Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Obiecalam Wfh85 ze wkleje zdjatka i oto one....z kilku wystaw naraz [B]ZAPRSZAM DO OGLADANIA:multi:[/B] Dobre Miasto 1 Maj 2006 [b]Dark Side Tak Wiele Miłości 1 lok dosk. NJwR[/b] [img]http://img65.imageshack.us/img65/360/dobremiastocestmini2lt.jpg[/img] Łódź 5 Maj 2006 [b]Dark Side Tak Wiele Miłości 3 lok dosk.[/b] [img]http://img65.imageshack.us/img65/2484/pict0060mini4ur.jpg[/img] Radom 21 Maj 2006 [b]Dark Side Tak Wiele Miłości 1lok dosk. NJwR; BOB; 2lok BOG 8)[/b] bardzo sie cieszymy z tylu sukcesow na jednej wystawie :D Cest na ringu podczas oceny [img]http://img148.imageshack.us/img148/200/pict0025mini5kk.jpg[/img] a tu 2 lok BOG \:D/ [img]http://img148.imageshack.us/img148/3603/pict0072mini2vh.jpg[/img] Tu 2 zdjecia Cesta w formie artystycznej, jestem bardzo wdzieczna malarce ktora je zrobila :) prosze podziwiac... [img]http://img130.imageshack.us/img130/5905/pict0376mini0ib.jpg[/img] piekny model oj piekny... [img]http://img100.imageshack.us/img100/6093/pict0377mini7ro.jpg[/img]
  2. Jak dla mnie ucha sa ok :) fajny psiak :)
  3. Czy ktos mialby dwa miejsca w aucie na niedizele i moglby zabrac Blairke :lol: pozdrawiamy
  4. Sluchajcie nie znacie kogos kto moglby zabrac 2 osobki na niedziele ?? bede wdzieczna z apomoc w transporcie
  5. mielismy byc ale do niczego ta wystawa nam sie obecnie nie przyda, wiec sie nie pojawimy . Chociaz przyznam ze obsada jest fajna:cool3:
  6. No i jestem ciekawa czy kto sie tu ma zamiar pojawic :razz:
  7. A nie Viva Maria Solecky -Szpuner ??
  8. Woooooow gratulujemy :multi:
  9. blaira

    Bulliada 2006

    Tak to prawda, Zgarnelismy napoczatku Zw. Mł, potem NJwR i na koniec oceny staffikow BOBa. A na grupie zajelismy 2 Lok BIS BOG wiec widze ze kazdy ma sie czym chwalic Gratuluje wszystkim bardzo bardzo i czekamy na relacje fotkowa:multi:
  10. blaira

    Radom 21.05.2006

    Ja rowniez p0rzylaczam sie do gratulacji dla Amstaffki Bety i handlerki Ani, bardzo mnie ucieszylo to ze zaszla tak daleko bo suka dopiero zaczyna kariere i jest naprawde super :multi: Boza tym my zajelismy zaszczytne 2 miejsce bo amstaffce grIII BOG ze staffikiem, tak z ciekawosci nie ma moze ktos zdjec staffiora ??;) pozdrawiam
  11. blaira

    Radom 21.05.2006

    Sluchajcie jestem przerazona pogoda :shake: narazie sie zapowiada ze bedzie "mokro":mad:
  12. blaira

    Radom 21.05.2006

    szkoda, my sie tam nie zglosilismy bo daleko jak dla nas wiec wolalam zostac blizej ;) Zyczymy wam powodzenia robcie tam duzo fotek :razz:
  13. wklej moze zdjecie to bedzie nam lepiej ocenic;) A masowanie rzeczywiscie nie zaszkodzi ale moze warto byloby je tez kleic
  14. blaira

    Radom 21.05.2006

    bongobongo bedziecie??? ;)
  15. blaira

    Radom 21.05.2006

    Ja wyslalam listem wszystko razem z dowodem wplaty i mam potwierdzenie bez numerka i napis ze w dniu wystawy placi sie 100 zl :/
  16. blaira

    Radom 21.05.2006

    [quote name='mmbbaj']Ale nie są podane godziny wejścia na ring, skąd znasz swoje? :lol: Nie mam pojęcia, o której musimy wyjechać z Warszawy żeby być na czas :roll:[/quote] Plan sedziowana jest nie ma godzin ale mozna na oko okreslic, u nas np sedziuje sedzina jedynie bullowate:cool1: A tak wogole to sie odbywa na jakims stadionie na swiezym powietrzu?
  17. W tym samym czasie jest tez Radom :P i my jestesmy wlasnie tam :evil_lol:
  18. Bardzo Ci dziekuje Efra;)
  19. Nie mie listy sedziow?
  20. Ellitesse czyli ty wystawiasz w niedziele? Ja chetnie bym pojechala w takim bardz razie tzn jezeli bedzie mozliwosc transportu. :cool3: Wiec co ty na to?
  21. a gdzie mozna znalezc info o tej wystawe?
  22. blaira

    Radom 21.05.2006

    Co do katalogu przedwystawowego to dobre jest to ze lista zawira numerki i jezeli ktos sie zna to wie jaka bedzie mial konkurencje , bo ja juz wiem :lol:
  23. Pisze z prosba, moze ktos zna kogos kto bedzie jechal na ta wystawe i pomoc mi znalezc transport . Moze jakos przez ZK ?? prosze pomozcie
  24. Ja tez bym sie zglosila, ale mam ten sam problem co Alojzyna:roll: tez ze staffiorem
  25. blaira

    Radom 21.05.2006

    A tak pozatym czy jest szansa na katalog przedwystawowy??
×
×
  • Create New...