-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Asiaczki;) JAZZY BOY Asiaczek FCI [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/leszno/rze794.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/leszno/rze796.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/leszno/rze795.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/leszno/rze800.jpg[/IMG] LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/leszno/rze802.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/leszno/rze891.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/leszno/rze893.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/leszno/rze894.jpg[/IMG] [SIZE=1]Zakaz kopiowania zdjęć bez mojej zgody![/SIZE]
-
Białe owczarki szwajcarskie [URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/leszno/rze877.jpg[/URL] [URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/leszno/rze880.jpg[/URL] [URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/leszno/rze882.jpg[/URL] [URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/leszno/rze883.jpg[/URL] [URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/leszno/rze890.jpg[/URL]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
KaRa_ replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Mudik']To czemu Diuk jest czarne tri:eviltong::eviltong:, kiedyś będzie czekoladowa dziewczynka, dam znać, nie bój się:evil_lol::eviltong::p:lol:[/quote] Bo trzeba było sobie troszkę urozmaicić :evil_lol: -
oo jaki słodki sweter ;) ale jednak wole już dorosłe stateczniejsze osobniki, bo te maluchy zbyt szalone sa:evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
KaRa_ replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Oo to kiedy będzie mudikowa czekoladka ? bo czekolada to jedyny słuszny kolor :loveu::evil_lol: -
Delta w zaspach snieznych:cool3: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/a3-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/a4-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/a2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/a1-3.jpg[/IMG]
-
Moje kolejne wypociny w kiepski pochmurny dzien, na sniegu i z psem co ma motorek w pupie ;) Mi sie osobiscie podobaja bo jeszcze nigdy mi sie tak ladnych zdjec nie udalo zrobic:evil_lol: wydaje mi sie, ze w koncu powoli zaczynam rozkminiac aparat a nie jak wczesniej prawie wszystko w trybie sport/ portrety itp. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/a4-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/a1-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/a2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/a3-1.jpg[/IMG] oczywiscie strasznie stracily po jakosc podczas zmniejszania :roll:
-
aaa to taki patent :evil_lol:
-
Ja ostatnio bladze na youtube szukając jakiś fajnych sztuczek, bo ja muszę mieć wszystko pokazane od A do Z :roll: Ostatnio probowałam uczyć wchodzenia na plecy ale pies czuje straszny dyskomfort przy tym,ze olałam sprawę, ale wyklikalam podczas reklam w serialu kiwanie łapka:razz:. Ostatnio ćwiczyliśmy skupienie w centrum handlowym i szlo nam suuuper bo nawet ledwo dopracowane rzeczy robił.
-
O rany jakie kule śnieżne im się robią:crazyeye::crazyeye: nie wyobrażam sobie jaką musisz mieć w domu powódź bo takich śnieżnych potworkach :evil_lol: a ja narzekam gdy psy po śniegowym czy deszczowym spacerze roznoszą mokre łapki, ze od razu przy wejściu do domu pieski muszą zrobić siad i poczekać jak każdy będzie miał wytarte łapy bo mam jasne dywany w pokojach :roll:
-
[quote name='Kaja10014']Bardzo dziwne umaszczenie ma kociak. Ale jest sweet:loveu:[/quote] normalne szylkretowe umaszczenie ;)
-
Jeszcze kot [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/_MG_1663.jpg[/url] [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/_MG_1666.jpg[/url]
-
[quote name='Kaja10014']Jaki śliczny uśmiech:loveu:[/quote] Ten uśmiech to na te łapy za jej głową ;) Kurcze przeraża mnie ten śnieg, tak samo jak zdjęcia w domu bez lampy :evil_lol:
-
Moje męki z manualem na śniegu :shake: albo za ciemne, albo za jasne/przepalone, albo bez ostrości :shake: ja się niedługo poddam :roll: a jak chce ciemnego psa fotografować to już klęska :oops: [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/_MG_1489.jpg[/url] [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/_MG_1490.jpg[/url]
-
Smallpati świetnie dobrane tło do psa ;)
-
Zamówiłam tam gdzie ostatnio, bo o dziwo jeszcze gwiazdki 'żyją' i sa czytelne. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_1395.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_1400.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_1403.jpg[/IMG] troszke topornie na kocie wyglądają :oops:
-
Ja również mam spore stado szczurów biegających po pokoju;) Mam kundelki i jednego rasowego psa, ale wszystko zależy od wychowania. Mam mix spaniela, strasznie cięta na wszystko co wyczuje i znajdzie, czyli jeże mają przechlapane, myszki,szczurki i ptaszki na dworze jeśli się jej nie upilnuje. A w domu mieszka z latającymi szczurami po meblach, i nic nie robi zero większego zainteresowania nawet jeśli wejdzie jej do posłania szczur;) Nawet mój owczarek który ma fioła , nic nie robi szczurom a wręcz je olewa a bałam się,że jego temperament może zrobić im krzywdę. Nawet jeden pies co był w domu przed szczurami to bez problemu je przyjął mimo,ze wszystko co sie rusza jak piłeczka to była zabawka;) [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0139.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0146.jpg[/IMG]
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Witaj Sachma;) Ja również polecam Ci pudla, nie dosyć że nie uczulają to rewelacyjne z charakteru i podatne na szkolenie:cool3: I nie cięte na szczury;)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Raja [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_1256.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_1275.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_1280-1.jpg[/IMG]
-
My zamierzamy się stawić ;)
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer/IMG_1053.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer/IMG_0976.jpg[/IMG]
-
Bajra już troszkę urosła [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer/IMG_0903.jpg[/IMG] Risa [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer/IMG_0937.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer/IMG_0922.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer/IMG_0938.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer/IMG_0920.jpg[/IMG]
-
Z PPP na Profilum? nie warto... takie moje skromne zdanie.
-
[quote name='zerduszko']I nie rozprasza Ci to psa?? A jak Ci nie robi tego co ma po kom., to nie palisz jej??[/QUOTE] Na początku jak zaczęłam go uczyć nic nie mówiłam bez komend, bez nagradzania słownego pies był wtedy ospały, nie cieszył go sam smakołyk, robił flegmatyczne wszystko. Po wprowadzeniu słów, nagradzania słownego, wcześniejszego używania komend pies jak widać na filmiku jest pobudzony, szybciej wykonuje. Wiadomo,że odrazu nie wprowadzam komendy, ale jak po pierwszej sesji zajarzył, to na drugiej wprowadziłam komendę na filmiku jest nagrane jego pierwsze wejście na wiaderko;)