-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
My raczej tez sie wybietamy .... nie miozna opuscic takiej wystawy chociaz nie mam blisko ale i tak blizej nic np do hiszpanii czy gdzies indziej :lol: Wystawiam staffika i licze na duze grono...oczywiscie nie myslimy o wielkiej wygranej bo pewnie zjada sie najlepsze"okazy" ale nawet zeby miec wspomnienia
-
[quote name='OlaAB']dzięki za Blusia:lol: jakby jeszcze wpadł pod obiektyw to :multi: [/quote] Mam jeszcze jedno zdjecie blue ale tak naprawde identyczne
-
Ciag dalszy ....:cool3: A oto Gronek hmmm ale nie wiem czyj hehe(chociaz on jako jedyny czarny wyszedl na zdjeciach :roll:) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img492.imageshack.us/img492/2342/gronek7te.jpg[/IMG][/URL] A oto jedyna Labradorka- Hexa na zawodach z wlascicelka [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img492.imageshack.us/img492/7605/hexa2nx.jpg[/IMG][/URL] A tu poraz kolejny dowod na psia grype:diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img492.imageshack.us/img492/8814/milo14pn.jpg[/IMG][/URL] A tu slodka tygryscia Monia:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/5/monia5qi.jpg[/IMG][/URL] A tu duet Monia i Misia i nasza pryszla zawodniczka w rekach mamusi Rozyczka :multi: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/1197/moniamisia3tp.jpg[/IMG][/URL] Poraz kolejny ktos probuje zmienic psa w renifera....czyzby lepiej skakaly? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6831/renifer8sp.jpg[/IMG][/URL] A tu nasza "gwiazda" albo moze gwiazdy ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/2690/sznaucer1dq.jpg[/IMG][/URL] A tu zostalam przylapana na goracym spisku przeciwko Belguni :diabloti::diabloti::diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/9246/spisek0tx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/4163/spisek19yu.jpg[/IMG][/URL] A tu zdjecie dla przypomnienia jakabyla zima i nam bylo zimno a psy sie swietnie bawily (udział brali : moj szczeniak Cest i Labradorka Hexa) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6341/zabawy9la.jpg[/IMG][/URL] i to na tyle z zawodow co mam niestety zdjecia jak widac nie sa najlepszej jakosci , ale wkleilam bo szkodaby bylo ich nie pokazac . Mam nadzieje ze ktos tez jeszcze bedzie mial zdjecia , nie wszystkie psy bylo latwo zlapac w szczegolnsci mohe 2 ciemne charakterki ktore ledwo co wychodzily na zdjeciach z czego ogromnie jestem rozzalona:placz:
-
No to moja kolej....:diabloti: Zmieniaja psa w...renifera:cool3: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6843/chocco10td.jpg[/IMG][/URL] Chocco ciekawe w kogo moze byc wpatrzony.... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/394/chocco8qj.jpg[/IMG][/URL] Ciekawe w kogo Asti(jak sie nie myle) jest wpatrzona... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9863/asti1tg.jpg[/IMG][/URL] A tu duet wpatrzonych :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7728/choccoiasti1kc.jpg[/IMG][/URL] A tu zainteresowany Blue [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9162/blue1te.jpg[/IMG][/URL] Badek w sylwestrowej kreacji [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img492.imageshack.us/img492/1231/badek2un.jpg[/IMG][/URL] Przyznac sie czyj to pies :mad: (wiec oto Gonzo) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img492.imageshack.us/img492/7959/cd0kc.jpg[/IMG][/URL]
-
A ja mysle czy jechac czy nie . Moj bedzie mial niecale 10 miesiecy w mlodziezy i nie wiem czy bedzie wygladal tak jak w tej klasie beda wygladac starsze psy, najwyzej pojedziemy ale nie akurat nie w tym terminie sa jeszcze inne przecierz :)
-
buuuu przefarbuje psy nastepnym razem , bo nie ma zadnego zdjecia ani z jednym ani z drugim psem :-( Chyba ze Wind masz tam cos ukrytego naszego z siodlem lub mniejszego czarnego diabla tasmanskiego
-
Ja nadal nie moge wziasc sie za fotki bo w pracy siedze ale najwyzej dzisiaj nocke zarwe i zrobie to co trzeba, oczywiscie nie ma czym sie chwalic i porownywac z Wind Co do siodla mojej suki to miala napiersnik ale za slabo go przywiazalam nio i siodlo sie zsunelo . Na nastepnych zawodach sie poprawimy :cool3: Sylwestrowe niektore wystroje przedstawie na fotkach dzis jeszcze wiec czesc z nich bedzie sobie mozna przypomniec :)
-
[quote name='Wojenka'][B]blaira[/B],staffiś jest słodki i z upodobaniem go smyrałam;) :cool3:[/quote]hehe to ja o czyms nie wiem :razz:
-
[quote name='Wind']Skoro biegac nie moglam, to chociaz troche zdjec zrobilam ... Poki co dopiero je przegladam i musze przyznac, ze hmmm ... warunki do biegania byly doskonale, ale do robienia zdjec, raczej dosc specyficzne ;) Cudow wiec nie bedzie ... :( niestety :nonono2:[/quote] eeee tam ja tam wierze w wasze zdolnosci, ale popieram fakt ze nas sprzet nie moze sie porywnywac z waszym ale niestety nie za fajne wyszly, ale najwazniejsze ze jakies sa :p Czekamy cierpliwie
-
Moim skromnym zdaniem ciezej jest okreslic asta od pita ,staffik najbardziej sie rozni od tych przestawicieli no chyba ze sa amstaffy a wiem ze takowe sa) ktore nie sa wzorcowe i sa za niskie i bardzo krepe . Mi czasem ciezko odroznic pita od asta jezeli ten piewszy nie jest RN(red nose) bo naprawde amstaff amstaffowi nie rowny nawet na wystawie. My obracajacy sie w tej grupie kojarzymy i zazwyczja odrozniamy. Jednak inni nie dlatego czasem tlumacze czym jest staffik jak ktos mnie zapyta czy to pit czy amstaff. Najbardziej mnie zszkowal animal planet jak leci program miami animal cop czy jak to sie tam zwie mowia na asmtaffy i pity bullterriery a to juz jest moi zdaniem bardzo duza roznica w szczegolnosci ze tam to glownie mieszance pitbulli pokazywane sa
-
[quote name='Robull']blaira, miałyście fantastyczne ubranka:multi::multi::multi::multi::multi: stafik w roli konia, to było coś:loveu:[/quote] Dziekujemy bardzo szkoda ze siodlo na mojej amstaffce sie nie utrzymalo bo zle je przeczepilam ale skubana skakala bez zadnego ale. Niestety nie mam zdjecia bo nie wyszly:-( za to tak wygladaja psy po sylwestrze :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img306.imageshack.us/img306/9973/pozawodach4vi.jpg[/IMG][/URL]
-
oto ja z Cestem szczeniolem staffika. Przepraszam za mine alebylam dopiero co po przebiegu :) [U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img330.imageshack.us/img330/1149/jacest3sx.jpg[/IMG][/URL][/U] a suke Rike nie bylo ciezko rozpoznac biegala z siodlem na niespodziankowym przebiegu :lol:
-
[quote name='Wojenka']Nikt nie miał identyfikatora :mad: i nadal nie kojarze co niektórych osób z dogo:diabloti: .Np.[B]blaira[/B]...???Z jakim piesem biegałaś?[/quote] hehe no wlasnie nikt nie mial nawet ja dalam plamy a mialam go pzry sobie:oops: Ja z jakim psem biegalam nawet mialam dwa:cool3: i ciezko nie bylo ich zauwazyc bo byl to szczeniak staffika i amstaffka skaczaca zerowki :diabloti:
-
[quote name='Anulka']To wszystko przez to że Mila wypryszczyło na zielono i dostaliście mandacik za przenoszenie psiej grypy ot co :cool3:[/quote] OOO wlasnie!!! a oto dowod :diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img344.imageshack.us/img344/3875/milo7rs.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='fruzka']a czy Lodz jest w tym roku czy 29-30.04 czy 6-7.05?[/quote] 6,7.05 tak jest podane w kalendarzu
-
U mnie tez zdarzaja sie pomylki. Ale zaskakujace jet to ze coraz wiecej ludzi wie ze to jednak jest staffik. Zdjecia moim skromnym zdaniem przypominaja staffika , gdyby nie masa ciala to dla mnie wszczegolnosci pierwsze zdjecie a ostatnie to rzeczywiscie tez jest uderzajace podobienstwo. Moze ze wzgledu na masc jest takie przekonanie :/ nie mam pojecia skad podobienstwo moim zdaniem( ale podkresle ze jestem wlscicielka staffika) psy sa calkiem od siebie rozne jedno jest najwieksze z bullowatych i szczuple a drugie jest najmniejsze i najszerzsze
-
Pospalam troche...ale zaraz ide dalej spac. Dojechalismy bez przeszkod, przepraszam ze nie zostalismy do samego konca ale zmeczenie wzielo gora, wkoncu jutro do pracy :shake: [SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]DZIEKUJEMY BARDZO BARDZO Dorocie i reszcie[/COLOR][/SIZE] za atmosfere. Mam ok 100 fotek ale przyznam ze nie wszystkie sa super pozatym troche czasu potrzebuje na ich kadrowanie :) Oczywiscie wszyscy czekaja zapewnena fotki Wind i jej TZ bo te nie sa do pobicia(ale im tez zapewne trzeba troche czasu) Bylo zimno ale za to duzo sniegu , fakt ze na hali bylo zimniej niz na dworze ale osoby biegajace i tak pewnie sie rozgrzaly :) A butelke szampana hmmmm dostali wszyscy bo byla ich cala masa wiec przegranym chyba nikt nie zostal :) pozdrawiamy i idzemy na spacer i spac ;)
-
Czy ktos oriemtacyjnie wie na ktora jest planowany obiad? My sie chyba pojawimy dopiero na obiad napewno nas nie bedzie na zawody o 11. Nie ma szans zebysmy zdarzyli
-
Ciebie to i tak chyba wiekszosc zna moja droga :) chocby nawet z widzenia :p
-
uppps jakie duze ,ale moze nie zapomnici przez to. hehe :lol:
-
[COLOR=Red][SIZE=6]PROSZE JESZCZE RAZ WSZYSTKICH O IDENTYFIKATORY. KARTKI MOGE ZABRAC ALE NIE MAM WYSTARCZAJACO AGRAFEK PROSZE!!! DZIEKI Z GORY I DO ZOBACZENIA[/SIZE] :p [/COLOR]
-
Lapis dziekujemy za ucalowanka . Tak rzeczywiscie Cest byl a wlasciwie nadal jest troche jeszczewysokonozny jednak nabiera masy i zaczyna to wygladac coraz lepiej :) Ladnie sie rozrasta i przypomina swoja matka i to bardzo z nitro ma moze troche ale on jest wykapana matka z glowy mam nadzieje ze nie bedzie jedynie taki wysoki jak ona bo ma 40 cm i ona rzeczywiscie byla juz wysokonozna. Mam nadzieje ze po sylwestrze bedzie kilka nowych fotek jego Z wystawy nie wstawiam bo niestety nie popisalismy sie , niedosc ze cest wyszedl w nich nieodpowiednio(dlugi wysoki i chudy) to ja jeszcze zadebiutowalam i dalam plamy :lol: A obrozka baaardzo fajna myslalam na rogzem ale nie odpowiadal mi zaden wzor a taka znalazlam w niemczech tez bardzo ladne innej firmy :cool1:
-
puk puk...my jeszcze zyjemy :) takie zdjecie na przypomnienie jak wygladamy :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img515.imageshack.us/img515/3137/cestziewa2tu.jpg[/img][/URL]
-
Bomba!!!! ale zdjecie myslalam ze sie poplacze ze smiechu.....grubasek sie najadl i padl (doslownie) a wlasciwie padla bo to sunia :) Amfi trzymajcie sie i galski dla mamci i maluszkow;)
-
Sluchajcie jak wiadomo maja byc dla debiutantow i szczeniolow rozetki...od CHI oczywiscie i to w dodatku za darmo....wiec wydaje mi sie ze mozna by bylo cos zafundowac jej psiakom jako male dziekuje (np jakas line do przeciagania czy tez inne tego typu zabawka czy smakolyki ) Wiem ze zaraz ktos stwierdzi ze reszta rozetek nie dostaje jednak takie odwdzieczenie sie nic sie nie stanie bo byl by to ok kosz 20gr od osoby. Jezeli sa jacys ciekawscy co i jak to prosze n priv wytlumacze wszystko jeszcze raz nie moge sie za bardzo tu rozpisywac :evil_lol: