Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Niezle niezle Ofca, czy jakby co moge poprosic skana tego kalendarza no chyba ze bedzie to mailem wyslane to o wklejenie tutaj bede bardzo wdzieczna. pozdrawiam Czy ktos wogole byl tam na wystawach? jakie macie ogolne wrazenie?
  2. [quote name='Agasia']Czy osoby zglaszajace mailem lub formularzem z neta dostaly jakies potwierdzenie?[/quote] No wlasnie nie dlatego sie przestraszylam i dzis wyslalam priorytetem i z potwierdzeniem nadania , bo sie przestraszylam ze nie mam potwierdzenia i to ok tydzien temu zglosilam,wolalam sie jednak upewnic. Widze ze nie jestem sama w takiej sytuacji:shake:
  3. [quote name='bongobongo'] Szkoda, że Blairy nie było, ale pewnie niebawem gdzieś się wszyscy spotkamy.... sezon wystawowy w pełni![/quote] Nadrobimy napewno....teraz co planujemy to Łodz domyslam sie ze wiekszosc osob tam tez sie pojawi....nieprawdaz????:evil_lol:
  4. dziekuje, szkoda ze nie ma w jezyku angielskim
  5. jeszcze raz gratulacje wszystkim bez wyjatku. Szkoda ze nie zdjec dokladniejszych rodzinki Berserker bo fridke znam ale polrodzenstwa nie ;) A mi filmki sie otwieraja i naprawde jakosciowo sa bardzo dobre
  6. Witam, czy ktos jest mi w stanie powiedziec gdzie szukac spisu wystaw w Holandii?? szukam i szukam:roll:
  7. Czy ktos sie wkoncu wybiera na to?
  8. Ja bym pojechala ale y tez w sobote w dodatku bez auta 2 osoba + staffior mlodziak, ktos by nie mial miejsca?
  9. dziekuje wszystkim jeszcze raz za gratulacje za najlepszego juniora. :) Co do stania to przyznam ze kwestia naprawde cwiczenia i tak nie jest to jeszcze to co bym sobie wyobrazala ale jestem z niego dumna zreszta ja sama nie jestem super handlerem:oops:
  10. Super, Carbo Fridka i Charger gratulacje wszysycy coraz blizej do upragnionego championa :multi: Czekamy na zdjecia
  11. Co tu taka cisza?????:mad:
  12. Prosze niech ktos robi zdjecia Staffikow jestem bardzo ciekawa psiakow, bo wiekszosci psow sie jednak na ringach jezcze nie pokazywala. :cool3: powodzenia
  13. Czy ktos jedzie? bo ja chetnie bym pojechala ale sama jestem bez auta ja tak samo jak Alojzyna mam staffika i wystawiam w sobote.
  14. Bardzo bardzo wam dziekuje wszystkim, bardzo sie ciesze z tego tytulu jest to dla nas wielki sukces a atmosfera na tej wystawie byla niesamowita i sedziowanie zeby tak bylo wszedzie :)
  15. Zdjecie moze nie super ale zawsze pamiatka :) niestety Cest juz byl zmeczony wiec Cest juz nie mial ochoty sie ustawiac [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/8159/p40100481pr.jpg[/IMG]
  16. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    [quote name='bongobongo']Tym razem nie mamy się czym chwalić. Naszą klasę wygrał niemiecki pies, ale nic o nim nie wiemy, bo nie był w katalogu w staffikach, a dodatku żadnego też nie znalazłam. Byliśmy zdziwieni, jak pojawił się na ringu z ręcznie wypisanym numerem, bo według katalogu, w naszej klasie miały być dwa, nie trzy psy. Ta sama osoba wystawiała też suczkę. Cieszy, że polski staffik - Cest (Dark Sid ak Wiele Miłości)wygrał klasę młodzieży. [B]Blaira! Gratulujemy serdecznie[/B]:multi: Była wystawiana też ruda suczka, bo nawet przez chwilę Jacek myślał, że jednak przyjechaliście.[/quote] bardzo bardzo dziekuje naprawde wyjazd nam sie oplacil. 1/3 droga do Jugendchampiona za nami:cool3: Co do psa ktorego nie bylo w katalogu , rozmawialam z wlascicielem i to niecy przez przypadek zgubili jego zgloszenie dlatego go nie bylo
  17. [quote name='bongobongo']Co tu tak ciiiiiiiicho?;) Czemu się nie chwalicie? Odsypiacie, a może jeszcze w podróży:crazyeye: ?[/quote] juz po podrozy ale bardzo ale to bardzo zmeczeni zreszta Cest nadal tez.... nie bedziemy ukrywac 1 lok w stawce 5 psow mlodziezy no a potem [B]Zw. Mł. Berlina 2006[/B] na BISie sie nie pojawilismy ze wzgledu na brak czasu no i zmeczenie. Niestety zdjec wlasnych nie mam mam nadzieje ze zdola mi sie uprosic o zdjecia osobki z ktorymi jechalismy ;)
  18. [quote name='Diana14']blaira a pojawisz się chociaż jako widz ? Ja oczywiście tez będę ze swoim potfolkiem hehe :cool3:[/quote] Mam w tym czasie szkole wiec szczerze watpie :roll:
  19. Zycze wszystkim wygranej :) i dobrej zabawy ale do wystawy jeszcze 1,5 tygodnia hehe;)
  20. Mlodziez sie zgadza w 100% nas nie bedzie
  21. [quote name='Zeliika']Ruch, wystawienie, lubi psy eleganckie, zwarte, nie przerosniete (na przykladzie mojej rasy).[/quote] dziekuje za odp
  22. kuszaca propozycja ..... Jezyk mam opanowany prawko tez mam ale nie podejmuje sie tak dalekiej drogi. Zlosnica jak wy jedziecie?
  23. [quote name='Savannah']Matyas uważam ze to dobry sędzia;)[/quote] to dobrze bo nas tez sedziuje, a ktos moze wie na co najbardizej ten Pan sedzia zwraca uwage?
  24. Ciesze sie .... narazie jest bajoro ale jak jest cieplo to naprawde zajecia sa fajne. Narazie zaczynaqcie ale jak widac swoje i psa postepy to naprawde jets to super zabawa i radocha dla obojga;) Do zobaczenia w niedziele przyszla(mam nadzieje)
  25. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    [quote name='ALIKANA']My mieliśmy paszporcik i nie wtym był problem, tylko w BULL TERRIERZE. Powiedziano nam (najpierw po angielsku powiedziano, po kilku dalszych próbach nakrzyczano na nas po niemiecku !), że bulla do Niemiec wwozić nie można. Orientowaliśmy się potem w tej sprawie i skończyło się na tym, że trafiliśmy na jakiegoś "SSmana" i już. Po prostu pech. Ale nie było to miłe doświadczenie- wzięto od nas dokumenty pokserowano i teraz się śmiejemy, że przy przekraczaniu granicy polsko- niemieckiej zawsze będziemy sprawdzani czy przypadkiem gdzie jakiego bulla nie przemycamy! A staffinka będzie w młodzieży :-)))[/quote] No to mam nadzieje ze spotkamy sie na wyborze juniora rasy ;) poza tym pewnie i tak sie spotkamy nas nie ciezko bedzie rozpoznac w katalogu bo mamy typowy przydomek polski :cool3: wiec jak bedziesz miala ochote to przynaj sie na wystawie ze Ty to Ty :)
×
×
  • Create New...