A policzcie sobie,że za opiekuna też nie małą kwotę się płaci:shake:a dojazd, pewnie kazdy coś tak kupi pełno samkołyków,piłek, czy nowy ciuch by dobrze się biegało i wyniesie że taki oboz kosztuje ok 1150zl:shake:
Ja na 100% nie jadę, córką Kulczyka nie jestem nie dam takiej kwoty za niepełne 6dni:shake: