-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Galeria Seterów (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
KaRa_ replied to gwiezdny-wyslannik's topic in Galeria
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/warta/wyn37kopia.jpg[/IMG] -
[quote name='McDzik']Ale ja już nie mam na to wpływu, a poza tym psy są piekne, linia profesjonalnie dobrana i jakoś setkom ludzi, którzy kupowali szczeniaki i byli tam jakaś dziura w drzwiach nigdy nie przeszkadzała w wyborze psa, bo i tak będzie mieszkał u nich, nie? Poza tym z tego co wiem, to jak się zrobi cieplej, to będzie tam generalny remont całej zagrody ... Głównie podłoża, zostaną też dorobione większe fundamenty pod tą siatkę i nowy teren do zagrody dla szczeniaków. I w ogóle dużo nowych rzeczy, to i może te drzwi trochę zostaną podreperowane.. z resztą sama się o to mogę dopomnieć, bo może się zgłoszę, żeby coś pomóc sprzątać przy remoncie, jak już tam będę..[/quote] No to super, bo póki co estetycznie nie wygląda ale jak ma być remont to dobrze, bo szczeniaki powinny być w jak najbardziej sanitarnych warunkach. Dla mnie np. jest ważne jak żyją psy w hodowli, bo po tym można tez zobaczyć stosunek właściciela do tego;)
-
Dakar coraz piękniejszy się robi tak jak obserwuje go tutaj, i cioraz bardziej mi się podoba jego ustawianie mimo,że na spanielach nie znam się;) A teraz dwa setery. Który według Was jest lepiej ustawiony? Suczka z falowaną sierścią, czy samiec o prostszej sierści [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/warta/wyn37kopia.jpg[/IMG]
-
A mam pytanie bo z tego co wiem wystawa jest na zewnątrz a jak to wygląda z biletami dla widzów? bo ze mną tacy będą;)
-
[quote name='McDzik']To nie buda skarbie, tylko domek letniskowy odkupiony od kogoś innego wczesniej, więc hodowca nie miał na to wpływu, tylko odkupił, 'zabił' drzwi i kazał wyciąc w nich taką dziurę, żeby psy miały wejście - w środku jest cieplutko i wysłane słomą, także mają fajnie. Jak ci coś nie pasuje to może wymyśl coś lepszego dziecinko i wyślij mu projekt mailem.[/quote] Po pierwsze nie dziecinko bo z deczka starsza jestem;) A po drugie mówisz,że to hodowla a wygląd hodowli na prawde dużo znaczy dla przyszłych właścicieli w jakich warunkach są szczeniaki, psy w nich mieszkające. A co do budy można o wiele ładniej zrobić i tanim kosztem;)
-
Jutro Duke kończy roczek;)
-
Jakie miałaś lamparcie? ;) A z agam wolę błotne
-
Tygrysi boa? Też miałam takiego w pracy, fajny zwierz póki nie trzaba było karmić;)a tak teraz sa cztery zbozowki;)
-
Hodowca nie umie zrobić psa normalnej budy? bo te deski połamane mi jej nie przypominają:roll:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Mam prośbę osoby co się zapisują na zlot żeby to było przemyślane,a nie chwila o se zapisze;) Bo ostatniego czasu jest tu duuże zainteresowanie wiec prosimy o przemyślenie, żeby później nie trzeba było listy co chwila zmieniać;) -
[quote name='eria']oo po podpisie kilku fot widzę że był spacerek z Julix :cool3::loveu: i pewnie Daisy ?:loveu:[/quote] A no, ich wspólne zdjęcia parę postów wyżej;)
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia & Ginger']Najlepiej dzwonić od 14 do późnego wieczora. ;)[/quote] Bo do 14 śpisz:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[img]http://img388.imageshack.us/img388/8237/66236735ni5.jpg[/img] [img]http://img225.imageshack.us/img225/1843/39356107ff0.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/181/d61cdb073f689b77.jpg[/img] i ze mną [img]http://images31.fotosik.pl/181/4f66ca25c91e13fb.jpg[/img] Prawda,że piękne zdjęcia?:loveu:
-
Jeszcze trochę zdjęć z ostatniego spaceru nad Wartą. Te zdjęcia pokazują charakter mojego psa :lol: [img]http://img229.imageshack.us/img229/3982/54kc1.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/178/f890b5f1652cafeb.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/177/4a2680b87e0ff8fc.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/181/b8d516cd8e09b1c4.jpg[/img] [img]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/warta/wyn32kopia.jpg[/img]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia & Ginger'][B]KaRa,[/B] jedziesz na obóz i ja nic o tym nie wiem? :mad:[/quote] Agility obóz, nie klikerowy;) -
[quote name='Bzikowa']Ee, to nie wiem skąd mi się dwa wzięły :hmmmm: Może stąd , ze na jednym zdjęciu nie widać podpalanego pyska ozika (Twojego, tak?) i jakoś tak mi się tam "borderowo" zrobiło :grins:[/quote] Ale widać,że ma kikut a nie ogon:evil_lol: A Daisy baardzo spokojna była wśród tych psich świrów:evil_lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='chamsti']z tego co patrzyłam an liste to będę jedyną krakowianką ;P więc neistety to odpada, chociaż z Karą (eee... Kara? dobrze? od Colliego - Duke`a, swoją drogą moj poprzedni pies się tak nazywał) spotkam się na obozie agilitowym :) no ale tata może jutro zadzwoni, mam nadzieje ze się uda ;][/quote] Collie to ja na pewno nie mam:evil_lol:a precz mi z tą rasą:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ja mam kundle najpiękniejsze, i aussie:lol: -
[quote name='Bzikowa']Sliczne zdjęcia, Daisy się prawie nie wyróżnia wśród borderków :diabloti: Nie wiem czemu ale mi się ciągle wydaje, że ona jest większa niż jest naprawdę. Tzn na zdjęciach jest niższa niż ją sobie wyobrażam;)[/quote] Ja tam widzę jednego bordera:lol:
-
Wole tradycyjne prasowane kości dla psów;)
-
[quote name='aangelaa95'] Kara - coś ci nie wyszło :cool3: Zobacz jak on stoi ;-) tak jakbys go wogole nie ustawiła tylko tak psyk i już:cool3: Spójrz na tylnie łapki jedna tak druga tak, przednie wmiare. Nie mowie ze jestem znawca ale czasami patrze na aussie ;-) [/quote] Trzeba zacząć czytać całe posty a nie tylko fotki ;)
-
[quote name='ewka i haker']nio bardzo pracowal:evil_lol: zaganiajac psy a mojego chcial ogona pozbawic[/quote] Bo mu smutno,że on ma krótki ogonek więc inne pieski też chce go pozbawić:lol:
-
[quote name='Patikujek']Ale duke szczęśliwy tyle psiaków chętnych do zabawy:loveu:[/quote] Jaka zabawa on tam ciężko pracował biegając w koło:evil_lol:
-
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/warta/wyn20kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/warta/wyn36kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/warta/wyn34kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/warta/wyn37kopia.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images24.fotosik.pl/178/bfacab731166a7ac.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/177/e9238179beb82b2d.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/warta/wyn24kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/181/ccaeb85c181dd3ec.jpg[/IMG]
-
Dzisiaj byłam na spacerku;) Przedtsawie psiaki od najmniejszej czyli Lady, Manta, Daisy, Duke, Wena, Haker, Max i Risa [IMG]http://images31.fotosik.pl/181/6b62772ed2530aee.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/warta/wyn6kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/warta/wyn4kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/warta/wyn14kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/warta/wyn23kopia.jpg[/IMG]