Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Wszyscy się dziwią,jak mówię że Sharon to córka Ery a ojcem jest Springer Spaniel "pet". To dzisiaj pokaże wam jej ojca udało mi się zrobić mu fotki :wink: Na poczatku pokaże Sharon [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/039.jpg[/img] Mama Sharon czyli Era [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/013.jpg[/img] I co Was może zaciekawić ojciec Sharon 8) [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/029.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/030.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/031.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/032.jpg[/img] A teraz psiaki spotkane na spacerku Cavailer czy jak się to pisze :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/018.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/019.jpg[/img] Owczarek podhalański [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/022.jpg[/img] Wilczurka Saba [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/024.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/025.jpg[/img] Mix Asta [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/054.jpg[/img] Czarny owczarek i kundelek [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/057.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/056.jpg[/img]
  2. No to świetnie mają u Ciebie koszatniczk :wink: A jak mają na imie? :D Uwieobiam gryzonie :wink: Sama nawet nie wiem ile Delta ma w kłębie nigdy jej nie mierzyłam ale ona jest bardzo mała i drobna :wink: Jeśli nie zapomne to zmierze ją :wink:
  3. Czas na troche zdjęć moich czekoladek :wink: Fotki z wczorajszego spacerku :D Saba spuszczona bo jedyna usłuchana [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/180.jpg[/img] Buszująca [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/179.jpg[/img] Saba pokazuje kto tu rządzi [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/169.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/165.jpg[/img] odpoczynek po warjacjach :) [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/161.jpg[/img] Czuć zająca [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/147.jpg[/img] Saba wraca po nieudanej próbie złapania zająca :evil: [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/141.jpg[/img] Jak spacerek to i potrzeby [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/140.jpg[/img] Widać róznice koloryustyczną i wielkościową [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/129.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/122.jpg[/img] I moje ulubione zdjęcia czyli pozowane :wink: [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/110.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/19.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/18.jpg[/img]
  4. KaRa_

    zakoceni.pl

    Taaa koszty utrzymania są największe. Niby koty takie małe zwierzaczki dużo nie jedzą ale jak Ci przyjdzie stado kotów na obiadek to one kilogram, 2 zjedzą karmy.... Dlatego daje im mieszaną karme troche psiej i troche kociej. Żeby na kociej zaoszczędzić bo przy takiej ilośi moich psów psia karma zawsze jest :wink: I dzięki mnie koty są zawsze najedzone i 5kotów mam na stałe co się nie odalają, a następna 5przychodzi :wink:
  5. KaRa_

    zakoceni.pl

    Najgorsze jest to gdy trzeba tym biednym maluszką szukac domu :(
  6. KaRa_

    zakoceni.pl

    Wysterlizować ok 5 jak narazie kotek to sporo kasy nawet gdy są akcje... :( :( :(
  7. KaRa_

    zakoceni.pl

    Miałam znajomą co też tak jak ja przygarniała koty i była w TOZie i nic nie załatwiła i zabardzo nigdzie jej się nie udawało, więc przedzieliła w deomu pokój wielką siatką i odzieliła koty od kotek...ale i tak się tego nazbierało i połowie znalazła dom. Więc wysterlizowanie tych kotek to widocznie tylko moje marzenia...
  8. KaRa_

    zakoceni.pl

    Też bym chciała wysterlizować kotki lecz tyle to pieniędzy a tyle kotów wokół mnie , a ja taka kocia mama i przygarniam i karmie...i tak u mnie zawsze zostaje,że czasem jest u mnie ponad 10 kotów....
  9. Takich aktorów powinno być więcej! Linda przy nich to cienias!
  10. Haha Olek też miałam taką klatkie i ją przerobiłam :lol: tylko ja ją przerobiłam jako klatykie przejściową dla stada małych szczurków :wink: Wydaje mi się,że powienieś dorobić ze 2 półeczki :D A Kajunia śliczna jak zawsze :D
  11. :o :o :o Ten odcinek był świetny tyle akcji :o :o :o
  12. Olek Ty to masz pamięć :D A żadko się zdarza,że facet tyle pamięta z babskich rozmów :wink:
  13. Już wiele razy to na forum mówiłam :-? Saba i Spike są spokrwnione, widać bo mają taką samą ciemną sierść. Niestety jako mała dziewczynka nie wiedziałam nic o rozmnażaniu psów bo co 11letnie dziecko ze wsi mogło wiedzieć :wink: Nikt wtedy nie wpajał do głów,że nie rozmnaża się kundelków. Ale Saby ciąża była i tak przypadkowa bo wzieliśmy Sabe jako suke z cieczką już i miała niestety szczeniaki z białym husky. A Sharon to nawiększa rozbujnica z mojej psiej paczki :lol: Cały czas rodzinie wmawiam,że ją wydam ale tego nie robie :lol: Rodzina niestety nie pozwala mi na jej trzymanie, ale siedzi już u mnie długo i chyba tak zostanie :wink:
  14. KaRa_

    zakoceni.pl

    [quote name='Justa']A to [b]MYCHA[/b], czyli 5-letnia kocica mojej psiapsiółki Gosi :D [img]http://img174.echo.cx/img174/7466/pikno8cs2ci.jpg[/img] [img]http://img174.echo.cx/img174/4710/myszka14gd5dx.jpg[/img] [img]http://img174.echo.cx/img174/1488/myszka8kh9wn.jpg[/img] [img]http://img174.echo.cx/img174/6633/sonko2dt3so.jpg[/img] [img]http://img174.echo.cx/img174/6982/nakarmniku5im7ke.jpg[/img] :angel:[/quote] Ale ta Mycha jest podobna do mojej Mychy i nawet to samo imie :o :o [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b74.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b78.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b80.jpg[/img]
  15. A teraz ja :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/jaa.jpg[/img]
  16. Fotki z dzisiejszego rannego spacerku po podwórku Ery i Sharon Erusia bardzo lubi kotki [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b71.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b68.jpg[/img] Poproś [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b61.jpg[/img] Jaka figura :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b60.jpg[/img] No daj mi serka jeszcze [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b59.jpg[/img] Punkt widokowy [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b57.jpg[/img] Co się gapisz? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b56.jpg[/img] Pozujemy z kotkami [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b52.jpg[/img] Co macie dobrego? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b47.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b38.jpg[/img] Sharon [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b24.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b23.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b22.jpg[/img] Brr zimno, az się uszy trzęsą [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b21.jpg[/img] Mam uszy jak kaukaz [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b13.jpg[/img] Co mi się stawiasz [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b12.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b14.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b8.jpg[/img] A tak Sharon wyglądała po spacerku [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/a22.jpg[/img] Saba,Spike i Delta patrzyły zazdrosne na warjacje Sharon i Ery chociaż pięć minut temu były na spacerze [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b55.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b54.jpg[/img]
  17. KaRa_

    zakoceni.pl

    Jak dawono mnie tu nie było, ale to było spowodowane tym,że wszystkie moje koty znikły na 2 dni i jak przyszły miałam komplet mysz i ptaków na tarasie :o A teraz dużo foteczek :wink: Z dzisiejszego ranka Ruda i Fiołek jak zawsze musiała wejść w kadr Era [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b68.jpg[/img] Chociaż pada deszcz to i tak do mycia najlepszy jest język [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b67.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b64.jpg[/img] Fiołeczek schował się w zieleni [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b53.jpg[/img] dziewczynki [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b52.jpg[/img] Żółty serek to co moje rozbujniki uwielbiają [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b51.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b49.jpg[/img] Zbiorowisko kotów :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b47.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b46.jpg[/img] Fiołek i Ruda [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b42.jpg[/img] Czarna [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b39.jpg[/img] Era i Dzikuska [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b38.jpg[/img] Mała Dzikuska tonie w tej trawie [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b34.jpg[/img] Koci pocałunek [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b32.jpg[/img] Gdzie pies to i Dzikuska :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b23.jpg[/img] I cała 5 [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/a17.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/a16.jpg[/img] Mycha [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/a6.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/a1.jpg[/img]
  18. Jaki Bolek to przystojny facet!!! A Luna ma widocznie taki podryw na Bolka,że udaje,że taka niedostępna jest i obrażona :lol:
  19. [quote name='Basenji'][quote name='bellatriks']No właśnie:gdzie????????? A co z tymi plakatami Piesiaka???? Zmajstrujesz jakiś, Basenji???[/quote] Nie poganiaj bo tracę oddech. A jutro matura :cry: Zdrówko[/quote] To Ty Basenji jesteś nauczycielem, że się tak martwisz maturą??? Ja też czekam na nowy odcinek :D
  20. No cóż to nie będę pytać tamtej osoby :wink:
  21. Jejku biedna sunia! Powiedcie mi tylko jedno jaki jest jej stosunek do innych psów? i czy nadawała się na stróża? Znam kogoś kto szuka psa (ale na jesień) akurat nie takiego, ale jest to dobra osoba może uda mi się namówić...
  22. Świetny odcinek! Popieram Lisse z zakupami :D
  23. Ooo Supra się dostała :angel: i to bez patrzenia na nią :lol: :lol: Yeah! :wink:
  24. KaRa_

    zakoceni.pl

    Patka jeśli Twojemu TZ podobała się Ruda to specjalnie dla Niego jej fotki :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c1.jpg[/img] Hej Wam [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c2.jpg[/img] śliczna pogoda,prawda? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c3.jpg[/img] Pyszna kiełbaska [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c4.jpg[/img] Mniam [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c5.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c6.jpg[/img] Już nic nie ma? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c7.jpg[/img] Ale było pyszne [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c8.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c10.jpg[/img] Załatwiam się [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c12.jpg[/img] Jestem grzeczna i umiem po sobie zakopać :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c14.jpg[/img]
×
×
  • Create New...