Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Tak jak pisałam mogę postarać się o adopcję w naszym sklepie dość często to robimy jak ktoś oddaje dorosłe zwierze czy młode to nie sprzedajemy a dajemy do adopcji. Tylko jest jeden warunek nie może być zdziczałe bądź chore. Ja dziś jestem w pracy od 15tej w King Crossie wiec jesli byłby złapany to można przyjechać obejrzę go ocenimy wiek, stan zdrowia mniej więcej czy świerzbu nie ma ani żadnych innych pasożytów i postaram się go ulokować w sklepie.
  2. [quote name='PaulinaT']Ale złapię i co dalej? Choroba. Do domu nie mogę - Lalka oszaleje.[/quote] Hmm jesli to młody i zdrowy szczur to mogłabym go może wziąć do adopcji do sklepu:roll:.
  3. uklęknij tam weź do ręki kawałek mięska, makaronu i podłóż, i czekaj jak trochę się wychyli i jeśli się boisz załóż rękawice murarskie i weź go złap;). Bo niestety takie szcuzry często umierają w naturalnym środowisku gdyż są zauważalne dla innych zwierząt.
  4. Risa [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy10kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy11.jpg[/IMG]
  5. [COLOR=Black]Elitesse [/COLOR]widziałam dziś Ciebie w Teleskopie miejski dziennik jak stałaś na ringu z średniakiem;), a później była pokazywana sędzina co mnie w Toruniu sędziowała z swoim PONem;) Wie ktoś czy aussiki jakieś były?
  6. My kupiliśmy legowisko na allegro ale stwierdziłam,ze na pewno nie meduza że chce lekkie legowisko bo często będzie przenoszone, bo jak jestesmy w domu pies jest w pokoju z nami a jak zostaje w domu to na korytarzu ;) i ma ładne duuże gąbkowe legowisko;)
  7. Ja bym chciała jechać lecz 6h w pociągu odstrasza trochę a wydaje mi się sędzia ciekawy:roll:
  8. Fakt faktem mało czasu a do końca marca wpłacamy wszystko;)
  9. [quote name='Jureja']My też jedziemy:).[/quote] Tak,tak my też będziemy;)
  10. [quote name='Mysia_']takiej to dobrze :eviltong:[/quote] A co u Was w pracy nie podaje się urlopów letnich z wyprzedzeniem?:eviltong:
  11. [quote name='Patikujek']Ja jakbym nie miała przypadkiem wolnego to już jakoś to załatwię, na przykład nagle się rozchoruję na tydzień:evil_lol: Zlotu nie przepuszczę[/quote] Ja już mam urlop zaklepany na ten czas:evil_lol:
  12. [quote name='Marysia_i_gończy'][B]Magdo [/B]jesteś kochana :loveu: [B]Aniu[/B] jaki Bibi? [B]Julix[/B] trudno zdecydować... jedynym samcem, który będzie, to Dino, może pogadaj z Kingą czy dacie sobie z nimi radę...? Do wszystkich! Mi się coś przesunęło i chyba najbardziej pasuje mi NIEDZIELA 2 MARCA (w sobotę coś mi wypadło...). Jak Wam ten termin pasuje? Niestety z Tośką chyba nie damy rady się zgrać :-( Poza tym - czy ktoś może umie pisać ładne pisma z prośbą o...? Jeśli tak to proszę o kontakt na priv :modla: bo ja to ciołek w tych sprawach jestem... a o teren chodzi ofkors :p[/quote] Marysiu a ja mogłabym też jechać??bo jeśli tak to bym wzieła sobie wolną niedziele w pracy. I każdy sam sobie transport organizował? I jeśli bym mogła to z Erą bo na paweno nie z Duke
  13. Spike ( zobaczcie jak sobie kamyka położył na łapach):lol: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy9kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy8kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy13kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy11kopia.jpg[/IMG] A te blizny na pysku to wina Sabusi:angryy:bo ona baaardzo pilnuje swojego jedzenia
  14. Ale słodziak z rudego kocurka:loveu::loveu::loveu:w sam raz jako nowa zabawka dla dzięciołka:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Ładne zdjęcia aparat robi;)A Baks chyba nie bardzo zadowlony z tych zdjęć:evil_lol:
  16. Staruszka moja:loveu:Jak widać jeszcze zbytnio siwego pyska nie ma ( ach te bez stresowe życie:evil_lol:) ale ząbki już swoje lata pokazują [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy14kopia.jpg[/IMG] troszkę się zmęczyła gonitwą za wronami [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy12kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy15kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy10kopia.jpg[/IMG]
  17. Ale ja już wkleiłam te zdjęcia:eviltong: A co do filmiku to ja go nie mam na swoim aparacie
  18. [quote name='Anza&Hacker']Gratulujemy sreberka - wiedziałam, że sobie poradzicie na tych wystawach! :thumbs:[/quote] Sreberka tak się nie ciesze, co z oceny doskonałej;). Bo ważna dla mnie była ocena niż medal, który pewnie i tak zgubie:evil_lol:. Z obiecującej na doskonałą przeszedł Djuczek:multi: A najśmieszniejsze,że młodemu strasznie się wystawy podobają bo duuużo psiaków do okoła, no i pańcia daje dużo jedzonka na ringu:loveu:że pupa aż mu się całą rusza:lol: [quote name='Patikujek'] A co tak mało fotek z wystawy, myślałam że Djuczka to obfocicie z każdej strony??? Ale gratuluję srebra, świrus na nie zdecydowanie zasługuje a jeszcze bardziej na złoto[/QUOTE] Toć dużo zdjęć zrobionych jest:lol::lol:jeszcze mam nawet filmik jak biegam za psem na ringu:evil_lol:
  19. Kto szybszy [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy2kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy1kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy3kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wy4kopia.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/jezorek6.jpg[/IMG] Zdjęcie troszke stare ale pokazuje charakter Delty:evil_lol:
  21. Dziękuje, dziękuje:cool3: A dzisiaj mi się Delta wytarzała w gnojowniku:shake:śmierdzi od niej na kilometr:roll: to nawet Sharon się nie wytarzała a uwielbia to robić:roll:
  22. Pomyślimy nad tą wystawą:cool3:
  23. [quote name='Izabela124.']Ja tez wybaczylam Ale kiedy tam pojedziecie?[/quote] Może w marcu pojedziemy zależy to od pogody, od naprawy auta, no i od funduszy naszych bo to jak pisałam nasza dobra wola ;)
  24. [quote name='Mysia_']Ja tam Wam wybaczyłam :cool3:[/quote] I tak trzymać, i tak trzymać:evil_lol:
  25. Ale Deli urósł:loveu: coraz słodszy jest:loveu:aussiki w tym wieku już takie ładne nie są:lol:
×
×
  • Create New...