Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. jak mysz Stuard Malutki? moja siostra jak zoabczyła Gremlinke to powiedziała jak Stuard :lol:
  2. Działa i to nawet całkiem dobrze :wink: Na dziś u mnie się skończyły zdjęcia 8) Jutro pewnie mało co wkleje, bo muszę się uczyć ...
  3. Jak ja lubie koszatniczki :angel: :angel: :angel:
  4. A teraz szczurki [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a68.jpg[/img] jak widzicie nie sa takie złe [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a67.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a62.jpg[/img] z Erą [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a57.jpg[/img] Supra [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a54.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a53.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a51.jpg[/img] Uszy Clio [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a74.jpg[/img] Erka [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/ab51.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/ab50.jpg[/img]
  5. KaRa_

    zakoceni.pl

    Fiołek [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a42.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a46.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a41.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a5.jpg[/img] Mycha [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a3.jpg[/img]
  6. Ruda [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a49.jpg[/img] Łapka Mychy [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a39.jpg[/img] Ja i Delta :oops: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a16.jpg[/img] i z Sharon [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/ab6.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/ab5.jpg[/img] i na podwórku wariacje [img]http://i6.photobucket.com/albums/y236/niunia-sfd/karolina/ab52.jpg[/img] [img]http://i6.photobucket.com/albums/y236/niunia-sfd/karolina/ab57.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/ab49.jpg[/img] [img]http://i6.photobucket.com/albums/y236/niunia-sfd/karolina/ab60.jpg[/img] [img]http://i6.photobucket.com/albums/y236/niunia-sfd/karolina/ab52.jpg[/img]
  7. Teraz będzie mniej psów, a więcej reszty zwierzyńca :wink: Oczka Delty [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a14.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a13.jpg[/img] zawstydziła się :oops: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a15.jpg[/img] Ozorek Sharon [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a10.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a7.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a8.jpg[/img] Fiołek i Ruda [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a5.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a41.jpg[/img] C.D.N
  8. U mnie jest kłótnia gdzie,która się położy... Era i Sharon zawsze chcą obie leżeć mi na podłuszce przy głowie i sprzeczki występuje i zawsze,jedna musi ustąpić i iść spać w nogi :lol: Bo też chcę mieć poduchę :lol:
  9. A Sharon też woli w domu leżeć w te upały, tutaj są tego dowody :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab15.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab14.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab13.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab16.jpg[/img] A czekoladki miały kąpiel Deltunia [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab17.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab18.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab19.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab20.jpg[/img] Spike [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab21.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab22.jpg[/img] mój staruszek :angel: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab23.jpg[/img] oraz Sabcia [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab28.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab29.jpg[/img]
  10. Wieczorem będzie więcej fotek, bo z rana zabardzo robić mi się nie chciało bo taki upał... Sharon zmęczona upałem [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab1.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab2.jpg[/img] Ruda [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab3.jpg[/img] Szymek na spacerku po tarasie [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab4.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab5.jpg[/img] Mój królik umie czytać gazety :lol: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab6.jpg[/img]
  11. Daga ja Ci mówię powinnaś ksiązke napisać! :wink:
  12. Daga zobaczysz uda Ci się męża namówić :D JAk kiedyś uda mi się przyjechac do Ciebie w odwiedziny to juuż będziesz miała 4 psiaki :wink: Coś ten mój topik ostatnio zyje :lol: Sharusia [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab27.jpg[/img] ma najsłodszy loczek na ogonku [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab26.jpg[/img] Z lekka brudna mordusia [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab25.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab24.jpg[/img] Ostatnio tyle siedziałam na ogródku, drzewka przycinałam, grabiłam, a te moje małpiszony wszystko psują [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab12.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab11.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab10.jpg[/img] drapanko po brzuszku [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab9.jpg[/img] Mordula z bliska [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab8.jpg[/img] i języczek [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab7.jpg[/img]
  13. Daga to już szykuj liste dogomaniaków na obiad, żeby wiedzieć ile załatwić plastików :lol:
  14. Ja też Daga wpadam na włoską kuchnie do Ciebie :lol: :lol: Jak Ci sie tyle dogomaniaków wprosi, to nie starczy Ci talerzy :lol:
  15. Piękne zdjęcia, a jaka Kaja jest żywiołowa :o
  16. Hehe chętnie bym się przyłączyła,ale takie rzeczy są nie do zralizowania conajmiej w moim świecie :wink: Ale teraz się ciesze bo uda mi się wyjechac na 2 dni do Katowic wprawdzie to nie jest morze czy góry, ale zawsze jakaś atrakcja bo na koncert Green Day:D
  17. Masz może gg? bo my gadamy na różnych topikach,że aż pogłubić się da , a jiewiadomo kto jeszcze to przecyta poxniej :wink:
  18. Zawstydzasz mnie :oops: :oops: Ja bez zwierząt żyć już bym nie umiała, póki one sa to i ja jestem :wink: Ale czasem mam chwile załamania,że marzy mi się wyjechac na wakacje, uzbierać właśnie na wakacje kase, a nie tylko zwierzęta. Ale po jakimś czasie zawsze dochodzę do wniosku, że jak nie one to nie wiadomo co by ze mną było :-?
  19. Eee to jeszcze nie jest tak sąplikowanie, a czy wika jest pełni świadoma kto jest jej ojcem? JA sobie przyrzekłąm jedno,że nie będe miała żadnego faceta, albo tylko takiego jednego Tomka co od 5lat mi sioę podoba ale nie z wyglądu tylko z wnętrza...lecz nikłe na to są szanse :wink:
  20. Eeee jaka tam wyrodna :wink: Moja rodzina powiedziała mi,że mogę miec ziwerzęta ale mam na nie zapracować i tak wyszło,że ja jestem na utrzymaniu mamy i rodzeństwa a co moje daje psom :wink: . Latem truskawki zbieram, a tu komuś trawę skosze i dla psiaków na karme jest :wink: Takie życie przyszło, nie jest łatwo, ale to dobrze bo to mnie uczy. Nieraz mam wrażenie,że Bóg mi dał te moje zwierzęta żeby one uczyniły mnie lepszą osobą :oops: Na nich nauczyłam się odpowiedzialności i radzeniu sobie w życiu :wink:
  21. Czekaj bo się pogubiłam czyli miałaś już jednego mężą ale w tym czasie poznałaś włocha, i póżniej 2męza?
  22. Cała moja renta idzie na zwierzaki i to co zarobie jakoś :wink: Za dużo tego nie ma ale zawsze mają pełne miskie może nie najlepszej jakości jedzenia ale ważne ,że ktoś je kocha :wink: A my na 2 tematach gadamy :lol:
  23. Wiesz masz bardzo ciekawe życie :D Ksiązke możesz napisać bo wciągasz ludzi :wink: To Twój pierwszy facet był włochem ? a terazniejszy jest anglikiem? i dużo starszym czyli jaka jest róznica?
  24. tak szczerze to ja jestem już dawno wolna :wink: ale to bardziej wolna z przymusu. A odpowiedzialna też jestem, bo wszystkie zwierzaki są opłacane z moich pieniędzy... :wink:
  25. Nie wiem czy wypada spytać, ale z tego co tu napisałaś to zrozumiałam,że masz Wiki z jakimś włochem? A co do piwa to ja jakas dziwna jestem jak narazie w swoim zyciu wpiłam 3butelki piwa, jednego drinka , z jednego szampana i to wszystko :-? Nawet moja mama mówi,że mam na imprezach czasem coś wypić a nie taka sztywniara :wink:
×
×
  • Create New...