Troche zaszczurze moją galerie :lol:
[img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/makro/a9.jpg[/img]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/makro/a8.jpg[/img]
Widzicie na tej czarnej (Clio ) tą narośl? już nie wiem co zrobić, bo ciągle ona rośnie i krwawi :( A w Poznaniu nie ma specjalisty od małych zwierząt, który dobrze znał się na szczurach :( A wyjazd z nią do Warszawy do specjalisty to po pierwsze wielki koszt, i duży stres dla Clio...A ja widzę,że ona cierpi ostatnio z tego powodu :cry: