-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Patikujek'] Ma to po pani(też gdzieś tam jest moje zdjęcia jak przez przeszkody skacze:evil_lol: [/quote] Tej yorki pomyliłaś :turn-l::turn-l::turn-l: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='basia bonnie']super:cool3: jednym słowem: będziecie zakłócać ciszę nocną:diabloti::evil_lol::evil_lol: a będzie Komar śpiewał "zostawcie titanica" tak jak na filmiku z Waszego sylwestra?:evil_lol::evil_lol:bo to było boskie:oops::loveu:[/quote] No wiem,wiem bosko śpiewamy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:może za drobną opłatą, za jaakies kanapeczki na śniadanie to może będzie dało się coś załatwić by zaśpiewać bo Rose ma wpływ na Komara:evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']Nie macie co robić?:crazyeye: 5 stron do tyłu byłam, a się tylko na 2 godzinki zdrzemnęłam :evil_lol: co do grilla Kara ma racje, siano dacie to się z nami dogadacie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] yo yo księgowo, ale dałaś ryma:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
A nasz będzie najgłośniejszy bo będzie gitara, grill, alkohol, dobry klimat i aussik:evil_lol::evil_lol::evil_lol:i przybysze z domku nr 1:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Karilka']To są jeszcze domki "niezagospodarowane?" I tak założe się, ze będziemy wszyscy siedzieć w jednym jak sie da:evil_lol:.[/quote] Mamy do dyspozycji 11 domków na razie są złożone 6, wiele osób jeszcze nie podzieliło się wiec możesz stworzyć kolejny gdzie dołączą jeszcze 4 osoby;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Atkaaaa']:placz::placz::placz::placz::placz::-(:diabloti: [SIZE=1]Ostatniego dnia zlotu Duke tajemniczo zniknie...:diabloti:[/SIZE][/quote] Na prawdę poznasz tego psa i będziesz miała go dość wiele osób go ma dość po 2minutach :evil_lol::evil_lol::evil_lol: gdyż za bardzo pokazuje swoje uczucia :D -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Atkaaaa']Chciałabym :D! Mój też hm.. budzi... nie wdawając sie w szczególy :D[/quote] Ale i tak się z nim nie podziele:eviltong: On jedzie na ten zlot w formie go tam szkolenia, nie zabaw;) Bo się będzie chłopak uczył skupiać na mnie przy obcych psach:lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Karilka']A my? W którym domku możemy odespać sie czasami?:roll: Ktoś może nas przygarnie?:oops:[/quote] Możesz stworzyć sobie własny domek bo reszta zapełniona bo nie wszycy się wpisali do domków:cool3::cool3::cool3:bo tak będziesz miała wyrko dla siebie (a może pieska?:evil_lol:) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Atkaaaa']To jak pojade to biore na siebie Aussie :D Kto mnie do domku przygarnie :D ?[/quote] Nie chciałabyś:evil_lol: Są tu osoby co mojego diabła znają:evil_lol: Szczególnie Asia może duuużo opowiadać:evil_lol:. np o budzeniu, o cieszeniu się:lol::lol::lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia&gordonisko']A więc Asia&gordonisko-domek niestety bez psa, bo nie dam sobie rady...[/quote] Ok Asia jak wejdzie to napisze;) 180zł poprosimy na konto:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Karilka']KaRa psami Cie poszczujemy i udostępnisz grilla:eviltong:.[/quote] Się nie czytało regulaminu, łagodne psy do psów i ludzi a ja ludziem jestem:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Mój australijczyk będzie go strzegł :diabloti: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia&gordonisko']Uzyskałam zgodę dwóch dziewczyn, czekam na pozostałe. Jeśli się zgodzą, to niepewnie, ale można mnie zapisać do domku nr 6... [SIZE=1]Czekam na zgodę McDzik oraz Baffi... Mam nadzieję, że się zgodzicie ;)[/SIZE][/quote] To poprosimy: osoba-pies-domek/namiot ta formułka jest najbardziej czytelna;) A jak się nie zgodzą to ja się postaram Ciebie do szóstki wepchnąć:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='goldenka245']W tym roku chyba jedzie najwięcej osób? ;)[/quote] No jasne bo w końcu jest dobra organizacja o każdy szczegół, bo Asia dba o każdy szczegół. Tu jest jak firmie: Asia -szef Rose - księgowa Ja - kierownik i dłuuga lista innych osób:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Za drobną opłatą może da się coś załatwić z grillem (ależ będa machlojki w moim domku:evil_lol:). Założymy se normalnie biznes prawda Rose i Komar?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Izabela124.']Asia&gorodonisko tez jedzie, tylko niech sama siv wypowie[/quote] Tak,tak prosimy się wypowiedzieć;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Karilka']Powinno być fajnie. A będzie dało sie skombinować np. grilla?[/quote] Ja se biorę grilla :evil_lol: i będę moim domkowiczom piec kiełbaski :P -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Karilka']O kurcze ale sie nas dużo robi:multi:. Super;).[/quote]\ No parę osób jedzie na ten zlot:evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='magda_drakkar']No fakt:evil_lol::roll: Chociaż bliżej Lubaczowa jest np. Przemyśl czy Jarosław, no chyba że też nikt nie wie gdzie to jest:lol:[/quote] Lepiej dać większe miasto czyli ten Rzeszów;) -
[quote=Q'CELTIC;9780893]dokladnie ! te trzy warunki musza byc spelnione przede wszystkim :diabloti: hodowla to ciagle dazenie do doskonalosci a ze nikt jeszcze tego szczytu nie osiagnal to dlatego hodowanie nadal ma sens i nadal kazdy powinien dazyc zawsze i przede wszystkim do tego aby to hodowanie bylo na coraz wyzszym poziomie ! i tego serdecznie hodowcom zycze !!! :multi:[/quote] I mam nadzieje,że na tym ta "bitwa" skończy się. Każdy ma swój stosunek do swoich psów i to uszanujmy. NNL ma taki, Ty masz jeszcze inny, a np inna hodowla jeszcze inny. Póki psom się krzywda nie dzieje to jest dobrze. A wierze,że w NNL, Q'CeLTIC, Energizer, Kraśnym Borze czy w Porządnej Rodzinie każdy kocha swoje psy i chce dla nich najlepiej.
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ależ dałaś zdjęcie nie widzisz,że mój kundel na yorka się rzuca:lol: Pokaż mamie ten film i powiedz,że te małe to groźniejsze niż te duże:evil_lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=Cgv52KDRrV4[/url] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='baffi2']Właśnie odwiedziłam pierwszą stronę i zorientowałam się że doszły do naszego domku 2 osoby a nic o tym nie wiedziałam:crazyeye: ze mną nic nie ustalałaś:razz:[/quote] I tak by trzeba było Wam kogoś przydzielić, więc nie narzekać. -
[quote=Q'CELTIC;9780652]ja tez bardzo sie ciesze ze jednak wiekszosc hodowli BC w Polsce dzielic sie wiedza, doswiadczeniem ale takze i problemami i mozna naprawde byc w takim gronie :-D jestem ta szczesciara, ktora utrzymuje wrecz zazyle stosunki z paroma takimi hodowlami w Polsce, z paroma bardzo serdecznie a nawet z tymi, ktore znam slabiej, wrecz przelotnie nadal dobre, wiec wiem ze mozna :-D wiekszosc hodowcow w Polsce naprawde potrafi wspolpracowac :-D i tego zycze tym, ktorzy do tego jeszcze nie dorosli !!! :diabloti:[/quote] Ciesze się,ale widze że ogólnie wojna jest wszystkich hodowli z NNL? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam bo na borderkowie czytam, że chodzi tu o wielkość psów w tej wojnie,że NNL ma lekkiej budowy, a nie cięższej jaką inni hodowcy preferują. Ja osobiście wolę tym pośredni nie za lekki nie za ciężki by się z aussie nie myliły chociaż ta moja rasa bardziej,że tak powiem kwadratowa:lol:. A na aussikowym mamy ciekawy temat border/aussie że niektórzy wstawiają zdjęcia i tych i tych i które to które i nawet osoby długo siedzące w rasie czasem mylą;). Ja nie powiem nie zaleznie jaki border się urodzi czy o złym umaszczeniu, czy za lekki, czy za ciężki ważne by hodowca zadbał by poszedł w dobre ręce bo to trzecia według mnie zasada hodowcy, pierwsza to zdrowie, druga by psy przypominały wzorzec, i hodowca umiał znaleść jak najlepszych właścicieli. A pieniądze w hodowli? wiadomo hodowla to raczej straty pieniężne niż zysk ale liczy się pasja do danej rasy. Pisze też to jako hodowca może nie psów lecz szczurów a powiem,że w moim wypadku trudniej;)
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='magda_drakkar']Czemu nierealne?:diabloti:[/quote] Bo pozostało pare dni. -
Przeczytałam cały temat i wydaje mi się,że tu wojna na hodowle jest:roll: Moim zdaniem hodowcy powinni się spierać, pomagać sobie nawzajem by godnie tą rase reprezentować w Polsce gdyż jest w naszym kraju młoda rasą. A tu można powiedzieć monopol się robi. Ciesze się, że w mojej rasie hodowcy są wyrozumiali i jest tylko jedna hodowla , która nie rozumie programu zdrowy aussie na tyle ile jest. I każdy dzieli sie grzecznie swoimi doświadczeniami, a nie by kogoś udupić, czy to lajk czy hodowca.To chyba kolejny plus dlaczego wybrałam aussika;).
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
To w takim razie poprosimy o wpłatę zaliczki do końca tego miesiąca (co pewnie nie realne) wiec całej sumy 180zł od osoby do końca kwietnia;)