-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Wszyscy się dziwią,jak mówię że Sharon to córka Ery a ojcem jest Springer Spaniel "pet". To dzisiaj pokaże wam jej ojca udało mi się zrobić mu fotki :wink: Na poczatku pokaże Sharon [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/039.jpg[/img] Mama Sharon czyli Era [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/013.jpg[/img] I co Was może zaciekawić ojciec Sharon 8) [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/029.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/030.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/031.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/032.jpg[/img] A teraz psiaki spotkane na spacerku Cavailer czy jak się to pisze :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/018.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/019.jpg[/img] Owczarek podhalański [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/022.jpg[/img] Wilczurka Saba [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/024.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/025.jpg[/img] Mix Asta [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/054.jpg[/img] Czarny owczarek i kundelek [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/057.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/rozne%20psi/056.jpg[/img]
-
No to świetnie mają u Ciebie koszatniczk :wink: A jak mają na imie? :D Uwieobiam gryzonie :wink: Sama nawet nie wiem ile Delta ma w kłębie nigdy jej nie mierzyłam ale ona jest bardzo mała i drobna :wink: Jeśli nie zapomne to zmierze ją :wink:
-
Czas na troche zdjęć moich czekoladek :wink: Fotki z wczorajszego spacerku :D Saba spuszczona bo jedyna usłuchana [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/180.jpg[/img] Buszująca [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/179.jpg[/img] Saba pokazuje kto tu rządzi [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/169.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/165.jpg[/img] odpoczynek po warjacjach :) [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/161.jpg[/img] Czuć zająca [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/147.jpg[/img] Saba wraca po nieudanej próbie złapania zająca :evil: [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/141.jpg[/img] Jak spacerek to i potrzeby [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/140.jpg[/img] Widać róznice koloryustyczną i wielkościową [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/129.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/122.jpg[/img] I moje ulubione zdjęcia czyli pozowane :wink: [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/110.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/19.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/kkkk/18.jpg[/img]
-
Taaa koszty utrzymania są największe. Niby koty takie małe zwierzaczki dużo nie jedzą ale jak Ci przyjdzie stado kotów na obiadek to one kilogram, 2 zjedzą karmy.... Dlatego daje im mieszaną karme troche psiej i troche kociej. Żeby na kociej zaoszczędzić bo przy takiej ilośi moich psów psia karma zawsze jest :wink: I dzięki mnie koty są zawsze najedzone i 5kotów mam na stałe co się nie odalają, a następna 5przychodzi :wink:
-
Najgorsze jest to gdy trzeba tym biednym maluszką szukac domu :(
-
Wysterlizować ok 5 jak narazie kotek to sporo kasy nawet gdy są akcje... :( :( :(
-
Miałam znajomą co też tak jak ja przygarniała koty i była w TOZie i nic nie załatwiła i zabardzo nigdzie jej się nie udawało, więc przedzieliła w deomu pokój wielką siatką i odzieliła koty od kotek...ale i tak się tego nazbierało i połowie znalazła dom. Więc wysterlizowanie tych kotek to widocznie tylko moje marzenia...
-
Też bym chciała wysterlizować kotki lecz tyle to pieniędzy a tyle kotów wokół mnie , a ja taka kocia mama i przygarniam i karmie...i tak u mnie zawsze zostaje,że czasem jest u mnie ponad 10 kotów....
-
Takich aktorów powinno być więcej! Linda przy nich to cienias!
-
Haha Olek też miałam taką klatkie i ją przerobiłam :lol: tylko ja ją przerobiłam jako klatykie przejściową dla stada małych szczurków :wink: Wydaje mi się,że powienieś dorobić ze 2 półeczki :D A Kajunia śliczna jak zawsze :D
-
:o :o :o Ten odcinek był świetny tyle akcji :o :o :o
-
Olek Ty to masz pamięć :D A żadko się zdarza,że facet tyle pamięta z babskich rozmów :wink:
-
Już wiele razy to na forum mówiłam :-? Saba i Spike są spokrwnione, widać bo mają taką samą ciemną sierść. Niestety jako mała dziewczynka nie wiedziałam nic o rozmnażaniu psów bo co 11letnie dziecko ze wsi mogło wiedzieć :wink: Nikt wtedy nie wpajał do głów,że nie rozmnaża się kundelków. Ale Saby ciąża była i tak przypadkowa bo wzieliśmy Sabe jako suke z cieczką już i miała niestety szczeniaki z białym husky. A Sharon to nawiększa rozbujnica z mojej psiej paczki :lol: Cały czas rodzinie wmawiam,że ją wydam ale tego nie robie :lol: Rodzina niestety nie pozwala mi na jej trzymanie, ale siedzi już u mnie długo i chyba tak zostanie :wink:
-
[quote name='Justa']A to [b]MYCHA[/b], czyli 5-letnia kocica mojej psiapsiółki Gosi :D [img]http://img174.echo.cx/img174/7466/pikno8cs2ci.jpg[/img] [img]http://img174.echo.cx/img174/4710/myszka14gd5dx.jpg[/img] [img]http://img174.echo.cx/img174/1488/myszka8kh9wn.jpg[/img] [img]http://img174.echo.cx/img174/6633/sonko2dt3so.jpg[/img] [img]http://img174.echo.cx/img174/6982/nakarmniku5im7ke.jpg[/img] :angel:[/quote] Ale ta Mycha jest podobna do mojej Mychy i nawet to samo imie :o :o [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b74.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b78.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b80.jpg[/img]
-
A teraz ja :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/jaa.jpg[/img]
-
Fotki z dzisiejszego rannego spacerku po podwórku Ery i Sharon Erusia bardzo lubi kotki [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b71.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b68.jpg[/img] Poproś [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b61.jpg[/img] Jaka figura :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b60.jpg[/img] No daj mi serka jeszcze [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b59.jpg[/img] Punkt widokowy [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b57.jpg[/img] Co się gapisz? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b56.jpg[/img] Pozujemy z kotkami [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b52.jpg[/img] Co macie dobrego? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b47.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b38.jpg[/img] Sharon [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b24.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b23.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b22.jpg[/img] Brr zimno, az się uszy trzęsą [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b21.jpg[/img] Mam uszy jak kaukaz [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b13.jpg[/img] Co mi się stawiasz [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b12.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b14.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b8.jpg[/img] A tak Sharon wyglądała po spacerku [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/a22.jpg[/img] Saba,Spike i Delta patrzyły zazdrosne na warjacje Sharon i Ery chociaż pięć minut temu były na spacerze [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b55.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b54.jpg[/img]
-
Jak dawono mnie tu nie było, ale to było spowodowane tym,że wszystkie moje koty znikły na 2 dni i jak przyszły miałam komplet mysz i ptaków na tarasie :o A teraz dużo foteczek :wink: Z dzisiejszego ranka Ruda i Fiołek jak zawsze musiała wejść w kadr Era [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b68.jpg[/img] Chociaż pada deszcz to i tak do mycia najlepszy jest język [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b67.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b64.jpg[/img] Fiołeczek schował się w zieleni [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b53.jpg[/img] dziewczynki [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b52.jpg[/img] Żółty serek to co moje rozbujniki uwielbiają [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b51.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b49.jpg[/img] Zbiorowisko kotów :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b47.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b46.jpg[/img] Fiołek i Ruda [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b42.jpg[/img] Czarna [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b39.jpg[/img] Era i Dzikuska [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b38.jpg[/img] Mała Dzikuska tonie w tej trawie [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b34.jpg[/img] Koci pocałunek [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b32.jpg[/img] Gdzie pies to i Dzikuska :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/b23.jpg[/img] I cała 5 [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/a17.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/a16.jpg[/img] Mycha [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/a6.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/no/a1.jpg[/img]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
KaRa_ replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jaki Bolek to przystojny facet!!! A Luna ma widocznie taki podryw na Bolka,że udaje,że taka niedostępna jest i obrażona :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Basenji'][quote name='bellatriks']No właśnie:gdzie????????? A co z tymi plakatami Piesiaka???? Zmajstrujesz jakiś, Basenji???[/quote] Nie poganiaj bo tracę oddech. A jutro matura :cry: Zdrówko[/quote] To Ty Basenji jesteś nauczycielem, że się tak martwisz maturą??? Ja też czekam na nowy odcinek :D
-
No cóż to nie będę pytać tamtej osoby :wink:
-
Jejku biedna sunia! Powiedcie mi tylko jedno jaki jest jej stosunek do innych psów? i czy nadawała się na stróża? Znam kogoś kto szuka psa (ale na jesień) akurat nie takiego, ale jest to dobra osoba może uda mi się namówić...
-
Świetny odcinek! :wink:
-
Świetny odcinek! Popieram Lisse z zakupami :D
-
Ooo Supra się dostała :angel: i to bez patrzenia na nią :lol: :lol: Yeah! :wink:
-
Patka jeśli Twojemu TZ podobała się Ruda to specjalnie dla Niego jej fotki :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c1.jpg[/img] Hej Wam [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c2.jpg[/img] śliczna pogoda,prawda? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c3.jpg[/img] Pyszna kiełbaska [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c4.jpg[/img] Mniam [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c5.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c6.jpg[/img] Już nic nie ma? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c7.jpg[/img] Ale było pyszne [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c8.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c10.jpg[/img] Załatwiam się [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c12.jpg[/img] Jestem grzeczna i umiem po sobie zakopać :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/kociaki/c14.jpg[/img]