Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Ok, to truskawki będą na Was czekać :lol:
  2. Mysz w okolicy mnóstwo :lol: Prawie codziennie,któryś kot u mnie z myszą paraduje po tarasie :lol: Idę spać, bo przez DGM codziennie w szkole mi się chce spać, bo chodze nie wyspana :lol: Dobranoc
  3. A u mnie koty lubią zielone ogórki :o
  4. [quote name='daga10011']glodze :o :o :o ja im wolowine pod nos wciskam,coby przytyly malenstwa :lol: ..moze moje psy to wegetriany jakies som,czy jak?????????? 8) :lol:[/quote] Może :o To gotuj im marchęwkę z groszkiem uciesza się :lol:
  5. I coś na dobranoc, bo już zmykam spać bo jutro szkoła... :-? Uszko [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/d12.jpg[/img] i języczek [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/d4.jpg[/img]
  6. [quote name='daga10011']moje by razem z krzaczkiem zjadly :evilbat:[/quote] No widać,że je głodzisz,że z kraczkiem :lol:
  7. One są takie wygodne,że z krzaczka nie zjedzą, one chcą z ręki :lol:
  8. [quote name='daga10011']warte obejrzenia Maga-naprawde :D :P[/quote] Popieram :lol:
  9. No więc miałam dziś formata, i dopiero tak późno są fotki. Gadająca Era [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/d10.jpg[/img] Era i Sharon szukają truskawek :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/d15.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/d18.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/d17.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/d16.jpg[/img] i co znalazły 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/d19.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/d22.jpg[/img] i nadal szukały [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/d21.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/d20.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/d23.jpg[/img]
  10. [quote name='daga10011']ale jakby byl krotszy to wachac by sie dalo :lol: ..a okulary???hm-o tym nie pomyslalam :oops:[/quote] :lol: :lol: :lol:
  11. Mi się wydawało,że nos jest do noszenia okularów i wąchania :lol:
  12. U mnie jest gigantyczne pole truskawek :lol:
  13. To ja na jutro mam lepsze zadanie :lol: bo zaczeły się u mnie truskawki i spędze cały wolny czas na poszukiwaniu w krzaczkach truskawek i zrobie jakieś ciasto :lol:
  14. No to Daga jutro rano formata robisz :D
  15. [quote name='daga10011']:cry: :cry: :cry: Koma-dbst tylko warczec umie-ona nie gryzie-naprawde 8) .Wroc :D[/quote] zapomniałaś sodać,że ucina nosy :lol:
  16. No bo 10min temu miałam formata bo zepółam coś w Windowsie i nie mogłam zdjęć wstawiać :( Mało mnie brat przez to nie zabił, że mu kompa psuje :o
  17. Jest to damka :lol:
  18. Ale na serio mogłabym wam rower pożyczyć 8) Z Lusowa jest 8km więc z Lusówka dodać jakiś jeszcze 1-2km :wink: [url]http://mapa.wlkp.com.pl/[/url] tu jest mapa wy jesteście w Lusówku a ja w Skórzewie. Sami obliczcie odległość :lol:
  19. Może pożyczyć rower? :lol: A co to ta terapia? :o
  20. Czego kursie? :o W tej wiosce sa jakies kursy? :o Ja tam umiem ledo rowrem dojechać i to do Lusowa wieś obok:lol:
  21. A co Wy tam będziecie robić? :o Mam nadzieje,że do mnie wpadniecie :lol:
  22. [url]http://www.tpbus.com.pl/roz-n/mapaTPBUS.htm[/url] tu jest o tych autobusach i jest zanzaczone Lusówko,że przejezdza :lol:
  23. [url]http://www.man.poznan.pl/~marcinp/pages/polska/poznan75.html[/url] to jest ten dworek 8)
  24. Przypomniało mi się jest tam autobus do Poznania :lol: Mam nadzieje,że jeszcze on kursuje :lol:
  25. A jakaś ruina jest tam nazywana dworkiem :lol:
×
×
  • Create New...