-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
Niezle niezle Ofca, czy jakby co moge poprosic skana tego kalendarza no chyba ze bedzie to mailem wyslane to o wklejenie tutaj bede bardzo wdzieczna. pozdrawiam Czy ktos wogole byl tam na wystawach? jakie macie ogolne wrazenie?
-
[quote name='Agasia']Czy osoby zglaszajace mailem lub formularzem z neta dostaly jakies potwierdzenie?[/quote] No wlasnie nie dlatego sie przestraszylam i dzis wyslalam priorytetem i z potwierdzeniem nadania , bo sie przestraszylam ze nie mam potwierdzenia i to ok tydzien temu zglosilam,wolalam sie jednak upewnic. Widze ze nie jestem sama w takiej sytuacji:shake:
-
[quote name='bongobongo'] Szkoda, że Blairy nie było, ale pewnie niebawem gdzieś się wszyscy spotkamy.... sezon wystawowy w pełni![/quote] Nadrobimy napewno....teraz co planujemy to Łodz domyslam sie ze wiekszosc osob tam tez sie pojawi....nieprawdaz????:evil_lol:
-
dziekuje, szkoda ze nie ma w jezyku angielskim
-
jeszcze raz gratulacje wszystkim bez wyjatku. Szkoda ze nie zdjec dokladniejszych rodzinki Berserker bo fridke znam ale polrodzenstwa nie ;) A mi filmki sie otwieraja i naprawde jakosciowo sa bardzo dobre
-
Witam, czy ktos jest mi w stanie powiedziec gdzie szukac spisu wystaw w Holandii?? szukam i szukam:roll:
-
Czy ktos sie wkoncu wybiera na to?
-
Ja bym pojechala ale y tez w sobote w dodatku bez auta 2 osoba + staffior mlodziak, ktos by nie mial miejsca?
-
dziekuje wszystkim jeszcze raz za gratulacje za najlepszego juniora. :) Co do stania to przyznam ze kwestia naprawde cwiczenia i tak nie jest to jeszcze to co bym sobie wyobrazala ale jestem z niego dumna zreszta ja sama nie jestem super handlerem:oops:
-
Super, Carbo Fridka i Charger gratulacje wszysycy coraz blizej do upragnionego championa :multi: Czekamy na zdjecia
-
Co tu taka cisza?????:mad:
-
Prosze niech ktos robi zdjecia Staffikow jestem bardzo ciekawa psiakow, bo wiekszosci psow sie jednak na ringach jezcze nie pokazywala. :cool3: powodzenia
-
Czy ktos jedzie? bo ja chetnie bym pojechala ale sama jestem bez auta ja tak samo jak Alojzyna mam staffika i wystawiam w sobote.
-
Bardzo bardzo wam dziekuje wszystkim, bardzo sie ciesze z tego tytulu jest to dla nas wielki sukces a atmosfera na tej wystawie byla niesamowita i sedziowanie zeby tak bylo wszedzie :)
-
Zdjecie moze nie super ale zawsze pamiatka :) niestety Cest juz byl zmeczony wiec Cest juz nie mial ochoty sie ustawiac [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/8159/p40100481pr.jpg[/IMG]
-
[quote name='bongobongo']Tym razem nie mamy się czym chwalić. Naszą klasę wygrał niemiecki pies, ale nic o nim nie wiemy, bo nie był w katalogu w staffikach, a dodatku żadnego też nie znalazłam. Byliśmy zdziwieni, jak pojawił się na ringu z ręcznie wypisanym numerem, bo według katalogu, w naszej klasie miały być dwa, nie trzy psy. Ta sama osoba wystawiała też suczkę. Cieszy, że polski staffik - Cest (Dark Sid ak Wiele Miłości)wygrał klasę młodzieży. [B]Blaira! Gratulujemy serdecznie[/B]:multi: Była wystawiana też ruda suczka, bo nawet przez chwilę Jacek myślał, że jednak przyjechaliście.[/quote] bardzo bardzo dziekuje naprawde wyjazd nam sie oplacil. 1/3 droga do Jugendchampiona za nami:cool3: Co do psa ktorego nie bylo w katalogu , rozmawialam z wlascicielem i to niecy przez przypadek zgubili jego zgloszenie dlatego go nie bylo
-
[quote name='bongobongo']Co tu tak ciiiiiiiicho?;) Czemu się nie chwalicie? Odsypiacie, a może jeszcze w podróży:crazyeye: ?[/quote] juz po podrozy ale bardzo ale to bardzo zmeczeni zreszta Cest nadal tez.... nie bedziemy ukrywac 1 lok w stawce 5 psow mlodziezy no a potem [B]Zw. Mł. Berlina 2006[/B] na BISie sie nie pojawilismy ze wzgledu na brak czasu no i zmeczenie. Niestety zdjec wlasnych nie mam mam nadzieje ze zdola mi sie uprosic o zdjecia osobki z ktorymi jechalismy ;)
-
[quote name='Diana14']blaira a pojawisz się chociaż jako widz ? Ja oczywiście tez będę ze swoim potfolkiem hehe :cool3:[/quote] Mam w tym czasie szkole wiec szczerze watpie :roll:
-
Zycze wszystkim wygranej :) i dobrej zabawy ale do wystawy jeszcze 1,5 tygodnia hehe;)
-
Mlodziez sie zgadza w 100% nas nie bedzie
-
[quote name='Zeliika']Ruch, wystawienie, lubi psy eleganckie, zwarte, nie przerosniete (na przykladzie mojej rasy).[/quote] dziekuje za odp
-
kuszaca propozycja ..... Jezyk mam opanowany prawko tez mam ale nie podejmuje sie tak dalekiej drogi. Zlosnica jak wy jedziecie?
-
[quote name='Savannah']Matyas uważam ze to dobry sędzia;)[/quote] to dobrze bo nas tez sedziuje, a ktos moze wie na co najbardizej ten Pan sedzia zwraca uwage?
-
Ciesze sie .... narazie jest bajoro ale jak jest cieplo to naprawde zajecia sa fajne. Narazie zaczynaqcie ale jak widac swoje i psa postepy to naprawde jets to super zabawa i radocha dla obojga;) Do zobaczenia w niedziele przyszla(mam nadzieje)
-
[quote name='ALIKANA']My mieliśmy paszporcik i nie wtym był problem, tylko w BULL TERRIERZE. Powiedziano nam (najpierw po angielsku powiedziano, po kilku dalszych próbach nakrzyczano na nas po niemiecku !), że bulla do Niemiec wwozić nie można. Orientowaliśmy się potem w tej sprawie i skończyło się na tym, że trafiliśmy na jakiegoś "SSmana" i już. Po prostu pech. Ale nie było to miłe doświadczenie- wzięto od nas dokumenty pokserowano i teraz się śmiejemy, że przy przekraczaniu granicy polsko- niemieckiej zawsze będziemy sprawdzani czy przypadkiem gdzie jakiego bulla nie przemycamy! A staffinka będzie w młodzieży :-)))[/quote] No to mam nadzieje ze spotkamy sie na wyborze juniora rasy ;) poza tym pewnie i tak sie spotkamy nas nie ciezko bedzie rozpoznac w katalogu bo mamy typowy przydomek polski :cool3: wiec jak bedziesz miala ochote to przynaj sie na wystawie ze Ty to Ty :)