Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Piękna!!!:loveu::loveu::loveu:
  2. Jaki Dali już duży! nieługo tate przerośnie:evil_lol:
  3. Asia zacznij przypominac o zaliczkach bo ponoć co niktórzy mieli w lutym już w płacić:roll:
  4. KaRa_

    nasze staruszki

    Sabcia coś ok 12/13 a Spike 9;) Spike ma formę cały czas ok, Saba trochę nam ogłuchła,że trzeba krzyczeć czasem jak jest gdzieś dalej. Ale nadal cięte charaktery mają:evil_lol:
  5. KaRa_

    nasze staruszki

    Moja staruszka [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy12kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy14kopia.jpg[/IMG] i staruszek 9lat będzie miał [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy9kopia.jpg[/IMG]
  6. Ooo wróciłaś:multi::multi::multi:
  7. Ja też już ze trzy razy widziałam banner;) i to z moim psem który ma głowe w wielkiej misce jakbym psa głodziła :D
  8. [quote name='Patikujek']Na długie spacerki ze mną bez oporów chodziła to i dalej byśmy zajechały:loveu: A tam mówisz Karolinko toż ona idealna na zlot, bo jak pojadą same łagodne psy to któż będzie terroryzował je??[/quote] Może na spacerki chodziła ale włożyć ją do samochodu czy czegoś innego miło się nie kończy:evil_lol:
  9. [quote name='Patikujek']Sharonka, ale się cieszę że widzę moje słoneczko:loveu: Ty wiesz że ja ci ją kiedyś ukradnę jak do Ciebie przyjadę:) A może weź ją na zlot:evil_lol::D[/quote] Ukraść by Ci się nie dała:evil_lol: a na zlot nigdy:evil_lol:
  10. Moja najsłodsza torpeda :loveu: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn2.jpg[/IMG]
  11. Kto będzie sobie tak smażyć to będzie:eviltong:
  12. KaRa_

    kliker

    Ostatnio nauczyliśmy się: [url]http://www.youtube.com/watch?v=5u5Ow1ya9Cg[/url] a tu różne pierdoły [url]http://www.youtube.com/watch?v=1JFK8NQmbNE[/url]
  13. Tutaj właśnie jest gąbka w środku, no i na bokach ubita. Jak ja nieraz siadam na te legowisko by psa wygłaskać to po dłuższym czasie tyłek mnie boli:roll: ale pies nie narzeka:evil_lol:
  14. Asia zaczyna się tutaj ruch wiec sądze,że jesli jest przedłużony termin to Ci co teraz się zapisują lu zapisali wcześniej chociaż do końca marca powini te zaliczki zapłacić by było sprawiedliwie, że my się wywiązaliśmy a inni nie i mogą sobie płacić kiedy chcą tak naprawdę:roll: A resztę do końca kwietnia
  15. [quote name='Mongrel']Ech, nikt normalny nie przebrnie jednorazowo przez 280 stron... Dlatego pytam tych stale śledzących wątek - czy są jeszcze wolne miejsca? Dużo ich zostało? Ile wyniosłaby opłata za 1 osobe+pies w domku, a ile na polu namiotowym? Do końca marca przyjmowane sa zgłoszenia, a do kiedy trzeba wpłacić? Zaliczka ile wynosi? To chyba dosc pytań na jeden raz... =) A na przyszły rok macie jakieś propozycje miejsca zlotu? Aaa, koszulki ze zlotu to po ile? I to doliczyć do opłaty za sam pobyt czy inaczej? Prosze o wyrozumialość, że nie wszystko doczytałam ;P[/quote] Na 1 stronie masz na wszystko odpowiedz
  16. [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy9-1.jpg[/IMG] nasze legowisko ;)
  17. A nam formularz nie doszedl:roll:
  18. no tak nie ma to jak z penisem w buzi:evil_lol:
  19. Baloo i Enigma?
  20. Mi się podoba;)
  21. [quote name='rose']Matusz, też mam zdjęcie przy tym ośle:evil_lol::evil_lol: Zastanowię sie co do wstawienia zdjęcia, żeby potem nie było, że wstawiam za dużo:eviltong:[/quote] Rose przy osiołku:diabloti: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy1-7.jpg[/IMG]
  22. A ja widziałam zdjęcie legitymacyjne Patikujka jak była mała! Namawiajcie by Wam pokazała, na prawdę warto:lol::lol::lol:
  23. A nasz domek będzie najbardziej imprezowy:diabloti:
  24. [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy8-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy3-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy2kopia-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy1-4.jpg[/IMG] Prosze bardzo Delta:lol:
  25. Tak tak baner już jest tylko czeka na wstawienie;)
×
×
  • Create New...