Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Dojaz z Poznania??tak chyba nie ma żadnego dojazdu tak mi się wydaje...żaden autobus tam raczej nie kursuje i PKP chyba nie ma :lol:
  2. Ode mnie tam jest ok 8km wiem bo jezdze tam nad jezioro na rowerze, Więc tak ok 10km od Poznania :wink:
  3. Ale świetne nowe zdjęcia Szpili :wink:
  4. Zawsze wiedziałam,że moje czekoladki troszeczkę są podobne do Kelpie ale nie aż tak, jakie dzisiaj fotki znalazłam :o To jest Kelpie [url]http://www.santolinakelpies.com/riana%20sarge%20cal.jpg[/url] A to Mezo [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a4.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/0119.jpg[/img] A tutaj Delta [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/23.jpg[/img] [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a39.jpg[/img] i kopia Delty czyli znów Kelpie [url]http://www.lyndhurst-kelpies.co.uk/images/tonic5_gallery.jpg[/url] [url]http://www.lyndhurst-kelpies.co.uk/images/tonic.jpg[/url] Czy wy też widzicie te podobieństwo? :o [/img]
  5. Dziś taka jest brzydka pogoda w Poznaniu,że nie robiłam żadnych fot bo aż ochoty nie miałam. Ale jeszcze kilka fotek zostało mi z wczoraj :oops: fiołas [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d30.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d27.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d17.jpg[/img] Moje dwie chudzinki [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d32.jpg[/img]
  6. Jaka wojownicza jest Kaja :lol:
  7. [quote name='daga10011']Sharon jako kucyk dla szczurkow :lol: :lol: :lol: matko-u mnie by juz szcurkow nie bylo :lol: ja mam psy mysliwskie chyba :lol: na ptaki poluja :roll:[/quote] Jaby tak spojrzeć z innej strony, to Sharon jest troche psem myśliwskim bo jest po springer spanielu :D Dzisiaj jest [size=6]Dzień Dziecka[/size]
  8. Na dobranoc :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d44.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d10.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d3.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d8.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d5.jpg[/img]
  9. Dobranoc dla Ciebie, Szpili i Twojego TZ :wink:
  10. Jaką Szpila ma figure a pozuje jak modelka :o
  11. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']:lol: :lol: :lol: A mnie nikt nie ma za psychola :lol: :lol: :lol:[/quote] hahahaha jasne ;) :lol:[/quote] no :lol:
  12. :lol: :lol: :lol: A mnie nikt nie ma za psychola :lol: :lol: :lol:
  13. :lol: :lol: :lol:
  14. już jest 201 strona :lol:
  15. KaRa_

    zakoceni.pl

    Ruda [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d31.jpg[/img]
  16. Nochale [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d54.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d22.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d6.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d1.jpg[/img] "Naćpany" kot [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d31.jpg[/img]
  17. [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d43.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d41.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d40.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d37.jpg[/img]
  18. Daga zdjęcie dla Ciebie specjalnie :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d29.jpg[/img]
  19. Jutro będzie mój ostatni dzień dziecka jako dziecka wiekowo :wink: Zrobiłam dziś ok 40zdjęć 8) Łapka Sharon [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d11.jpg[/img]
  20. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Dbsst będę mogła chwile pomęczyć Ciebie moja osobą w Poznaniu? :lol:[/quote] z sayma bedziemy przez rok poltora dosc czestymi goscmi Poznania a raczej Luskowa :roll: kolo Poznania :D raz na dwa miechy na tydzien i co Ty na to :D i mysle ze znajdzie sie dzien na zwiedzanie ;) :D[/quote] Haha ja nawet nie wiem gdzie jest Luskowo :lol:ale wiem gdzie Lusowo :wink: Co wy macie tym Poznaniu do robienia? :lol:[/quote] to dokladnie jest Lusówko 8) kurs[/quote] Haha to niedaleko mnie :lol:
  21. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Dbsst będę mogła chwile pomęczyć Ciebie moja osobą w Poznaniu? :lol:[/quote] z sayma bedziemy przez rok poltora dosc czestymi goscmi Poznania a raczej Luskowa :roll: kolo Poznania :D raz na dwa miechy na tydzien i co Ty na to :D i mysle ze znajdzie sie dzien na zwiedzanie ;) :D[/quote] Haha ja nawet nie wiem gdzie jest Luskowo :lol:ale wiem gdzie Lusowo :wink: Co wy macie tym Poznaniu do robienia? :lol:
  22. Bzuchol Saby [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a5.jpg[/img]
  23. W Katowicach na koncercie Green Day :lol: Dobra dziewczyny zbieram się bo jako jedyna z Was mam szkołę :( Dobranoc Wszystkim :wink:
×
×
  • Create New...