Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    [quote name='Musiałek'][B]SAJKO[/B] - a ja cię tyle szukałam na wystawie!!!!!!!! [B]Blaira[/B] szkoda że żeśmy się nie spotkały !!!!!a dobrze że w tym hotelu nie spałaś bo to speluna a nie hotel!!!!! już tam więcej nie pojadę. [B]alanowak [/B]a myśmy stały obok siebie na BISie szczeniąt!!! ja to ta przed tobą z aussikiem!!!!! Mój [B]Blusik [/B]jako szczenię dostał [B]WO[/B] i tytuł [B]Najlepsze szczenię rasy[/B] - choć był sam :lol: A [B]Ares[/B] dwa bezbłedne przebiegi w pokazach agility czyli sezon rozpoczęty!!! :lol:[/quote] Alanowak milobylo Cie poznac, Musialek jak to jest mozliwe zezmy sie nie spotkaly na bisie szczeniat:roll: przecierz razem wchodzilysmy zapewne :cool3: Co do hotelu to moze i dobrze. pozdrawiamy
  2. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    Ok jedziemy papapap
  3. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    Not o sie spotkamy :) fajknie przyznam ze wiekszosc umawiania na wystawach nie dochodzi do skutku ale tym razem sie upre hehe wkoncu wypadaloby kogos poznac :cool3:
  4. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    no to masz latwy numerek :) a na jakim ringu?? my na 12 i jak juz pisalam nr 436
  5. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    Baha wielkie dzieki :multi: mama nadzieje ze sie widzimy. ;)
  6. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    [quote name='Baha']aha, tak Łańcut to miasteczko ok. 15km od Rzeszowa, droga prosta, do Hali to ok 20 min. Baardzo prosty dojazd:)[/quote] Ufff dobrze ze ty chociaz mi to napisalas bo myslalam ze moze byc gorzej z dojazdem ale skoro jedyne 20 minut to super;) to rzeczywiscie nam sie trafilo :multi:
  7. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    [quote name='Baha']a gdzie spicie?[/quote] Mielismy nocowac w hotelu sportowym ale zabraklo miejsc wiec pokoj zwolilismy jeden no ale toi lepiej bo okazalo sie ze po znajomosci bedziemy nocowac u znajomej mojej bratowej w Lancucie(jezeli dobrze zrozumialam) niedaleko od rzeszowa
  8. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    Zapraszam wszystkich chetnie do siebie oczywiscie tez na sesje ze swoimi psiakami, chyba jakis kontakt tam sie znajdzie na ladowanie baterii na wrazie czego :) Ok powoli sie szykuje do wybicia bo zaraz jedziemy
  9. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    W warszawie narazie przestalo ale z tego co wiem to ma dosyc intesywnie padac, bedziemy jechac powoli i ostroznie byle dojechac mamy duuzo czasu wkoncu dzis sobota a wystawa jutro ;)
  10. blaira

    obcinarka do pazurow

    Sama mam gilotynke i sie dobrze sprawuje ale zastanawiam sie czy do moich psow(wiekszych) nie lepsze bylyby te carzkowate/ale nie nozyczki. Co do tej blokady to hmmm przyznam ze nie wiem o co chodzi bo nia takowego mi na mojej gilotynce nie przypomina
  11. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    No proszy proszy tylko w jakic ilosciach przynajmniej w Warszawie, ale to dlatego dzis jedziemy ;) do zobaczenia i jedzcie wszyscy ostroznie p.s. jeszcze raz przypomne ze wystawiam czarnego diabla tasmanskiego (staffik) z nr 436 w szczeniakach(pies) wiec jezeli ktos ma ochote to prosze wpadac i odwiedzac wezme ze soba aprat ale domyslam sie ze bateriepadna rach ciach:roll:
  12. Romans moze nie masz plugina zainstalowanego??
  13. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    Musialek, nas w hotelu jednak nie bedzie zabraklo nam miejsc dla dwoch osob wiec nie mozemy zostawi je na lodzie i kazac i szukac cos innego w szczegolnosci ze jest to kierowac i osoba ktora zalatwila transport. Wiec w hotelu sie nie widzimy ale na wystawie zapewne. Jedziemy jutro 12 z noclegiem i w niedziele sie pojawiamy na wystawie, slyszalam ze maja byc mrozy wiec ubierzcie sie ceplutko :) Do zobaczenia
  14. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    hehe sami sobie urzadzimy parking na srodku miasta :lol: zostawimy samochody i tyle :cool1: A tak naprawde to chyba jakies miejsce znajdziemy gdzies w okolicy tylko bardziej mnie przeraza ze bede w tym czasie mowila" mialam wykapanego czystego psa" :roll:
  15. blaira

    Capri Red Nose

    Ja dla mnie to ona spasiona nie jest, wrecz przeciwnie jak dla mnie ogolnie taki szczupak , ale to ze wzgledu chyba anatomie. Jedyne co mnie szokuje 10 miesiecy i juz ma takie treningi?? czy to oby nie lekkomyslnosc? przecierz to jeszcze dziecko, i w dodatku nie dokonca jeszcze fizycznie rozwinieta.:shake: Pomysl prosze i poczekaj z takimi treningami, wystarcza narazie rzucanie patykow czy pilek i pieganie , ale nie ziagniecie opon. Odrazu mi sie przypomina zielone i staffik ktory niestety w wieku 10 miesiecy mial naderwane wiazadlo przez treningi:angryy:
  16. Moja suka tez ma manie lizania , albo zlizywania kremow itp, zauwazylam ze Cest tes zaczyna lizac cialo, stopy, rece nogi odkryte, ciezko mi wytlumaczyc o co chodzi :roll:
  17. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    Dragulec wogole jest bardzo towarzyskim psem, nie mial jeszcze okazji poznac sie z moim Cescikiem ale moze to nadrobimy wkoncu ten sam ring :cool3: Do zobaczenia na wystawie
  18. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    Co prawda to prawda
  19. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    [quote name='Sajko']U mnie też około 50, w tym yorki, więc mi się nie spieszy. Plus sama jestem, więc w razie czego jak się spóźnię, to będę błagać o ocenę jako ostatnia rasa na ringu:razz:[/quote] Sajko ale zwrocilas uwage ze wyjatkowo malo tych yorkow? w sumie w naszej calej grupie bedzie 71 psow wystawianych
  20. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    [quote name='Kika']Będzie to jedna z niewielu wystaw na których będę bez psa- jak się wtedy człowieck czuje??:roll:[/quote] Jak sie czuje.....ze chcialby miec psa i go moc wystawic, wiem na wlasnym doswiadczeniu:roll: Musialek mam pytanko czy wasz pokoj w hotelu jest full?
  21. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    to jak wszyscy zapraszaja to ja tez do 12 ringu do staffiorow
  22. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    Nic przeciwko ONom ale znam ten bol, ile razy bullowate maja zazwyczaj w warszawie ring z Onowcami az glowa peka. Ma ktos moze jeszcze katalog ten co byl nieoficjalny ??
  23. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    No u nas sie tyle zmienilo ze okazuje sie ze w szczniolach mamy konkurencje, w dodatku widze ze ktos chyba zakalsyfikowal go na poczatku do astow zamiast do sbt bo ma dziwny nr. hmmm no to teraz juz nie pisze ze jestesmy na bisie bo niekoniecznie bedziemy...chcialabym sie jedynie dowiedziec co to za szczeniol...czy stawki sa rozpisane gdzies? bo na stronie nie widzialam
  24. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    [quote name='Zebra']Plan sedziowania bedzie wstawiony na stronie oddziału rzeszowskiego dzisiaj popołudniu, najpóźniej jutro, cierpliwości.:lol:[/quote] No to super fakt ze ja bede z samego rana ale dobrze wiedziec co i jak
  25. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    [quote name='alanowak']to spoko, moze male spotkanko na wystawie??;> szkoda, ze nie podali o ktorej godzinie mniej wiecej bedzie rasa sie zaczynala...;/[/quote]napisane jest ze przyjmowanie psow od 7-9.30 wiec domyslam sie ze moze byc ciezko z czasami dla konkretnych ras ze wzgledu na obsowki. my i tak bedziemy gdzies na koncu sedziowani, i moge juz powiedziec ze wystawpujemy na bisie szczeniakow jezeli zostane do tej godziny.
×
×
  • Create New...