Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. blaira

    Radom 21.05.2006

    Witam wszystkich, pisze z ogromna prosba. Czy ktos mialby 2 miejsca w aucie i moglby nas zabrac na wystawe, dorzucam sie do paliwka:cool1: [SIZE=4][COLOR=Red]PLS TRANSPORT[/COLOR][/SIZE]
  2. Czy ktos jedzie na ta wystawe wkoncu??
  3. Dziekuje Ci Oktawio, co tu duzo pisac wczoraj wrocilismy z 3 lokata i ocena doskonala do domu.
  4. Dziekujemy :oops:;)
  5. Co tu duzo pisac oc.doskonala Zw. Ml i Najlepszy junior w rasie. Niestety zdjec mojego psiaka nie mam ale moze cos sie uda wykombinowac:multi:
  6. Niesty zostaje jedynie pociag, my jedziemy troche innym bo wysiadamy w mlawie i zabiera nas hodowca.
  7. [quote name='madalen76']a może znajdzie się miejsce dla malamuta i jego Pani ? :smile: szukamu kogoś kto by nas przygarnął do samochodu na tę wystawę, wiem że piszę późno ale nam transport się rozchorował...[/quote] Jak mam byc szczera to watpie szukalam od kilku dni ale niestety autka wszystkie pozajmowana dlatego jedziemy pociagiem ;) Mam nadzieje ze my nie wystepujemy na poczatku bo nie wiem czy bede na 10 :)
  8. Jade wkoncu pociagiem i podrodze zabiiera nas hodowca. Juta do tej pory sie nie odezwala:shake:
  9. Ma nie padac ale za to bedzie pochmurnie caly czas, zero slona(onet)
  10. Gracjana jak sie dowiesz cos a propo transportu z Juta to daj znac.
  11. No wlasnie Juta sie nie odzywa nie mam z nia kontaktu :shake:
  12. Hej ja bym jechala chociaz wystawiam w niedziele zawsze mozna jakos przenocowac. Tylko ze my narazie bez auta :/
  13. Rozumiem ze kazdy ma miec takie same warunki ale dla mnie to troche dziwne zawsze ze male pieski nawet niezbyt znane maja taki sam ring jak np dogi, mogloby byc troche mniejsze dla nich a zarazem dla dogow wieksze :roll:
  14. [quote name='jo-jo']Nie sądze żeby to zrobili bo był by taki bajzel że się w głowie nie mieści..Rzeszów to mniejsza wysatwa...tutaj ponad 3000 psów będzie więc nie sądze żeby kazdemu opo teczki kazali latać...u nas na klubie tylko po katalog się latało..ja np. do 10 nie dojade raczej do łodzi tylko jakoś nie długo przed dogami ale czekam na plan sedziowania..[/quote] Tez sobie nie wyobrazam czegos takiego, jak jednak ja wpadna na taki pomysl to gratuluje inteligencji :diabloti:
  15. [quote name='jo-jo']Nie po teczke lecz jedynie po katalog :p[/quote] Roznie bywa, ja np w Rzeszowie odbieralam tez teczke
  16. No to ciag dalszy ostatniej sesji :) Nadal postawy wystawowe :cool3: [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/815/pict0001mini8yz.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6908/pict0015mini2jq.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/101/pict0069mini4xa.jpg[/IMG] A teraz portrecik ;) [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/2312/pict0048mini0ym.jpg[/IMG] i drugi portrecik [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/9890/pict0055mini8zr.jpg[/IMG] A tu jaki jestem dostojny [url]http://img147.imageshack.us/img147/2397/pict0085mini7qt.jpg[/url] Ale potrafie tez sie bawic np patyczkiem... [url]http://img97.imageshack.us/img97/963/pict0011mini9zt.jpg[/url] ale jestem zawsze zwarty i gowtowy w razie koniecznosci... [url]http://img65.imageshack.us/img65/916/pict0018mini1aa.jpg[/url] tu zdjecie troche obciete ale tak mi sie podoba ze nie bylam w stanie go nie wkleic :) [url]http://img97.imageshack.us/img97/9586/pict0022mini9hi.jpg[/url] skakac tez potrafie [url]http://img65.imageshack.us/img65/185/pict0071mini3pg.jpg[/url] Jezeli ktos powie mi ze włascicel upodabnia sie do psa to sie obraze :lol:(foto -graf mial niezle wyczucie czasu:eviltong:) [url]http://img152.imageshack.us/img152/5052/pict0044mini0na.jpg[/url] pozdrawiamy mam nadzieje ze kolejna sesja juz niedlugo bo wybieramy sie na wystawe do Dobrego Miasta, trzymajcie kciuki. Nasza konkurencja jest rodzony brat ;)
  17. Katalogu przedwystawowego nie bedzie. ZK Lodzki postanowil go nierozpowszechniac:roll:
  18. [SIZE=4][COLOR=Red]WARSZAWA[/COLOR][/SIZE] przyznac sie kto jedzie ze stolicy i mialby dwa miejsca wolne :diabloti:
  19. Pytanie czy ktos wybiera sie na ta wystawe. Odbywa sie ona 27/28.Maja 2006 w Neumunster. Kto jedzie??
  20. [SIZE=4][COLOR=Red]SZUKAM TRANSPORTU[/COLOR][/SIZE] na sobote z warszawy mialby ktos moze 2 miejsca wolne w aucie?
  21. Gracjana widze ze nie masz szczescia z tymi zgloszeniami, my numerek dostalismy ;)
  22. No to nie pozostaje mi nic innego jak napisac...[SIZE=4][COLOR=Red]SZUKAM TRANSPORTU:roll:[/COLOR][/SIZE]
  23. Ja dzis tez dostalam, naszczescie wszystko u mnie oki.Tylko zmieszy mnie ze tak na ostatnia chwile, bo np zglosilam 3 dni temu psa na wystawe za granice i dzis tez dostalam juz na ta wystawe potwierdzenie a wystawa tam za grupo ponad miesiac
  24. blaira

    Pierwsza wystawa

    Moja pierwsza wystawa? w NDMie koniec 2005 Wyszlam cala mokra z ringu ze zdenerwowania a pies, dostal takiej paniki ze ni jak mialam go jak ustawic bo ktos zaczla przesuwac jakies wiekie ciezary do potrzymywania jakies tam dekoracji poza ringiem i to byl taki lomotze maluch w szczniakach sie przestraszyl, ale ta ktoi mam mile wspomnienia
  25. Alojzyna , ty juz sie zglosilas? Bo ja nadal chetna na wyjazd.Szukam transportu
×
×
  • Create New...