-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Spać mi się chce... dwa dni bez snu piertwszy z nerwów przez psy, a drugi czuwanie nad Sabą... i dzisiaj znów będę leżeć obok niej i czuwać... chociaż jutro szkoła Jutro kalendarzowy dzień wiosny, chociaż niby był dziś o 13.33 bo z znaku ryby przeszedł na znak barana 8) i dzień wagarowicza 8) skorzystac czy nie o to jest pytanie :lol: :lol:
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
KaRa_ replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[quote name='coztego'] [quote name='olekg18']dzis nawet tylko mnie nie zlinczuj musiała wychodzic w kolczatce [/quote] [size=2]Że niby ja miałbym Cię zlinczować? Kreska też ma kolczatkę, aczkolwiek już jej nie używam. :) Zamiast zakładać kolczatkę lepiej poświęcić trochę czasu i nauczyć psa porządnego chodzenia na smyczy- gorąco polecam 8) To znacznie skuteczniej zapobiega ciągnięciu niż kolczatka ;)[/size][/quote] Moje chodzą w kolczatkach ( te duże) tak,że te kolce mają nie na szyji tylko zewnątrz do mnie :wink: a jak widzimy,że zbliża się coś lub ktoś kogo one nie lubią myk i szybciuko na kolce do szyji, żebym tą tróje lub czasem dwójkie utrzymała na spacerze, bo na zwykłych była by pewnie katastrofa :lol: albo też często mam kolczatki w kieszni na nagłe wypadki gdy sa na łańcuszkowych 8) Sabcia przedchwilą poganiała Sharon z kanapy,że musiałam interweniować... to znak,że coraz lepiej się ona czuje :wink: -
[quote name='Justa'][quote name='KaRa_TC'][quote name='Justa'][quote name='KaRa_TC'][quote name='Justa'][quote name='olekg18'] o moim kundliku inteligetnym i najpikniejszym :wink:[/quote] A jaki pańcio skromny widzę :lol:[/quote] Ja powiem tak każdy dobry właściciel kundelka lubi być skromny jeśli chodzi o te wspaniałe i szlachetne czworonogi :lol:[/quote] Jakaś dyskryminacja ludzi z rasowcami? :o[/quote] W żadnym wypadku :D Ja się staram,żeby psy były przez wszystkich uważane na równym poziomie a nie jak większość ogólu mówi o kundlach jak najgorzej, że zapchlone itp.[/quote] no to dobrze :D :D :D[/quote] wiem :wink: Ja chcę więcej fotek Kaji!!! :D
-
[quote name='Justa'][quote name='KaRa_TC'][quote name='Justa'][quote name='olekg18'] o moim kundliku inteligetnym i najpikniejszym :wink:[/quote] A jaki pańcio skromny widzę :lol:[/quote] Ja powiem tak każdy dobry właściciel kundelka lubi być skromny jeśli chodzi o te wspaniałe i szlachetne czworonogi :lol:[/quote] Jakaś dyskryminacja ludzi z rasowcami? :o[/quote] W żadnym wypadku :D Ja się staram,żeby psy były przez wszystkich uważane na równym poziomie a nie jak większość ogólu mówi o kundlach jak najgorzej, że zapchlone itp.
-
[quote name='Justa'][quote name='olekg18'] o moim kundliku inteligetnym i najpikniejszym :wink:[/quote] A jaki pańcio skromny widzę :lol:[/quote] Ja powiem tak każdy dobry właściciel kundelka lubi być skromny jeśli chodzi o te wspaniałe i szlachetne czworonogi :lol:
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
KaRa_ replied to PIKA's topic in Sterylizacja
A my mamy takiego pecha, że powinnam w poniedziałek jechać z psami do tego weta, ale kurcze transportu nie mam i mój miejscowy wet bedzie musiał przejąć pieski. Jutro mam zamiar go wezwać żeby dał lekarstwo Sabce i Spike , które zapisał wet który operował. -
[quote name='olekg18']kara -AMENN a jak tam sabcia,bo spikus to juz rozrbia diabeł :evilbat: który pies idzie nastepny pod skalpelek :roll: :wink:[/quote] Saba pomalutki lepiej się czuje, dziś nawet sama o własnych siłach stała i chciała wyjść na spacer bo stała pod drzwiami :D Zjadła troszeczke ryżu z mięskiem i warzywami :) A Spike już na spacerze pierwsze koty poganiał na drzewa :lol: A który następny idzie to nie wiem :lol: Poczekamy zobaczymy :wink:
-
Jaka Kajunia śliczna i się nie dziwie bo kundelki są najszlachetniejsze 8) :)
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
KaRa_ replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Wiem,że to temat o sterylce ale spytam się o kastracje bo to przecież "jeden pies" bo ma na celu to samo nierozmnażanie. Więc Spike jest od wczoraj kastratem i tu do Was pytanie... Czy on się zmieni? złagodnieje mu charakter?czy już nie będzie taki agresywny do dorosłych samców??? -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
KaRa_ replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Ale świetny! już idę wygrzebać w szafie jakieś czyste prześcieradło i zrobie! tak psy wyglądały po przywiezieniu do domu [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/przedster/poo.jpg[/img] -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
KaRa_ replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Masz może jakies zdjęcia takich kubraczków????? bo nigdy się tym nie spotkałam, a przeciez musze jej zrobić, bo w nocy mam zamair godzinkę się wyspać a nie tylko patrzyć na psa i pilnować. Przedchwilą napiła się wody troche poszczekałą, bo usłyszała jak psy na zewnątrz szczekały, to chyba dobry znak :) -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
KaRa_ replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Oto Saba i jej rana... [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/przedster/bee.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/przedster/bez.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/przedster/beztytuu.jpg[/img] Dziwi mnie jedno,że ona ma wszytą gaze do skóry przez nici... okropnie się czuje biedulka, lezy na kanapie i piszyczy... na spacerek na chwile ją wziełam żeby się załatwiła to musiałam ją podczymywac bo tak się wywracała. Najgorsze,że kołnierza nie mam bo w klinice mieli dość drogie, a ten co ja zrobiłam to nie nadaje się i już go saba zepsóła przypadkiem. A Spike się czuje jakby żadnego zabiegu nie miał tak ten wariat szaleje. Najśmieszniejsze było,że spał on w garaqżu w prowizorycznym kojcu obłożonym dywanem i miał tam kanape i jakoś uciekł i drzwi od garazu otworzył, i zaczynam go szukac bo psa nie ma i tak podchodze do jego kojca a on sobie śpi w swojej budzie :o -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
KaRa_ replied to PIKA's topic in Sterylizacja
No więc odebrałam psy!!! Spike czuje się świetnie już kota przy drzwiach do domu chciał pogonić, w samochodzie szczekał na przechodniów, a Saba wygląda jak siedem nieszczęść... Co wstaje to się wywraca, narazie cały czas leży u mnie pokoju na kanapie... wygląda bardzo kiepsko, wet powiedział,że jej przejdzie niedługo... -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
KaRa_ replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Olek wycałuj Kajunie odemnie, za to że tak dzielnie zniosła sterylke! Moje to pewnie teraz są ciente, a ja sama nie wiem co mam robić z nerwów... -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
KaRa_ replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Na Promienistej tuż przy Grunwaldzkiej jest ta klinika. Tufi nie ma potrzeby, jakoś spróbuje pogadac z wetami, jakby co zagadam ich jak przebiegła operacja, jakie witaminki dobre, i rózne duperele... -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
KaRa_ replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[quote name='Flaire'][quote name='KaRa_TC']pojade ponie, ale chwile poczekają ze mną na dworze na samochód bo dopiero kierowca może przed 15 przyjechać... [/quote] Ja bym radziła nie odbierać psów dopóki samochód nie będzie na miejscu. Pamiętaj, że one będą po operacjach - to nie jest stan, w którym należy czekać na dworze, jeśli można tego uniknąć.[/quote] Ale oni o 14 klinike zamykają, ale jak mi pozwolą posiedzieć z nimi w środku to będzie wspaniale. -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
KaRa_ replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Saba i Spike już są w klinice :( Cała się denerwuje, wprost się trzęse z nerwów... Wczoraj dzwoniłam do kliniki i mówili,że psy mam odebrac o 15, a dzisiaj mi mówią,że o 14 pojade ponie, ale chwile poczekają ze mną na dworze na samochód bo dopiero kierowca może przed 15 przyjechać... Ale dziś mi dopiero powiedzieli,że dojdą koszty kołnierza...ale tak myślę czy sama czasem nie zrobić bo kiedyś już robiłam dla kota i było dobrze... A jak je zawiozła do kliniki , to właśnie przyjechała telewizja i wet właśnie zajmował zię moimi psami i kto wie czy dziś czasem będą w Teleskopie :wink: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
KaRa_ replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Zajakąś godzine jadę z psami na zabieg, a zaraz zabiore je na spacer żeby wyprostowały kości, bo tam jeszcze zamkną je w małych klatkach dla oczekujących. Cała się trzęse z nerwów, żeby moim dzieciakom nic na tym stole się nie stało... Saba i Spike coś przeczuwają jak byłam u nich to całe jakieś psy są wygłupiałe, Saba z swojej budy nie chciała wyjść, a Spike wogóle nie zwracał na mnie uwagi, a tak to on piuerwszy przybiega się przywitać ze mną,że często aż leże na ziemi bo na mnie skacze... -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
KaRa_ replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[quote name='olekg18']kara -a jak ty bedziesz je teraz w domku trzymac bo raczej na dworze nie moga być w takachlapę??????[/quote] W garażu mam uszykowane kojce dla nich, obłożone dywanem i dla każdego kanape,żeby miały na miękim leżeć...bo do bud przez jakiś czas po zabiegu nie pójdą, bo boje się jakiejść infekcji -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
KaRa_ replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Jutro moja Saba idzie na sterylkie a Spike na kastracje... Jejku jak się boje! Cała z nerwów drżę i najgorsze,że psy to wyczuwają....Boje się dlatego,że one nie są zbyt młode bo Saba ma około 8-9lat , a Spike ma 6lat prawie. JA tego chyba nie przezyje :( :cry: Dziś je kąpałam 3godziny, żeby jutro na zabieg czyste pojechały, a nie całe od błota bo ciagle bawią się w kałóżach.... Prosze trzymajcie kciuki! -
A teraz ja swoje jakieś wkleje 8) Już mówie,że to są zdjęcia robione dla jaj bo ja okularów, różowych ciuszków i płaszczy nie nosze :wink: :lol: [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psy/jaaa.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psy/jaa.jpg[/img]
-
Dzień dobry! Wczoraj byłam w Warszawie no i tak stoje na dworcu PKP przy kasach i nagle patrze i Jacek Przypadek i Franek z Lokatorów :lol: Wczoraj miałam ciężki dzień wyjechałam o 2 w nocy a wróciłam do domu następnego dnia czyli dzisiaj o 3 nad ranem 8) Teraz tylko spać mi się chce :lol:
-
Za moją karte graficzną (za ok 1500zł ) to można by kupić jamnika z rodowodem. Ale teraz smutna wieść babcia mi dzisiaj umarła :cry: :cry:
-
[quote name='zaba14']Hej Kara karta graficzna naprawiona/wymieniona ?[/quote] Karta dopiero pójdzie na gwarancje, teraz mam porzyczoną od brata kumpla 8) Ale coś kiepska jest bo komp jakoś nie tak chodzi :wink: No ale to na pwien czas dlatego wytrzymam :wink: