[quote name='Elitesse']niemcy za porzadni i zawsze odpisuja - a czasem nawet dzwonia :)[/quote]
To prawda, zgloszenia sa wysylane bardzo szybciutko, przyznam ze jezeli chodzi o organizacje to narazie sie jeszcze nie zawiodlam.
Zdarzylo mi sie nawet tydzien przed wystawa odwolac przyjazd, zgodzili sie wycofali moje zgloszenie bez oplat:cool3:
Daj znac co i jak :)