Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Jutro postaram się taką fote zrobić :lol: teraz mi sie nie chce :lol: :lol:
  2. Ale Sabie trudno zrobić nochala zdjęcie bo ona mi się wierci, porównaniem do Sharon co zastyga :lol:
  3. Nochal Saby :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a7.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a10.jpg[/img] i w całej okazałości [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a2.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a1.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a15.jpg[/img]
  4. dobra zmykam się dalej uczyć po 20tej jeszcze Twój topik nawiedze :evilbat:
  5. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']To świetnie spędziłaś dzień :) Ja dzisiaj od rana ciągle się ucze z przerwami na fotki i na DGM :lol:[/quote] hehehehehehe to sie nazywa uzaleznienie ;) a czego sie tak uczysz[/quote] Ucze się z 50zdań z anglika, z niemca 100słówek, których nawet wymówić nie umiem a będzie odpowiedz ustna :-? , z polaka wszystko co omawialiśmy w ciągu roku i robię referat z biologii o głowonogach :-?
  6. To świetnie spędziłaś dzień :) Ja dzisiaj od rana ciągle się ucze z przerwami na fotki i na DGM :lol:
  7. Ale fajne tam są mroczne klimaty :o Ten chełm wygląda bardziej jak pęknięta czacha :wink:
  8. Nochal Sharon [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a24.jpg[/img]
  9. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']A ja się dziś od rana piekłam w ten upał, a ty w takim chłodnym miejscu byłaś, pozazdrościć :lol: Chociaż w kościele dzisiaj nawet chłodno było 8)[/quote] hihihi miejsce bylo na wypasie tylko szok przezylam wychodzac na powierzchnie jednak do dobreko czlowiek szybko sie przyzwyczaja :D[/quote] Mogłaś troche podkraść tego dobrego i chłodem się z naimi podzielić :lol:
  10. [quote name='dbsst']http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/makro/a8.jpg naprawde coraz lepsze foty Ci wychodza :D[/quote] Staram się, żeby były coraz lepsze :D
  11. A ja się dziś od rana piekłam w ten upał, a ty w takim chłodnym miejscu byłaś, pozazdrościć :lol: Chociaż w kościele dzisiaj nawet chłodno było 8)
  12. Troche zaszczurze moją galerie :lol: [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/makro/a9.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/makro/a8.jpg[/img] Widzicie na tej czarnej (Clio ) tą narośl? już nie wiem co zrobić, bo ciągle ona rośnie i krwawi :( A w Poznaniu nie ma specjalisty od małych zwierząt, który dobrze znał się na szczurach :( A wyjazd z nią do Warszawy do specjalisty to po pierwsze wielki koszt, i duży stres dla Clio...A ja widzę,że ona cierpi ostatnio z tego powodu :cry:
  13. była czapeczka ale spadała z główki gdy pychol się ruszał :lol:
  14. Wprawdzie nie strój lalki barbie, ale w szaliczku :roll: [img]http://i6.photobucket.com/albums/y236/niunia-sfd/karolina/a1.jpg[/img]
  15. Ooo jak ładnie się bawią :D A jaki Kacperek ma puszysty ogonek :wink:
  16. Ja chcę zobaczyć makro!!! No to,krótko pobalowaliście tej nocy :lol:
  17. Widzicie w nocy robili coś u mnie w miejscowości z prądem :evil: :evil: :evil: A ja miałam z Wami balowac i nic z tego nie wyszło :cry: :cry: :cry: A co do ubranka to dla szczura musi być rozmiar XL, a noszą taki lalki barbie? :lol:
  18. Aq kto uszyje?ja mam 2lewe ręce :lol: :lol: :lol: :lol:
  19. No to gdzie trufelek? 8)
  20. Dobra obiecam,że nie połkne(ale z skrzyżowanymi palcami) :lol:
  21. hehe i co tym czarnym trufelkiem?zostenę go? :lol:
  22. Ooo Szpilka-trufelka ma własny fotel :wink:
  23. [quote name='dbsst'][quote name='daga10011']ubiez go w kraciaste ubranko :lol:[/quote] :lol:[/quote] Dobra to uszyjcie, to założe Gremlince :lol:
  24. już jest :lol:
×
×
  • Create New...