-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Erka na słoneczku :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0003.jpg[/img] nie ma to jak z rana zabawa na podwórku [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0006.jpg[/img] co się tak na mnie patrzysz? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0011.jpg[/img] myk,myk i patyczek jest mój [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0012.jpg[/img] Deltka zmęczona po swoim spacerku już w boksie [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0022.jpg[/img] Pies z 2 głowami [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0034.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0035.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0036.jpg[/img] Staruszek [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0040.jpg[/img] Buuu no rzucaj [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0023.jpg[/img] Nic nie widze [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0025.jpg[/img] stoje na 2łapach [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0024.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0032.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0030.jpg[/img] i znów nic nie widze [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0029.jpg[/img] Sarni skok [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0043.jpg[/img] Co tam jest? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0057.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0061.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0058.jpg[/img]
-
Szczuruchny [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/szcz.jpg[/img] Sharon i Clio [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/szaza.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/saza.jpg[/img] oraz Sharon i Zuzula (myszoskoczek) [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sazad.jpg[/img] Saba,Spike, Delta i ja [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/00030.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/00014.jpg[/img]
-
Ja naprawdę połowy tych zwierząt nie powinnam mieć ale cóż :wink: Rodzinka zadowolona nie jest, ale co uda mi się jakąś kase zarobić to przeznaczam na zwierzeta, żeby rodziny za dużo nieobciążać finansami 8) Papuge też chciałam lecz ze względu na szczury nie mogę jej mnieć :(
-
No tak wesoło 5psów, 5kotów ( czasem więcej jak dojdą nowe bezdomne), 6szczurów, królik i skoczek :lol: Czyli 18stworzeń :wink:
-
Jak wszystko razem howane to sobie krzywdy nie zrobi :wink: Trzeba mieć rękę do "łączenia" ze sobą różnych gatunków zwierząt (ale sromna jestem :lol: ) :wink: Ale tak serrio to jakimś cudem udało mi się wszystko pogodzić i żyją ze sobą zgodzie. Pies kota nie zje, kot szczura nie zje itp :wink:
-
Witam! Co tam u Was? jak mnie dawno tu nie było.... :-?
-
Hallo Poznaniacy! Wybiera się ktoś na Cytadele albo inne fajne miejsce na spacerek?
-
Era i Sharon na kanapce... [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/062.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0008.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0006.jpg[/img] i na spacerku... [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/02.jpg[/img] I teraz zabawy czekoladek z całym zestawem bo Saba , Spike , Delta i Mezo :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0181.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0168.jpg[/img] Kąpiel błotna [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0132.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0156.jpg[/img] Uśmiech Meza (pies sąsiada) [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0144.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0143.jpg[/img] Latające czekolady [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0125.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/015.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/016.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0121.jpg[/img] Spike w całej osobie [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0110.jpg[/img] Saba i Delta podczas uczty [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0080.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0079.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0064.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0071.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0054.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0052.jpg[/img] Figle spike [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0061.jpg[/img] Leżące pannice [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0046.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0035.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0036.jpg[/img] Mezo i jego buda z oknami :o [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0044.jpg[/img] Dwaj chłopcy [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0020.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0018.jpg[/img]
-
Buuu wydaje mi sie,że Mycha jest w ciąży coś ostatnio przytyła, je więcej... Dlaczego koty nie mają jak psy cieczki...A jeszcze po tej kotce nie da się poznać kiedy ma ruje po zachowaniu :( Musiałam się wyżalić
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
KaRa_ replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jajku jak Boluś ślicznie lezy na posłanku! Malawaszka powiedz gdzie na allegro kupiłaś te śliczne posłanka/posłanko ???- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Aaa ja bałam się,że ich nie wpuszczą, a ty wpuścili Yupi! Odcinek świetny! Basenji może żeby było łatwiej do oglądania zrobić dwa tematy jeden tylko z odcinkami, a drugi do chwalenie ich?bo tak to po stronach się szuka odcinków
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
KaRa_ replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Wg mnie masz czysto ja przy moich maleństwach dwóch domowych codzienie muszę sszywać kołdre bo co noc gdy śpię obgryzają rogi i pełno pierza na około mam :oops: i drzwi podrapane, pobgryzane krzesła sporo wymieniać bym mogła :wink: -
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
KaRa_ replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Roumiem żeby trzymac w domu świnki wiednamskie ale owce? :o :evilbat: -
Dzisiaj zrobiłam jedno zdjęcie Rudej,Dzikiej i Erze 8) Jak się przyjżycie na brame od garażu widać wycięty otwór dla kotów żeby korzystały z garażu :lol: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/fajne/03.jpg[/img]
-
Aaa jaki Mrcelek już duży :D Schrupać go! :wink:
-
[quote name='szaraduszka'][b]KaRa_TC[/b] mogę zapytać czym robisz zdjęcia? Twoje fotki zawsze mają takie ponure kolorki :roll: Są fajniusie ale przez te szarości takie jakieś smutne :roll: [/size][/quote] Ja mam bardzo kiepski aparat , taką prowizorkę żeby fotki robić jakiś firmy Media-tech :( Ale mam nadzieje,że za jakieś 2-3miesiące nabyje nowy i pożądny :wink:
-
U mnie to z psami i kotami jest róznie :wink: Sharon i Era tolerują koty ale na dworze, w domu czasem pokazują ząbki ale żadko :wink: Delta kocha koty :wink: Spike tylko swoje toleruje i co zauważyłam tylko buraski :o Saba niszczyciel kotów obcych do swoich przywykła. Podobno jak ją znalezli żywiła się kotami :o A tu troche fotek Fiołka przemiłego kocura :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/filoek/01.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/filoek/02.jpg[/img] Milusiński [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/filoek/03.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/filoek/04.jpg[/img] No pobaw się ze mną [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/filoek/05.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/filoek/07.jpg[/img]
-
Era i Sharon w remontowanym pokoju :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/01.jpg[/img] Smutna bo uciekł jej przyjaciel :( [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/02.jpg[/img] Ooo przyjaciel biegnie [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/03.jpg[/img] Mam cię! [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/04.jpg[/img] Schowały się przed sikerką :lol: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/05.jpg[/img] Pobawimy się ? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/06.jpg[/img] Potwór! :o [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/07.jpg[/img] Era i sharon [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/09.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/010.jpg[/img] Mój ogonek! [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/011.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/012.jpg[/img] A ty gdzie się śpieszysz? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/013.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/014.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/015.jpg[/img] Erusia [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/016.jpg[/img] Śpie [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/017.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/018.jpg[/img] A uciekinierzy próbują zwiać [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/019.jpg[/img]
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
KaRa_ replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Mnie też przypominają Kuvacza bo mają taką sierść jakby w loczki, a podhalany mają dłuszą. Dla mnie tak wygląda podhalan, który jest dalszym moim sąsiadem -
Jaka Koma rozgadana :lol: Musi wejśc do środka!
-
U mnie wszystkie koty są oswojone bo sa to klany bo Mychy córka to Ruda, Fiołek i Czarna oraz młodsza dzikuska to córki Łatki (sąsiedzi mają Łatkie) a Łatka i Mycha sa to siostry. A od kilku dni przyszła nowa kotka gdzieś 8-10miesięcy może mieć ale nie ma mowy o jej pogłaskaniu :(
-
Bo lubię im fotki robić na kazdym spacerze :lol: Sharon i Era [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/zabawne/033.jpg[/img] Jaki uśmieszek [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/zabawne/031.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/zabawne/028.jpg[/img] Era i super kaczka :lol: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/zabawne/022.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/zabawne/023.jpg[/img] języczek Sharon [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/zabawne/018.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/zabawne/014.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/zabawne/010.jpg[/img] Tak sobie leże [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/zabawne/05.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/zabawne/03.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/zabawne/02.jpg[/img]
-
Kiedyś kilka lat temu zabrałam jedną kotkie do weta nazwałam ją Kasia i powiedziałam wetowi,że to nie mój kot tylko taki wolno żyjący,który się u mnie udomowił. A on,że go kłamie widać że kot jest zadbany, nie jest wychudzony to go leczyć za darmo nie będzie bo niby weta kłamie....
-
Już kiedyś myślałam o takich środkach ale to też mnie drogo wynosi niestety nie mam tyle pieniędzy często własne zwierzeta mi trudno wyżywić a co już mówić o sterylkach, lub tabletkach/zaszczykach antykoncepcyjnych dla bezdomnych kotek :(
-
Tora też tak sądze i nawet chyba charakterek ma po tatusiu bo diabeł z niej jest, a Era to taki aniołek... Olek no to brawo za pamięć :D Spike obserwujący zająca.... [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/s.jpg[/img] Sabunia [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/ss.jpg[/img]