[quote name='Mongrel']Ech, nikt normalny nie przebrnie jednorazowo przez 280 stron... Dlatego pytam tych stale śledzących wątek - czy są jeszcze wolne miejsca? Dużo ich zostało? Ile wyniosłaby opłata za 1 osobe+pies w domku, a ile na polu namiotowym? Do końca marca przyjmowane sa zgłoszenia, a do kiedy trzeba wpłacić? Zaliczka ile wynosi?
To chyba dosc pytań na jeden raz... =)
A na przyszły rok macie jakieś propozycje miejsca zlotu?
Aaa, koszulki ze zlotu to po ile? I to doliczyć do opłaty za sam pobyt czy inaczej?
Prosze o wyrozumialość, że nie wszystko doczytałam ;P[/quote]
Na 1 stronie masz na wszystko odpowiedz