-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='Julix']Czapki na pewno.[/quote] no, no czapka super:evil_lol::evil_lol:tez chcę taką tylko,że oczowchodzący* róż:evil_lol:
-
[quote name='Kincia']To czemu czepiasz sie tylko mnie?[/quote] Nie czepiam lecz mówię,że lekka monotonia tutaj się dzieje :evil_lol: ze trzeba bylo założyć galeria naszych ciuszków:evil_lol:
-
[quote name='Kincia']Zazdrościsz?:roll:[/quote] Nie moja droga:evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo niby czego?:evil_lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
KaRa_ replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']portretoweeee :loveu::loveu: Kasia, jestem wprawiona w banerkach na dużo psów, bo robię banery Karze a ona ma psów 5[/quote] No wiesz co aż taka pomyłka:evil_lol:ja mam tylko 6:lol::lol::lol: -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
KaRa_ replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek']Na pewno nie:shake: Ja z Olkiem nie rozmawiałam, nie pisałam ani nie mówiłam o nim od dawna:shake: I nie mam pojęcia o co chodzi z opisem moim, jeszcze bym mogła uwierzyć jakbym go gdzieś w historii miała na gg ale niet, tylko 2 opisy i 2 rozmowy, w tym jedna z rose i jedna z moim kuzynem a co wyście widzieli to ja już nie wiem Z resztą wsio jedno[/quote] Może braciszek jaja Ci robi? -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
KaRa_ replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek']z kim ze mną rozmowę?? Ja w życiu takiego opisu nie miałam, nawet nic o Olku nie było Od piątku jak Luca u mnie była mam jeden i ten sam opis ten co teraz... Ja wiem że mam nie równo pod sufitem ale nie aż tak:shake:[/quote] To może lunatykujesz i piszesz?:evil_lol: -
U mnie psy jedza Brita, ale mysle nad zmiana na Acane. Raz ja dla szczeniaka mialam i nie sluzyla, dlatego dla doroslych chce sprobowac .
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
KaRa_ replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
No powaga taki opis miałaś, no i Olek mi mówił;) Dlatego pytam o opisy bo też mi się śmieszne to wydawało , ale Olek pokazał mi rozmowę:lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Anecioreczek']tyle bede musiała isc na nogach? xD buahha xD[/quote] Ktoś mądry wymyślił PKSy wiec tym dojedziesz do Sierakowa;) -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
KaRa_ replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek']od kogo i do kogo?? chętnie się dowiem[/quote] Przecież miałaś nawet wczoraj przez min wyświetlone imie;) Dlatego się zdziwiłam i się dzisiaj pytam. Bo słyszałam,że Olek jest nękany miłosnymi słowami:roll: -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
KaRa_ replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek']Czyli podsumowując czas zmienić hasło w gg Nie wiem skąd taki opis miałam:shake:[/quote] A mi nawet doszły słuchy do kogo ten opis był kierowany:cool3:i mam to od dobrych źródeł;) -
[quote name='malawaszka']ojj Kara Kara - a jak wstawiali tu swoje foty tylko Orzech i Paulinka to Ci nie przeszkadzało, zresztą Rose też sporo wstawia :eviltong::eviltong::eviltong: mnie tam nie przeszkadza, że te same osoby wstawiają - jak lubią ;)[/quote] Ale nie tak czesto i takich ilościach;)bo ja lubię jak ktoś da raz na jakiś czas i widać zmianę o!:eviltong:Jak to się ludzie zmieniają to miło się ogląda, a tak widze tylko ubrania zmieniające się:evil_lol:chyba,że chodzi o pokazanie stroju toć też można na ten temat komentarze dawać co się nam podoba a co nie:lol:
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
KaRa_ replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Anecioreczek']Chciałam powiedziec,że ja tez widziałam ten opis "kocham Cię" jesli o to chodzi ^^[/quote] Patikujek no powiedz co przed nami ukrywasz:cool3: -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
KaRa_ replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek']Bo ja od piatku mam opis ten: [URL]http://areszto.wany.pl/i/2122012/Zabrze/patrycja-Gluch.html[/URL] A wcześniej nie miałam chyba z miesiąc gg zainstalowanego, dziwne[/quote] Nawet Ania Ci sie właczyła i pytała o opisik;) -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
KaRa_ replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek']Ale ja nie miałam takiego opisu:shake:, nawet w historii opisów takiego nie mam:shake: Ty masz mój aktualny numer gg??[/quote] No aktualny mam;) -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
KaRa_ replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek']jakie?? Chodzi o to co mam teraz?? A Baksik tego aparatu sie mniej boi bo lampy błyskowej rzadko używam, ten fuji ładnie mi światło łapie i nie rozmazuje zdjęć bez lampy, więc już nie muszę mu po oczach świecić[/quote] No te,że zakochana jesteś;) Czyli Baksik bez lampy korzystniej wygląda;) -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
KaRa_ replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Oo od kiedy tak czujnie Baksik wygląda na zdjęciach,te uszy do gory, ogonek wysoko:cool3: chyba tego aparatu się tak nie boi,że uszu nie ma za siebie i ogona pod sobą:lol: A Ty co ostatnio masz takie opisy na gg:lol::lol: -
Kincia przepraszam ale te Twoje zdjęcia stają się nudne już :roll:Fakt faktem to galeria dogomaniacka ale trochę dużo tych fot dajesz,a jak widzisz coś mało osób je komentuje:roll:. Albo te filmiki co jak pare osób powiedziało,że są bez sensu. Wydaje mi się,że nie pokazujesz siebie na tych fotkach tylko jakie Ty życie prowadzisz:roll: Mysia bardzo ładne zdjęcie i też sądze żebyś nic z włosami nie robiła bo masz bardzo ładne i widać,że fajnie się układają;)
-
Za dużego powodzenia ta wystawa nie ma :lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Komarze mi się wydaje,że ty to taki Seweryn:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Auto zepsute, komórka zepsuta:evil_lol: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
W koncu dzięcioł na drzewie jest:evil_lol: -
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy7.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy16.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy13.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy12.jpg[/IMG]
-
Risa [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy8kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy10kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy11.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy4.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy5.jpg[/IMG]
-
za daleko jak dla mnie
-
Chcieliśmy spróbować Acany lecz nie ma w 15kg workach:crazyeye:a 3kg nie opłaca mi się kupować przy 6psach:roll: