-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
scurki [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis1/a12.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis1/a10.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis1/a9.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis1/a8.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis1/a1.jpg[/img] Kot zamiast wziąść kiełbaski ugryzł mnie palec i mam ślad :( [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis1/a5.jpg[/img]
-
[quote name='dbsst'][quote name='Koma']ciekawe jak im sie to mieści :lol: moja jakby mogła to by jadła bez przerwy :oops: A kupiłam jej dziś taki psi pasztet :D[/quote] mniam ;)[/quote] Lubisz psie pasztety ???????? :o
-
Ja ledwo odważe się mu na korytarzu powiedzieć dzieńdobry to jak z nim pogadać :o
-
ja mam fajnego księdza ma 29lat :lol: ksiąz lubi nam opowiadać zboczone kawały :o
-
wątpię z niego taki tyran,że sami anuczyciele czują do tego starego dziadka respekt :o
-
Ona pewnie myśli,że wszystkie dziewczyny w moim wieku są "puszczalskie"... :o
-
powiedziała miesiąc temu :-? ja narazie o tych no sprawach nie myślę to jak mam o nich myśleć przy odpowiedzi :lol:
-
Ja mam 17lat :oops: Wiem dzieciak przy was jestem :oops:
-
Kiedyś na wychowawczej mieliśmy lekcje z psychologiem i spytałam się pani psycholog co właśnie mam zrobić takiej sytuacji a ona,że najlepiej myśleć o seksie :o :o :o
-
Ale jak on stoi na przeciwko mnie i patzry tymi przekrwionymi oczami i zwisają mu olbrzymie wory pod oczmi to aż strach sam paraliżuje :-? A wczoraj jak zeszłam o 00:00 z DGM to jeszcze do 2w nocy sobie powtarazłam a musiałam wstać na 5rano :-?
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ja oblałam pytanie z polskiego :( Tak krzyczł na mnie od niełuka,że już marzyłam,żeby lekcja się skończyła :([/quote] hahaha Kara to widze ze i Ty dzis swoje wysluchalas ja tez tylko ze ja u mojego pana i wladcy ;) a jak profesor tak mowi to znaczy ze ma nie poukladane w bani a skoro uczen nie umie to jego wina ;) bo albo zle przekazal a;bo nie potrafi zainteresowac swoim przedmiotem a jezyk polski naprawde jest interesujacy :D[/quote] Ja się uczyłam na polski, ale na widok tego profesora mam poprostu zaniki pamięci ze strachu :( Taka blokada mi się utworzyła na niego :(
-
Moje jedzą i jedzą chyba mają 3żołądki...
-
Ja oblałam pytanie z polskiego :( Tak krzyczł na mnie od niełuka,że już marzyłam,żeby lekcja się skończyła :(
-
Moje czy ciepło i czy zimno zawsze zjedzą :oops:
-
Może nie aż taki, ale on ma swoje dziwne czasem zachowania :oops: Ale to wszystko jest spowodwodowane jego kradzieżą jak niuniek miał 2lata :( Od tamtego czasu stał się agresywny, bo pijak nam go ukradł, ja jako 12-13 letnie dziecko chodziłam po wsi szukać Spikusia i chodziłam wyjąc na cały głos i nagle usłyszałam jego odzew na moje wycie. Szybko wróciłam po tate, pijaka w domu w ten czas nie było włamaliśmy mu się do stodoły i zobacyzliśmy fatalny widok Spike związany na pół metrowym łańcuchu chodzący po własnych odchodach z pyskiem związanym sznurem i nkijem obok. Od tamtego czasu na widok tego pijaka rzucał się na niego...i niestety już czasem na inne osoby szczególnie rowrzystów i pijakó :(
-
Ja już nie mam siły na Spike codziennie go czesze i doopa od 2 tygodni linieje :-? Wygląda jak jakiś pies-niepies [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis1/a16.jpg[/img] jego kudły [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis1/a17.jpg[/img] Z kosteczką [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis1/a15.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis1/a11.jpg[/img] Jedynie mi się pozwoli na głaskanie go podczas jedzenia :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis1/a14.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis1/a13.jpg[/img]
-
U mnie się szykuje dopiero na burze :-? A gdzie fotki nowe pręguski?
-
[quote name='daga10011']musisz z nimi troche potrenowac z druga osoba :wink: [/quote] Tylko nikt z rodziny mi nie pomoże :( a o znajomych nie mam już wogóle co liczyć bo rączki sobie ubrudzą o psa :(
-
Sharon to wogóle jest głucha, wogóle mnie nie słcha przyjdzie tylko wtedy gdy pokaże jej coś do jedzenia :oops: Delta słucha się jedynie mojego sąsiada, Spike słuchał się jedynie mojego taty, a teraz nikogo więc zero ma spuszczania ze smyczy :( A Saba i Era to mnie zawsze słuchają :wink:
-
Sharon dziś była bardzo niegrzeczna i uciekała mi i mało co mam jej fotek...a nie chciałam jej gonić bo do domu nie wróciła żywa :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a36.jpg[/img] Mała słodka wrednotka :evilbat: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a35.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a30.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a29.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a21.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a20.jpg[/img]
-
Dziś u mnie będzie mało zdjęć... nie miałam jak robić :( Morda Ery [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a13.jpg[/img] łapeczka... [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a12.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a6.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a4.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a19.jpg[/img]
-
[quote name='daga10011']Szpilencja jak zwykle powalajaca :lol: .Ja dziz tez zle dzien zaczelam :evil: Welcome to the club :roll:[/quote] Ja też, nie dosyć,że spóźniłam się do szkoły, to z polaka uwziął się na mnie profesor i całą lekcje słuchałam jego wykładów :( a teraz ledo żyje chora jestem :(
-
[quote name='dbsst']a moze kolezanka ze szkoly ma pozyczyc ciuchy od barbie :D[/quote] Wątpię :lol: :lol:
-
Hehe szczurek podrożować nie lubi :lol:
-
mam pół godziny iścia na przystanek, a godzinke w domu dla siebie i z wierzaki :wink: Dobranoc