Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. [quote name='Gosik71']Ja wysłałam meila do nich z zapytaniem o podział sędziów na rasy i niestety... echo:shake:[/quote] Ale przecierz podzial sedziow juz jest :) dostalam ulotke w Rzeszowie z podzialem (no chyba ze zle zrozumialam pytanie :P)
  2. nie moglam sie dodzwonic to wyslalam maila i odpowiedz.....JEDZIEMY!!!:cool3:
  3. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    Kurcze to jakbym byla pewna ze ktos mnie zabierze (oczywiscie dorzucam sie do kosztow transportu) to bym sie zglosila To co ma ktos moze wolne miejsce????
  4. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    eee dzwonic nie bede, jak nie ta wystawa to inna w niemczech i tak mnie nie omina:evil_lol: pojechac pojade. Najwyzej nastepnym razem do Berlina
  5. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    Ja sie dopiero ubudzilam a juz po terminach czy jezeli wplacilabym teraz 60 euro i zgloszenie to widnialabym w katalogu?? Poza tym wystawiam w sobote czy ktos jedzie moze przez stolice lub w poblizu na a wystawe??
  6. [quote name='Asta']No właśnie... Szybko sie przyznawać kto sie wybiera:mad: Blaira, a ty jedziesz?[/quote] jade jade .... ale jak mam byc szczera do tej pory nie wiem czy zgloszenie zostalo przyjete :roll: ale jak tak to bedziemy z Cestem w mlodziezy
  7. co do drog polecam [url]http://www.viamichelin.de[/url]
  8. teraz sobie zdalam sprawe ze to jet w westafalii 66 km od kolonii. Zlosnica, pojechalabys na ta wystawe? Akurat mam wolne tzn nie mam szkoly tylko mysle czym tam pojechac :roll: Jakby co nocleg moglabym zalatwic w kolonii :PROXY5: :hmmmm: :niewiem:
  9. No wlasnie wystawa tuz tuz a tu nikt sie nawet nie przyznaje kto jedzie :mad:
  10. ja bym dopiero jechala w drugiej polowie roku, ale jak juz pisalam jestem bardzo chetna jak to nie bedzie kolidowalo ze szkola co do kosztow trzeba by bylo sie zorientowac, i pomyslec czy jechalibysmy z polski czy np (bo ja mialam takie plany) zeby sotac na ok miesiac i chapnac wystawy ok2 a reszta to trasa pl niemcy i spowrotem. Musialabym wziasc mapke i pokombinowac, bo przez lato bedte w westaflii najprawdopodbniej szkoda ze tam nie ma tyle wystaw:roll:
  11. Ja niestety jestem bez auta wiec wogole odpada podroz polska niemcy mysle zeby sie wybrac na wystawe na lato a wlasciwie kilka , zostalabym w niemczech i stamtad bym pojezdzila bo noze bede tan niala mozliwosc pozyczenia auta
  12. [quote name='coco'][B][I]No cóż - Mister Man jest po prostu piękny ;) !!![/I][/B][/quote] Tez jestem tego zdania mam nadzieje ze bede miala teraz okazje zobaczyc Mistera gdzies u nas na wystawie.
  13. Kurcze pojechalabym na ta wystawe tez ale ja tez jestem w grupie 3 :( Planuje ogolnie jezdzic po niemcach w szczegolnosci ze mieszkalam tam 8 lat to szkoda byloby ie pojezdzic po wystawach. A ktos sie nie wybiera moze? Jestem z Warszawy moze udaloby sie cos zorganizowac
  14. No i lipa ...wlasnie dowiedzialam sie ze mam w tym czasie zjazd w szkole :placz: wiec 2 os i pies osopada , przepraszamy ale mamy nadzieje ze i tak na taka wystawe sie jeszcze wybierzemy
  15. Zapytam sie tylko jak on ma jechac w klatce? bo nie wiem czy znajoma ma kombiaka.
  16. [quote name='Ludek']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Ja wysłałam mailem. Szybko dostałam info, żeby przesłać jeszcze rodowód. Dosłałam skan i cisza. Ciekawe czy to oznacza przyjęcie? [B]blaira[/B] jak jedziesz do Włocławka?[/quote] Bede jechala z hodowca ktory mnie zabierze podrodze lub ze znajoma z warszawy ktora tez sie wybiera na toa wystawesamochodem ...wiec tak czy siak brumbrumkiem jade :)
  17. mi pani powiedziala ze mailem mam nie wysylac (nie wiem czy z przyczyn technicznych czy innych) jednak mam nadzieje ze moje zgloszenie doszlo i ozstalo przyjete, fakt ze staffiorow nie ma tyle co yorkow czy amstaffow ale nie wiadomo jak oni to "licza" zadzwonie i sie dopytam. Dodam ze wyslalam fax juz w niedziele i Pani do mnie zadzwonila sama z ZK ze fax bardzo slabo wyszedl zeby jeszcze raz wyslala wiec moze przyjeli tylko 2 fax wzieli jako czytelniejszy ....oby!
  18. Taaaaa jasne jak mi nie przyjma zgloszenia to zarzadam oddania spowrotem moich pieniedzy.....:angryy: nigdzie nie bylo napisane ze jest limit miejsc wiec mowiac krotko ...Zreszta nie bede sie wyrazac. Ja tam od kilku dni sie dodzwonic nie moge bo caly czas nacinam sie na fax bo nr tel jest polaczony z faxem wrrrrr ale sie zezloscilam, kurcze i teraz bede zyla w niesoawomosci czy jade czy nie :placz:
  19. glosilismy sie ale do tej pory dodzwonic sie nie moge i nie wiem czy nasze zgloszenie zostalo przyjete :/ a wiem ze raz byly problemy z naszym zgloszeniem i prosili zebym jeszcze raz wyslala papiery faxem ehhhh czy wogole wiadomo juz a propo rozmieszczenia czasowego na wystawie poszczegolnych ras?
  20. blaira

    Gdańsk luty 2006

    Szukam kogos Z warszawiakow kto bedzie jechal na ta wystawe, moja prosba bylaby skierowania a propo przetransportowania czegos . Prosze o kontakt ;)
  21. Diana bardzo dziekuje, pewnie sie jeszcze spotkamy jak nie tam to w Lodzi ;) nowa porcja(foto Staff-ka) [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1281/cest10md.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4791/cest32fv.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/3447/cest23vg.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/184/cest18op.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1480/cest47qk.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Diana14']Blaira super:multi: A gdzie byliscie, w Rzeszowie? Ceścik fajny facecik się robi :razz: Przyzywczai się do wystaw to będzie jak posąrzek stał ;) I gratki za I lokate :loveu:[/quote] Tak bylismy w Rzeszowie a nastepne co nam sie szykuje to Wloclawek jak dobrze pojdzie, pewnie sie spotkamy jezeli pojedziesz z Fridka, co?
  23. no i zdjecia z wystawy.... [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/293/wysrawarzeszw004ff1gq.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9324/wysrawarzeszw008ff9tp.jpg[/IMG] bylam cestem naprawde zachwycona super sie prezentowal i mial fantastyczny humor
  24. blaira

    obcinarka do pazurow

    No wlasnie sama d konca nie wiem mam niby gilotynke ale cazek nie probowalam wiec ciezko mi powiedziec chociaz przyznam ze mysle o cazkach by je kupic
  25. Witam ... myslimy powaznie o tej wystawie a dokladnie 4 osoby i 4 psy ....wiec jakby cena byla nie za wysoka(oczywiscie wiem jak to wyglada z takimi wyjazdami dlatego nie mowie tu ze np za 100 zl :lol:) to chetnie sie piszemy na wspolny wyjazd. Niestety nie mam znajomosci z biurami :/
×
×
  • Create New...