-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']nie mam siły tego wszystkiego czytać :eviltong: Ale się rozpisaliście :evil_lol: Asiu, jakie dane? Orzech co to jest cygańskie solo? :lol:[/quote] Imię, nazwisko i numer telefonu te dane;) -
Dobra zadam ponownie to pytanie jakieś 5dni przed wystawą:evil_lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='orzech']kazde zlecenie traktuje indywidualnie i wiele czynnikow ma wplyw na cene :evil_lol: ale dla dogomaniakow sa duze znizki wiec prawie za darmo :lol:[/quote] Ooo to na zlocie ja i Rose naślemy Ciebie na komara:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Mama oglądała detektywów mówi że niewie czy mnie póści bo ktoś mnie porwie zabije! Oj mówi że jedzie ze mną! Ja niechce!!!! NAjlepiej by było z nią pogadać...... A czy pani Asia@Ginger mogła by zadzwonić do mamy i pogadać plissss..... i jeszcze ktoś bo jednej osobie nieuwierzy!!! A może pani KAra??? Niewiem i niemam pojęcia!!![/quote] Pani Kara raczej nie ma silnej siły przekonywania;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
A w ogóle: Jeśli komuś bardzo zależy na zlocie to przekona rodziców, a jak nie to szybko się podda i powie a nie jade;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Izabela124.']Asia&gordonisko dla taty mozesz powiedzivc, ze bedziesz miala tu opiekuna, ale tak naparwde na zlocie kazdy o siebie bedzie dbal,a rodzice nie musza wszystkiego wiedziec[/quote] No dokładnie,albo znajdź osobe co bedzie za Ciebie w jakimś stopniu odpowiedzialna niech rodzice w czasie zlotu maja jej numer i wypytuja. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
A i przypominam o PW do Asi Czyli imię, nazwisko Was numer komórkowy, a jak osoba niepełnoletnia to i numer rodzica. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia&gordonisko']Aha... dzięki... Mówiłam rodzicom, że takie rozwiązanie też przecież może być, ale oni w zaparte, że nie... Spróbuję jeszcze pogadać... dam znać, jak będą nowe wieści ;)[/quote] Dlatego od samego początku informowałam,że to nie jest OBÓZ,że każdy za siebie i psa jest ODPOWIEDZIALNY SAM, że nikt nikomu obiadków nie będzie robił,że jak komuś bułek na śniadanie zabraknie idzie sobie do sklepu, a nie wielkie użalanie,że nie ma co jeść,że nikt o tym nie pomyślał itp. Tu jedynie był rezerwowany ośrodek, jest dany regulamin i na tym się ogólnie kończy. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia&gordonisko']Wszystkiego najlepszego Asiu :) Mam pytanie... czy będzie jakiś opiekun osób niepełnoletnich? Jeśli nie, to automatycznie można mnie już wypisać- do takiego wniosku doszli rodzice...;):roll:[/quote] Tak jak pisałam to nie jest obóz wiec takich rzeczy nie ma, ale jak się z kimś dogadasz to może będzie świecił oczami,że opiekunem Twoim jest. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Jeszcze kolejne parę dni i znów urodzinki będą:evil_lol: -
[quote name='CarmelChoco']Cieszę się,że pomogłam.Niestety w Łodzi ceny plasują się dość wysoko,więc jeżeli komuś nie zależy na super warunkach to alternatywą jest własnie schronisko.:cool3:Myślę,że nie będzie tak źle.:)W końcu to tylko jedna noc... Pozdrawiam![/quote] Tą jedną noc przerzyjemy ;). Jeszcze znajomą ustalę ale za pewne zgodzi się bo właśnie czegoś takiego szukaliśmy i zadzwonimy umówić pokój;). Bardzo Ci dziękuję za pomoc! A jeszcze pytanie łatwy jest dojazd z tego schroniska na miejsce wystawy? chodzi mi dojazd miejską komunikacją;)
-
[quote name='CarmelChoco']JA mam namiar na młodzieżowe schronisko.Nie wiem czy ten rodzaj noclegu Cię interesuję,ale cena bardzo przystępna.Do 50zł.I z tego co się orientuję,nie mają nic przeciwko czworonogom;) [URL]http://www.infhotel.pl/lodz/ssm[/URL] Jeszcze mam cos takiego: [URL]http://www.e-spanie.com/index.php?mod=Obiekt&o_id=12[/URL] [URL]http://www.e-spanie.com/index.php?mod=Obiekt&o_id=153[/URL][/quote] Nam te schronisko wystarczy na jedną noc:lol::lol:
-
[quote name='BlackSheWolf']sa rozne hotele, ale maja takie ceny ze .. :roll: poszukaj cos w necie.[/quote] W necie ogłaszają się same takie co ceny jak dla mnie mają wygórowane, wiec dlatego szukam tutaj:roll:
-
[quote name='KaRa_']Znacie jakiś tani hotel? bo to decyduje czy będę na wystawie czy też nie. bo będę z znajomą ale obie mamy w rózne dni.[/quote] A ja podnosze,bo to co szukam w necie to aż oczy bolą od ceny:lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrówka, szczęścia i pomyślności oraz cierpliwość ! :BIG::BIG::BIG::new-bday::tort::new-bday::tort: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Moje też jakoś jutro powinny dojść pieniądze;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Mama powiedziała że do piątku mi powie!!! Komar nieprzesadzasz? 30 stopni wow![/quote] Przesadza on, przesadza:eviltong: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Patikujek']Komar co się przejmujesz:) i tak jak przypuszczam dziewczyny będę zalezne od ciebie:evil_lol: Karilka jeśli chodzi ci o te oko w avatarze to jest ono moje, tylko troszeczku przerobione:)[/quote] Patikujek jakbyś chciała wiedzieć on nas się słucha niż my jego, a już w ogóle jak Julia coś powie:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Ej a jakbym się zdecydowała na domek? To będą jeszcze? Bo w namiocie mogą być robaki! A w domku głośno!!![/quote] Jeśli się zdeklarujesz do końca kwietnia i dasz 180zl to bedzie miejsce;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Dzisiaj była ustalona jednodniowa wycieczka bo nie każda ma super śpiwór, i super namiot, i niektórzy sie uczą na kola, a niektórzy pracują, i jadą na wystawę:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='komar']no nie wiem czy taki jednodniowy;P to tylko ty Kara tak twierdzisz;P[/quote] No dziwne Ania i Asia tez tak twierdzą no i nawet Julia:lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Patikujek']Asiu i Agatko zgadzacie się żeby Luca była z nami w domku(bo nie chcę jej porzucać samotnej)??? Wtedy weźmiemy 4-osobowy:) A tak w ogóle to wybieracie sie znowu kiedyś obejrzeć ośrodek??[/quote] W maju mamy zamiar zrobić wycieczek jednodniową;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']mi i Karze w naturze chcesz płacić?:eviltong: no chyba ze zapłaty dokona jakiś facet to hm.... pomyślimy:eviltong: prawda Kara?:evil_lol:[/quote] Tak,tak wtedy możemy myśleć o zapłacie w naturze:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Patikujek']Kara gdzie ja yorki pomyliłam, toż tam na zdjęciu mój Baks jest??? Chyba że nie o to zdjęcie chodziło, ale ja tylko to widzę??? [URL]http://i191.photobucket.com/albums/z31/sota36/DSC00360.jpg[/URL][/quote] Chodizło o skoczność Czipsa na filmiku bo zaraz był filmik:lol::lol::lol:bo bynajmniej nie widac by baks skalal :D -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Atkaaaa']York i szczeniak się nie liczą :D Chodziło jej o tego Bouviera(dobrze napisalam i zgadlam rase xD )bo przeciesz on mnie zje xD i Dzekiego też D:[/quote] ja tam bovuiera na zdjęciu nie widze tylko ow. francuskiego:evil_lol: