Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Ok to wyjdzie,że razem mamy 8psów :lol: U mnie życie było sielanką do 15roku życia, a teraz to gorzej i gorzej...i tak nieraz było by dobrze umrzeć...ale nato się nic nie poradzi, trzeba żyć bo po coś Bóg człowieka stworzył :wink:
  2. Mi się zawsze marzył wyjazdo do anglii i stanów...a ja jak narazie tylko w swoim życiu byłam w Czechach i Niemczech i mam z tego złe wspomnienia... A ja chcę dalej poznawac świat :wink: Piwo mnie najmniej interesuje, bo żadko pije i każdego to dziwi u mnie w domu :lol:
  3. Czemu nie :lol:
  4. Daga zaadoptuj mnie ja też chcę do Anglii :lol:
  5. [quote name='daga10011'][quote name='KaRa_TC']A mi kurcze niedługo stuknie 18.... a tak dobrze być dzieckiem....[/quote] najlepszy wiek :D ..ja juz sama mieszkalam..od 17 roku zycia :lol: ...zamienimy sie??????????? :lol:[/quote] Hehe spoko możemy się zmienić, bo i tak moje dzieciństwo zabardzo mi się nie podobało i chciała bym mieć to wszystko za sobą i być starą babcinką na emeryturze.
  6. Eee to nie tak źle :wink:
  7. Ja posiedze 8)
  8. A mi kurcze niedługo stuknie 18.... a tak dobrze być dzieckiem....
  9. Czyli masz coś ok 30-32? :lol:
  10. Ja to dobrze być wolną :lol: Nie ma problemów z TZ :lol:
  11. Eee ile tam Daga możesz mieć lat 25?penie nie tak źle z tym zapominalstwem :wink:
  12. Ja też jestem zapominalska :lol: ale to chyba przez mój młodzięczy wiek :lol: :lol: :lol: Zauważyłaś,że Ty,ja, i dbsst okupujemy wszystkie galerie? :lol:
  13. nie zapomnę robić fotek, bo aparat zawsze mam przy sobie :lol:
  14. Wiesz co jeszcze krasc jej ???Ja to zglosze inspektorowi z Kociokwiku! :evilbat:
  15. thx 8) Jutro może znó porobie fotek róznych jesli nie zapomne :wink:
  16. Żaden tam haszczak, toż to czekoladowy wilk :lol: Ale ma tędencje do biegania jak haszczor :lol: Przyzekam to juz ostatnia na dzis fota. Nazwłam ją dłoń boga i świat :lol: :lol: :lol: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/hhhhhhhhhhh.jpg[/img]
  17. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Szpila ma pychol owłosiony jak moich szczurów ogonów, ale to właśnie jest dbsst! :lol:[/quote] hehehehe no ostatnio dziewczyna sie nie golila ;)[/quote] Bo zła pani jej pianki pewnie do golenia nie kupiła :lol:
  18. Bo Galunia mądra i wie,że podłoga jest chłodniejsza od łóżka 8) I na 100%koniec mój czekoladowy wilk [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/ab1.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/ab2.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/ab3.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/ab7.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/ab6.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/ab5.jpg[/img]
  19. Szpila ma pychol owłosiony jak moich szczurów ogonów, ale to właśnie jest dbsst! :lol:
  20. Szpila jest The best! :evilbat:
  21. U mnie też dyszą a dyszą, czekoladką do boksu włożyłam wielką wanne z zimną woda i sobie leżały w niej na zmiane :wink: A na wieczór zabrałam je nad rzeczkę, i długi spacer bo nie chchciałam z nimi w ciągu dnia wychodzić gdyż mają gęstą sierść i w tyum upale by się gotowały. A tu resztówka dzisiejszych zdjęć Sharon po pełnym dniu wrażeń [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a69.jpg[/img] w oczach widać zmęczenie, upałem [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a66.jpg[/img] i na trawce [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a47.jpg[/img]
  22. :lol: :lol: :lol:
  23. Dbsst a ty piszesz potrójne :lol: :lol: :o Erka odpoczywa [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a50.jpg[/img] schroniskowa dama [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a51.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a52.jpg[/img] Gzie tam lecisz? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a53.jpg[/img] i znów Mycha :oops: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a54.jpg[/img] Era pod krzaczkiem dziure wykopała i leżała :evil: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a64.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a63.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a62.jpg[/img] i z moją dzisiejszą prace psuła , mój skalniaczek kradła kamienie :evil: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a73.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a72.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a57.jpg[/img] Sharon i jej najlepszy przyjaciel [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a56.jpg[/img] A tak słodko sobie leżał Szymek [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a55.jpg[/img] i Ruda [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a61.jpg[/img] na apka chciała [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a59.jpg[/img] Mycha [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a71.jpg[/img] Czarna [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a70.jpg[/img] ściurki [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a68.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a67.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a65.jpg[/img]
  24. Bozie tą morde to mogłabym głaskać i głaskać bez końca :angel:
  25. Nie no chyba zawsze będę to powtarzać jak patrze na Dorke to widze moją Sharon :lol:
×
×
  • Create New...