Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Na każdym topiku musze się pożegnać :lol: Dobranoc :wink: Przestańcie już pisać, idzcie spać nie chcę mieć zaległości na DGM. Ale mi już do wyrek :lol:
  2. [quote name='daga10011']o 5 rano???????? :o :o :o to nieludzkie :o :o :o[/quote] o 6.34 mam autobus na 8rano do szkoły :oops: ale za to weekend znów będę siedzieć całą noc na DGM :wink:
  3. To dajwaj te fotki szybciutko, bo ja zaraz idę spać bo o 5rano mam pobudkę do szkoły
  4. [quote name='dbsst']hehe wycalowana :D[/quote] i bardzo dobrze :lol:
  5. ja mam czarną farbe mogę wam pożyczyć :lol:
  6. Dziś szperałam w garażu szukając jakiejś lalki z dzieciństwa żeby znaleść strój dla szczura, ale nie znalazłam :( i nie będzie szczura w stroju lalki barbie :(
  7. Taa ucalowanie w sam środek trufelka :wink:
  8. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Aaa trufelek :angel:[/quote] ale zle wiesci ostatni :([/quote] nie bój się ja po kolacji jestem :lol:
  9. Aaa trufelek :angel:
  10. [quote name='dbsst'][quote name='Koma']To dbsst taka straszna?? :o :lol:[/quote] heheheh sie wie ;) :D[/quote] Koma ona męża pocieła przy goleniu :lol:
  11. Sharon [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a32.jpg[/img] skoczny psiak [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a33.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a34.jpg[/img]
  12. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']wow sam sprzatjący się topik :lol:[/quote] boi sie mnie :D[/quote] nie dziwie się :lol:
  13. wow sam sprzatjący się topik :lol:
  14. Ciesze się,że wam się podobają :D
  15. [quote name='dbsst'][quote name='daga10011']pokazalam w swoim topiku 8) .nie chcialam Twojego zasmiecac :wink:[/quote] wrrrrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrr jak slyysze o zasmiecaniu ;) tu i tak jest drugo off ;) wiec juz bardziej nie da sie go zasmiecic ;)[/quote] Ale on jest czysty jak na offa :lol: Widocznie często sprzątasz :lol:
  16. Oj to już się poprawiam i je zaraz wstawiam :lol:
  17. Nie są :lol:
  18. Dbsst ładne wychodzą gdy się trafi nieruchomy model :lol: a u takiego u mnie trudno :lol:
  19. i jeszcze troche szyneczki :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis/a7.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis/a6.jpg[/img]
  20. Lubi ktoś szyneczkę? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis/a5.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis/a4.jpg[/img]
  21. On tylko dyszał, a ja aparat postawiłam :lol:
  22. Pan Szymon [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis/a24.jpg[/img] ...delektuje się mleczem... [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis/a23.jpg[/img] ...i ogonek ma puszysty [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis/a22.jpg[/img] Slodziak jestem prawda? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis/a20.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis/a19.jpg[/img] i moje 2 uszka [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis/a21.jpg[/img]
  23. Ktoś chciał mnie zjeść 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis/a15.jpg[/img] Spikuś [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis/a17.jpg[/img] Ogonek Delty :angel: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis/a10.jpg[/img]
  24. Ja chcę trufelka!!! Dbsst gdzie foty??? 8)
  25. :evilbat: :evilbat: :evilbat:
×
×
  • Create New...