Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='gops']do kiedy ,musez wplacic pienadze?[/quote] Do końca kwietnia muszą być już na koncie księgowej Rose;)
  2. [quote name='gops']KaRa_ najprawdopodobniej jada dwa psy moje tzn baster i kella chociaz z kella nic niewiadomo jeszcze zobaczymy jak sie bedzie zachowywac narazie jest mloda wiec mam nadzieje ze jesli troszke sie zmieni to ja wezme :)[/quote] Jeśli oba łagodne do wszystkich psiakó czy suczka czy samiec to bierz;)
  3. [quote name='Basia i Barni']pamietajmy ,że obóz ten to nie w domku u mamy- każdy gotuje sam, każdy kupuje jedzenie dla siebie i dla psa -sam, każdy mysli swoja główką o konekwencjach naszego zachowania i pamietajc trzeba że z psem sie wychodzi tu nie zastapi cie mama czy tata i trzeba go pilnowac 24 h -bo np. może sie nie zgodzic z jakims psem- a nie wyobrazam sobie ze ktos otwiera drzwi z domku ,wypuszcza psa ,zamyka domek i idzie dalej spać :diabloti:[/quote] Ja w zeszłym roku codziennie o 7godzinie w piżamie wychodziłam na siusiu z moim szczylem a był wtedy młodziutki bo 5miesiecy, zrobił to co miał zrobić i szliśmy dalej spać, budząc osoby w moim domku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='baffi2']Niektóre osoby mają 12 i potrafią się zachować, są odpowiedzialne a niektóre mają 16 i zachowują się jak bachory. Uwierz mi, tu nie chodzi o cyferki z daty urodzenia. No chyba że nie pasuje Ci tak młody wygląd. Ale równie dobrze osobom mającym lat poniżej 18 (a będzie ich sporo) może nie pasować to że na zlot jadą osoby po 35. [B]Uważam że nikt nie powinien się czepiać tego ile lat mają inni zlotowicze.[/B] Oczywiście jeśli potrafią się zachować i są dość odpowiedzialni.[/quote] Wysoki wiek to właśnie jak naj mniej powinien przeszkadzać:evil_lol: Bo jakby nie patrząc ten zlot organizują zawsze osoby pełnoletnie, wiec im szacunek za to:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Patrząc na miny dzięciołka to widać,że wolała z Tobą pozować a nie z siostrą:lol:
  6. [quote name='gops']dzieki :) tak wiec czekam na smsa od kolezanki i bedziemy sie zapisywac :) za dwie godz wszystko bede wiedziec :) edit prosze mnie zapisac + kolezanke + 2 psy? albo 1 jeszcze niewiadomo do domku poprosze :) i dalsze wskazowki jak mam dalej wplacic za domek i z kim nas przydzielicie :) acha i co mam komu napisac imie nazwisko ? wiek? nr telefonu do rodzicow bo niepelnoletnia jestem?[/quote] Już Ci mówie;) To teraz jak jedziecie w dwie osoby to płacicie 360 zł na podany nr. konta naszej ksiegowej, z dopiskiem zlot Twój nick ;) Na PW wysyłasz do Asi swoje imię i nazwisko oraz Twój numer komórkowy i do rodziców najlepiej domowy i komórkowy to tak na wszelki wypadek;) A z kim Was przydzielimy to wyjdzie w praniu;) A wiek możesz tutaj podać żeby wiedzieć jak podzielić na domek.I można wiedzieć jakie psy?
  7. [quote name='gossia']Co ja zaczełam tą sprawe z Morusem? Czy Iza13 ???[/quote] Dobra już koniec tego tematu, bo już mi się krew zalewa bo teraz probujesz dalej ciagnać ten temat świadczący o głupocie. A jak chesz na PW pisz sobie o tym ale już nie na tym watku.
  8. [quote name='gossia']To prosze mnie wypisać niema co, nikt mnie niechce z innych powodów i z powodów że mam 11 lat a Asia ma marne 12 lat co tak dużo??? I ona może jechać![/quote] Nikt nie mówi że nie masz jechać, ty;lko ktos wyraził zdanie z którym nawet się zgodzę. Są tam ludzie co piją alkohol, nieraz większych ilościach są najróżniejsze tematy do rozmów niektóre tabu jak na wiek 11lat:evil_lol: Możesz jechać nikt Cie nie wygania. Twój wybór czy chcesz jechać czy nie, czy wolisz sie na nas obrażać,że piszemy prawdę.
  9. [quote name='gops']i nastepny problem odemnie z miasta nikt nie jedzie..czy do sierakowa jezdzi jakis autobus albo chociaz z poznania czy cos jedzie jakbym z pociagu wysiadla w poznaniu :roll: jeszcze jutro pogadam z nimi i napisze narazie zgadzaja sie prawie calkiem[/quote] Z Poznania masz PKS a ten worzec jest przy PKP;)
  10. Nas też będzie można na wystawie odwiedzić, Duke jest baaardzo wylewny:evil_lol: A my pocztą wysłaliśmy zgłoszenie i będę we wtorek dzwonić pytać czy doszło;)
  11. O tych seterkach to już komentować nie będę:angryy: A tak widzę,że lista już coraz dłuższa ;)
  12. Będąc dzisiaj w Zoo we Wrocławiu zobaczyłam ciekawą rzecz, idać do zagród danieli, przechodzi się koło gadziarni i są tam dwa kojce i pisze uwaga agresywne psy czy coś w tym stylu, wiec ja jako dogomaniak odrazu podbiegłam zobaczyć co tam za psy widzę budę i patrze a tam wilk! Kojec niezbyt duży siatka kiepska, no i ogrodzenie nie wieksze nic 1,80m. A wilków w ich prawdziwej wolierze nie widziałam bo miały remont to więc zaniesli je do kojców dla psów, z których wilk może bardzo szybko wyjść:roll:Ten widok mnie zwalił z nóg wilk w budzie psa w kojcu z którego i pies potrafiłby wyjść:roll:
  13. A gdzie reszta osob np. Anecioreczek i Usia?
  14. [quote name='Frytela']powiedzcie mi czy ktos z was ma maila na gmailu i podawal go w formularzu?[/quote] Mi na @gmail.com nie przyjeło, ale na @wp.pl tak samo
  15. [quote name='rose']ja proponuje żeby [B][COLOR=black] Herspi + TZ razem w domku z Agnisią(jeśli się oczywiście zgodzi;)) a Basia niech weźmie 3os bądź też ten pokój 2 os;) [/COLOR][/B][/quote] Ale w tamtym domku sie wtedy nie pomieszcza. Wypisz dokladnie tak jak masz na mysli
  16. [quote name='Basia i Barni']ja nikogo nie znam jade z męzem i psem- ale proponowałabym dla nas pokój 2 osobowy -w domku dla pełnoletnich czy da sie załatwic Asiu? KARA o nieeeeee tylko nie Berni - a BARNI[/quote] Znaczy wydaje mi sie,ze tak jak ulozylam w tym domku sa sami pelnoletni;)
  17. [U]Domek nr 1:[/U] [B]Asia & Ginger[/B] [B]Patikujek[/B] [B]AgaCzips[/B] [B]Manixsa[/B] [U]Domek nr 2:[/U] [B]KaRa [/B] [B]rose[/B] [B]komar[/B] [U]Domek nr 3:[/U] [B]olekg18[/B] [B]orzech[/B] [B]Mysia_[/B] [B]Paulina87[/B] [U]Domek nr 4:[/U] [B]basia bonnie[/B] [B]goldenka245[/B] [B]Estera[/B] [B]Niki-lidka[/B] [B]bigos[/B] [U]Domek nr 5:[/U] [B][COLOR=black]Dianeczka[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]grazyna9915[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Mada + osoba[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Dawix [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Arlene[/COLOR][/B] [U]Domek nr 6:[/U] [B][COLOR=black]Izabela124[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]baffi2[/COLOR][/B] [B]McDzik[/B] [B]magda_drakkar[/B] [B][COLOR=black]Asia&gordonisko Domek nr 7: Herspi + TZ Basia i Berni + TZ Karlika Domek nr 8: Anecioreczek Agnisia + 2osoby Usia Domek nr.9: bedzie sie tworzyl TO taki wymyslony podzial [/COLOR][/B]
  18. [quote name='CarmelChoco']Nie wiem jakim sposobem inni wysyłają i zgłoszenia są przyjmowane.Ja próbowałam wysłać z Opery,Mozilli oraz przez Explorera.I nic:shake:[/quote] Ja tak samo, aż się zdenerwowałam i poszłam na pocztę;)
  19. [quote name='gops']ok ok wiem jak bym jechala to z basterem a on jest bardzo posluszny niebedzie z nim problemow jakby co , jesli bym jechala to z kolezanka mamy po 16 lat wiec umiem sobie zrobic obiad :eviltong: z domkiem mysle ze sie jakos ugadam jakby co :roll: ale te plus energia woda to raczej nie wiecej niz 50 zl prawda? :roll: tak wiec zostaje mi pogadac z kolezanka..jesli sie nie zgodzi i nikt nie zechce ze mna pojechac to niestety nie pojade :roll:[/quote] To jak wszystko obgadasz z rodziną i kumpelą to zapraszamy się zapisać.
  20. Gops: 180zł to cena za którą jest domek, Ty pod namiot masz 5zł na dzień i 5zł dla psa plus energia za prąd bo gdzieś się myć musisz i gotować a to musisz z domkiem jakimś obgadać ;). Teraz zacznę moje ulubione pisać:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Na zlot mogą jechać psy łagodne do psów i ludzi, musisz mieć kontrole nad swoim psem by ktoś sie z zewnątrz nie uczepił;). Nikt za nikogo nie jest tam odpowiedzialny, kazdy robi sobie sam jedzonko, sam wymyśla sposób na spędzanie czasu, ale za pewne będą wspólne wycieczki;). I trzecie,że to nie obóz tylko zlot żeby była tego świadomość;)
  21. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P to madzia by sie obraziła chyba jak bys tak napisała:P hehe:) miej nadzieje ze nie widzi twojego komentarza na temat jej psa:P hehe[/quote] To na temat wszystkich krótkomordników z smarkami w nosie i zaciekami przy oczach:lol:
  22. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe;p a ja chciałam tylko powiedziec że sledze temat i na liscie jest błąd gdyż McDzik ma SPANIELA tybetańskiego a nie jak tam napisano teriera:P[/quote] dobrze,że nie napisałam mopsa bo dla mnie wszystko co ma spłaszczoną morde, język latający jak koliber przy zmęczeniu i nosek wielkości guzika to mopos:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. 1. Asia & Ginger - cocker spaniel angielski 2. olekg18 - dwa kundelki 3. furciaczek - cane corso i sznaucer olbrzym 4. KaRa - owczarek australijski 5. rose - bez psa 6. komar - bez psa 7. marmara_19 - owczarek niemiecki długowłosy i kundelek 8. ulvhedinn - NIE WIEM JAKIE 9. Mysia - bez psa 10. diabełkowa - kundelek i? 11. orzech - jak dla mnie shih tzu 12. basia bonnie - kundelek 13. goldenka245 -golden 14. Usia - malamut? 15. Patikujek - york 16. Niki-lidka - wilczarz irlandzki i wyżeł niemiecki 17. AgaCzips - york 18. Paulina87 - husky? 19. Marta_Ares - kundelek 20. Estera - cocker spaniel angielski i york 21. Anecioreczek - kundelek 22. Agnisia =)- kundelek i golden? 23. bigos- wyżęł niemiecki 24. baffi2 - NIE WIEM JAKI 25. Luzia&Funia - NIE WIEM JAKI 26. wiq - 2 flaty, kundelek 27. Enchantress* - bez psa 28. Herspri - NIE WIEM 29. Dianeczka - owczarek niemiecki 30.grazyna9915 - dwa beagle 31. Mada - kundelek 32. Dawix - bez psa 33. Arlene - kundelek 34. Junka - sznaucer miniatura 35. Izabela124 - kundelek 36. Manixsa - bez psa 37. Dobcia - doberman? 38. Basia i Barni - labrador 39. psiunia1 - NIE WIEM JAKI 40. kelpie0 - owczarek australijski 41. gossia - seter irlandzki 42. Karilka - doberman 43. McDzik - spaniel tybetański 44. magda_drakkar - cocker spaniel angielski 45. Virginia, Lorien - NIE WIEM JAKIE 46. Asia&gordonisko - bez psa
  24. [quote name='Mysia_']wysłać na pw Asi? :eviltong: wiem, wiem... Tak jakbym z choinki spadła, ale nie chce mi sie tego wszystkiego czytać :evil_lol:[/quote] Tak do Pani Asi:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. [quote name='Lorien:)']Potwierdzam zapis mojej osoby;) Żeby nie było niejasności, ja - Lorien i Virginia to dwie różne osoby, bo na liście w pierwszym poście widniejemy niczym jedna hihi ;)[/quote] A jakie pieski bierzecie? Bo zamierzam robić listę psów:evil_lol: Wszyscy inni też pisać;)
×
×
  • Create New...