Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. [quote name='Asiaczek']Jeżeli będzie stawka "ilościowa", to to nie jest niezgodne z regulaminem. Natomiast stawka "jakościowa", tzn. imię i nazwisko psa - tak. Pzdr.[/quote]O tym wlasnie myslalam:p
  2. Godelaine, z jednej strony ja tez pewnie znajac zycie jak sie dowiem to bede sie martwic czy oby napewno mozemy wygrac :lol: no coz. Teoretycznie nie powinno byc stawki, bo jest to przeciwko regulaminowi ZK( ale to juz inna bajka)
  3. ode mnie tez PW :cool3:
  4. [quote name='Marca_Besi']Dostałam informację, że od jutra na stronie będzie wykaz zgłoszonych psów!![/quote] :sweetCyb::Cool!::cunao::laola:
  5. No wlasnie podaj prosze tez Elitesse stawke staffikow psy młodziec poprosze bo my pewnie bedziemy w drodze juz od soboty wieczorem. pozdrawiamy i trzymamy kciuki:happy1::happy1::happy1:
  6. Kroliczek bedziemyy mocno mocno tak ze az mi zdretwieja, ale pod warunkiem ze Ty bedziesz trzymac też za nas:evil_lol:
  7. [quote name='Elitesse']niemcy za porzadni i zawsze odpisuja - a czasem nawet dzwonia :)[/quote] To prawda, zgloszenia sa wysylane bardzo szybciutko, przyznam ze jezeli chodzi o organizacje to narazie sie jeszcze nie zawiodlam. Zdarzylo mi sie nawet tydzien przed wystawa odwolac przyjazd, zgodzili sie wycofali moje zgloszenie bez oplat:cool3: Daj znac co i jak :)
  8. Sonix bardzo fajnie chetnie bym skorzystala jednak nas jest 2 osob i 2 psy wiec dziennie 200 zl dla nas odpada i przyznam ze sszukam wlasnie moze na2wet takiego domku letniskowego za niedue pieniadze, ale marzt nam sie jezioro. Moze ktos moglby cos nam polecic niedrogo.;)
  9. Kroliczek pisz pisz, ja dostalam w mig od na maila np pod ten mail [email][email protected][/email] ja rowniez czekalam troszke dluzej ale z winy poczty tak czy siak zgloszenie dostalam rowniez jak Elitesse. pozdr :cool3:
  10. Justuss droga Krakowianko :cool3: dziekuje za poinformowanie i rozklad to rzeczywiscie trzeba bedzie sie sprezyc. A mozesz mi moze powiedziec ile ok czasowo bym jechala tym tramwajem pewnie z jakies 20 min? Czy sa w necie jakies rozklady? Co do stawek to dzis jedna z dogomaniaczek pisala ze ZK pracuja jak proweczki nie ma katalogu jeszcze bo maja kupe roboty i dopiero wszystko sortuja itp itd. Mozliwe ze bedzie cos w przyszlym tyg poza tym mamy pilnowac ztrony ZK:cool1:
  11. Asztir moze byc ciezko z wpuszczeniem psa ja nie bylam na wystawie pewnie Huares i inni wiedza lepiej ... Huares my bylibysmy ok 9 na PKP dopiero ale pewnie i tak zacznie sie o 10 a staffiki huhuhu daleko na koncu :/
  12. NAdal szukam transportu dla 2 osob na niedziele, dokladam sie do benzynki :)
  13. Sonix napisz cos wiecej gdzie co i jak, jakie koszta itp itd :)
  14. Gratulujemy naszemu kochanemu rudaskowi :multi:Czekamy na powrot i jakas relacje
  15. Pociag dla na s nie straszny, ale z dworca nie wiemy co i jak dlatego fajnie y bylo zeby chociaz z tamtad nas mogby ktos odebrac , bylabym bardzo ale to bardzo wdzieczna bo ja w topografii slaba jestem :lol:
  16. Nadal szukam transportu do Krakowa:placz: pls pls pls
  17. blaira

    Szczecin 2006

    Marta mam nadzieje ze mozemy na Ciebie liczyc jezeli chodzi o zdjecia ;)
  18. No wlasnie szukam tez najlepiej autobusu do Kolonii, tylko ze ja jechalabym z dwoma psami ale tez 2 osoby. Moze ktos poleci jakas firme?? Bo pkp odpada
  19. Ma moze ktos pelne wyniki :cool3: Gratulacje wszystkim ;)
  20. Naszczescie u mnie wszystko OK dostalam potwierdzeie przyjecia i odebrania dokumentow :)
  21. Dobra wyslalam reszte dokumentow mam nadzieje ze wszystko bedzie tak jak powinno
  22. To ile trzeba czekac na potwierdzenie skoro sie wyslalo zgloszenie netem, ja nie jestem do konca przekonana dlatego zastanawiam sie czy nie lepiej wyslac liste poleconym itp rodowodu i oplaty jeszcze nie wyslalam bo dopiero dzis skan bede robic. Myslicie zeby czekac na potwierdzenie... co robic??:roll:
  23. [quote name='Marta Chmielewska']Na kolanach? Ojej... kondolencje dla kolan :evil_lol:[/quote] No coz trzeba troche pocierpiec zeby odniesc jakis sukces:cool3: A tak na powaznie to nie jest tak zle, mam wprawe po nocach jak cielskiem mi sie uklada w lozku:evil_lol:
  24. 2 osoby i stafior na kolanach albo pod siedzeniem :)
  25. Jajko jest gesie i powiem szczerze ze jak zobaczylam to sama bylam zszokowana niestety nie mam go jeszcze w domu:shake:
×
×
  • Create New...