Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. KaRa_

    zakoceni.pl

    Dla tych co lubią poduszeczki :) [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/64.jpg[/img] Opalanko na tarasie [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/65.jpg[/img] Uśmiechaj się ładnie to nam da tą szyneczkę [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/53.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/54.jpg[/img] A tutaj co za zebranie matek różańcowych? :lol: [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/52.jpg[/img] Kocur kumpeli teraz skończył roczek Emilek [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/49.jpg[/img] Delta zagnała kumpla na drzewo :-? [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/48.jpg[/img] Pokażcie jak się lubicie [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/47.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/46.jpg[/img] Co tam jest? [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/45.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/44.jpg[/img]
  2. KaRa_

    zakoceni.pl

    Wiosna przyszła i kotki wylegują się na podwórku :D [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/beztytuu.jpg[/img] Ruda wędruje sobie po barjerkach :D [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/31.jpg[/img] A tutaj coś dla fanów Mychy :) [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/32.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/33.jpg[/img]
  3. KaRa_

    zakoceni.pl

    jakoś nigdy nie zwróciłam uwagi,że mój pies wilka może przypominać :lol: A ona to taka łagodna jak baranek... no może faktycznie lekko podobne spojrzenie [url]http://img141.exs.cx/img141/4742/monty055yy.jpg[/url]
  4. KaRa_

    zakoceni.pl

    Co Wy dzisiaj macie z wilkiem :lol: Dziś pochodzi do mnie gostek i pyta się mnie jakie Delta ma bliskie pokrewieństwo z wilkiem :-? A ja wogóle wiedziałam o co mu chodzi...a gostek mówi,że ma pies strasznie wilcze oczy i wyraz pyska...dziwne bo ja jakoś nigdy tego nie zauważyłam :lol:
  5. KaRa_

    zakoceni.pl

    Miło mi, że podoba wam się moja Deltusia :)
  6. KaRa_

    zakoceni.pl

    [quote name='dbsst']Kara suuper avantarek masz extra[/quote] Dzięki! Myślałam,że nikt go nie zauważył :wink:
  7. KaRa_

    zakoceni.pl

    Ruda i Dzikuska przez moją siostre zwana Niunia [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rozne%20psiaki/015.jpg[/img] Koty podczas picia mleka [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rozne%20psiaki/016.jpg[/img] Mycha [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rozne%20psiaki/017.jpg[/img]
  8. No ba! Pewnie,że utrzymam :evilbat:
  9. Yeah zostanę wejściówkę :angel:
  10. Delty :wink: Spike ma jakby smutne spojrzenie tak jak Saba , a Delta ma tętniące jakby zyciem spojrzenie :)
  11. Wiecie, że dzisiaj zmiana czasu była??? :D Dzisiaj zmieniłam avantarka i co sądzicie o moim nowym? :wink:
  12. Na solarium chodzi Ruda? a ja czytałam, w jakiejś gazecie że ona naturalną ma taką karnacje :lol: :lol:
  13. KaRa_

    zakoceni.pl

    właśnie chciałam to powiedzieć :lol: Jest on taki z łusek z których wychodzą sztywne włoski :D Wspaniałe dotyku mają ogonki :lol:
  14. KaRa_

    zakoceni.pl

    Ruda się bardzo cieszy,że fotki się podobają :D Właśnie położyła mi się na kolankach ten każełek :wink:
  15. KaRa_

    zakoceni.pl

    Dzisiaj wchodzę do pokoju, a szczury były spuszczone i one uwilbiają spać na kocu który zawsze leży na kanapie, i tak patrze a między nimi bawi się Ruda,która delikatnie łapkami łapała je i puszczała :D Komicznie to wyglądało :-? Tylko ciekawe kto mi kota do pokoju wpuścił 8) [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/012.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/011.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/013.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/010.jpg[/img] Uwierzycie mi, że ten kot niedługo skończy rok?
  16. [quote name='dbsst']hahhhahaha pierwsza lekcja zaliczona[/quote] Lepiej notuj, bo jak Ci sprawdzian zrobie to nie będzie łatwo a nie chcę żeby jedyneczki się sypały, Żaba do ciebie to samo :lol: :lol: bo jak nie to na oślą ławkę Was dam :evilbat:
  17. Tak wyglądają szczury z falistą sierścią [img]http://asso.ratibus2.free.fr/ratsestelle/poucette.jpg[/img] Czyż nie słodki? [img]http://www.ratfanclub.org/mem_files/image006.jpg[/img] [img]http://www.skyclyde.com/harley2.jpg[/img] [img]http://www.petpeoplesplace.com/Gallery/Mammals/Small_Pets/images/rat11.jpg[/img] A to zwykły szczurasek dla porównania sierści [img]http://ratprincess.homestead.com/files/Portraits/week10/Isa_wolfie.jpg[/img] [/list]
  18. Chodzi wam o odmiane z falistą sierścią najczęściej są to rexy ale zdarzają się dumbo :D to jeśli chodzi o szczury :wink:
  19. T.Z
  20. Wreście pare dni wolnego! Mogę odpocząć! :angel: :angel: :angel:
  21. No więc Saba mi dom demoluje, bo już nie wytrzymuje w nim , ciagle patrzy się w okno albo stoi przy drzwiach... chyba jak dla niej jest za długo w domu :lol: Ale to oznaka ,że czuje się świetnie, próbuje mi szczury z klatek zjeść :evilbat: Spike też dobrze się czuje, biega i szaleje z Deltą :wink: Jak narazie wszystko ok :D
  22. hey ! Ja mam wlasnie informatyke i zostało mi troche czasu na pobawienie sie w necie :D co tam u Was? jak zdrówko? jak w szkole i w pracy i w domu? :wink:
  23. Dorka tak jak moja Sharon leży na oparciu :lol: bo tez ma dobry widok na okienka a co za tym idzie na świat 8)
  24. I nie tylko Kaja miała sterylke, bo wiele kundelków z Dogomani miało :D moje też.
  25. Zaczynam się bardziej denerwować bo Sabie ten gazik sam się zaczął odpadać, już tak wisi że trzyma się na dwóch szwach, a Spike jakby popuchnął ten flaczek po jajeczkach. Dziś będzie wzywany wet do domu żeby dał im antybiotyk i przy okazji obejrzał, będzie cięszko z Sabą bo obcemu nie chce dawać pokazać, nawet mojej rodzinie tylko mnie pozwala.
×
×
  • Create New...