-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Śliczna sunia!!!Taki aniołek z niej :angel:
-
Raczej z zaproszenia nie skorzystam :lol: :lol: Chcę jeszcze dobrze bez uszkodzeń pożyć :wink:
-
Jakie Mikuś ma żółte ząbki :) Widać, że pani mu nie myje :evilbat: Śliczny nietoperek :D
-
Ja zawsze mówie że nowa rasa husky polski :lol: ale i tak wiele osób wie że to kundle, ale nie wstyd mi za nie bo to nie rasowce. Ja do końca życia będę zawsze w swoim gronie miała kundelki bo one są niezwykłe nigdy nie wiadomo jakie będą itp... to są ciągłe niespodzianki, które kocham :) Ostatnio ludzie pytali mnie się Sharon jakiej jest rasy a ja, że bardzo żadka z afryki rasa wyżła snegalskiego :lol:
-
Faktycznie wyglądają na niebieskie, ale raczej ta rasa niebieskich nie posiada tylko żółtawe :wink:
-
Lubię wyżwy :) Ludzie moją kundlice bylą z miniaturą wyżła niemieckiego :o :lol: :lol: chociaż miniaturek nie ma :wink: Monikapal to mieszkasz niedaleko mnie bo ja z Skórzewa jestem 8) Dziewczyny co powiedzie na spólny spacerek z dodatkiem jednego kundla :lol:
-
No pół miasta bym musiała przejechać :lol: Ale terenki fajne masz do zabawy z psem :wink:
-
.:::Gosia:::. gdzie masz takie ładne terenki w Poznaniu do spacerków?
-
I jak nadal aktualne spotkanie pierwy weekend po Sylwku ? i tak a'propo jakimi psiakami będziecie? bo ja mam dylemat jakie psisko zabrać ze sobą czy czekoladkę jakąś albo Ercie :lol:
-
też jestem za pierwszym weekendem po Sylwku 8) Mam nadzieje, że pogoda dopisze
-
Ja jestem za spotkaniem :) Bo miło byłoby jakby psiaki pobawiły się w większym towarzystwie 8)
-
2metry dla moich psów to nic, musiałam na połowe kojca założyć siatkę a na drugą połowe dach, ale jeśli chodzi o podłoge to u mnie jest połowa kojca wyłożona drewnem, a druga zalana betonem.
-
Podróż z czworonogiem środkami komunikacji miejskiej
KaRa_ replied to Demonek's topic in Podróże i wypoczynek
Bileciki w Poznaniu na dużego psa muszą być normalne i pies musi mieć na sobie kaganiec 8) Raz jechałam psem komunikacją miejską i ludzie jeszcze patrzyli na psa dziwnie chociaż miał kaganiec itp... -
Ja mam gorszy problem bo sharon 6miesięcy załatwia mi się w pokoju :-? Wie, że na dworze ma się załatwiać i wogóle...ale lubi sobie w domu popuścić czasem
-
Sharon spotkała Szymka 8) Minka Sharon mówi sama za siebie :) Kto kogo zje? Gdzie ten królik uciekł nam pod biurko :wink: Interesująca rozmowa... I gdzie mi uciekli przyjaciele? Ooo :wink: Śpimy razem Szczurek? A wy tam czego? :wink: Moja piłka!
-
Wszyscy się Rudą zachwycają jest to koci karzeł :-? Jak wcześniej pisałam ma 5miesięcy a jest strasznie mała wielkości 2mies kotka no i przestała rosnąc. Weterynarz mówi, że widocznie jest nie do końca rozwinięta albo jest kocim karzełkiem 8) Dlatego mam wiecznego kociaka.
-
Kotki są regularnie szczepione, żeby młodych nie było. A tą małą Dzikuske muszę wydać bo niestety nie mogę miec tyle kotów ponieważ psy niezbyt się zgadzają, no i koszt utrzymania się zmienia, a tą Łatką jak będzie chciała zostać to niech zostanie to się nia zajme, bo wiadomo dorosłemu kotu trudno znaleść dom.
-
To teraz ja dam troche moich kotków 8) Miałam tylko cztery a coś ostatnio 2koty mi same doszły :-? No nic, nie wyrzuce przecież ich i niech sobie siedzą :wink: Na poczatek Ruda i Mysza Hmmm :-? Moja ulubienica Ruda Ruda z nową koleżanką Ruda na tym zdjęciu ma około 5mies a ten szaraczek ma ok 2mies :o Nazwałam ją Dzika bo jest dzika Fiołek i Era: Nie ma to jak wygodna pozycja :wink: A tutaj Czarna Nowa znajdka mamusia Dzikiej.Widać na co mi poluje :-? Nowa Łatka z Erą Tutaj z Rudą i Myszą: Jedzonko:
-
Mojej Sabuni też niedługo się przyda wizyta u dentysty bo coś kamień ma ostatnio na ząbkach :-?
-
Czas na nowe zdjęcia z spacerku :) No dalej pańcia idziemy :wink: Te drzewo jest moje! To się nazywa pole do biegania 8) Ja mam kamień, a córeczka na smyczy :lol: Kamieńa ci nie oddam :wink: Ale ze mnie "wyżeł" :wink: No daj mi kamień! Grrr,wrrr,brrr No rzuć nam, no rzuć! Kto będzie pierwszy? :wink: sarna i zajęc? Mam stojące uszy! Zjem was. Biegniemy do domu? Teraz jest moda na cięte uszy :wink: Gdzie zając? Lepiej uciekaj bo złapię cię. Co teraz porobimy? Uciekam w tych zaroślach straszy! Mój malutki kamyszek :wink: Na leżonco jest lepiej :wink: Pies na trufle? :lol: Śliczna jestem, prawda?
-
U mnie jak był kiedyś dom tynkowany i ocieplany to zabardzo Spike nie spodobał się jeden robotnik, który widać było że też go nie lubił bo nigdy go nie pogłaskał, straszył psa no i nigdy niczego dobrego mu nie dał. Więc kiedyś Spike uciekł z wybiegu z każdym z pracowników się przywitał a ugryzł w rękę tylko tego jednego :-? W domu na korytarzu jak był remont ostatnio to Era unikała częstego chodzenia po korytarzu bo przeszkadzał jej chałas i chyba zapach farby...
-
Już powoli zima nadchodzi 8) Era i pierwszy śnieg w tym roku (jak nastrojowo ubrana została :lol: )
-
Erka na tym zdjęciu wogóle nie dotykała nogami ziemi, bo te trawy takie wysokie były jak dla niej, no i musiała sarne udawać :lol:
-
Uwaga,uwaga czas na kilka nowych zdjęć moich czekoladek i nie tylko :wink: Delta na spacerku zaczepiła biedną Czarną: Saba nawet dała się uchwycić :wink: Saba i Spike (albo raczej ich tyłeczki :lol: ) Nie ma to jak biegać i skakać :) Władca tego terenu w całej osobie8) Tak właśnie wygląda kwiorzercza bestja... Cichutko aby nie zbudzić Sharon :wink: Ooo obudziła się Mała sierotka na drodze wielkiego świata :wink: Uśmiech 8) I gdzie ona znów ucieka? Widział ktoś Sharon? Latająca Era :wink: Coś nie tak z uszami :lol: C.D.N
-
Coś tu ostatnio cicho, więc postanowiłam wkleić jedno zdjęcie Ery i Sharon z jesiennego spaceru