgloszenie jest bez polskich liter i poprawne a drugie ma nagle w przydomku cos typu DARK SIDE Tak Wiele Mi*^#$^%%3 teraz pytanie czy taki blad tez bedzie w katalogu w szczegolnosci ze bardzo mozliwe ze bedziemy tam widniec 2 razy chyba
  10. hmmmm czy ktosbylby zainteresowany nablyszczaczem bio-groom? pelny.wiecej info na pw bo nie owlno sie tu rozpisywac w takich sprawach:lol:
  11. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    no nie ma ale narazie przyznam ze sie tym nie martwie;)
  12. jo-jo moze w przyszlosci bym sie dolaczyla??? jezeli terminy by sie zgadzaly to chetnie dolaczylabym sie jako kompan podrozy jezeli znalazloby sie oczywiscie miejsce;)
  13. [quote name='Diana14']blaira ślicznie się razem wystawiacie:loveu: A Ceścik super facecik się robi :cool3:[/quote] dziekuje bardzo , jednak mam nadzieje ze bedziemy jeszcze sie lepiej wystawiac mam kilka zastrzezen do samej siebie bo do maluszka nie moge daje z siebie naprawde 95%;) Bardzo dziekuje za mile slowa mam czekamy na nastepne sukcesy :p
  14. Wiec znow odkurzam temacik ktory sie zakurzyl, juz jakis czas po wystawie pierwszy wystep w klasie mlodziezy z nami no i naprawde jestem dumna z "maluszka" 2 lok z ocena doskonala i naprawde bardzo dobrym opisie wiec oto zdjecia : podczas oceny: [img]http://img54.imageshack.us/img54/2814/cestkt1zw.jpg[/img] no i po juz w domu...."czyz nie dotwarzy mi z ta blyskotka?" [img]http://img66.imageshack.us/img66/9295/cestkt14bk.jpg[/img] i jeszcze jedno.. [img]http://img54.imageshack.us/img54/8191/cestkt24qt.jpg[/img] niestety to na tyle narazie ...ale mam nadzieje ze zaniedlugo beda kolejne zdjecia...moze nie tylko z wystawy ale pierwszych lekkich treningow w tym sezonie agilitowych 8)
  15. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    Parsonrk odezwij sie do mnie w sprawie transportu czy to nadal aktualne, na wszelki wypadek zapytam czy ktos mialby 2 miejsca wolne? jestem z warszawy ale dojade(wystawiamy w gr 3 chyba sobota)
  16. danych nie mam ale wiem ze bedzie matka mojego psa ale ona to chyba w klasie championow idzie(wlasnie sobie uswiadomilam....na mozg mi sie rzuca po calym dniu uczelni)
  17. [quote name='Marta Chmielewska']Blaira no wiesz co, wiesz i nie mówisz. Gadaj i to szybko!!!!! :mad: To ja tu na szpilkach siedzę.... Wy o 1 i 3 a ja o 2 ruszam. Nie wiem czy jest sens się kłaść... A ja tak kocham spać:placz:[/quote] ale w jakiej klasie startujecie???
  18. [quote name='Marta Chmielewska']Nooo, ja mam szaloną konkurencję, całą, jedną sukę, szokująca ilość.... za to w Katowicach 4. To co ludziska, wracamy ze złotkiem co? :lol:;):multi:[/quote] Marta w jakiej klasie startujesz??? hmmm moze wiem kto jets konkurencja :cool3:
  19. wow wczoraj doszlo zgloszenie :roll: mamy nr 267
  20. [quote name='Polna']Blaira to się zobaczymy wreszcie :)[/quote] No oby wkoncu :multi: bo cos sie spotkac nie mozemy:roll:
  21. My mamy pociag o 6.55 naszczescie na dworzec mam 15 min tramwajem a podroz sama pociagiem bedzie juz zalezna od maszynisty....a szkoda bo wcisnelabym gaz do dechy gdyby ode mnie zalezalo:evil_lol:
  22. [quote name='Carbonara']my tez nie mamy potwierdzonka:placz: Fajnie że nie trzeba czekać do 13.30 żeby wejsć na ring... ;)[/quote] tylko ze moj pociag bedzie we wloclawku dopiero o 9.10 jak dobrze pojdzie :shake:
  23. [quote name='Asta']Może zrobią tak, że staffiki i asty będa na osobnych ringach:)[/quote] nie moze a NAPEWNO ;)
  24. [quote name='Asta']blaira jak to mozliwe skoro asty wchodza o 10?[/quote] mozliwe bo kto inny sedziuje staffiki a kto inny asty :cool3: Co nadal nie oznacza ze nie wiem czy zdarze z dworca. czy ktos wie czy to daleko z dworca na mapie nie dokonca jestem pewa czy dobrze znalazlam.
  25. wooooow dodzwonilam sie ......i operdzielilam babke ktora zaczela wrzeszczec....wchodzimy o 10, nie bardzo mi sie ten pomysl podoba :shake:
×
×
  • Create New...