Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Aussik się zaplątał:loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='Patikujek']Nom oczy to Karolinka ma supernistyczne:loveu: Ale podzielić się nie chce:shake:[/quote] Moje oczy, i tylko moje:evil_lol:nie dam nikomu:lol:fakt faktem oczy najbardziej mi się w sobie podobają szczególnie kolor :loveu:a reszta to już fe:evil_lol: Justa to mnie zasmuciłaś:-(a taki ma łady uśmiech koleżko :lol:
  3. [quote name='Justa']Ja wciąż jestem nieśmiała, małomówna i nudna :evil_lol::diabloti::eviltong: Kara a który ci sie podoba? :cool3: Masz śliczne duuuuże oczy ! :loveu:[/quote] Ten blondynek przy kwiatku :loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. :multi::multi::multi: No wiesz co takie ciacha a Ty nie rozmawiałaś:evil_lol: A kiedy już stałaś się śmiała?:evil_lol: To ja dam teraźniejsze:oops: [url]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy1-6.jpg[/url] i na parę miesięcy starczy moich zdjęć:lol::lol::lol:
  5. Ej no ja takich przystojniaków w klasie nie miałam:placz::placz::placz:
  6. Na samej górze w białej bluzce :roll:?
  7. Bo Tabliczka ładna:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. W okularkach !!
  9. Pokaż, pokaż zdjęcie z I klasy:lol::lol::lol:
  10. [quote name='Justa']Ale urocze zadowolone z życia dziewczątko :p[/quote] Kazali mi pozować:placz:
  11. [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy1-5.jpg[/IMG] Ja w wieku 10lat :evil_lol::evil_lol::evil_lol:i od tego czasu sadełko zaczęło się osadzać:evil_lol:
  12. [quote name='Justa']:evil_lol: Aczkolwiek ja ja byłam mała to byłam taki nieśmiałek, że jak mama mi dała na czekolade to bałam sie iśc do sklepu i ją kupić :eviltong:[/quote] :mdrmed::mdrmed::mdrmed: Ale za to ile pieniędzy zaoszczędziłaś:evil_lol:
  13. [quote name='Justa']No chyba każdemu od podstawówki kg przybyło :evil_lol: Nawet z racji wzrostu, nieee? :evil_lol:[/quote] i racji coraz to smaczniejszych batoników i czekolad:evil_lol:
  14. [quote name='Justa']A żebyś sie nie zdziwiła jak kiedyś wygrzebie twoją metamorfozę i opublikuję tutaj :cool3::diabloti: Już nie rpzesadzaj, że od podstawówki sie nie zmieniłaś :eviltong:[/quote] Podrosłam może ze 5cm i doszło mi kg a tego ile już nie zdradzę:evil_lol: ach jak to być dobrze wiecznie młodym:evil_lol:
  15. [quote name='Justa']Kara, ja na Dogo zawitałam 6 lat temu prawie, więc chyba miałam prawo się nieco zmienić :cool3: W końcu o ile dobrze liczą kończyłam wtedy podstawówkę :evil_lol:[/quote] Ja rok po Tobie wiec niby tez powinnam się coś zmienić a tu nic:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a ten sam rocznik:lol:
  16. Justa Ty to na prawdę bardzo się zmieniłaś!Ja pamietam a poczatkach dogo Ciebie toć Ty inna byłaś;)A teraz a prawdę nie do poznania;-) A ja od momentu jak tu weszłam na DGM to w ogóle się jakoś nie zmieniłam, no chyba że sadełka mi doszło jeszcze:evil_lol:
  17. Mi tam moje 20lat nic nie daje jeśli taki wyjazd to prawie cała moja miesięczna pensja :placz:
  18. Patrząc na fotki to Enigma ślicznie prezentowała się na wystawie;)
  19. [quote name='evaxon']im mniej wiesz tym dłuzej zyjesz:grin:[/quote] ale ja chcę wiedzieć:placz:może kiedyś dostanę się do milionerów i będzie pytanie o Tole:placz:i co miliona nie bede miala, musicie powiedziec:placz:
  20. A ja nie wiem kto to Tola Sz:niewiem:
  21. Ja bym chętnie zobaczyła zdjęcie Dzagi ala'legitka ;) i szczególności uśmiechniętej;)
  22. A policzcie sobie,że za opiekuna też nie małą kwotę się płaci:shake:a dojazd, pewnie kazdy coś tak kupi pełno samkołyków,piłek, czy nowy ciuch by dobrze się biegało i wyniesie że taki oboz kosztuje ok 1150zl:shake: Ja na 100% nie jadę, córką Kulczyka nie jestem nie dam takiej kwoty za niepełne 6dni:shake:
  23. [quote name='malawaszka']haha ale to nie mnie przeszkadza a napisałam o Tobie boś Kary koleżanka :eviltong:[/quote] Rose to przedewszytkim za dużo zdjęć wstawia,przez 15lat na nią patrze to chociaż niech tu da mi odpocząć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='Kincia']To sobie kup. Jak ci tak bardzo nie pasuje to zaloz galerie ciuchów to bede wklejac tam foty.[/quote] Fakt,faktem taka galeria mogła by byc ale raczej na Offie:-( bo człowiek o modzie duuużo się moze dwoiedzieć:cool3:
  25. No wstawiają inni zdjęcia ale nie po 5/10 :evil_lol: raczej 2/3;) Żeby nie było wstawie swoje zdjęcie:evil_lol:moja czapeczka jest najładniejsza:evil_lol:nikt nie ma takiej ładnej jak ja na tym zdjęciu:loveu: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ans5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...