Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Wlasnie sie probowalam dodzwonic zeby dowiedziec sie mniej wiecej o ktorej wchodza staffiki w szczegolnosci ze planuje jechac pociiagiem i nie beda sedziowane przez tego samego sedzie co amstaffy i co......ZAJETE:angryy:
  2. Ja narazie tez nic nie dostalam :roll: PARSONRK mam nadzieje ze my sie odnajdziemy na wystawie chyba wypada sie spotkac i poznac :cool3: My tez jedziemy chyba pociagiem jednak wiec bedziemy jechac z Ludkiem tym smamym pociagiem jak narazie
  3. [quote name='PARSONRK']Ludek jedzie;)[/quote] wiem ale ona tez szukala transportu wiec nie wiem czy jednak jedzie wlasnym autkiem. wiesz cos wiecej?????
  4. Szukam transportu dla 2 osob i psa najlepiej z warszawy.
  5. Szukam transportu dla siebie i os .tow z staffiorem najlepiej z warszawy Czy ktos wie jak bedzie czasowo to rozpisane ....?
  6. Mam pytanko czy ktos jedzie moze na klubowke do wloclawka z Warszawy najlepiej i mialby dwa miejsca wolne i dla psiaka (dokladnie staffika mlodzika)?dokladmy sie oczywiscie do benzyny ;)
  7. Diana napewno sie odezwiemy, zyczymy super wrazen na wystawie nio i sukcesow. Pytanie co do Wloclawka...czy ktos bedzie jechal z warszawy i moze zabrac ze soba jedna osobe i malego terrierka?(nie mowa o mnie ale o znajomej)
  8. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    Czy ktos jeszcze jedzie na sobote na wystawe???
  9. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    Powiedzcie mi prosze co oznacza ausbildungskenzeichen bo ni jak rozumiem to w przetlumaczeniu :/ rpozumiem ze na wystawie mozna placic ??
  10. [quote name='jo-jo']wybaczcie ale nie mam siły całego tematu przeglądać 88) czy jest już ustalony który sędzia sedziuje którą rase?? zależy mi na doziach (gr.II)[/quote] akurat gr 2 i 6 niestety jeszcze nie mamy sklady ale Dana napewno wklei jak bedzie miala te informacje reszta na stronie 11:cool1:
  11. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    [quote name='Ludek']Masz dobre połaczenie pociągiem do Szczecina.[/quote] Wiem naszczescie :cool3:
  12. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    Nadal podtrzymuje szukam TRANSPORTU DO BERLINA plsssss
  13. w poniedzialek mozemy pojechac jednak ciezko mi powiedziec czy z rana czy popoludniu bo mam egzamin i nie wiem jeszcze o ktorej. chyba ze wolisz jechac w sobote bo tego dnia tez moge
  14. dlatego warto juz robic teraz rezerwacje na ten okres :)
  15. Wybrac sie musze tak czy siak po witaminy ijakies tam male akcesoria tylko ze u mnie problem ze jestem bez auta :roll:
  16. [quote name='Carbonara']My też z Carbo będziemy;) Blaira znowu razem w klasie...tym razem w młodzieży:smile:[/quote] Carbonara my to czesto bedziemy sie pewnie spotykac w ringu :cool3: ale przyznam ze z taka rywalizacja chetnie wchodze na ring, bo jak juz kiedys pisalam ze fajnie jak wygrana bedzie w gronie bardzo dobrych znajomych;) Wkoncu wystawianie to ma byc przyjemnosc. A tak poza tym dowiedzialam sie ze w dniu wystawy ide na wagary myslalam ze bede miec same wyklady a tu kops i cwiczenia nam wcisneli w niedziele :shake:
  17. [quote name='KaRa_TC']Ale na czas swiatowki? i z psem czy bez? najlepiej szukac na ten czas gdzies poza miastem jakis hotel;)[/quote] Oczywiscie z psem :), tez raccja tylko u mnie problem z autem :/ niestety mam aaaa wlasciwie nie mam auta :placz:
  18. tak jak pisalam jest to cen w hurtowni w warszawie "Ara"
  19. Z psich nablyszczaczy ktore uzywalam byl to nablyszczak firmy 1All System, powiem wam szczerze ze niedosc ze efekt byl rewelacyjny to zapach tego olejku norkowego mnie zachwycil :) Cena w hurtowni za spray to 44 zl
  20. No wlasanie sluchajcie czy znacie namiary na jakis nocleg ale nie drogo w Poznaniu? prosze o pomoc
  21. Dano bardzo bardzo dziekujemy :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:
  22. [quote name='jo-jo']Słuchajcie a takie pytanie mnie naszło... Jak są hodowle to przyniektórych sa w nawiasach różne literki czy wiecie od czego one są ?[/quote] jest napisane co oznaczaja ...particle ("de", "vom", "du", "del", etc.) preceding the kennel name.
  23. [quote name='Ajrisz']wystarczy do nich zadzwonic... jezeli komus zalezy, to moze z latwoscia to sprawdzic, bo ZK podaje juz informacje dotyczace oceny poszczegolnych ras.[/quote] Jasne ze mozna , zawsze tez mozna wykorzystac biednych lodzian zeby sie dowiedzieli i tu wpisali:evil_lol: a tak na serio sklad sedziowski na cala grupe mi odpowiada domyslac sie moge to mnie sedziuje wiec jak inna wystawa nie stanie mi na drodze to jedziemy :multi:
  24. [quote name='Gosik71']Właśnie:mad: Ich strona to już wcale mi się nie otwiera:shake:[/quote]Mi tez sie nie chce otowrzyc jakie problemy pewnie maja z serwerem , szkoda ze teraz akurat przed wystawa :mad:
  25. [quote name='Gosik71']To proszę oświeć mnie kto ma oceniać owczarki szetlandzkie?;)[/quote] Rzeczywiscie zaszlalam z odpowiedia na ulotce jest tylko podzial na grupy :oops: ale przyznam ze na taka wystawe juz dawno powinno byc wiadomo kto sediuje jaka rase w szczegolnosci ze za miesiac konczy sie termin przyjec
×
×
  • Create New...